Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Zdalna

Brawo dla firmy, 10 kwietnia, godzina 13.28,, unowa o prace, przelewu nie ma

Lolka

Wszystko gra i hula. Świetnie że udało się zorganizować pracę zdalną. Bardzo bardzo duży plus. W obecnej sytuacji w ogóle cieszę się że pracę tutaj mam. Widzę co się dzieje w innych firmach. Wszędzie zwolnienia, redukcja etatów. Dramat!!! Będzie ogromny kryzys. A wy jeszcze narzekacie?? Dla mnie praca zdalna jest rewelacja, czuję się bezpieczniej.

Pindzia
@Lolka

Ja nie pracuje zdalnie tylko stacjonarnie, nie byłam przez kierownictwo wzięta pod uwagę, żeby dostać laptop do pracy w domu. Jednak nie narzekam. Ludzi na miejscu jest zdecydowanie mniej, wbrew temu co mówią środki czystości w miarę są, sama noszę chusteczki odkażające żeby oczyscic słuchawki i klawiaturę, przetrzeć ręce. To naprawdę nie jest dla mnie problem. Patrząc na to co się dzieje cieszę się że mogę pracować. Serio uwierzcie ludzie wokół mają większe problemy, są wysyłani na przymusowe wolne, czasem nawet bez perspektywy powrotu. Cieszcie się tym co macie a nie tylko na wszystko krecenie nosem. Ps. nie, nie jestem z IT, ani TL, ani żaden inny kierownik czy jego (usunięte przez administratora)

Lolka
@Pindzia

Rozumiem ciebie też i tak samo popieram. Teraz ważne jest to że mamy szansę pracować. Firma robi co w swojej mocy by nas chronić. Musimy dać radę :) Wydaje mi się że do pracy zdalnej byli typowani ci o najwyższych kompetencjach oraz możliwościach technicznych (np. Internet na kablu a nie mobilny).

xXx

W dn.31.03.20 rząd wprowadził obostrzenia: "w zakładach pracy wprowadzony zostaje wymóg odległości co najmniej 1,5 metra między stanowiskami pracy"

graniek

Faktycznie - tak jak jeden z przedmówców napisał - niektórzy całą karierę zawodową powinni składać długopisy. Wypłata do 21. dnia miesiąca - 18 nie ma na koncie - źle (czy ktoś kazał komukolwiek to podpisywać?). Środki higieniczne są - źle (od kiedy alkohol jest w formie żelu - nie rozumiem zdziwienia, że jest konsystencji wody). To wszystko świadczy wyłącznie o ludziach, którzy piszą te komentarze - konsystencje wody być może mają w głowie :) Niektórzy do pracy się nie nadają. Ale jak nie pasuje - przecież można odejść. Powodzenia w szukaniu pracy w takim czasie i takim poziomem intelektualnym.

Bułka
@graniek

Pozdrawiamy kadrę zarządzającą i Tl, którzy tak chętnie się udzielają na tym forum :)

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
xXx popnownie

"Zgodnie mianowicie z art. 165 § 1 pkt 1 k.k., sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób poprzez spowodowanie szerzenia się choroby zakaźnej zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Odpowiedzialność karną można przypisać także za działanie nieumyślne, co jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli następstwem jest śmierci człowieka, kara ta jest odpowiednio obostrzana. W przypadku działania umyślnego wynieść można nawet 12 lat pobawienia wolności, w przypadku działania nieumyślnego – 8 lat. W przypadku zatem zaniechania podjęcia odpowiednich środków bezpieczeństwa przez osoby zarządzające jednostką organizacyjną w związku z uzasadnionym podejrzeniem transmisji koronawirusa i przyczynienie się w ten sposób do rozprzestrzenienia się choroby COVID-19, managerowie mogą także ponosić odpowiedzialność z art. 165 § 1 pkt 1 k.k. w zw. z art. 2W dniu 24.03.2020 o 21:32",

