Opinie o Fobos One Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fobos One Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fobos One Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobos One Sp. z o.o. w Sztum

Trygon

Dobrze to może przybliżę trochę. Winą za funkcjonowanie firmy ponosi Prezes. Fajny prezes odszedł, ludzki inteligentny zawsze ok. Szkoda że zginął w wypadku. Ten śmieszny mały człowieczek który rządzi fobosem i jego (usunięte przez administratora)z biura tworzą atmosferę w której nikt nie zostanie na dłużej. A w biurze pracowali naprawdę ludzie którzy chcieli zmienić tę firmę mieli narzędzia i chęć niestety odeszli bo nikt nie był w stanie przeskoczyć pseudo inteligentów, tej hybrydy dyrektor HR, dyrektor ds. Rozwoju I księgowa. Potajemne zebrania i wyciąganie (usunięte przez administratora). Masakra. Księżyc upada coraz niżej i może niedługo się zabunkruja w Matytach bo się będą bali na ulicę wyjść. Tragedia Panie prezesie.

@pracownik

Ciekawi mnie zawsze to dlaczego jest tam tylu pracowników tak zwanych biurowych ? Firma nie duża ale chyba dziwne że na całej produkcji jest maksymalnie 60-70 osób i chyba prawie tyle samo osób biurowych np. dyrektor produkcji ma swojego koordynatora produkcji ktory ma dwie czy tam 3 mistrzynie produkcji które mają brugadzistki, dwóch mistrzów produkcji którzy mają pod Sobą operatorów (no to akurat okej) dwóch mechaników którzy muszą mieć swojego kierownika gdzie ten kierownik ma teraz też młodszego kierownika, jakiś specjalista do ulepszania produkcji, ale najlepsza to kontrola jakości dyrektor, zastępca, zastępca zastępcy, specjalista, młodsza specjalistka, dwóch planistów, trzy osoby w HR, obok jeszcze ze trzy nie wiadomo od czego bardzo dziwna firma,

x
@@pracownik

Od kiedy pamiętam pracowników biurowych było w ilości zbliżonej do tych na produkcji. Mała firma a na siłę wymyślają im stanowiska - ręka rękę myje a w przypadku braku roboty to produkcja dostaje zawsze po (usunięte przez administratora) . Ilość osób w HR to też śmiech, w większych firmach jedna osoba daje radę. Specjalista do ulepszania produkcji to osobny temat - ciągłe przyspieszanie maszyn że ciężko wyrobić się z czymkolwiek jeszcze w tym upale, skracanie czasów przejść czy przezbrojeń gdzie w tym wszystkim nawet nie ma czasu posprzątać porządnie maszyny a w przemyśle spożywczym to powinno być priorytetem. Jednym słowem cyrk

Opowiecie o sytuacji pomocników operatora? jak szybko będzie można się wszystkiego nauczyć żeby przeskoczyć stopień wyżej? Kursu na wciągarkę nie mam, wiem ze to mile widziane, więc pewnie na miejscu mi z nim też pomogą?

Cześć, a o utrzymaniu ruchu też byście coś napisali od razu? Kiedyś już widziałem, że kierownika na ten dział poszukiwano, było to jeszcze w tamtym roku. ciekaw jestem ewentualnych zmian na dziale. czy jakieś były? Na nim jak się pracuje?

Pracownik Nowy wpis

Utrzymanie ruchu akurat w tej firmie mechanik nie robi nic, jak wcześniej ktoś napisał ustaniesz na hali z założonymi rękoma maksymalnie do 10 minut obejrzysz jak wszyscy biegają w pocie czoła i wrócisz na warsztat odpalisz radio pobawisz się telefonem jak Ci się to znudzi to pójdziesz do biura mistrzów pogadać poplotkować na nockach się zamknąć w warsztacie i iść spać jak w domu tylko w innym miejscu

Rekin Nowy wpis

Akurat co do Pana Kristofa to moim zdaniem jest to osoba o bardzo zaawansowanej i rozległej wiedzy na temat wszystkich maszyn z tego zakładu i myślę, że należy mu się podniesienie wynagrodzenia za wszystkie jego zasługi. Chwała Krisowi :) Jak coś to mubi tanio ubezpieczyć lubi pozdrawiam

Ptyś

Witam, mógłby ktoś opowiedzieć o stanowisku operator maszyn i urządzeń? Wymagane jest doświadczenie? Jaka stawka? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Były
@Ptyś

Już mówię, zarobki, to marna podstawa reszta w ruchomych premiach ręcznie przerzucanie kilku ton gum, obsługa i naprawa maszyn mechanik jest od siedzenia na warsztacie i ploteczek w biurze mistrzów więc nie przyjdzie, również ściąganie palet z regałów stanowisko powinno się nazywać operator hali bo musi wszystko ogarnąć nie tylko maszynę

He Nowy wpis
@Ptyś

Nie ma tragedi, ale nie wszyscy się nadają,są tacy co odchodzą, potem przychodzą i znów odchodzą tak zwani karierowicze .jak masz jakieś małe doświadczenie to ponad 4 dostaniesz, jak nie to trochę mniej.nie powiem ze jest lekko , gorzej jak nie masz zasypowego .Atmosfera jak wszędzie ,stara ekipa ogarnia nie Jaro,jak będziesz w porządku to kolega pomoże ????.A chyba będą potrzebować teraz kogoś.A najważniejsze nie chwalic sie zarobkami .Wzbudzą agresje. Pozdrawiam stara dobrą ekipę .

