Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

py.cia

gorszego bagna nie widziałem

ptasie gowno

zabieramy premie bo slaba sprzedaz mala marza itd. a moze za duzo ludzi okoloprodukcyjnych jest w tej firmie,niewiele robia a pobory maja duzo wieksze od operatorow to wlasnie pozera te firme!!! moze ktos z wysokiej gory sie temu dokladnie pzyjrzy .Mialy byc redukcje etatow a ludzie nieprodukcyjni zalatwiaja sobie stanowiska wkrecaja sie gdie indziej byle by sie tylko dobrze ustawic i dalej brac duza kase a na produkcje nie przyjda bo sa za wazni taka praca to dla nich ponizenie, ale jakis etat trzeba zlikwidowac wiec daje sie wypowiedzenia pod byle pretekstem robolom no i wszystko sie zgadza etat znikl tak to w telepanice wyglada [usnięto przez administratora]!!!

fan tulipan

Jestem taki duży a wszyscy widzą mnie takim mały. TPP duży się poskarżył, mały napisał polecenie dla mistrzów i brygadzistów. Przeszkolić pracowników z zasad dobrego wychowania a szczególności o okazywanie szacunku Cytuję "przez operatorów od brygadzisty wzwyż jak również dla ludzi w żółtych i zielonych kamizelkach. Filozof Immanuel Kant nazwał to chciejstwem, szacunek zdobywa się przez własną osobowość i postępowanie a nie poprzez narzucone normy.

geronimo

Europejski lider w produkcji kabli, hm chyba kablowania. Poniżanie i głodowe pobory to główna specjalność. Zwolnienia tylko z produkcji a zielone ludziki nie do ruszenia. Dużo lewych stanowisk które nie dodają tzw. wartości dodanej ich zadanie to paplanie tak jak naszych polityków. Inaczej jeszcze będą śpiewać, balon niezadowolenia cały czas się pompuje. Wypłata 1900-2200 śmiechu warte, zrobisz opłaty i po pieniądzach. Za pracę na trzy zmiany i weekendy , myślą że z zwolnieniami nas zastraszą, a co my mamy do stracenia te marne wypłaty. Oj właściciel ma o wiele więcej do stracenia ale tego zielone kamizelki nie rozumieją. Ludzie tracą pracę po 10-30 latach i nawet porządnych odpraw nie są wstanie wypłacić. Jaki to sygnał dla tych co zostają macie się bać i jeszcze dziękować za pracę.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bydgoszcz

syf,kiła i mogiła.zabierają kase nie wiem za co!jeśli szukają oszczędności niech szukają w żółtych kamizelkach,ich jest więcej niż pracowników.Fikcyjne stanowiska i ludzie na stanowiskach operatorzy maszyn a z maszyną nic wspólnego nie mają,siedzą w biurach i kase biorą za dosłownie nic!kto to jest zastepca kierownika?i dziesiatki podobnych stanowisk.cos musi wybuchnac,tak nie moze byc.dwoch zamotanych planistow,zastepca kierownika uwazajacy sie za boga.niekonczace sie urlopy wyzej postawionych ludzi.jest tysiac takich spraw.i ich kultura i wypowiedzi[usnięto przez administratora]. Pozdrawiam.Pracownik

bezimienny
@bydgoszcz

zastępca kierownika 3 razy w roku jeździ na narty w Alpy i urlop jego trwa 3 tygodnie a na koniec roku ma jeszcze zaległy z 2011 r,magia....

MM

W myślenicach dostaliśmy po 100 zł premi

długi

idz do kontoli tam dopiero jest jazda ,roboty w [usnięto przez administratora],atmosfera [usnięto przez administratora],zarabiasz marne pieniadze i jezdza po tobie cale 8 godzin,a na fajrant dowiadujesz sie premia bedzie okrojona,co na to mistrz ,NIE MAM NA TO WPLYWU,jesli sie nie podoba to sie zwolnij a jak nie to wypad do pola, koruj druta,a zwiazki to jakies nieporozumienie sa bo sa bo wplywaja skladki to wszystko,zygac sie chce

robol

[usnięto przez administratora]po co a no po to by dac jakies ochłapy na swieta,co na to zwiazki?roboty duzo,mega duzo ,ale to nie ma znaczenia bo wisla wygrywa i tam idzie kasa,porazka ta firma

opornik

Marzą mi się czasy kiedy pracownicy produkcyjni będą czuli więź z pracodawcą. Będą szanowani, odpowiednio wynagrodzeni itd. Większość z nas leży na sercu wykonywanie pracy z możliwością obustronnego zadowolenia. Przedstawia się nas jako tych co się buntują wykonują źle swoją pracę itp. Tylko dlaczego zdobywamy szacunek jako pracownicy na obczyźnie. Podobno średnia poborów w Tele-Fonice wynosi 7000 zł. My zarabiamy 1600-2600 netto po opłaceniu podstawowych zobowiązań zostają nam grosze. Trzymamy się tej pracy z myślą będzie lepiej. Panie [usnięto przez administratora] to nie my jesteśmy wrogami tej firmy jak się nas przedstawia.

robol ke

dlaczego cie zwolnili? z tego co piszesz to wnioskuje ze pracowales na ciagarni?

czorny

ponad 20 lat pracy a od dzisiaj zwolniony ,Zmarnowane zdrowie kregoslup wykonczony,praca na 2 do 3 maszym ,mycie malowanie maszyn do tego wykonaj normy.Szkolenia tylko na papierze a teoria-sam do tego dojdz a jak nie to na trawke [usnięto przez administratora] .Straj oczym mowicie jak zwiazki maja pracownikow w (usunięte przez administratora) Moze dobrze ze mnie zwolnili z tego[usnięto przez administratora],uciekajcie niech sani robia za 19000-23000 w swiatek piatek i niedziele

rasputin

A w Myślenicach przyjmują do pracy na umowę zlecenie. Ale zawsze jest tak przed zimą że zwalniają tych bez układów żeby zrobić miejsce dla swoich.

robol - 2013-09-23 11:50:02 Będą zwalniać i to po kilka osób miesięcznie , żeby nie było grupowo za dużo jest ludzi na produkcji A skąd ty o tym wiesz?Nieraz już takie bzdury były mówione,nie wiesz że ci z góry chcą zastraszyć szeregowych,to puszczają takie plotki celowo.Skoro tak czemu w Krakowie powstaną kolejne miksery?

Operator iluzjonista

Chciałem przypomnieć niedawny artykuł "Bydgoszcz: Tele-Fonika się rozbudowuje i będzie zatrudniać" który można znaleźć pod tym linkiem >>> [usnięto przez administratora]

robol

gg

Czyli operatorzy beda teraz zarabia 1500 bo za cos bedzie trzeba utrzymac Smolenia

Lewy najlepszy sapowiec i podpierdal... na TPŚ

- 2013-09-14 00:38:17 W ozarowie protestowali strajkowali - i co ? Zaduzo nie wynegocjowali chiny tylko czekaja by podkrasc klijetowMylisz pojęcia, tam protestowali przeciwko likwidacji zakładu a nie o podwyżkę. Jakiś zakład i tak musieli odpalić, padło na Ożarów.

?

kierownik

jestem za 20% podwyzki

JONDRO TXL

Witam najlepszym rozwiązaniem jest strajk. Celem strajku powinno byc zagrozenie finansow firmy/wlasciciela/polityka, przeciwko ktoremu wymierzony jest strajk. To MUSI byc konkret, inaczej nic sie nie da osiagnac. Rownocześnie strajk nie moze byc uciażliwy dla osób postronnych – inaczej masy obrócą się przeciwko nam. Dodatkowo, należy mieć nie więcej niż jeden-dwa postulaty do spelnienia. Najlepiej – jeden. Proponuje wszystkie wydziały urlop na żądanie na. Ale jeśli chcemy coś osiągnąć to musimy wszyscy razem inaczej się nie uda. Jak Kabel stanie na 2 dni to będą rozmawiać. Postulaty 2 1. Podniesienie wypłaty o 20% podstawy a nie premii. 2. Reorganizacja na stanowiskach kierowniczych i mistrzowskich. Kierownikiem powinna być osoba znająca się na robocie z doświadczeniem wynikającym z wieloletniej pracy na maszynach. A nie umiejąca pomiatać ludźmi [usnięto przez administratora]. Wszystko jest do dogadania i naprawdę się da wygrać. Tylko trzeba uwierzyć w siebie i się zorganizować Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego. Przyklad: strajk pracownikow metra w Buenos Aires. Postulat: domaganie sie podwyzki o 28% od prywatnej firmy metrovia posiadającej koncesję na obsługę metra. Powód: podwyżka cen jednostkowego biletu o 127% w styczniu. Sposób wykonania: przez kilka dni metro jezdzi jak zwykle, tyle ze bramki wejściowe sa otwarte dla wszystkich tj. mozna jechac bez biletu. Dopiero jeśli to nie pomaga, zatrzymywane sa wszystkie pociągi…

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.