Przestraszona

Sytuacja jest tragiczna! Kierwonik projektu uśmiecha się walcząc o wynik nie szanując pracowników którzy boją się pracy w firmie gdzie środki dezynfekujace mają konsystencje wody (przypadek ? Nie sądzę), jeden pracownik obok drugiego na tym samym sprzęcie tyle ludzi przez 12h. Czy naprawdę nie widzicie zagrożenia!? Poświęcenie ludzi za sukces projektu? Projekt T potrafi pracować zdalnie - kadra robi wszystko dla bezpieczeństwa ludzi, a co z U.. !? Będzie praca zdalna czy czekamy aż ktoś przyniesie do pracy wirusa !? Przecież każdy z was ma rodziny, podejscie jak do zwykłej grypy - Ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale to skrajna nieodpowiedzialność i narażanie innych ludzi i ich rodzin. A wynikow nie będzie jeśli zamkną ludzi na kwarantannie. ZARZADZIE U.. otwórzcie oczy! Zdrowie ludzi nie jest ważniejsze od pieniędzy, nie zmuszajcie ludzi do pracy w firmie gdzie nie ma warunków!

Xd xd zszkowanyyy

Popieram

Bubu

W?

Przestraszona

Płyn do dezynfekcji powinien mieć zawartość 60 % alkoholu, a nie 60% wody :) A tym czasem ow płyn leci z dozownika niczym woda z kranu ×D

rzadki alkohol
@Przestraszona

Używałem różnych płynów dezynfekujących. W różnych miejscach. I wszędzie były takie same - "jak woda" - czyli takie jakie powinny być (oczywiście zapach % był). Pisząc, że to ściema bo jest rzadki powodujesz, że cała Twoja wypowiedź jest daremna.

@rzadki alkohol

A czy ktoś Was myślał może o tym żeby iść na urlop bezpłatny? Ktoś z Was rozmawiał o takiej możliwości z Gallup? Jeśli tak, to z jaką reakcją się spotkaliście?

khmn
@Przestraszona

Jesteś normalna? Nie widzisz, że kupiliśmy środki przeznaczone do dezynfekcji z hurtowni specjalistycznej? Ludzie, największy (usunięte przez administratora) macie w głowie ... jak wychodzisz z kible to myj ręcę! mało kto tego pilnuje... wiem bo jak wychodzisz z kibla i nie myjesz rąk mijasz się ze mną w toalecie!

Ho ho

Kto ma premię ten ma ja dalej jestem bez. Uświadomcie sobie że jeśli ty masz to nie koniecznie każdy dostał. Co do pracy zdalnej? Dalej ludzie którzy mogliby pracować zdalnie siedzią w pracy bo nie wyrażono na to zgody, cisza zrobiła się tylko dlatego że już brakuje sił i nerwów na to co się tu odp... Przykładem absurdu jest to że dopiero po burzy hejtu na to co się dzieje dostaliśmy środki dezynfekujące na każdą sale, brawooo, brawooo, lepiej późno niż wcale. Miała być mierzona temperatura i co? Leci już drugi tydzień dalej nic. Skończcie się tłumaczyć i usprawiedliwiać bo to jest straszne jak ktoś nie potrafi przyznać się do błędu w obliczu tego co się dzieje.

Tauronek
@Ho ho

Sprawdź termin w umowie a później marudź ze nie dostałeś wynagrodzenia w terminie trollu każdy odrobine ogarnięty człowiek rozumie ze firma ma kilkuset pracowników którym trzeba przystosować programy do pracy zdalnej i codziennie ludzie z mojej lokalizacji zabierają sprzęt żeby pracować zdalnie Może tez się doczekasz chyba ze jesteś typem marudy narzekacza i do tego kiepsko u ciebie z wykonywaniem obowiązków wiec kierownictwo ma obawy co do twojej samodzielnej pracy w domu

@Tauronek

Nie narzekam że nie mam wiem że ma być wypłacana do 21, odwołuję się tylko do tego że ktoś napisał że dostał 3 dni przed terminem. Co do mojej pracy nie ma zastrzeżeń, dobrze że Pan, panie kierowniku nie masz wątpliwości co do swojej pracy. Następny obrońca. Czekać już nie będę bo szanuję zdrowie i życie nie to co inni. :) miłej pracy życzę. Brońcie dalej wszystkiego.

