Opinie o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fobos Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Zdegustowana

Z czystym sumieniem NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. Prawdziwy (usunięte przez administratora) No chyba dla bezdomnych, bo jesteśmy tak traktowani . Myslą że nie mamy domów ani życia prywatnego. Żal za psie pieniądze zapier..... od poniedziałku do niedzieli w święta hmm szkoda gadać .

Pedro

Może trzeba się zastanowić czy chcemy zarabiać i czasami pracować w wolnym czasie!

Prawda
@Pedro

Czasmi w wolnym czasie masz na mysli. Kazda sobote niedziele rano i kazde swieta. Nadgodziny sa dobrowolne a tutaj ludzie sa zmuszani. Teraz akcja Bozecialo do pracy nikt nie jest chetny a trzeba przyjsc

Julita

@Tomasz Maziarz wpisy, które podszywają się pod Twoją osobę możesz zgłosić do usunięcia na adres admin@gowork.pl. Jednak Twoje niezadowolenie z tej kwestii nie może być przyzwoleniem na obrażanie innych na forum. Takie wpisy również ma prawo usunąć admin. @Poirytowana a czy chciałaś skorzystać z urlopu i firma Fobos Invest Ci go nie dała? Czy chciałabyś, że po prostu firma w tych dniach nie funkcjonowała i nie trzeba byłoby brać urlopu?

Poirytowana
@Julita

Chcialam dostac urlop i go noe dostalam... wywody jakby ktos sie pytal ludzi czy chca przyjsc w swieta do pracy. Tlum chetnych na majowke, na wielkanoc, na Bozecialo i inne swieta. Aaa. No i na niedziele. Bez przesady wszyscy wiemy jak to sie odbywa. Wrecz czesc naginnie mowi ze nie chce pracowac na nadgodziny

Poirytowana

Jak mnie to w tej firmie denerwuje. Wiekszosc firm do okola caly tydzien majowy wolne. Fobosiaki pracuja..... zal.... nie polecam pracy w tej firmie...

@Poirytowana

No niestety tak jest. Tak samo przecież było w święta Wielkanocne, nawet w niedzielę Wielkanocna ludzie musieli przyjść. Teraz z resztą nie lepiej, praca od poniedziałku do niedzieli bez systemu.

Tomasz Maziarz

To ze doszedłem z Fobosu nie znaczy że jakaś chu*oza może się pode mnie podszywać i robić mi pod górkę. I naucz się człowieku pisać bo się ośmieszasz. Nie pozdrawiam Tomasz Maziarz.

Julita

@Jula widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Fobos Invest. Polecasz zaaplikowanie? @Tomek czym jest spowodowana tak różna opinia o firmie? Pamiętaj, że na forum nie można nikogo obrażać. To naruszenie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Treści obraźliwe są moderowane przez admina.

Jula

Pracuje w tej firmie już jakis czas Owszem zdarzaja sie ciezkie chwilę zmeczenie itp Ale atmosfera jest ok... Wszystko zalezy od ludzi... Starsi pracownicy pomagaja Nowym... Kasa jest na czas...

do Tomka

Oj nie udało się "karjery" zrobić? Proponuję najpierw zakupić słownik języka polskiego :)

Julita

@też pracownik skoro umowa, którą pracownicy firmy Fobos Invest podpisują, ma zawarte informacje o utrudnionym urlopie w okresie wakacji to oznacza, że każdy był o tym powiadomiony i nie powinien mieć pretensji. I ważne, żeby każdy mógł wykorzystać urlop i był wprowadzony taki system, by każdy pracownik czuł, że ustalone jest to sprawiedliwe, prawda?

Julita

@Jan Kowalski to wydawałoby się logiczne, ale skoro nie wiesz jak to jest między pracownikami to znaczy, że nim nie jesteś? @też pracownik czyli pracownicy zaległy urlop mogą wykorzystać już wtedy kiedy chcą?

też pracownik
@Julita

Z tego co jest mi wiadome pracownicy zwłaszcza z linii produkcyjnych zaległych urlopów nie mają poza kilkoma osobami. Większych problemów z otrzymaniem urlopu też nie ma. Owszem, zdarzają się okresy wzmożonej pracy i w tym czasie bywa problem z urlopem. Poza tym jak pisałem wcześniej umowa o pracę zawiera informację, że w okresie letnim uzyskanie urlopu jest utrudnione i jako okres na korzystanie z urlopu wskazany jest czas jesienno-zimowy oraz wczesna wiosna.

