BCW Group

Opinie o BCW Group

Marco

Hejka ktoś wie pod jaka nazwa teraz BCW kroi swoich klientów? No chyba ze znowu przymkneli bartosza pozdrawiam

airport

istnieje ta pseudo firma jeszcze czy szefo znowu poszedł siedzieć?

czytowazne

bcw group, osim24, internetowy dom reklamowy... ani to wiarygodne, ani profesjonalne. Nie polecam ani jako potencjalnego pracodawcy, ani jako dostawcę usługi adwords dla firm.

bucefal

Ludzie... Ale jaja... Bartosz na swojej stronce "internetowydomreklamowy" wali ludzi po całości. Śmieszne OSIM24 ma biura w innych krajach: Central Corporation - Contact us 10, Marina House, Eden Island, Mahe, Shesh contact the regional partner word •England 83 Princes Street, Edinburgh,EH2 2ER •Polish 02-697 Warsaw Rzymowskiego 53 •Germany Frankfurt Welle, An der Welle 4, 60322 Frankfurt •Russia Dolgorukovskaya, 7,Moscow, 127006 •Slovakia Prievozska Street, Bratislava,821 09 •Sweden Ostermalmstorg 1, Stockholm Jaka szkoda, że to tylko wirtualne adresy, tak samo jak w Wawie, wynajmowane przez firmę REGUS. Współczuję naiwnym klientom i pracownikom którzy będą łykać kolejne bajki Bartosz Cypriana Wysokińskiego i jego świty...

Joasia

Pracowala tam w 2011. Firma miescila sie jeszcze w domku jednorodzinnym... Wyplata wynagrodzenia moze i bedzie, jesli szanowny pan Bartosz kogos "polubi". Mozna rowniez liczyc na wynagrodzenie jesli ktos dobrze sobie radzi. Reszta czekala na przelewy i czekala... Tydzien, dwa.. Czasem i dluzej. Wg pana Bartosza, wszystkie przelewy zostaly zrobione w terminie, nawet mial swoja potwierdzenia ( hahaha ), a artumentem na tak dlugie oczekiwania bylo to, ze pewnie ludzie maja konta w TAKICH bankach. Dlatego tak dlugo. Niektorych ludzi z marnymi ale jakimis wynikami trzymal, po czym oni sie zwalniali z powodu braku wynagrodzenia i tak sobie pozniej czekali i czekali... I w sunie nie wiem jak to sie skonczylo, bo trwalo bardzo dlugo. Ja raz udadlam sie na wakacje. Akurat wtedy wypadal tetmin wyplaty...no i zostalam bez srodkow do zycia, gdzies w jakims pazdzieszewie nad morzem. Pan Bartosz nie mial czasu na to by wyjasnic mi czemu przelew nie dotarl. A wcale nie bylam miernym pracownikiem- co mnie zdziwiolo- po prostu bylam za daleko, zeby przypilnowac swojego. Po tej historii nasza "przyjazn" sie skonczyla. I wcale tego nie zaluje. Pan Bartosz NIE traktuje swoich pracownikow, ma ich w niosie. Z dobrych zrodel wiem, ze sytuacja jest ciagle taka sama... Dlatego, z calego serca NIE POLECAM! Szkoda Waszego czasu i nerwow.

bucefał

… hahaha… Boli jak ktoś prawdę mówi o tej śmiesznej firemce. Pościk zniknął. Ciekawy jestem czy to śmieszny Bartosz czy jego przydupas Tomcio. A przy okazji życzę Wam zeby wreszcie ktoś Wam dokopał i spuścił ten cały szit do sedesu, tak żebyście po nos

szarpi

nie jest prowadzona rekrutacja wiec kto się stara ??

bucefał

Niestety kaski sie nie doczekasz tak jak dziesiatki innych przed i po Tobie...

j

Już od tygodnia czekam na wypłacenie pieniędzy. Po tygodniu pracy p.Bartosz stwierdził że nie może ze mną podpisać umowy. Czuje ze to od początku było ukartowane. Czy ktoś z was ma może jakiś kontakt do biura tej "firmy" ?

bucefał

...Dodam, że problem jest wieczny... Ogólnie masakra...

j

Niestety ta firma ma problem z wypłacaniem pieniędzy.