Tauronek

Co tu taka cisza??? Firma robi co może i daje prace zdalna to już nie ma na kogo pluć?! Czy na firmowych komputerach boicie się pisać na goworku zwby przypadkiem nie wyszło kto hejtuje?!

Bubu
@Tauronek

Malo tego, nawet premia 3 dni przed czasem ????

Praca zdalna

Witam, pracuje ktos zdalnie z was z projektu t, jakie wrażenia, działa to wszystko ? Zaczynam w poniedziałek, i nie ukrywam ze mam stracha,

xjanwhqjan

SZANOWNA KADRO! ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEJ INFORMACJI KIEDY ZACZNIEMY PRACE ZDALNĄ! CIEKAWE JAK BĘDZIECIE ŚPIEWAĆ JAK ZGŁOSIMY FAKT, ŻE WYSYŁACIE DO DOMÓW JEDYNIE OSOBY WYBRANE. NIE MA TAK ŻE ŻYCIE JEDNYCH JEST WAŻNIEJSZE OD ŻYCIA DRUGICH! DO CHOLERY ZRÓBCIE COŚ Z TYM BO PÓKI CO POKAZUJECIE NAM ŻE NAJLEPIEJ WAM WYCHODZI OBIJANIE SIĘ!

Noname
@xjanwhqjan

Na rudzie informacje już krążą drogą pantoflową że pracy zdalnej dla projektu T nie będzie nigdzie. Nasz program Ci*co nie będzie działał zdalnie i informowanie o ciągłej pracy IT nad tym by funkcjonował z naszych domów ma na celu tylko spławienie nas. Co chwilę bedą wymyślać nowe "usterki" aż do zakończenia pandemii. Wtedy będą mogli się pochwalić że cały czas próbowali. Dla Waszej wiadomości osoby zarządzające ruchem i kierownik projektu pracują zdalnie. Wszystkie inne ogromne firmy pracują już zdalnie co więcej podają informacje o utrudnionym kontakcie i proszą o kontakt tylko w pilnych przypadkach. No nic ... pozostaje tylko zgłosić Was do wszystkich możliwych źródeł informacji publicznej ( to teraz idealny temat dla telewizji, Internetu i gazet) a także sanepidu i innych. Sam z wielką chęcią tego dopilnuję.

@xjanwhqjan

Zatrudnij się do skręcania długopisów w domu no ale nie wiem czy byś umiał

Wypłata

Znowu loteria? Ciekawe co w tym miesiącu było brane pod uwagę że jeden wcześniej drugi nie...

Xx
@Wypłata

Jaka spółka?

Wypłata
@Xx

Serw.. Jedni już mają na koncie inny nie i znowu to samo... Echhh tu naprawdę nie traktują ludzi poważni Jedni dostali z premia drudzy bez.. Załosne..

Nie siejcie paniki bo skonczy się tak, że wszystkie osoby na umowach zlecenie pójdą na przymusowy urlop. Nie wszyscy maja płatne L4, pomyślcie o tym. Nie chcecie pracować, nie przychodzcie. Ja ze swojej strony mam nadzieje, ze nawet jeśli nie będzie możliwości pracy zdalnej dla wszystkich osób, to ze osoby nad nami pozwolą przychodzić do pracy pracownikom, którzy l4 maja bezpłatne. Oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu gorączki i na własna odpowiedzialność. Mam nadzieje, ze nasi przełożeni wezmą pod uwagę to, ze są osoby które musza opłacać mieszkanie i skądś pieniądze musza brać. Mam ogromna nadzieje na wprowadzenie takiego rozwiązania, żeby nikt nie został bez pieniędzy...

¿????¿

W większości firmach jest mierzona temperatura. Kiedy u nas to wprowadzą? Jak się wszyscy pozarażają?

?

