Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Będzie sobota pracująca ?

Żart

Co z wypłatami? Przypominam ,ze nawet jeżeli chodzi o umowy ZLECENIE odstęp między wypłatami powinien wynosić max 30 dni ... a z tego co wiem wyolata była dnia 11 .... dramat... powinni tą bude zamknac ..

ktosiek
@Żart

nie ma takich przepisów! jest tylko interpretacja PIP, że wypłata ma być przynajmniej raz w tygodniu. Sprawdzałam...

John

Informacja ogólna na temat wprowadzania pracy zdalnej pojawiła się tylko po to, żeby nas uspokoić, dalej nie wiadomo czy i kiedy cokolwiek w tym temacie zrobią. Ale wiecie jak to u nas jest - Minister zalecał prace zdalna minimum przed dwa tygodnie od zeszłej środy. Jestem pewny ze nasi kochani pracodawcy do końca tygodnia będą udawać ze coś robią w tym temacie, aż połowa ludzi wyjdzie stad chorych, temat pracy zdalnej w mediach ucichnie, a nasi pracodawcy będą mogli cieszyć się, ze nie musieli robić nic i ze uwierzyliśmy w kolejna karteczkę na gp. Trzeba działać w tym temacie, żarty się skończyły.

Aaapsik

W dobie walki z rozprzestrzenianiem się SERS-CoV-2 we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym włączamy się w akcję informacyjną i poddajemy się zaleceniom walki z koronawirusem w naszym zakładzie pracy. Wychodząc naprzeciw pojawiającym się pytaniom informujemy, że dokładamy wszelkich starań by każdy z pracowników/zleceniobiorców mógł pracować w odpowiednich warunkach. W pierwszej kolejności musimy się zmobilizować i zachować spokój i rozsądek. Ewentualna panika nie pomaga w przeprowadzeniu wprowadzanych i planowanych działań mających na celu zapewnienie ciągłości pracy naszego call center. Apelujemy o rozwagę i wzajemny szacunek. Wśród nas są osoby, które mają wiele obaw co do sytuacji w Polsce. Należy szczególnie swoim zachowaniem i przestrzeganiem zaleceń dawać przykład współpracownikom. Zarząd od ubiegłego tygodnia powziął stosowne kroki by zapewnić nam wszystkim bezpieczeństwo. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem do rozpoczęcia pracy zdalnej przez naszych pracowników. Przeprowadzona ankieta miała dać nam odpowiedź jakie posiadacie możliwości techniczne i lokalowe. Zmiana trybu pracy ma eliminować potencjalne ryzyko oraz ograniczyć liczbę równocześnie pracujących osób w naszych lokalizacjach. Uruchomienie pracy zdalnej nie jest procesem trudnym tylko ze względów technologicznych, ale również z powodów formalnych ponieważ każdorazowo nasz Klient musi wyrazić zgodę oraz musimy odpowiednio zabezpieczyć się przed ewentualnym ryzykiem wycieku danych osobowych. O kolejności zmiany waszego trybu pracy będziecie informowani przez swoich przełożonych. Transfer pierwszych projektów rozpocznie się już w dniu 16.03. Od wtorku 17.03 rozpoczniemy pomiar temperatury wszystkich pracowników Gallupa. Badanie jest dobrowolne natomiast mając na celu nasze wspólne dobro prosimy o Waszą wyrozumiałość i poddanie się badaniu.

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Obawy

Może ktoś obecny w pracy na Sc, może napisać jak wygląda sytuacja? Czy ludzie zrezygnowali z pracy i jest mniej, czy coś wiadomo na temat pracy zdalnej?

@Obawy

Na razie brak informacji o pracy zdalnej jest mniej osób do widać,

Cch.

Praca zdalna będzie, ale nie dla wszystkich i nie od razu. Nie jest to mozliwe. Nie mogą zorganizować tego na już.

Oficjalne
@Cch.