a

na żadne bo nie jest prowadzona rekrutacja

Juana

Radku a na jakie stanowisko? Radzę się nad tym poważnie zastanowić, mówię szczerze.

dart

a może tak jak firmą euroadres zajął się program Interwencja, tak teraz kolejny reportaż zostanie zrealizowany na temat działania firmy BCW, a może jest już w toku

aavvvvv

po co sie pytasz czytaj komentarze wyzej...

bucefał

Bo to co go podnieca to sie nazywa kasa... A tu kasy predzej czy pozniej nie bedzie, a raczej kolejna odsiadka... Teraz do golenia znalazl sobie kolejnego wspolnika, ktorego tez pewnie wystawi do wiatru...

mariusz mix kolanko

Firma jak polska firma - kantuje, ale pan bartosz cyprian to zwykły cwaniaczek jeśli zaczniecie tam prace będziecie zmuszeni cały czas kłamać, a najlepsze ze pozbywa sie swoich oddanych współpracowników, swojego kuzyna pogonił, swojego najlepzego przedstawiciela Ł(który kiedyś dałby sobie jaja tępą żyletką ogolić dla BCW)i wielu innych. zawsze chodziło o $$$$$ nie polecam

MM kolonko

Nie no przepraszam co złego to nie ja... ale proszę się nie podszywać... bo zaraz każdy za każdego.. Nie muszę właśnie jeden się znalazł

były lord MM

właśnie komuś się nudzi - wiec byłym lordem MM jestem ja !! i koniec

byly lord MM

komus tu sie nudzi, ale jak tak bardzo spodobal ci sie moj nick to sobie go wez (usunięte przez administratora)

lord MM

ooo bardzo przepraszam to ty się podszywasz pode mnie !! wiec wypraszam sobie.

lord MM

prosze sie nie podszywac pode mnie ;) przedstawiac sie nie bede, bo na cholere to komu...? jestes zadowolony? no i spoko, good for u ;)

Gość

Wróciły Słoiki do MIASTA i się dorwały do komputerów buhahah.....no ta na wsi nie ma sieci :)))

lord MM a może Wojciech Pijanowski

Mało ciekawe informacje ciągle te same osoby ciągle gów... piszą. Tyle pracy tyle roboty a widać że co niektórzy o 11:33 w samo południe ciągle to sam wypisują że zła firma że to tamto sramto owamto... To albo roboty nie mogą znaleźć albo walą swojego obecnego pracodawcę w rogi siedząc w internecie. Może wy nie jesteście zadowolenie i macie żale... Ale są tacy co nie mają pracują tu nie po parę miesięcy ale dłużej i jakoś żyją.. Ja nie widzę problemu żeby się przedstawić... bo inni tylko pod anonimem - a kto to jest lord ? aaa ? bucefał ?

lord MM

szkoda że same anonimy się wypowiadają... mało przekonywujące. A ja jestem zadowolony Lord MM.

bucefał

Witaj lord MM. Nie ktos tylko Bartosz...

hah ktoś systematycznie kasuję 'nieobiektywne' posty, w tym moje :D dobre :D

lord MM

adres siedziby bcw group/iosim24 - warszawa chrościckiego 93/105 ;)

go

Słuchajcie pilne możeci mi podać adres tej firmy w Warszawie ??? Bardzo pilne

słoneczko

@słoneczko 13.03.2014, 13:28
i w ogóle coś dziwnego z adresami, niby adres na stronie na rzymowskiego, a kazali mi przyjechać na jakąś inną......

Kazali przyjechać na inną ulicę bo adres Rzymowskiego 53 to "wirtualne biuro" które można wynająć za 300zł miesięcznie i na które otrzymują korespondencję. Właścicielem jest Pan Bartosz Cyprian Wysokiński który teraz prowadzi tą samą działalność pod inną nazwą: INTERNETOWY DOM REKLAMOWY OSIM24 Bartosz Wysokiński

antek
użytkownik zarejestrowany

Na stronie BCW Group można obejrzeć filmik jak pracuje ich call center, jako-taki obraz sytuacji to daje.

Lord MM

to prosze sobie poczytac na temat Google AdWords, jakie tam maja ceny i za co, a jak to wygląda w przypadku takich firm ;)

zadowolony

jestem klientem już drugi rok, cena nie jest wysoka jak na linki sponsorowane. Polecam.

idiota
@zadowolony 19.11.2013, 18:52

nie zadowolony, tylko pop........y

?

coś więcej napisz, konkret

?