Lola

Coś tu o bankructwie kiedyś ktoś pisał? Jaki macie co do tego stosunek? Widzę jednak, że rotacji tam chyba nie ma skoro ofert na stronie nie widać? Prócz operatorów i produkcyjnych są jeszcze jakieś inne stanowiska robocze tam na dziale? Zastanawiam się czy to nie są po prostu oferty otwarte

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Fobos One Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Operator maszyn i urządzeń? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Trygon

Czy w firmie Fobos One Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

BHP i inne tego typu potrzebne są, no i są też wymyślane na siłę przez przez tych 40 ludzi w biurze że niby coś robią, zrobią Ci szkolenie z trzymania miotły jak używać nożyczek jak chodzić jak, ubierać rękawiczki itp. szkoleń jest bardzo dużo ????

Ktos

Coś się dzieje w firmie Fobos one ? Sezon letni pracy zawsze bardzo dużo było ludzie nie dostawali urlopów wręcz byli przekupywani żeby ich nie brać ciągłe nadgodziny pracujące weekendy a w tym roku prawie brak pracy dlaczego? Do tego masowe wypowiedzenia pracowników nie przez pracodawcę tylko przez pracowników, kilka pań z produkcji ale też nawet kilku operatorów ze sporym stażem. Ewidentnie jest źle w firmie

Niektos
@Ktos

Prawda firma bardzo mocno podupada, coraz więcej słyszę o tym ze kolejna osoba się zwalnia i sam w sumie się nad tym zastanawiam. Klimat w pracy jest tragiczny zero wsparcia, pochwał jak coś zrobisz dobrze, ze wszyscy współpracują a jak coś pójdzie nie tak to wtedy dopiero ciebie zauważą. Płaca śmieszna aż strach pójść po podwyżkę chociaż z tego co wiadomo proponują niby jakieś podwyżki dla wszystkich pracowników produkcyjnych, ale jak wiadomo premii później na wypłacie nie zobaczysz bo utną za jakąś awarie nie z twojej winy albo ze ktoś coś źle zrobi gdzie każdy powinien być odpowiedzialny za swoją robotę.

Halina

Z tego co widziałam w opinii z ubiegłego roku wynagrodzenie było podobno płacone zawsze na czas, to prawda? To dziś nie trzeba się nad tym już zastanawiać? jest oferta na stronie dla Koordynatora procesów logistycznych. jakie ostateczne zarobki wynikają z pracy na tym stanowisku i o jakim rozwoju jest mowa w opisie?

@Halina

Kim pani jest Pani Halino ? Zadaje tu pani ciągle pytania żeby później sama Sobie na to odpowiedzieć ? Jeżeli była by kwota dobra to przy ogłoszeniu by ją podali, jeżeli nie podają do ogłoszeń kwoty to można się domyśleć aktualnie Fobos jest firmą która w okolicach płaci najmniej ze wszystkich tu firm może oprócz Fili

@pracownik

x
@@pracownik

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Fobos One Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6100 można liczyć na dodatkową premię?

Jakie 6100 ? Chyba jako kierownik, bo ja wiem że najniższą krajowa

No a premia jakaś jest do tego?

6100 hahahaha najniższą krajową masz i jakąś marna nagroda powyżej 200 ale brutto, ale można Ci ją zabrać, wyższe stanowiska mają premie jakieś 500 zł ale też brutto i mogą zabrać za byle co, no i dolicz najniższą krajową i wyjdzie Ci wypłata

Halina

Czekaj, ja dobrze zrozumiałam, ze te wyższe też najniższą mają?

Tak, oprócz mistrzów

P

Sama prawda, za byle co mogą zabrać ale żeby dodali to już trzeba zapierdzielać. Można dodać też że z szacunkiem tam też średnio i atmosfera w pracy nie zbyt fajna, jeszcze zależy na jakich ludzi się trafi ale niestety są tam takie babska że szkoda słów!

Pracownica
@Halina

Wszystko zależy na jakim stanowisku pracujesz, więcej odpowiedzialności, większe pieniądze

@Pracownica

No to w sumie zdaje się być fair ale to tylko o tych mistrzach mowa tak jak mi odpowiedział?

@Halina

No wiadomo że jacyś kierownicy mają więcej niż zwykły pracownik, a napisałem mistrzowie bo operator czy brygadzistka od zwykłego pracownika ma góra 200 zł więcej a akurat operatorzy i brygadzistka robią najwięcej, ostatnio jest nawet operator który obsługuje całą linię do tego zasypuje ręcznie kilka ton gum dziennie ręcznie do tej pory nie wiem jak oni dają radę

Halina

Jak niby robi to ręcznie? Przy takiej ilości to wykonalne?

