MOLTO BENE

Kraków

Opinie o MOLTO BENE

lok

Właśnie jestem po obiedzie z molto bene , a teraz jem tik taki, aby zabić smak tego "coś" - nazywa się pięknie spaghetti bolognese i carbonare , czyli trzy łyżki niesłonego makaronu z dodatkiem chemicznego sosu z proszku, chyba mój pies ma bardziej wyszukane menu dodam ,że zapłaciłam 43 zł za 2 porcje. Personel powinien zostać przeszkolony w pakowaniu jedzenia na wynos. Zanim dowiozłam na miejsce te "dwa makarony na krzyż" znalazły się w reklamówce. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o MOLTO BENE - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLTO BENE