Gdzie niby "na dole" co masz na myśli pisząc "na dole"?

One
@¿????¿

A kto normalny z gorączka przyjdzie, pic na wodę.

d

Godzina 11, informacji dalej brak. Ludzie kaszlą, a TL z SC piją kawkę i spławiają konsultantów kiedy pada pytanie o prace zdalna. Żałosne jest to co tu się dzieje. Brak warunków do pracy, wszędzie (usunięte przez administratora) i brak zrozumienia

ehh
@d

To jest po prostu śmieszne!!!!! Nic nie wiadomo, ludzie przyszli do pracy i nie wiemy co będzie dalej!!! Koronawirusa wykryli już w Sosnowcu, a kadra nic nie robi, nie wiemy co robić, wrócimy do domu, do babci i dziadka a za jakiś czas może się okazać, że przez bezmyślne działania ich zaraziliśmy...to przykre

Obecny pracownik
@d

Co za bzdury piszesz i nieprawdę?! Od zeszłego tygodnia (albo jeszcze lepiej) w całej firmie są rozpowszechniane informacje w jaki sposób postępować w obecnej sytuacji! Każdy otrzymuje wybór działania i każdy jest mega doinformowany co, gdzie i w jaki sposób ma lub może działać!!! Nikt nie kaszle ani nie smarka, bo ludzie są na to wyczuleni i z miejsca podnieśliby raban. A jak czujesz się zagrożony, to idź do domu - proste! I przede wszystkim opamiętaj się człowiecze i nie rozpowszechniaj nieprawdziwych informacji i paniki!

Droga chyba kadro.
@Obecny pracownik

Dopiero dziś od godziny 9 widnieje na kadrach informacja na temat obecnej sytuacji zresztą ktoś tutaj dodał cały wpis. Może ty zostałeś/aś dobrze doinformowany/a ale jakieś 90% w firmie nie! To że ty wszystko wiesz nie znaczy że cała reszta tak, może jesteś osobą bardziej doinformowaną. A to czy ktoś kaszle i smarka pozostawiam do oceny wszystkim bo może siedzisz obok osób które akurat tego nie robią albo siedzisz sobie w domu bo pracujesz już zdalnie? Ludzie chętnie poszliby do domu ale nie każdy dostanie za to zapłacone z powodu takiego że pseudo pracodawca unika dawania umów o pracę gdzie powinno to być podstawą. Skończcie tak zaciekle ich bronić i się wymądrzać bo z tego przyjdzie tylko płacz jak do czegoś dojdzie. Już dawno powinien być obmyślany plan działania w takim wypadku. A co do tych kłamstw "dokładamy wszelkich starań by każdy z praciwników/zleceniobiorców mógł pracować w odpowiednich warunkach" Śmiech na sali dla was te pseudo mydło brak papierowych ręczników, bezdotykowe suszarki które są siedliskiem i rozsiewaczem bakterii do tego na wejściu jedna butelka z płynem antybakteryjnym na całe CC nazywacie staraniami zapewniającymi lepsze warunki do pracy? Serio!? PS. Wcale komunikat na kadrach nie został dodany po tym jak na goworku wylała się fala krytyki na to co tu się dzieje.

Olga
@d

Przecież to nie od nich jest uzależnione to co mają Ci mówić.? A ty kawy nie pijesz w pracy.?

b
@Obecny pracownik

Jakie informacje? Jak poprawnie myć ręce? Czy my jesteśmy w przedszkolu? A może rzucisz nam chociaż jakieś mydło albo ręczniki papierowe? Bo pracując na taką zmianę jak ja, lub na późniejsza, osoby mogą o mydle pomarzyć. Co z brudnymi biurkami? Mamy przynosić sobie środki czyszczące i podczas rozmowy z klientem wszystko polerować? Jestem pewny, ze jesteś kimś z kadr bądź TLem, bo Twoja odpowiedz ma się nijak do sytuacji jaka tu ma miejsce. W ogóle nie stosujecie się do zaleceń. Nikt nie kaszle? U mnie w rzędzie dwie osoby, rozejrzyj się lepiej. I zróbcie coś w końcu z tym, bo wysyłacie ludzi po smierć.

