Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Malina

W jakich godzinach jest czynne biuro i sekretariat?

@Malina

zapewne od 8-16 jak wszędzie ;)

Aurora
@Truskawka

a jakieś pewne info? czy to przypuszczenia tylko?

@Aurora

na 100 % nie, ale zakładam że nie ma odstępstwa od normy pracy sekretariatów

A.

Od 22⁰⁰ do 6⁰⁰

Abc
@A.

Bardzo śmieszny żart. Poziom przedszkolaka. Gratulacje... Właśnie przez takie teksty ludzie reagują negatywnie na Unitop. Postarajmy się żeby robić dobre wrażenie. Czym więcej pracowników to będzie nam lżej. Kiedyś to zrozumiecie???

@Abc

przykre to jest, że człowiek człowiekowi wilkiem i każdy tylko patrzy żeby coś dogryźć, a o ile lepiej by się żyło i pracowało, gdyby ludzie nie wprowadzali na wstępie ciętej atmosfery. I firma lepiej prosperuje i pracownicy zadowoleni.

Ttt

Różnie pracują. Faktycznie większość podobnie ale nie wszystkie. Dodatkowo jeden dzień w tygodniu czesto pracują dłużej.

Ryba

Co jest głupiego w tym pytaniu? Naprawdę różnie bywa z tymi godzinami, więc moim zdaniem jest jak najbardziej zasadne i tyle. Po co dogryzać...

@Aurora

Tak trudno poszukać nr. tel. do biura i zadzwonić, zapytać?

Ryba
@Marek

Po co zawracać osobom w biurze głowę, skoro jest forum, któe służy m.in do zadawania pytań o pracy?

gocha

hej mam pytanie. Do ktorego dnia miesiaca wyplacane jest wynagrodzenie w Optimie?

@gocha

Do 10 dnia każdego miesiąca.

Kallija
@10

O, to bardzo dobrze :D

Lala

Gdzie są rozlokowane sklepy firmowe ze stricto unitopowymi wyrobami?

Lala

Słuchajcie, za niedługo pasuje mi tam podjechać kupić parę rzeczy na szybko potrzebuje adres, to wbije sobie w nawigację żeby nie kluczyć

Kargul
@Lala

Andrzeja Struga 61

Nusia
@Lala

Jak stoisz na przeciwko bramy to po jednej stronie masz wielki ceglany budynek, a po drugiej jest taki kremowy z takimi jakby wieżyczkami na dachu i w tym drugim jest właśnie sklepik, w sumie jak dotrzesz do bramy, to potem raczej na lajcie zobaczysz i sklep

KARGUL

Ile można zarobić za m-c i czy jest jakaś premia jeśli tak to ile % w stosunku do wyplaty

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Miki

Cześć, jestem zainteresowany ofertą spec ds opakowań i mam kilka pytań. Czy doświadczenia niecałe 4 lata wystarczy i wykształcenie grafika komputerowego jest ok? Wiecie, znam branże, wiem z czym to się je, że tak powiem ale jestem bardziej artystą niż czeladnikiem. Moje skille są szczególnie rozwinięte pod kątem estetyki niż technicznych aspektów. Myślicie, że się odnajdę w takiej sytuacji??

dijurido

Do osoby, która pytała o ogłoszenia o pracę, to na jooble jest ogłoszenie na pracownika produkcji, i to świeże, bo z wczoraj

Tak tak
@dijurido

No świeże, świeże bo każdy kto przychodzi to niestety niedługo później odchodzi. Ciekawe dlaczego???

Wybredna

No jasne. Aż tak źle bo pracować trzeba? Nie chcą pieniążków dawać za nic nierobienie? Ojj jak szkoda...

biedronka
@Wybredna

Heh, no dokładnie

Ukraina
@Wybredna

Praca jak praca. Nie tylko w Unitopie trzeba ciężko pracować. Różnica jest tylko taka, że w innych zakładach ludzie nie plują na siebie takim jadem. Uprzedzę teksty typu 'jak nie pasuje to sobie zmień' Nie zmienię bo praca mi odpowiada, pracuje dla siebie nie dla niespełnionych starych starzem i wiekiem pracowników.

Ukraina

To nie żale A opinia, dodatkowo nie na temat pracy A atmosfery którą tworzą starzy pracownicy wymagający szacunku A sami nie mają go do ludzi. Na szczęście są też pozytywne osoby.

Tiana
@Ukraina

fakt, różnie to bywa z tą atmosferą w unitopie.. ale jak wszędzie, nie ma firm idealnych i każda ma jakąś skazę. Tutaj skazą są ludzie, z którymi raczej wielkich przyjaźni na całe życie nie uda się stworzyć, ale jeśli ktoś idzie do pracy, by przede wszystkim pracować to nie będzie zwracał na to uwagi. Można sobie dorobić na nadgodzinach lub sobotach, na święta dają paczki.. ogólnie uważam, ze firma dba o pracownika, a i fajnie jest pracować jednak przy słodkościach. Bardzo porządna praca i polecam.

Abc
@Tiana

Nie ze wszystkim się zgodzę ale ogólnie to ciekawa opinia. Nigdzie nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. I nigdzie nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Trzeba samemu sobie opinię wyrobić. Nie sugerować się zdaniem innych. . .

Laura

Hej. Czy szukają może kogoś do biura na ten moment? A jeśli są tu osoby,które pracują w biurze co o niej sądzicie?

uni
@Laura

Tak, szukają Speca od Exportu (z jezykiem ang) i Specjaliste ds. Opakowań

Ala
@uni

gdzie znalazłeś te ogłoszenia?

Laura
@uni

Specjalista do spraw opakowań też z językiem angielskim?

Pracuję bo lubię

Gdyby nie pracownicy ktorzy myślą że jak przepracowali kilkanascie lat mieląc przez ten czas ciagle tony sezamków w dłoniach i przez to mielenie stracili rozum, mają się za niezastąpionych to praca byłaby przyjemna. Pamiętajcie że też zaczynaliście, też mieliście ciężko i nie wszystko od razu wychodziło. Starzy pracownicy nie mają szacunku do nikogo dosłownie, obrabianie tyłka nowym to nic - częsty widok w różnych zakładach, ale bardzo przykre jest to że obrabiacie tyłki osobom z którymi pracujecie od wielu lat. Najgorszy ten ptak co w swoje gniazdo... ;). Zero szacunku, zero zrozumienia, same problemy i narzekanie... Na pomoc też nie licz, osoby życzliwe można policzyć na jednej dłoni.

@Pracuję bo lubię

Masz rację pracowałam tam 5 lat tak jest tylko że ci starzy pracownicy mieli lżej tam pracowała całą rodziną ,kumple itd nikt z zewnątrz się nie dostał mieli mało pracy dużą kasę,i jeszcze coś..... nie jedno małżeństwo tam się rozpieprzyło

Togi

Zadziwiające, że niektórym z taką łatwością przychodzi ocenianie innych...

XYZ

Jak nie zmienisz to się nie żal.

Niepewna

Jak tak czytam co tu wypisujecie to niewiem czy złożyć CV u Was, czy szukać pracy w innym miejscu. Coraz więcej wątpliwości.

@Niepewna

Zawsze możesz spróbować poznasz nowych ludzi "życzliwych"????i następne świadectwo pracy do kolekcji

????
@Viola

Rypnę ze śmiechu. Do kolekcji? A co to jest? Znaczek pocztowy, moneta? Nie ma co tracić czasu na powiększanie takiej ,,kolekcji''.

Yulla
@Niepewna

Powiem ci na podstawie mojego doświadczenia, że nie warto sugerować się goworkiem. Sfrustrowani ludzie są wszędzie (to żaden przytyk do tych co im praca nie pasuje, ja szanuję wasze zdanie, bo przecież nie każdemu musi) a ci zazwyczaj najczęściej się udzielają i obraz firmy jest nieobiektywny i nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością. Jak szukałam pracy, to nie widziałam goworka, na którym 90% byłoby narzekaniem, co znaczyłoby, że nie ma dobrych firm, wszystkie beznadziejne, a to nieprawda. Najlepiej przekonać się samemu, ja w poprzedniej pracy zaryzykowałam i okazało się, że było bardzo dobrze, tutaj też spoko, mimo, że gowork mówił inaczej i też miałam dużo obaw.

äë
@Yulla

dokładnie, totalnie się z tym zgadzam

GOSC
@Niepewna

Ja bym na Twoim miejscu składała gdzie indziej , ale jak potrzebujesz na już pracy to ja otrzymasz bo poszukują ludzi do pracy

Generau
@GOSC

A gdzie są ogłoszenia?

Petycja

Jako pracownicy działów sezamek B i C, prosimy o ponowne uruchomienie działu sezamek A dzięki czemu wszyscy będziemy zadowoleni. Dla Nas pracowników byłby to korzystny powrót do systemu pracy 2 zmianowego - zdajemy sobie sprawę że czasami byłoby to niewystarczające ale przez większość cześć roku jak najbardziej. Dla państwa jest to możliwość łatwiejszej realizacji istniejących zamówień, dział sezamek A to dział na którym zawsze były produkowane największe ilości towaru, ponowne uruchomienie działu to także zatrzymanie wielu obecnych pracowników, wieczne rekrutacje to wysokie koszta, to etap który do niczego nie prowadzi ponieważ co drugi nowy pracownik który przychodzi albo rezygnuje albo zwyczajnie nic nie wnosi do pracy zakładu ,dla których system pracy 3 zmianowy stanowi problem, poprawa frekwencji ale i łatwiejsze znalezienie nowych pracowników co rozwiązałoby problem braków kadrowych i pomogłoby zrealizować zamówienia. A o to chodzi abyśmy znaleźli nić porozumienia i wszyscy byli zadowoleni. 3 działy to: mniejsze koszta dla Ciebie pracodawco, szybsze zrealizowanie zamówień, lepsza frekwencja i przede wszystkim zadowolenie pracowników.

Ja prdl...
@Petycja

Co za analfabeta to pisał? Takiej ilości błędów w tak krótkim tekście dawno nie widziałem. ,,MISZCZ" ಠ︵ಠ

Żal
@Petycja

Na chałwie mają bardziej okrojone składy i żyją. Częściej pracują na trzy zmiany i żyją. Marudzą, pracują i żyją. Można się zwolnić i sobie polepszyć.

benek
@Petycja

Petycja na goworku? Coś nie wróże jej sukcesu, nie tak to powinno wyglądać

@Petycja

Mi tak dobrze dzięki nocką zarobię na migawkę novi cały dzień mam wolny

Xxx
@Petycja

Ciekawe kto madry napisal taka petycje bo nikt z pracownikow nie byl poinformowany a wymienione sa dzialy. Widocznie konmus nie odpowiadaja 3 zmiany i zali sie na forum

Tyfus
@Petycja

Już petycję piszecie przez internet no nieźle. Z tego co Wiem to dział sezamek A nigdy nie istniał oficjalnie ????????????????

Tulipan
@Tyfus

Jak nie istniał jak był to kiedyś jedyny dział sezamek

relo

Tobie też :D

Tamtamtenchamoff

Niektórzy to chyba myślą, że wszystkie rozumy pozjadali...tylko ocenianie innych im w głowie. Przykre.

..,
@Tamtamtenchamoff

?????? Serio??

Tamtamtenchamoff
@..,

Tak, moja wypowiedź była na serio.

Łllll
@Tamtamtenchamoff

No to gratuluję.

Tyson

No i jak coś ciekawego dzieje się w pracy jakieś zmiany

Ggg

Tak wygląda normalna praca. Jak za ciężko to do pośredniaka. Tam znajdą lepszą pracę.

@Ggg

To nie normalna praca.to orka.to prawda zaorać to mało powiedziane.

orinoko
@Ggg

właśnie, skoro tam wam tu źle...

Pracownij
@orinoko

To nie siedź w biurze tylko idz na produkcję.Zobaczysz jak się pracuje według Ciebie "normalnie" Zmienić pracę to nie problem,ale czas poświęcony oddanie przez lata ...Boli brak szacunku do pracownika i drugiego człowieka. DLA OBECNYCH KIEROWNIKOW Jesteśmy modulami

Edek
@Pracownij

Żeby pracować w biurze trzeba mieć większą wiedzę niż Ci się wydaje , a wsypać ziarno wlać syrop i włączyć mieszadła i ugotować to przyjdzie z ulicy i w ciągu tygodnia ogarnie

@Edek

Właśnie widać te szkoły i wiedzę po tych abstrakcyjnych pomysłach kierownika S.

Kierownik S. jest lepszy niż ci się wydaje. Jest stanowczy i konkretny ale jak pogadasz jak z człowiekiem to stara ci sie pomóc. Ogarnąć temat. Wysłucha. Popatrzy. Coś pomyśli żeby usprawnić niektóre tematy. Są gorsi od niego.

$
@Edek

No widzimy jakie szkoły pokończyli a efekty widać gołym okiem. Teraz wszystko idzie pendem koniec roku , Świętą ,zobaczymy jak te tęgie głowy sie odnajdą po nowym roku . A ten kozak co to napisał pewnie ma 2600 na reke i mysli ze pana boga za nogi złapał. Żałosny mały człowieczek.

orinoko
@Pracownij

gościu, nie pracuje w biurze, co ty mi imputujesz w ogóle

Lou

nadal szukają do was na produkcję?

@Lou

Tak.Zapraszamy

Viola

Bardzo trafnie napisano całą prawdę

Sxxx

To wszytko dobiega końca. ????

oxy
@Sxxx

To wszystko, czyli co? Równie dobrze można powiedzieć, że świat dobiega końca

Sxxx
@oxy

Wątek, czy też opinie nie dotyczą końca świata tylko konkretnej firmy/sytuacji.. . Niestety /stety ;] widać to z każdym dniem coraz bardziej. Lepiej już nie będzie.

zebra
@Sxxx

będzie, będzie

Uni

Początki zawsze są trudne i trzeba się wykazać. Jestem młodą osobą ale wiem że muszę teraz ciężko pracować żeby na tyle się wykazać żeby później mieć taką pozycje we firmie że "będę mogła spać spokojnie"

herold
@Uni

Oczywiście

Caligula
@Uni

Niektórzy od razu chcą mieć wszystko, bez wcześniejszej ciężkiej pracy, a potem zdziwko co poradzisz

Małgorzata
@Caligula

Czyli uważacie, że w UNITOP-Optima są realne szanse na otrzymanie awansu? Rozumiem, że nie każdy go otrzyma i nikt tego nie zagwarantuje. Ale czy często ktoś w Waszej pracy awansuje?

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A