Opinie o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fobos Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Nieprzyjemna atmosfera w firmie , złośliwi ludzie. Nigdy nie szło dopasować dojazdu do pracy . Więcej sprzątania, niż pracy która powinna być w tej firmie. A jak zwolnią, to dowiesz się dopiero z nowego grafiku , bo nagle nie będzie na nim twojego nazwiska .

@Mirek

A można wiedzieć, jak brzmi ta nowa nazwa i adres firmy? Cały zespół i szefostwo bez zmian, czy tez doszło do jakichś roszad?

Były pracownik Nowy wpis

Zbigniew Nowy wpis

To rzeczywiście słabo było .. A znasz może przyczyny zamknięcia firmy? Co się podziało, bo w Google jest wzmianka "zamknięta na stałe"? Jest jakiś konkretny powód czy kilka czynników się na to złożyło?

Mirek Nowy wpis
@Zbigniew

Zamknięty, bo cyrk stacjonuje pod nową nazwą po drugiej stronie ulicy. Tam cuda się dzieją w dalszym ciągu.

@Mirek

J.

Czy wypłata jest zawsze na czas? W jakich godzinach się tam pracuje? Czy panuje w tej firmie system zmianowy?

Beata
@J.

nie wiem czy jest co tutaj szukac bo gogole podaje ze firma jest już zamknieta na stałe ktos to potwierdzi ?

Katarzyna

O kurczę i co, w sumie jak to się podziało. Na ile się zamknęli i co z pracownikami się stało, wy tu wróciliście pracować dalej czy jak?

Młody

Ta praca to porażka totalna, trochę czasu tam pracowałem i żałuję bardzo. W życiu bym tam nie wrócił. Atmosfera koszmarna. Wyliczają Ci na wszystko czas. Zarobki małe. Same minusy. O przełożonych nie wspomnę.

A.
@Młody

Tez uważam to za najgorsza prace w mojej karierze

Jakie wartości są cenione w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Czech

Czy nadal przyjmują do pracy o jaką stawka

Katarzyna
@Czech

Raczej trudno o przyjęcie jeśli są w likwidacji? Chyba, że mam jakieś złe informacje?

Czy w firmie Fobos Invest Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pigi

Kiedyś były, ale tylko dla wybranych. Teraz to chyba raczej nie...

Aż zanadto.

Buba

Jak latasz za „prezesem” to masz szkolenia nawet nie związane ze swoją fuchę, a jak latasz tez po godzinach to nawet dostaniesz nowa furke hahhahahahahahahahahhaahhahahaha

Cheaky

Czy ten cyrk dalej prowadzi przedstawienia?

Monclair
@Cheaky

Love it! Podpinam się pod pytanie! Clown roku teraz ma dopiero możliwość prowadzić prawdziwe show tzw(usunięte przez administratora)

Waldemar

Czy udało się firmie doprowadzić do układu restrukturyzacyjnego, czy jednak sąd postanowiła inaczej?

Czy pracodawca Fobos Invest Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tru

Tylko tych co donoszą ;)

Odpowiedź

Nie

A ja uważam, że tak - są premie, tylko niektórzy odbierają to jako coś, co im się zawsze należy a nie jako premię za dobre wyniki. Zdarzają się szkolenia, można dogadać się co do dofinansowania kursu/studiów - kwestia dobrej rozmowy.

TRu

Chyba pisał to ktoś z elity ???? Przy tak nędznych podstawach to ta „premia” raczej za wysiłek zwłaszcza psychiczny się należy! Szkolenia??? Jakie szkolenia??? Tez profit tylko dla wybrańców, przykładem jest na to dziewczyna ratownika, która jest co miesiąc na szkoleniu. Dofinansowanie do studiów czy kursów? Kto o tym słyszał w okresie ostatnich 5 lat?

były pracownik - nie z elity
@TRu

potwierdzam. Nawet studiując na własny rachunek kierunek, który zaprocentuje w firmie to pomijając dofinansowanie (którego nie ma) nawet na urlop szkoleniowy liczyć nie można

Beata
@były pracownik - nie z elity

Jak sie uczysz to chyba dla siebie.Zadna firma Ci nie zaplaci za to extra, chyba ze pracujesz w szkole????

były pracownik - nie z elity
@Beata

nie zawsze nauka jest tylko dla siebie. Nikt też nie żąda zapłaty ekstra, ale przyzwoitym byłoby wesprzeć pracownika w podnoszeniu kwalifikacji - zwłaszcza takich, które zaprocentują w firmie. I nie pisz, że żadna firma nie pomaga. Znam wiele firm, które pomagają np. studiującym pracownikom.