Były jakieś informacje? My nic nie wiemy czułabym się spokojniejsza gdyby była jakakolwiek informacja czy są chociaż plany żeby organizować konsultantom prace zdalna

x

Bardzo prosimy o możliwość pracy zdalnej :( Przyznam, że ja np jestem w grupie wysokiego ryzyka. Nie chce panikować, ale obawiam się o zdrowie swoje i swoich bliskich Proszę o spojrzenie na nas jak na człowieka, nie jak na osobę przynoszącą firmie pieniądze, osobę która trzeba na maksa wykorzystać. Jest możliwość pracy zdalnej, prosimy tylko o jej pilne wprowadzenie, każdy ma do opłacenia rachunki, dzieci do wyżywienia , najłatwiej byłoby wziąć wolne, ale skad potem wziąć pieniądze na życie Pozwólcie nam pracować w bezpieczny sposób, prosimy o zrozumienie!

...

Idziecie jutro do pracy? Nie boicie się?

Tauronka
@...

Powiem szczerze ze mam dylemat, co do tego czy isc do pracy , czy narażać zdrowie, by odebrac polaczenie od klienta, ktory dzwoni z pretensjami ze ma prognoze za prąd wyższą o 2zl w porównaniu do ostatniego miesiąca, infolinia powinna byc odgórnie zamknięta na czas epidemii,

Nowa
@Tauronka

Ja też mam dylemat.

Popieram
@Tauronka

Zgadzam sie!

lolek
@...

Ja nie idę, nie będę narażał siebie i mojej rodziny dla kilku złotych :-)

...
@lolek

Masz urlop czy l4?

Nowa
@...

Tym bardziej, że w żadnej lokalizacji nie ma pełnej dezynfekcji. Tylko mydlo i ręczniki papierowe których też ciągle brakuje. A gdzie jakieś środki do dezynfekcji ? A nie wspomnę o tym że sprzątanie też daje wiele do życzenia i to wszędzie.

lolek

Ani jedno, ani drugie.

Gebels

Idioci...

@...

Wydano oświadczenie jedynie na Twitterze o tym, że dla bezpieczeństwa, POKi zostały zamknięte i do dyspozycji została komunikacja poprzez czat tauron i infolinie... nikt chyba nie zdaje sobie sprawy, że w cc nie ma dobrych warunków na zachowanie chociażby 1 metra od siebie.

Dramat

Wysłano ankietę o możliwości każdego do pracy zdalnej i tyle. Żeby nie było że firma nie reaguje na obecną sytuację, teraz mają wytłumaczenie że działali w tym kierunku. Ale jak dobrze wiemy nic nie zostanie wprowadzone bo po pierwsze, mamy niewykwalifikowanch informatyków, i cały dział IT który praktycznie nic nie robi. Nie jesteśmy przygotowani na pracę zdalnie. Tylko garstka TL, koordynatorów może pracować zdalnie. Kadra nic nie przekaże bo sama nic nie wie a jak wie to i tak nic nie powiedzą bo patrzą własną (usunięte przez administratora) Tutaj góra jest za to odpowiedzialna, oni ciągną za sznurki ale teraz siedzą i nic nie robią. Szkoda zdrowia, szkoda gadać. Najlepiej żeby od poniedziałku większość nie przyszła do pracy, ale niestety wiadomo że każdy potrzebuje pieniędzy bo same się nie zarobią. Przykre że znowu mają nas w (usunięte przez administratora) ale to już się ciągnie od lat, zaczynając od braku etatów po wypłaty i teraz nasze bezpieczeństwo.

Bubu
@Dramat

Bzdura. Przynajmniej 2 projekty na pewno beda pracowac zdalnie. Potwierdzone info, na jednyn sama pracuje, na drugim moj maz. Najlepiej krytykowac nie znajac faktow.

Do du
@Bubu

Kazdy powinien pracować zdalnie!

@Bubu

Które to projekty? Proszę o informacje

Wornka
@Do du

Człowieku, jesteś niepoważny. Masz pojęcie jak bardzo wielkie to jest przedsięwzięcie by w ciągu kliku dni wprowadzić pracę zdalną?! Chłopcy z IT na Śląsku, Warszawie i wszystkich innych lokalizacjach Gallupa a także DZiały IT naszych Klientów wspólnie próbują rozwiązać ten problem.

Śmieszne
@Wornka

Człowieku a masz pojęcie że niektóre projekty nie mają żadnych informacji na ten temat i siedzimy sami sobie? To że ty wiesz to gratuluję. O tym już nie pomyślicie zanim napiszecie, jedna odgórna informacja i ludzie byliby bardziej spokojni nie uważasz?