Julita

@Jan Kowalski czyli podpisując umowę pracownik wie, że raczej w wakacje nie może brać urlopu w firmie Fobos Invest? @Ja. a starałeś się o urlop w okresie letnim i go nie dostałeś czy w każdym okresie była odpowiedź negatywna? @Jan Kowalski co oznacza kolekcjonowanie urlopów? Co miałeś na myśli?

Jan Kowalski
@Julita

Nie napisałem, że nie ma możliwości korzystania z urlopu w okresie letnim, tylko, że jest to utrudnione, z powodu dużej ilości zleceń. Nie oznacza to, że zapada "magiczna klamka" i jest zakaz brania urlopu. Jeśli chodzi o moją osobę, to nie starałem się o urlop w wakacje, gdyż najlepiej mi pasuje okres po wakacjach. Kolekcjonowanie urlopu oznacza posiadanie znacznej ilości dni urlopowych do wybrania.

też pracownik
@Julita

W umowie jest zapis o tym, że należy planować urlop w okresie jesienno-zimowym oraz wczesną wiosną.

Julita

@Jan Kowalski czyli osoby, którym najbardziej zależy na urlopie w wakacje rywalizują ze sobą o to komu najszybciej uda się złożyć wniosek urlopowy? Nie możliwości dogadania się między pracownikami firmy Fobos Invest, żeby to było sprawiedliwe?

Jan Kowalski
@Julita

Wydaje mi się, że po prostu wystarczy szybciej "zaklepać" urlop. Ale nie wiem, jak to wygląda między pracownikami.

Julita

@Pracownik za każdym razem jak składasz wniosek urlopowy to dostajesz odpowiedź negatywną? Czym jest o spowodowane? Czy nie ma kto Was zastąpić w pracy w firmie Fobos Invest, dlatego nie dostajecie urlopów?

Julita

@Heheh nie jestem żadnym nadzorem, bo nie nadzoruję tylko pomagam użytkownikom poprzez zadawanie szczegółowych pytań, dzięki którym potencjalni pracownicy firmy Fobos Invest znajdą w łatwy sposób interesujące ich informacje. @Nie samą pracą żyje człowiek firma mi za nic nie płaci. I jej nie bronię, bo jestem tutaj neutralnym moderatorem forum gowork.pl

Fob

Nie pozdrawiam pana Mistrza z h4 jeszcze nie dawno z kolegami operatorami stał i normalnie rozmawiał ale po awansie jedzie ich najgorzej, uważajcie operatorzy bo robi wam zdjęcia jak nic nie robicie a nawet sprawdza co robicie jak macie dzień wolny. Dwulicowy to mało powiedziane nie dajcie się chłopaki

Julita

Widzę, że firma Fobos Invest przygotowuje swoim pracownikom dwa programy benefitowe: opiekę medyczną i program wypoczynkowy. Czy ktoś może powiedzieć na czym polega ten drugi program? Korzystał ktoś z niego? A wszystkich zainteresowanych pracą w firmie odsyłam do ich strony i zakładki Kariera. Tam znajdziecie wszystkie dostępne oferty pracy w firmie.

Ohah
@Julita

Program wypoczynkowy? Yhym.. Hahha.. Śmieszne.

ktoś

większość tych komentarzy jest żenująca i nie na temat... Jak obecnie wyglądają zarobki operatorów maszyn? jakie dodatki? jakie szefostwo?

Gosc
@ktoś

Jak nie na temat? Pisza ci wszyscy detko zamulona jakie zarobki i jak jest w fobosie, tylko sie (usunięte przez administratora) naucz czytac pacanie

Nie samą pracą żyje człowiek

Pani Julito ile pani płacą za obronę tej namiastki firmy pod wodzą szarego. Chcesz to stan przy linii na kolanach na H1 i wtedy zabierz glos na tej nowej maszynie jak dasz rade 3 godz to szacunek ale chyba nie bo tylko na klawiaturze się znasz. I w końcu przestań robić z siebie id...ę weź się za robotę a jeśli chodzi o moją osobę to obnaże wasze slabe strony ale w odpowiednim czasie bo wy ludzi macie za nic i TU WAS DOPADNIE DOBRĄ ZMIANA KONIEC Z TĄ HUCPA SZAREGO

nie pani Julita...
@Nie samą pracą żyje człowiek

" obnaże wasze slabe strony ale w odpowiednim czasie" - jak ja lubię takie żenujące wypowiedzi i insynuacje, że "coś wiem, ale nie powiem" = poziom przedszkola niestety...

Nie samą pracą żyje człowiek
@nie pani Julita...

Sama lub sam jesteś żenujący. W odpowiednim czasie znaczy w odpowiednim. To znaczy że ten czas jeszcze nie nadszedł. Ale mohery w cudzysłowie szarego wszystkich traktuja z góry. To jest pierwsza wasza słabość. Na resztę przyjdzie czas. Za błędy płacić trzeba a tych błędów już troszkę musieliscie opłacić chociaż do samego końca się broniliscie ale w tych konkretnych zdarzeniach przegraliscie. Żenada i brak profesjonalizmu. Po drugie czy waszystcy pracujący na umowę o pracę mają odpowiednie obuwie.

nie pani Julita...
@Nie samą pracą żyje człowiek

o masakro...

Julita

@nie samą pracą żyje człowiek czyli osoby nie pracujące w święta i weekendy ile zarabiają? A o jakich dobrach chodzi? W jaki sposób są one wykorzystywane w firmie Fobos Invest? Czy pracownicy nie czytają całej umowy przed podpisaniem?

mari

9-10 zł na godzinę netto, i nagrody 200 zł netto, tak chyba jest na produkcji

Heheh

A Pani Julita to chyba ma w stanowisku pracy nadzor nad tymi komentarzami :D

nie samą pracą żyje człowiek

Witam wszystkich w nowym roku szczególnie tych którzy wchodzą w ten nowy rok z motywacją znalezienia pracy (za którą uzyskać można godne wynagrodzenie ale nie w fobos). Nie polecam produkcji bo żal mi tych ludzi którzy pracują w takiej atmosferze i za psie pieniądze(chcesz 2000zł pracuj sumiennie w każde święto i sobotę to może tyle dostaniesz). Brak możliwości rozwoju. Panika przed prezesem a to jest tylko człowiek. Dla chętnych do pracy w innych działach tej firmy radzę przyjrzeć się umowie którą trzeba podpisać paragraf 8 mówi o wykorzystaniu dóbr osobistych pracownika przez Prezesa i po podpisaniu tej umowy pracownik zrzeka się wynagrodzenia za wykorzystanie tych dóbr. No cóż prezes biedny musi się posiłkować dobrami innych przecież skąd on ma wziąć tak uciskany przez system. Swój wpis kieruję do ludzi młodych przed którymi jest wiele możliwości pracy , rozwoju ale nie w fobos. Wiem że Sztum nie obfituje w zakłady pracy ale Sztum to nie wszystko. Proszę jeśli ktoś chce porównać zarobki w sztumskich firmach to fobos plasuje się na końcu jeśli chodzi o pracowników produkcyjnych i nie tylko. Kapitał ludzki-człowiek w tej firmie się nie liczy. Wielu już mówi że szara eminencja może już niedługo sam z całym biurem stanie przy linii. Proszę o nie traktowanie mojego wpisu jako HEJTU nie to jest moim zamiarem. Jeszcze raz przestrzegam młodych ambitnych ludzi bo nie o wykształcenie tu chodzi alę o ludzką godność. A jak już ktoś musi do fobosu to z hasłem na ustach JAKA PŁACA TAKA PRACA.

No teraz tam przyjmują Ukraińców normalne w tym zakładzie jedni odchodzą a drudzy przychodzą tylko jakim kosztem stare pracownice musza zapieprzac po 12-cie a nowi robią po 8 godzin i weekendy maja wolne

grupenfrajer
@Gość

stare nie stare nikt nic nie musi obowiązuje 48 godzinny tydzien pracy a w ej firmie trzeba sie obijac jak prezes sam daje przykład bydle

Zostaw merytoryczną opinię o Fobos Invest Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobos Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fobos Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fobos Invest Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 529 ocen.
  • żeromskiego 6
    82-400 Sztum