Opinie o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fobos Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Nie polecam pracy w tej firmie. Kolosalne normy, atmosfera niezbyt przyjemna.

@Anonim

Normy są dostosowane do prędkości maszyn, wszystko odgórnie ustalone. Za brak normy nie ma żadnych konsekwencji więc nie widzę w tym problemu. Atmosfera jest bardzo dobra, zależy od człowieka czy potrafi się komunikować z innymi ludźmi. Polecam pracę w tej firmie. Zadowolony pracownik Fobosu :)

Echh

Chyba se jaja robisz. Wskaznikland i tyle

@Echh

Może dlatego że na produkcji głównie chodzi o wskaźniki.

jaa

A nie o to żeby produkować "głównie'' ?

Julita

@Anonim skoro użytkownik @Pracownik pisze, że normy w Fobos Invest Sp. z o.o. są dostosowane do prędkości maszyn to może są za ciężkie dla Ciebie. Skoro jest dla Ciebie za ciężko to może porozmawiaj o innym stanowisku? Jakieś lżejsze jest w firmie?

Ktoś

Co słychać w Fobo ???

Ja.
@Ktoś

Żeby nie młode Panie brygadzistki które moja szczególne wzgledy u wyższych przełożonych i robią co chcą było by całkiem miło.

Mateusz
@Ja.

Ktoś konkretny na myśli?

Jedna z nich
@Ktoś

Wezcie sie za robote a nie jakies glupoty gadacie. Chyba za malo pracy jest? A dzis jest dzien zyczliwosci i dajcie spokoj.

Do jednej z nich
@Jedna z nich

Od roboty sa konie. My mozemy sie wziąć za prace. A dzien życzliwości uważam że jest tam codzienie a nie tylko 21.11. Bardzo brzydko mowisz o swojej firmie.

Julita

@Młody pracownik fobos a stwierdzasz czy pytasz? Jeżeli tak, to powiesz czy oprócz atmosfery są inne zalety pracy w Fobos Invest? Doświadczenia każdej osoby mogą wnieść dużo na forum, dlatego warto się nimi dzielić.

Młody pracownik fobos

Bardzo przyjemna atmosfera jak dla mnie super ????

Julita

Firma Fobos Invest poszukuje pracownika produkcji (http://www.gowork.pl/praca/fobos-invest-sp.-z-o.o.;pr). Czy ktoś może chętny? Firma chwali się na swojej stronie, że oferuje swoim pracownikom opiekę medyczną i wczasy.

Da ktoś panu Mirkowi wkońcu snikersa?

Julita

@ngxyz bardzo dobrze powiedziane, szczególnie, że forum służy do opinii firmy a nie samych pracowników. Polecam przeczytanie regulaminu wszystkim użytkownikom: http://www.gowork.pl/regulamin.

Gosc

Zawsze tak bylo. Byle dyrektor pieniazki generowal dla prezesa. Byle kasa sie zgadzala. A pracownicy? Nie licza sie.

Prezesowi widocznie to odpowiada ze ludzie są traktowani jak śmieci bo jak by mu zależało to by szedł za ludźmi a nie za dyrektorkiem

zosia

A co no to prezes ?

??
@zosia

Jak widać nic

ngxyz

Boze macie swoje lata , dorosle kobiety jak mozna oczerniac druga osobe przez internet zamiast powiedziec w twarz , to kest dopiero odwaga i zazdrość komus sukcesow jak mozna byc takim czlowiekiem

Hej

Bo co... Bo jest wymagająca, i to cie boli

Boom

Cały Fobos ręce w góre bo Pan Gulczas już nie pracuje !!

booos

... prawda niestety jest taka ze zmuszaja was zebyscie sami odeszli i otwieraja im sie wrota do pracownikow ze wschodu !!! ... PS ... 11.06.2017 Parlament Europejski znosi wizy dla ukraincow na terenie calej Europy , takze obstawiam ze za jakies 5 - 6 miesiecy od tej daty zabraknie nawet ludzi z ukrainy czy bialorusi , wiekszoszosc tego towarzystwa wyemigruje za odre , bo tam juz minimalna stawka godzinowa obowiazuje w wiekszosci krajow UE od 8.5 euro za 1 godz do 13,75 euro netto (na reke) takze good bye Poland :))) hahahahahahaha :)))

booos

uuuuuuuuuuuu ukraincow zatrudniaja ... uuuuuuuu to juz lipa .... to radze sie ewakuowac za wczasu !!!! ale z drugiej strony to fajnie, bo ukraincy ich naucza !!!! :) (usunięte przez administratora) a niech im tylko ktos z wyplaty potraci 1 zl , to wjazd do biura murowany :) viva ukraina !!! hahahahaha

Ktosik

Hey ludzie, Fobos pomału budzi się ze snu?!Brakuje mu ludzi? Wszędzie pełno ulotek, plakatów. Szok!!! Może zaczną coś robić, żeby utrzymać wciąż odchodzących pracowników... Ciekawe, czy jest jeszcze ktoś nowy i naiwny chętny do pracy. Niedługo biurowi staną na liniach! Zobaczycie!!!

Ciekawy

Kto awansował?

odradzam!!!

Odradzam prace w tym (usunięte przez administratora) Dyrektorzy przejęli władze totalitarną i nic ich nie powstrzyma, morale u pracowników są fatalne, zabierane są premie jeśli spóźnisz się minutę, zasiedzisz się na przerwie 3 min dłużej, a odmów tylko pracy w sobote lub niedziele, wtedy to popełniasz przestępstwo. Dyrektor pogrozi konsekwencjami służbowymi, o premii oczywiście możesz zapomnieć. Uważam że pewne działania podchodzą już nawet pod mobbing. Z dnia na dzień jest coraz mniej pracowników bo się zwalniają, dyrektorzy chyba nie znają sztumskiego rynku pracy, oraz opinii o fobosie która od dłuższego czasu jest delikatnie mówiąc nieciekawa. Prezes obudzi się niedługo z ręką w nocniku.

Ktosiek

Co się zmieniło? Kto awansował, a kogo już nie ma?

Zostaw merytoryczną opinię o Fobos Invest Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobos Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fobos Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fobos Invest Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 529 ocen.
  • żeromskiego 6
    82-400 Sztum