@b

Po co się tak nakręcać? Wygodna postawa to najlepsze co można zrobić, prawda? Zrzucać winę na firmę, rząd, bo czegoś nie zrobił. Prawda jest taka, że nawet idąc do sklepu osiedlowego - przechadzka trwająca 5 min, może skończyć się zarażeniem. Największa odpowiedzialność spoczywa na nas samych i odpowiednim dbaniu o naszą higienę. Ta dyskusja jest bezowocna i donikąd nie prowadzi. Uzbrójcie się w cierpliwość i przestańcie ciągle stawiać się w roli ofiary, bo to nie przynosi nic dobrego dla was samych. Spokój i tylko spokój. Wyłącznie telewizory - to ogłupia.

Gp
@c-?

Ja przepraszam bardzo ale pracodawca wie co się dzieje od ponad tygodnia (ba! Dłużej) na świecie i w Polsce i żeby śmiesznego płynu dezynfekującego do rąk nie było? To jest potrzeba pierwszego rzędu! Firma Miała 3 dni na poinformowanie nas co w takiej sytuacji jak mamy reagować itd Gdzie jest sprzątacz/ sprzątaczka w dzień żeby chociaż biurka zostały zdezynfekowane, to jest aż śmieszne a pracownik jest zdany sam na siebie, moze jeszcze masz przyjść na nadgodziny i wrocic z wolnego większej obłudy nie słyszałam jeszcze w tym tygodniu, ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, kierownictwo nic nie wie, od czego oni tam są? Firma lezy, wiadomość na GP na pewno wszystkich uspokoiła.

@Gp

Nie wiem gdzie pracujesz i w jakim mieście, najważniejsze zgłosić to osobom przełożonym - tak uważam, powinno zareagować - bez bluzgania w moją stronę, takie jest po prostu moje zdanie. Bez przesadnego strachu. Jak nie masz umytego biurka - to sam sobie umyj. Czy wiek XXI to czas księżniczek?

Gp
@c-?

Żadnej bluzgi w Twoją stronę nie skierowałam. Z Twojej wypowiedzi wnioskuje że firma nie ma żadnego obowiązku dbać o czystość w środowisku jakim pracujemy.. hm ciekawe - Punkt 4 zaleceń gov dla pracodawców, polecam się zapoznać. Ja swoje stanowisko oczywiście dezynfekuje własnymi środkami. W pierwszej kolejności wszystkie uwagi zostały zgłoszone do kierownika ;)

@Gp

Osoby przełożone muszą być wyczulone na te kwestie. Wystarczy mydło. Znam doskonale zalecenia. Co do bluzg, nikt nie stwierdził, że wcześniejsze BYŁY skierowane do mnie, ostrzeżenie przed ewentualną emocjonalną odpowiedzią. :)

@Obecny pracownik

Skąd jesteś, jak zwróciło się uwagę, że osoba kaszle jak gruźlik i ma do domu iść odpowiedź, ale za to dobrze leaduje... więc nikt takiego nie wyrzuci do domu, TWOIM zdaniem o czym świadczy? Instrukcje są, jakże, a "towar" do tej instrukcji?

Tauronka

Niewiarygodne !!!! Rząd prosi o umożliwienie pracy zdalnej a nas „proszą” o robienie nadgodzin i rezygnowanie z wolnego!!!! Paranoja!!!!

lolol
@Tauronka

Zaśmiłam w monitor jak to zobaczyłam, ta firma w dalszym ciągu udowadnia że w ich przypadku bezczelność nie ma granic.

...

Na jakim projekcie?

@Tauronka

Nadgodziny? Chyba za 50 zł za każdą następną? A wypłatę to dadzą szybciej,, może, żeby maseczki, środek dezynfekcyjnym, papier toaletowy i ręczniki do pracy zakupić, bo firma ma chyba... Bezpieczeństwo załogi, bo póki co tak to wygląda.....