TRu
@były pracownik - nie z elity

Beatka chyba twoje horyzonty poza Sztum nie sięgają. W obecnych czasach, gdzie mamy rynek pracownika szanujące się firmy maja szeroko rozwinięta ofertę benefitów - dofinansowanie do studiów w tych czasach to must have w firmach.

Czy firma Fobos Invest prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko magazynier lub operator?

Biała mewa

DNO Brygadzistki zarabiają marne grosze, o operatorach nie wspomne o ile można tak ich nazwać bo są od wszystkiego dźwigać ciężkie wory obsługiwać maszyne i całą reszte hali też za marne grosze a najśmieszniejsze jest to że operator biega spocony po hali a największy mistrz z telefonem w ręku siedzi przy biurku i wali głupie uśmieszki, wszystko w tej firmie nie tak, mówią że za dużo ludzi i zwalniają a do tego mają 4 mistrzynie gdzie nawet nie ma tylu zmian, chore kiedyś jeden kierownik ogarniał a ich 4 potrzeba, albo dać dziewczyne do biura żeby pomogła p.Ani a jedyne co robi to nosi za nią segregatory. Ponoć operatorzy składają CV do innych firm, ciekawi mnie co zrobią jak chociaż dwóch się zwolni

Malina

Firma jest tak specyficzna, ze aż trudno to skomentować. Przechodząc przez bramki cofasz się do PRL-U. Aż dziwne, ze pracownicy używają komputerów i komórek bo reszta to totalny oldschool. Jeśli stawiasz na samorozwój to omijaj firmę szerokim łukiem. Na dodatkowe szkolenia nawet nie licz - wyłącznie dla elity. Słowo benefit w tej firmie nie istnieje. Radzę Szanownemu Panu Prezesowi zaobserwować jak funkcjonują inne, nawet mniejsze firmy w regionie. Płac nawet nie skomentuje - kombinują jak tylko potrafią by przyciąć na pracowniku. Kodeks Pracy łamany nagminnie, aż dziwne, ze jeszcze nikt się tyn nie zajął.

Jestem w tej firmie już rok...wspaniała firma jak dla mnie...wspaniała przełożona Pani Julia osoba o dużym sercu...o dużym zaangażowaniu w tym co robi-jestem dumny że tam pracuje oby tak dalej...

@Andrzej

to gratuluję takiego postrzegania przełożonej. W oczach pozostałych pracowników i administracji i produkcji jej osoba kojarzy się zupełnie odwrotnie.

ulaszpula
@były pracownik

wiadomo @Andrzej ze bedziesz pisal w superlatywach bo to Twoja przełożona.

ulaszpula
@były pracownik

wiadomo @Andrzej ze bedziesz pisal w superlatywach bo to Twoja przełożona.

Heh
@były pracownik

Popieram w 100%. Najbardziej fałszywa osoba w tej firmie. Najpierw śmieszki heheszki, a za 5 minut donosik. Radzę uważać na żyrafke.

Fibi
@Heh

Prawda. Wielu osobom już zaszkodziła. Trzeba uważać na każde słowo. Widać standardy z urzędu dalej obowiązują.

HEH
@Fibi

Tak to jest jak mopsiak dostanie posadę pseudokierownika tylko i wyłącznie przez kumplostwo to niestety brak wiedzy nadrabia konfidenctwem. Ale tak to już w życiu bywa, ze przyjdzie karma wraca i to zazwyczaj z podwójna siła ;)

Leo

Ludzie generalnie spoko, z nielicznymi wyjątkami. Gdyby nie pewien człowiek z przerostem ego, który uważa że świat kręci się wokół niego i jego dziwactw to byłoby naprawdę OK.

Angel

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawda. Nie popelniajcie tego błędu i nie przychodzcie do niej do pracy. Zniszczą was psychicznie i będą manipulować, żebyście skakali jak małpki na sznurkach. Samodzielne myślenie i własne zdanie jest w niej zabronione i surowo karane.

@Angel

Potwierdzam i dlatego już nie pracuję w tej żałosnej obecnie firmie

Pinky
@Angel

Wszystko się zgadza. Podpisujac umowę z fobos Invest jednocześnie zgadzasz się na bycie zombie. Od „myślenia” są w tej firmie 4 osoby, nie koniecznie kompetentne i wykorzystujące swoje stanowisko. Chcesz przejść darmowa lobotomię? Idź na Żeromskiego 6. Tak wiem, dla większości pracowników pojęcie to nie jest znane dlatego odsyłam do google ;*

Firma masakra. Zwalniają ludzi,którzy dobrze wykonują swoją pracę bez uprzedzenia, bez słowa dziękuję i powodzenia ,mimo spędzonych kilku wspólnych lat . Chociaż jest wielu pracowników, którzy udają że pracują, ale trzymają palec gdzie trzeba i siedzą dalej. Osoby zarządzające na produkcji są bez odpowiednich kwalifikacji ,bez odpowiedniej wiedzy i wykształcenia. Nie polecam!!!

