Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Paulina

@Epi, daj znać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. To będzie pomocna informacja dla innych użytkowników, którzy są zainteresowani pracą w UNITOP-Optima. @Jeszko, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie widzisz plusy ze współpracy z tą firmą? @ranger, a może mógłbyś napisać coś o atmosferze pracy?

ranger
@Paulina

o atmosferze? zwyczajna. ludzie skupieni na swojej robocie.

Jeszko
@Paulina

Z plusów co mogę wymienić to na pewno to że praca jest stabilna. Widać że szefostwo się stara. Jest sporo pracy ale do przeżycia.

ranger

kazdy to wie, że na produkcji za specjalnie łatwo nie jest wiec nie powiem że to jakaś praca marzeń albo co no ale na warunki nie narzekam. gdzie indziej to wcale lepiej by nie było.

Jeszko

Współpracuję z tą firmą od dłuższego czasu i chociaż nie zawsze było pięknie oceniam ją pozytywnie.

Paulina

@Ghfa, przypominam ci, że wyrażasz opinie na forum publicznym. Wulgaryzmy i słowa obraźliwe są niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin. @Epi, na stronie http://unitop-optima.pl/praca.html można znaleźć oferty pracy i wymagania na dane stanowisko. W tym momencie poszukiwany jest pracownik produkcji i mechanik/konserwator. Czy będziesz aplikować na któreś z tych stanowisk?

Ghfa
@Paulina

Pani Paulino, nie przypominam sobie żebyśmy byli na ty !Po drugie nie używam wulgaryzmów całymi słowami a nawet jeśli są one używane administor je usuwa automatycznie. I po trzecie wiem ze wypowiadam się na forum a mam do tego prawo aby wyrażać swoją opinię.

Epi
@Paulina

Będę aplikować na pracownika produkcji. Dzięki za inforamcje.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI SERWISU
Wysokie Mazowieckie
(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.
dżijem

chociaż pracowałam dawno temu w unitopie to dobrze wspominam pracę tam. do teraz znajom pracuje i raczej dalej jest tak samo dobrze z tego co się dowiaduję. można normalnie pracować z normalnymi ludźmi na normalnym poziomie.

Miens

Niektórzy wypowiadają się niesprawiedliwie o firmie jak można zobaczyć. Jednak ja uważam, że ten pracodawca jest fair w stosunku do swoich pracowników. Przynajmniej ja problemów nie miałem jak tak sobię przypomnę. Z własnego doświadczenia wiem, że w innych miejscach jest dużo gorzej z warunkami i wynagrodzeniem, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma jak to mówią.

ajma

a co ci do tego jakie auto ma prezes? ktoś tobie patrzy na co i ile wydajesz? to jego sprawa na co wydaje pieniądze.

BRAWO

teggo

słuchajcie nie zawsze jest łatwo, ale to nie powód, żeby tak szaleć. dali paczki i jest problem. nie dawali, to też był problem. zdecydujcie się i uzbrojcie się troche w cierpliwość. myśle że będzie coraz lepiej. będą premie. może warto dostrzec takie niuanse i zobaczyć czy się nie rozwinie z tego coś więcej. żadna firma nie jest w stanie dać pracownikom naraz wszystko co by chcieli, ale stopniowo pewnie do czegoś się dojdzie.

Taka54378

Witam.Rozważam nad pracą w tej firmie i chcę dowiedzieć się jak tam jest ogólnie,zarobki,atmosfera itp.no i czy mozna palić?

X
@Taka54378

Zastanów się dwa razy i poczytaj opinie te które jeszcze nie zostały usunięte

Pogodyn
@Taka54378

Najlepiej przekonaj się sama, bo ja się nie zgodzę z komentarzami powyżej. Atmosfera jest w porządku o ile przychodzisz do pracy, a nie żeby sobie pobimbać. Zarobki są całkiem, całkiem, teraz widzę, że firma się rozwija, więc pewnie będzie coraz lepiej. A co do palenia to fakt, jest palarnia, można szybko skoczyć na papierosa, ale lepiej dużo nie palić. Wyjdzie ci lepiej na zdrowiu ;)

Paulina

@Były pracownik., przez 12 lat wiele mogło się zmienić w UNITOP-Optima. Długo pracowałeś w tym miejscu? @Taka54378, jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydujesz się aplikować do pracy? @X, zapewniam Cię, że jeśli jakieś opinie zostały usunięte przez administratora forum to tylko dlatego, że były niezgodne z obowiązującym nas wszystkich regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Zarówno UNITOP-Optima, jak i żadna inna firma, nie ma możliwość kasowania komentarzy.

Były pracownik.

Witam, w Optimie pracowałem 12 lat temu. Przerobiłem sezamki i chałwe oraz dział gdzie robiono cukierki kapitanskie i inne landryny. Pamietam, że ogólnie atmosfera ciężka, kasa bardzo średnia, szatnie porażka i kible w których się jarało:). Czy coś się zmieniło na lepsze?

Coda

Ktoś tam się oburza o te paczki. Ja nie wiem na jakim świecie żyjemy, że pracodawca daje paczki, a pracownicy nawet o to potrafią się wkurzać. Ludzie, może to był mały gest, ale gest, a Wam mało? Co jest z Wami? Pewnie, że bywało lepiej i gorzej, ale chyba oburzanie się o paczki nie jest na miejscu po prostu. Ja doceniam, może nie szaleje z radości, ale doceniam i pracuje dalej. Trochę dystansu ludzie.

Dodods
@Coda

A co to za gest ze dadzą paczkę nawet nie wiem czy wartą 20 zł. Gdzie zakład ma obroty na 170mln obrotu.To jest wstyd dla zakładu a nie dla pracowników radość! !!

fałat
@Dodods

a co, skoro mają 170 mln obrotu to mają dawać nam na święta samochody? każdemu zakład postawić? znaleźli się eksperci od zarządzania biznesem. cieszcie się z tego co macie, będzie coraz lepiej. inni to nawet tego nie mają.

Matematyk

Dać palec, a już całą rękę chcą!!!

Runs

Nie no nikt nikogo na siłe nie trzyma tu przecież, wola wola. Akurat mi robota tu odpowiada i nie zamierzam nigdzie sie przenosić.

zdrowy

unitop jest w porządku, jestem zadowolony z roboty tutaj.

spock

czasem niektórzy przesadzają. ja też przeszedłem przez takie firmy w życiu, które mi nie spasowały, ale nie atakuje od razu każdej. w unitopie robota jest, pieniądze są, ludzie okej, warunki zapewnioen i tyle. to co ważne jest, więc pracować spokojnie można.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakąś rekrutację?

derma
@Stefan

jest ogłoszenie na stronie, mysle że możesz spróbować. na pewno oddwonią

Gogg
@Stefan

Prowadzi

Boski

Ja rozumiem wszystko może i są tego plusy ze jest umowa o pracę ale już w to nie uwierzę ze jest super i miła atmosfera. Chociaż nie wiem na jakim dziale pracujecie . Pracuje tu od kilku lat dokładnie od 11 .a nigdy tu ani miło ani sympatycznie nie było. Naprawdę zastanawiam się skąd macie takie opinie na temat tego zakładu. Zadowalają was paczki za 20 zł. Ludzi na którym świecie w żyjecie. ?? Chyba naprawdę nie wiecie albo nie dostaliście w kość jak się tu pracuje i za ile osób! !!!!!!!!więc zastanówcie się zanim coś napiszecie. !!!!

fitol28
@Boski

co do paczków to akurat dla mnie to odebrałem jako fajny gest

@Boski

Admin kasuje wszystkie negatywne komentarze więc zostają takie bzdury . Skoro jest taka miła atmosfera to dlaczego z sezamek A zwolniło się połowę osób?

Like

Są różne powody człowieku. A administrator usuwa te opinie, które są niezgodne z regulaminem, poczytaj sobie.

@Like

,,Czlowieku" usuwa te które sa niewygodne i stawia w złym świetlne ludzi odpowiedzialnych za organizację pracy

PAN D

Mam pytanie, czy osoba z doświadczeniem (operator produkcji 10 lat w piekarni) na jakie wynagrodzenie ma szanse? w tej firme --- jaki system godzinowy jest w pracy --- są nadgodziny? --- atmosfera? -- ile wyciąga tak średnio zwykły pracownik --- są stanowiska oeratorskie?

kpt Wąs
@PAN D

Od 2.000 wzwyż powinieneś zarobić - tyle chyba idzie zarobić na wszystkich działach produkcyjnych, jeżeli nie to przepraszam, nie interesuje się kto ile zarobił na innym dziale. - praca jest zmianowa , przeważnie 2 lub 3 zmiany w godzinach 6-14,14-22,22-6 - nie zawsze, ale dość często jest okazja popracować w soboty 6-14 - atmosfera to kwestia dyskusyjna, jednym odpowiada, drudzy się wpieniają, wszystkim za chwilę będzie gorąco.. - odnośnie poborów odp. wyżej - na produkcji masz być alfą i omegą, interesuje Cię wszystko od formowania produktów, przez ich pakowanie do sprzątania po sobie lub po kimś

osochozi
@kpt Wąs

Jeden z niewielu merytorycznych głosów. Wszystko prawda. Dużo zależy od brygady - w każdej inna atmosfera. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz...

moltre

praca jak praca. przychodzisz, robisz co masz i wracasz do domu. jest OK.

Goły
@moltre

Zależy chyba na jakim dziale bo na sezamkach A raczej nie !!

Czemu

Plusy dla tej firmy za spoko atmosferę!

rosco

może ty to nazywasz brednie, a dla niektórych to ważne w robocie. mam nadzieje, że nie będziesz musiał nigdy pracować w firmie w której musisz się dopominać o wypłaty. ja kiedyś tak miałem w innej pracy i to nic fajnego.

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A