Nie polecam

Oficjalne proszę i ostrzegam jednocześnie przed pracą w tym (usunięte przez administratora) jakim jest ta firma. Jeśli nowe osoby które chcą podjąć pracę w Gallupie. Miejcie ambicje większe niż np. ja i poszukajcie pracy gdzie indziej. Wszędzie tylko nie tu. Na początku może być kolorowo ale o czasie wychodzi cały sziit który jest propagowany.

@Nie polecam

Co masz na myśli, też jestem trochę zaskoczony

ŚWirus
@Nie polecam

Ale kto Ci każe tu pracować? Nie podoba się? (usunięte przez administratora)

Gov. Pl

Na stronie gov. Pl pisze Zalecenia dla zakładów pracy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa punkt 8!!!!! Dołożyć wszelkich starań, aby miejsca pracy były czyste i higieniczne: powierzchnie dotykowe w tym biurka, lady i stoły, klamki, włączniki światła, poręcze i inne przedmioty (np. telefony, klawiatury) muszą być regularnie wycierane środkiem dezynfekującym, lub przecierane wodą z detergentem, wszystkie obszary często używane, takie jak toalety, pomieszczenia wspólne, powinny być regularnie i starannie sprzątane, z użyciem wody z detergentem. A jak nie, to zgłosić to dalej, że miejsce pracy stwarza zagrożenie. (usunięte przez administratora) Gallupowskie.

Mehehehe

Pomimo ogromnej wyrozumiałości z mojej strony co do "rutynowych" praktyk firmy uważam że aktualna sytuacja w firmie jest nie do przyjęcia! Dziś mija 5 dzień od kiedy firma poinformowała nas o rozważaniu pracy zdalnej. Nie podjęto żadnych realnych działań w tym celu. Uważam, że jeśli do jutra sytuacja się nie rozwiąże i nie będzie jasnej decyzji od kiedy zaczynamy pracę zdalną powinniśmy się zbuntować i wszyscy pójść na L4. Zdalnie pracuje już większość firm nawet nic nie warte drogerie internetowe. Kilka projektów w naszej firmie pracuje już zdalnie więc widać że się da. Prośba w obecnej sytuacji abyśmy odwołali urlopy i robili nadgodziny jest w łagodnym języku niestosowna i bezczelna. Nie byłoby w tym nic złego gdybyśmy mogli pracować w domu. Kierownicy nas spławiają i robią co mogą aby nikt z nas się nie postawił ale to nie tędy droga. To Wy kierownicy powinniście być z nami w tym i nas wspierać. Pamiętajcie - bez nas nie będzie Was i waszej premi.

Prawda
@Mehehehe

Masz rację, jedyne wyjście to zbiorowy bunt/protest. Jakoś jestem prawie pewny że nagle zaczęliby nas traktować poważnie.

Korona

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że osoby ponad Nami już są na pracy zdalnej. A my? Siedzimy w firmie pełnej ludzi z jednym płynem do dezynfekcji i odstępem ok. 40 cm od drugiej osoby.. I tak biurko przy biurku.. Cudownie. ... Los chce ze mną grać w pokera

omen
@Korona

Bo my się najmniej liczymy dla tej firmy i operacyjny nie raz już to pokazał...co śmieszniejesze to jeszczcze chca zebysmy rezygnowali z wolnego bo jest RUCH...w takiej sytuacji...chcialbym wiedziec jak pewnie wiekszosc kiedy cos sie ruszy w zwiazku z praca w domu. To juz nie są żarty!!!!

Ktoooo
@Korona

Kto niby? W sc pełen skład kadry wiec kto na pracy zdalnej????

Umowa zlecenie

Linia obslugowa projektu T powinna zostac zamkniętą do odwołania, ludzie ktorzy dzwonią, to żadne pilne sprawy, pilne to jedynie awarie, a to ogarnia pogotowie, ludzie dzwonią bo na e-boka nie potrafia sie zalogowac, paranaja, kolejka nerwowych klientow bo dlugi czas oczekiwania,

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 21 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska