Opinie o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fobos Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Haha ja w Fobosie pracuje i jeszcze nie zarobilam 1900 nie pisz bzdur

To źle wiesz. Operatorzy mają po 1700 ci z produkcji jeszcze mniej. Powstaje dużo firm w okolicy ciekawe ile osób ucieknie z fobosu

pracownik 4

wstyd ludziom mowic ze pracuja w tej firmie. Ustawowe swieta do pracy. Ludzi traktuja ja smieci. Sama kiedys nie wierzyla Ale to jest prawdziwy kolhoz

GOŚC

ALE MI NOWOŚĆ ZAWSZE TAK BYŁO I JEST I BĘDZIE NIC NOWEGO A LUDZIE I TAK PRACUJĄ,BO I GZIE MAJĄ SIĘ ZATRUDNIAĆ .RACJA BYLE DO WIOSNY ,,CI CO JESZCZE TAM PRACUJECIE-uwierzcie mi na Fobosie świat się nie kończy. Dziewczyny jesteście i pracowite i mądre bo was znam ,,stara kadra-to do was,, PONOWNIE WAS POZDRAWIAM -tylko was fajnie wspominam Reszta do kitu.Stare czasy pewnie już tam nie powrócą.Się na wkurzało na ,,kurwowalo,,na płakalo ale chociaż babeczki były i fajne i pracowite . I rekord sie walnęło i na przerwie posiedzialo....... CO ZROBIONE BYŁO TO BYŁO. TZRYMAJCIE SIE

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
:-/

25 lecie firmy a w podzienkowaniu 100 zl. I pracujaca wigilia. Postarali sie w tym roku nie ma co... szefie zrob cos. My tak nie chcemy. Wiosna ruszaja nowe miejsca pracy ludzie sie zwolnia nikt nie bd chcial sie meczyc w firmie gdzie atmosfera zawsze jest zla.

pracowmik

Dzień Dobry!!! 7 ZŁ.na godzinę na reke w okresie wiosennym i letnim po 12h, weekendy pracujące,za cały rok pracy w podziękowaniu pracownikom 100zł premi światecznej oraz WIGILIA pracująca.oceńcie sami!!!

wiem
@pracowmik

Nie piszesz prawdy - owszem, 7 zł na godzinę, ale są dopłaty za nocki, dopłaty za nadgodziny + nagroda i premia i daje to ok. 1900 - 2000 tys do ręki za m-c. Pracować trzeba wszędzie. Nigdzie nie płacą za darmo - a tu masz wypłatę na czas, bez kantów i oszustw. Co z tego, że na czarno zarobisz więcej lub inaczej - umowę masz na najniższą a pod stołem dopłaca ci pracodawca. A co gdy zachorujesz? i to na dłużej? Nie uważam, by warunki były tak złe, jak większość tu na forum pisze. Pracują kobiety po wiele lat i jakoś okres letni nie rzutuje na odejścia. Odchodzą ci, którym pracować się nie chce. Ktoś mądrze zauważył - jest to praca przy taśmie. Nie ma samowolki, nie ma odchodzenia od linii gdyma się na to ochotę. Pewien reżim przy tego typu pracy być musi.

Bo to prawda

Jeszcze nie jednego Tatianka zakręci! nie jedno małżeństwo rozwali! nie ma wstydu ta dziewucha!

:-/

No nie wierze z nim tez?! to sie nie powinno nazywac kobieta. I mlze tak normalnie z tym chlopakiem rozmawiac? spojrzec mu w oczy?

to uwierz

a to ze sypiala z mechanikiem a teraz udaje najlepsza kolezanke jego syna co tam pracuje to jest ok. To jest osoba bez skrupulow. Ksiezniczka na ziarnku grochu. Nigdy jej na hali nie ma. Ciagle w biurze przesiaduje.

nie wierzę

a Was nie obchodzi, że kilka małżeństw możecie rozwalić?? żenujący poziom...

ciekawa

A co Tataiana teraz znowu? Mało jej było. Prawie co drugiego miala. Zeby to jeszcze ładne było chociaż.A ona nie jest z tym operatorem juz? Co tam się dzieje...