Magdalena

Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz, to chyba należy się już zacząć niepokoić. No ale może być też tak, że nie wiesz wszystkiego i pracodawca ma konkretne powody, by zwolnić te osoby. Jest to chyba temat na dłuższą dyskusję. A jak długo właściwie pracowałeś w Fobos Invest?

@Magdalena

3 lata

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Jak najbardziej biznesowy. Jednak łatwość w rozmowie potocznej również się przydaje podczas nawiązywania relacji.

Kokietka

Właśnie przeczytałam ogłoszenie o prace na pewnym portalu na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z KLIENTEM i w rubryce oferujemy jest "Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę" i się zaczęłam śmiać nie rozumiem jak można tak kłamać ludzi. Omijać szerokim łukiem ten dział.

Pytajnik
@Kokietka

Droga Kokietko, ludzi się okłamuje, a nie kłamie. Często piszesz o tym dziale, więc chyba sama tam pracujesz. Skoro jest tam tak źle, to dlaczego nie znajdziesz lepszej pracy? Może wtedy od razu atmosfera się poprawi, bo przecież to ludzie tworzą atmosferę.

@Pytajnik

To prawda - ludzie tworzą atmosferę. Ale tych, którzy tworzyli atmosferę sprzyjającą pracy i chęci do pracy już nie ma. Właśnie dlatego, że jest źle. A robi się jeszcze gorzej - wartościowych i doświadczonych pracowników jest coraz mniej a Ci, co jeszcze są to nawet dobrego wrażenia nie starają się robić i robią wszystko, by do pracy zniechęcić. Czemu to ma służyć?

Grzegorz
@były pracownik

Takie wpisy dają do myślenia, próbowaliście może rozmawiać z osobami które Waszym zdaniem są odpowiedzialne za tworzenie tej złej atmosfery? Skoro atmosfera była nieciekawa, to może coś innego działało na korzyść firmy? Możliwość awansu, dodatki do pensji, benefity pozapłacowe? Chyba znajdzie się coś pozytywnego, prawda?

Natka
@Kokietka

Witam, Widziałam,że Fobos poszukuje na stanowisko administratora i asystenta administratora. Czy w tym dziale też panuje niemiła atmosfera? Jak przełożona?

@Natka

Faktycznie - firma Fobos Invest właśnie poszukuje osób na wymienione przez Ciebie stanowiska. Ogłoszenia widnieją na portalu pracodawcy.pracuj.pl: https://pracodawcy.pracuj.pl/fobos-invest-sp-z-o-o,11940 Sam pracodawca oferuje oczywiście przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę. Muszę Ci jednak powiedzieć, iż ja również jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce. Zdecydowałaś się już na aplikowanie, czy wolisz jeszcze poczekać?

@Grzegorz

Niemiła atmosfera panuje w całej firmie więc trudno opiniować atmosferę w dziale.

@Natka

Pixel
@Grzegorz

Za atmosferę w tej firmie odpowiada głównie jedna osoba i wszyscy wiedzą jaka :)))) ryba psuje się od głowy :))))

Tomasz
@Pixel

Dziewczyna ratownika (M0N1K4) - ten człowiek strasznie mi (i nie tylko mi) uprzykrzał życie. Przez nią wiele osób się pozwalniało. (usunięte przez administratora)Podstawa była zaniżona "dorównali" premią uznaniową. Przesiedziałem tam i udawałem że się uczę procedur - kasa za siedzenie i gwizdanie - dziękuję - i macie za swoje.

Były pracownik 2019

Ogólnie nie polecam. Żałosna firma. Nie liczy się z pracownikami..

Jaka umowa obowiązuje w Fobos Invest Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na okres próbny

Ruda

Premie miesięczne, nagrody uznaniowe, premie świąteczne, płatne szkolenia i wycieczki dla najlepszych pracowników.

@Ruda

Ruda co Ty za brednie wypisujesz?? premii nie ma za absencję chorobową, nagroda w takim przypadku też jest pomniejszana a czasami i nie przyznawana, a wycieczki???? dla kogo one są - bo na pewno nie dla najlepszych pracowników tylko dla donosicieli i trzymających palec prosto (usunięte przez administratora)szefostwu.

@Ruda

a co do premii świątecznych - to nie premie świąteczne tylko raz w roku premia przed Bożym narodzeniem i też nie dla wszystkich bo jest uwarunkowana. A co do szkoleń - no cóż . Chcąc mieć w miarę wykwalifikowanych pracowników należy ich doszkalać więc żadne halooo...

Zostaw merytoryczną opinię o Fobos Invest Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobos Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fobos Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fobos Invest Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 529 ocen.
  • żeromskiego 6
    82-400 Sztum