Jeleni nie brakuje więc wracają. "Jeśli są barany to trzeba je strzyc" :D

użytkownik zarejestrowany

A jaka klientów jest opinia najczęsciej o BCW Group?Wracają do was po kolejne zakupy czy raczej nie??

cccc

niektórzy maja a niektórzy boją sie powiedziec prawde zreszta jak jestescie glupkami to pchajcie sie tam ja sie juz nie wypowiadam bo zal mi was tyle jest robót a wy tam akurat za psią łaskę

bnmhjhj

daj sobie siana. totalna porażka wszyscy co tam pracuja sa zastraszani i dlatego siedza.... jest tylko i wyłacznie umowa zlecenie ...

bbbbb

tak ale jak rezygnujesz w trakcie umowy z pracy bo np "praca ci nie odpowiada a masz prawo zrezygnować bo niewolnictwa nie ma " to owszem placisz ja nie zaplacilam i nie zaplace bo jestem bezrobotny/a ! i w [usunięte przez administratora] ich mam [usunięte przez administratora] bo firma nie pozwala na zrezygnowanie z umowy hahah smieszne! tak usłyszałam ! KOMUNIZM SIE KLANIA WIDZE . NIE DAJ SIE ZASTRASZAĆ!

bzenka

Ja osobiście już taki donos złożyłam do prokuratury generalnej w Warszawie. Załączyłam kopię umowy. Innym oszukanym osobom radzę zrobić to samo.[usunięte przez administratora] Pozdrawiam

mie.len

mam pytanie do osob ktore pracuja w tej firmie bo jestem ciekawa jaki jest dokladny zapis w umowie gdzie jest napisane o karze umownej... caly punkt czy ktos z was mogl by mi tu napisać ?

aaaangela

posłuchaj ja zaczelam szkolenie w tej firmie i też mnie straszyli nic ci nie zrobią... ja nie dostałam kopii umowy od nich nie pozowlili mi zrezygnować z pracy nic ci nie zrobią ja nie mam pitu nawet od nich a to bylo w tamtym roku w lutym lub marcu jakos tak nie pamietam dokladnie.... też mnie straszyła ta dziewczyna sekretarka ale kij jej w oko nic ci nie zrobią byłam u prawnika ta umowa od nich jest sporządzona nielegalnie nic ci nie zrobia! spokojnie jak cos pisz tu ja obserwuje ten post i wszystko wiem,.... pisz jak cos to sie skumamy i dokopiemy im

nie polecam

nie idz daj sobie spokoj z call center wogóle oni oszukuja wiec nie warto... czytaj umowe bo sie wkopiesz tak jak ja... a i nagrywaja rozmowe kwalifikacyjna a bez twojej wiedzy nie maja prawa

pracownicaex

nigdy szef nie dał polecenia piszcie dobre opinie na forum! ludzie ogarnijcie sie.

ja

nanase niestety nigdzie się nie dodzwonisz, z nikim nie porozmawiasz...firma jest bardzo delikatnie ujmując nieuczciwa! przestrzegaj kogo się da i poszukaj w swoich mieście ludzi którzy tak jak i Ty zostali oszukani - może pozew zbiorowy w końcu coś da!

sprawiedliwy

Każdy może tu pisać co chce.. jedna osoba może wkładać kilkanaście postów... ktoś jest złośliwy wypisując wszędzie to samo

dawnypracownik

Nie wierzcie w ani jedno dobre słowo nt. BCW. szef potrafił do nas przyjść z poleceniem służbowym "napiszcie pozytywne opinie na forach", więc wszystkie pozytywy są pisane pod jego dyktando! Kasy nie wypłaca!

on

wszystko ok :)

pracownikkk

Ta firma zajmuje się wyłudzeniem pieniędzy od klientów za niby usługę pozycjonowania stron , kiedyś sprawa skończy się w sądzie. Nikomu nie polecam.

expracownica

Uważajcie na nich! [usunięte przez administratora]! Niech Kliencie nigdy nie dadzą się nabrać na to co chcą wcisnąć, bo w rzeczywistości nic nie otrzymają! A dla chętnych aby tam pracować...ODRADZAM!

Zostaw opinię o BCW Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BCW Group