@Halina

Bardzo ciężkie chociaż nikogo to nie obchodzi ale wykonalne, palety po 500 kg w każdym kartonie po 20 i tak wrzucają worek za workiem przy tym obsługując całą maszynę do okoła

Halina

Po tym raczej plecy mogą mocno ucierpieć? :/ Ile to czasu może zająć tak w sumie i czy nie można byłoby tego jednak jakoś usprawnić?

@Halina

A kogo to obchodzi? Można usprawnić ale po co? Ci w biurach albo innych stanowiskach nie muszą tego robić więc ich to nie obchodzi że ktoś ma męczarnie ważne że oni się nie napracują

operator

co za głupoty tu ludzie z nudów piszą! nikt nie targa takich rzeczy!! Na ludzki rozum, przepisy bhp regulują ile kg pracownik może przenosić i jest to w firmie przestrzegane

@operator

No właśnie dość dziwne mi się zdawało ale wiesz bywa, że nie w każdej firmie bhp pilnują. Tylko teraz pytanie skąd takie narzekanie tutaj w takim razie? Pracują aktualnie jakieś niezadowolone osoby?

@operator

Głupoty ? Sam targałem paleta waży 460 kg każdy worek po 20kg co 15 minut musisz wrzucić od 5 do 10 worków w tym czasie musisz wsypać co 15 minut butelki no i ogarnąć maszynę a no i tak owinąć paletę, to są głupoty ? Przyjdź i tak pracuj za najniższą krajową plus marną premie której nie do końca dostaniesz, a nie pewnie siedzisz tam w biurze i pijesz kawę, BHP okej jest bo nie dźwigasz 50 kg więc się mieścisz no i w BHP nie ma nic o tym że nie możesz robić wszystkiego na raz

operator

Ale nadal bhp w firmie jest przestrzegane, musi być :) Praca do lekkich może nie należeć lub można twierdzić, że po prostu nie była dla ciebie. zakończyłeś ją, więc po co wylewasz tu jad? A, bo w biurze tylko pija się kawę? Zaściankowe myślenie :)

@operator

W Fobosie akurat tak, i sam widzisz że kłamiesz pierw napisałeś głupoty nikt tu nie dźwiga i co zdanie zmieniłeś ? zakończyłem jakiś czas temu byłem tylko w Fobosie przejściowo pracuje nadal i jak byś był na bieżąco to każdy tu narzeka na te dźwiganie i było zgłaszane przez kilku i nic z tym nie robią bo po co ale dopóki nic nie znajdę muszę się męczyć i błąd tabletki na plecy, w Fobosie akurat tylko kawka, przy ekspresie kolejka zawsze

Tomasz

Skąd ten problem z dźwiganiem, nie można tego tak zorganizować, by ograniczyć obciążenia? Napisz też, jeśli wiesz, ile płacą na stanowisku technik utrzymania ruchu? Dali na swojej stronie ogłoszenie bez stawki.

@Tomasz

Technik utrzymania ruchu najlepsza praca w Fobosie, siedzisz w swoim warsztacie nic nie robisz, awarie też usuwa operator tur jest bo jest, przyjdzie do poważnej awarii tylko które się zdążą raz na dwa tygodnie może i to jeszcze z oburzeniem, a tak to siedzisz nic nie robisz także nawet za najniższą to jest dobra praca, ale mają jakoś 4 tyś raczej

Halina

Po opisie zaciekawiło mnie to stanowisko. Ile osób je na dany moment zajmuje i jaka jest rotacja? to na papierze jaki jest zakres obowiązków, zmienił się jakkolwiek od nowego roku? i stawki? co z organizacją pracy na pozostałych stanowiskach?

J.

Czy wypłata jest zawsze na czas? W jakich godzinach się tam pracuje? Czy panuje w tej firmie system zmianowy?

P
@J.

Raczej na czas, 3 zmiany: 6-14, 14-22,22-6 lub zmiany po 12h to wtedy trochę inaczej to wygląda.

@P

"Lub"? To można sobie wybrać?

Renata
@P

Wynagrodzenie zawsze na czas w całej historii firmy

Hejka. Mam kilka pytań pod kątem warunków współpracy z firmą. Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Czy pracodawca gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Nie ma żadnych wczasów nawet urlop jak dostaniesz to jest dobrze, tylko nazwa firmy się zmieniła reszta dalej tak jak było nie ciekawie

A jakim znaczeniu było nieciekawie? Powiesz coś więcej bo nie ma tu ani jednej opinii?

@Monika

Proszę w google wpisać Fobos invest GoWork zamiast fobos one jest mnóstwo opini niestety prawie wszystkie złe

Zostaw merytoryczną opinię o Fobos One Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Fobos One Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobos One Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fobos One Sp. z o.o.
  • Żeromskiego 6F