Była

A jak tam dalej za rządów p. kierownika Leszka R? Dalej zatrudnia i zwalnia po trzech miesiącach? Dalej trzyma rygor ?

gość

witam oj dziewczyno.....co tobie poradzić? zwyczajnie poinformuj ją osobiscie o tym zamiast pisać anonimowo o tym publicznie....może poproś o zamianę na inną zmianę...może zmień pracę....zamiast się męczyć....nie wiem co by ciebie zadowoliło??? Ktoś pomyśli że doprawdy pracuja tam same idiotki co KRADNĄ ŚMIERDZĄ I NIC NIE ROBIĄ .....OŚMIESZASZ ZWYCZAJNIE SIEBIE CHOĆ JESTEŚ TU MĄDRA NIE PODPISUJĄC SIĘ A TAKŻE np. Wioletę ....uwierz że ten kto z nią pracował zna jej wady i ZALETY...więc daruj sobie!!!!!! POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY trzymajcie się! (bo trudno to ogarnąć) te co kradną , mają romanse , donosicielki, i te co pracują tam wiele wiele lat nie zauważone...

gosc

taka jest prawda, kierownikowi przyćmiewa romans z brygadzistka p A.K, widac nawet po jego działaniach daje jej nowe funkcje, jako jedynej brygadzistce nie zmienia obsady, jaka tu sprawiedliwość, dziewczyna ktora byla tyle czasu na zwolnieniu lekarskim tylko dlatego ze oddaje sie kierownikowi ma profity. sa osoby ktore badziej zasluguja na docenienie ,ktore pracuje na wysokich obrotach.kierownik jest nie sprawiedliwy.

gość
@gosc

Czytam te wszystkie opinie i jestem w szoku. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Zadajcie sobie pytanie do kogo macie pretensje, do ludzi pracujących tam czy do siebie, że nie radzicie sobie z własnym życiem i nie chcecie niczego w nim zmienić?Przeszkadza Tobie romans, zazdrościsz lepszego traktowania? Powiedz to głośno jeżeli sądzisz, że to Tobie czy komuś innemu należy się coś lepszego upomnij się o to. To jest właśnie polityka pracowników produkcyjnych, krytyka, ocenianie... plotki itd.itp...uświadomcie sobie,jeżeli pracuje się w tak licznym gronie zawsze będą zwady i to właśnie sami pracownicy prowokują tak okropną atmosferę w pracy. Też pracowałam w tej firmie i wcale źle nie wspominam tych czasów. Oczywiście bywało ciężko ale jak ma się odpowiednie towarzystwo, omija się podłe i plotkarskie osoby to praca wygląda zupełnie inaczej bo prawda jest taka, że do pracy nie idzie się szukać przyjaciół tylko zarabiać by utrzymać rodzinę. Co Was obchodzi cudze życie zajmijcie się swoim bo nie wierze, że jest ono tak idealne by móc krytykować innych.

unforgiving guest
@gość

Najprawdopodobniej pracujesz dalej, więc nie czaruj. Zapewniam, że firma nie jest ok, pracowałem tam na wyższym stanowisku i nigdy więcej. Mógłbym napisać elaborat, lecz szkoda na to czasu. Zastanawiam się tylko, jak długo jeszcze będą funkcjonować.

gosc

ciekawe z kim? nie przesadzajmy to ze sie z nimi trzymala nie znaczy ze jest taka sama

jaa
@gosc

Zostawcie już tą Panią A. w spokoju..

a

Są kamery czemu własciciel nie zobaczy co ta owa brygadzistka wyczynia na zmianie,nie jest to normalne bieganie wygłupianie sie w miejscu pracy.i caly czas na telefonie wisi piszac z kierownikiem takie smsy.jaki jest to przykład dla pracownikow. praca to praca, za drzwiami przed praca zostawiamy sprawy prywatne.Brak szacunku do miejsca pracy wstyd

gosc

zero szacunku do siebie dziewczyny maja i jedna i druga.

basia

A no mogła,widzisz zero kontroli.Słyszałam na własne uszy,idac do łazienki ze z z biura kontroli jakośći dochodza odgłosy jęczenia a swiatło zgaszone. i akurat dziwnym trafem obydwoje wychodzili po prawie godzinie.zeby to było jedno takie zdarzenie ale to działo sie codziennie.Dużo pracowników to widzi i nie życzy sobie takich zachowan w pracy.

a

szef powinien być konsekwentny zwolnił jednych to i tych powinien..

zeeeppp
@a

hmmm .... to tylko swiadczy o tych Paniach w takim razie ... :))

jeszcze lepsze jest to że jak się kokosili w biurze po nocach to myśleli że nie widać bo zgaszone światło ha ha :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fobos Invest Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobos Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fobos Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fobos Invest Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 529 ocen.
  • żeromskiego 6
    82-400 Sztum