Wronka
@Śmieszne

Dlaczego nie pytasz kierownika? Znasz telefon? Dzwoń!

Boże
@Wronka

Pytałem! Nie muszę dzwonić! U nas, nie będę pisał gdzie.. NIC NIE Wiadomo!

Fakty
@Bubu

Fakty są takie że dwa projekty będą pracować zdalnie? Dwa na ile 10,12? Krytykować? ile już wiemy o tym co się dzieje? Od listopada, grudnia? Nie można było wcześniej o tym pomyśleć już się zabezpieczyć? Nie bo po co? Inne firmy typu CC już dawno pracują zdalnie! Teraz ich bronicie a powiem tylko tyle, że jeśli z którejś lokalizacji usłyszycie że któraś osoba będzie już na kwarantannie to będziecie się zastanawiać tylko z iloma osobami miała kontakt i sami przyniesiecie to coś do domu swoim dzieciom albo rodzicom. Powiecie że to przesada że nie wszędzie jeszcze są przypadki. Będziemy płakać po fakcie.

Pytanko
@Fakty

Które call center na śląsku pracują już zdalnie? Konkrety proszę... skoro nazywasz się "Fakty"

Lalala
@Pytanko

Upc Katowice, ing..

Wandzia

Nie siejcie paniki i zerknijcie do informacji na temat wprowadzonego stanu zagrożenia. Ten zakaz nie dotyczy zakładów pracy. Zakłady pracy nie mają bowiem charakteru zgromadzeń w myśl wskazanych przepisów. I tyle w temacie

Angie
@Wandzia

Nie chodzi o temat zgromadzeń, bo praca to nie zgromadzenie (chyba logiczne ?). Premier apelował do pracodawców, żeby wszystkim pracownikom tam, gdzie można umożliwić pracę zdalną (w gallupie technicznie jest to możliwe, a charakter pracy w Call Center na to pozwala). Pracodawca nie powinien narażać zdrowia swoich pracowników jeśli ma narzędzia do tego, żeby umożliwić pracę z domu! W innych firmach jakoś powprowadzano home office (w call center również) i zarząd Gallupa też powinien zadbać o swoich ludzi (znając życie pewnie będzie jak zawsze i się na nas wypną).

brakslow
@Wandzia

Tak tylko szkoda że na Rudzie pracuje ponad 400 osób siedząc obok siebie w odległości mniejszej niż 1 metr . Na lokalizacji brak ręczników papierowych i codziennie brakuje mydła. Mało tego do pracy przychodzą osoby które tak kaszą i kichają i nikt z kadry nie reaguje. Wyraźnie mówi się, że takie osoby nie powinny być w pracy. Są osoby które wróciły z ferii i na pewno w tej grupie znajdą się osoby które były na terenach zagrożonych wirusem . Wszystko w temacie.

Rambo
@Angie

Dalej tak jątrzcie i za chwilę na Wasze własne życzenie do pracy pójdą tylko pracownicy na umowie. Zlecenie dostanie przymusowy urlop, postojowego nie dostanie bo się nie należy i dopiero zacznie się płacz i lament.

Wornka
@Angie

Pracują nad tym by większość pracowała zdalnie z domu. Z dnia na dzień nie są w stanie spowodować by wszyscy pracowali w domu. Ludzie! Szanujcie się! i ludzie którzy za to wszystko w firmie odpowiadają...

Pracienik
@Wornka

Czyżby kadra pisała na goworku???? Bo szeregowy pracownik nie ma żadnych informacji czy ktoś nad tym pracuje czy nie?!?!!

c-w
@Pracienik

serio nie potrafisz nawet logicznie myśleć? Wszyscy jesteście odważni i potraficie mieć pretensje do całego świata kiedy jesteście anonimowi. Skoro wam tak zle w tej firmie czemu się nie zwolnicie? Cytując jeden komentarz: „w innych firmach nawet w call center zrobili prace zdalną”. To co cie tu jeszcze trzyma? Zamiast wylewać swoje żale zapraszam do złożenia wypowiedzenia umowy i szukania czegoś innego. Zawsze możesz iść w gastronomię robić po 15 godzin z 3 przerwami i pierwszym posiłkiem ok. godz. 01:00 bo nie ma wiecznie czasu.Nikt z was głośno nie potrafi powiedzieć co się nie podoba ;) albo robicie to w swoim ścisłym gronie albo tutaj gdzie jesteście anonimowi.

Praca
@c-w

I właśnie to jest nasza Polska mentalność j.w do pracowników, „nie podoba się to się zwolnij na twoje miejsce jest 10 takich„ brawo, za takie podejscie jest w Polsce jak jest.

Brak

Masakra, bardzo pracownikom Gallupa współczuję. Szkoda narażać swoje i swojej rodziny zdrowie.

Korona

Nie przyjdę w poniedziałek do pracy. W tv krzyczą ze zgromadzenia powyżej 50 osób zakazane a my żadnej informacji nie mamy!!!

Wronka
@Korona

Czytaj co oznacza zgromadzenie 50 osob. Nie dotyczy to zakladow pracy!

Kierownictwo, koordynator projektu powinien nas pilnie poinformować. Jest weekend ludzie wpadną w panikę . Ciekawe czy lokalizacje ogranicza choćby ilość pracowników do 50 a reszta zdlanie

@pracownik

I niby jak podziela ludzi????? Są lepsi i gorsi ze jedno mogą zdalnie inni musza przyjechać!??????

@Korona

Nie wiem jak zwykle pozostaliśmy bez żadnych informacji

???
@Korona

A niby czemu mają dzielić? Wszyscy są równi nieważne czy kierownik czy pracownik czy projekt. Każdy powinien mieć możliwość pracy zdalnej lub wolnego

Wandzia
@pracownik

???

Czy ktoś nas poinformuje co z pracą w poniedziałek?????

Umowa zlecenie

Żądamy informacji co będzie z praca dla ludzi z umowa zlecenie, czy pozostaną bez możliwości zarobku? Czy praca będzie zdalna czy tylko dla „wybrańców”. Jest naprawdę zle a my NIC NIE WIEMY!

@Umowa zlecenie

Przyjedziesz w poniedziałek i się dowiesz ,,, może...

Korona

Czemu nie ma zadnych informacji czy bedziemy pracowac??? Wszyscy maja nas w (usunięte przez administratora)

@Korona

Nie ma szans żebym pracował i narażal życie dla Gallupa

Kiedy nas poinformujecie co zostało ustalone. Nie można przebywac w zgromadzeniach powyżej 50 osób

Anon

Nie wiem jak w innych miejscach ale w rudzie śląskiej brak środków do dezynfekcji co jest absurdem. Notatka żeby myć ręce, to wszystko...a w łazienkach suszarki które są siedliskiem bakterii.

Siema
@Anon

Co ma suszarka i bakterie do wirusa?

Onaona
@Anon

No właśnie, nawet w supermarketach co 5 metrów są płyny do dezynfekcji, a na Rudzie pracuje ile? 400 osób??? I BRAK!

@Siema

Może i nic, ale takie suszarki ogólnie są niehigieniczne

_&
@Siema

Przecież na takich suszarkach może być wirus, jeśli ktos nie domyje rak

Apel

Wirus szaleje, a w firmie? Słuchawki używamy po kimś, stałego miejsca pracy nie masz, nikt nie dezynfekuje myszek, klawiatur czy słuchawek właśnie. Klamki to samo. Czy ktoś mógłby wreszcie zadbać o pracowników i ich bezpieczeństwo? To nie są żarty, za chwilę będzie trzeba zamykać zakład. Włączcie myślenie, zanim będzie za późno.

Brak

Jak ze środkami higieny, dezynfekcja w firmie? Są jakieś środki dodatkowe aby jeden po drugim zdezynfekowal sobie sprzęt?

Epidemia
@Brak

Mydła brak, ciepłej wody brak, żadnych odświeżaczy powietrza a szczotki do wc strach wziąć do ręki.

Poruszony_johny
@Brak

Oczywiście że nic nie robią, przynajmniej w Sosnowcu, jak ktoś pracuje do 20 to często nie ma już ręczników papierowych, papieru toaletowego również, konsultanci powinni chyba zacząć nosić papier toaletowy ze sobą do pracy bo firma tego nie zapewnia. Dodatkowo na jednej z sal sa dwie łazienki przy czym w jedenej są dwie kabiny a w jednej z nich nie ma światła, pracuje tam od ponad dwoch lat i nadal nic z tym nie zrobiono, czy to jest w ogóle normalne?!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 21 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska