Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

luki

sto lat do was oferty nie widziałem, w końcu szukają kogoś na produkcje

Milunia

Dzięki za cynk ;)

Bezrobotny
@luki

To się teraz ludzie rzucą , takie atrakcyjne zarobki i atmosfera .

@Bezrobotny

rzucą, nie rzucą, nieważne, chciałem podzielić się info i tyle, kto skorzysta, ten skorzysta

Milunia
@luki

Nie przejmuj się, ja tam dziękuję za wrzucenie ;)

@Milunia

nie przejmuję się, luz

stara

jestem w szoku dopiero zaczelam a juz brak sily starzy pracownicy siedza (usunięte przez administratora) 8 godzin a nowi pakuja i dzwigaja bo sie ucza co dzien bo panie to juz sie narobily po 35 latach siedza i pakuja krzesla nie zwolni bo od pakowania to nowi atmosfera zadna zero wspolpracy zyczliwosci od starych pracownic jestem rozczarowana za tak nie sympatyczne osoby tam sa

my
@stara

Zawsze jest tak, że osoba rozgoryczona pisze negatywny komentarz. Jednak z doświadczenia wiem jak to wygląda : od patrzenia się nie nauczysz, a początki zawsze są trudne. Praktyka czyni mistrza. Życzę wytrwałości.

Czy w firmie UNITOP Optima zdarzają się nadgodziny?

Tulipan

Zdarzają się soboty pracujace

kalipso

tak

pakowna40

porobiły się dosłownie kilku osobowe gangi nie nauczą a poganiają

Ttt
@pakowna40

Może widzą twoje zaangażowanie? Może widzą że uczysz sie bo musisz a nie że chcesz szybko załapać co i jak robić? Podchodź, pytaj. Wykaż inicjatywę. Tobie ma zależeć na rozwoju i nauczeniu się. Jak zobaczą że się starasz to nikt ci pomocy nie odmówi. Nie oczekuj że ktoś będzie biegał za Tobą i chciał cię uczyć. Tobie musi zależeć.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
pakowna40

dlaczego starzy pracownicy stażem traktują nowych jak pomiotło to mi się nie podoba jestem pracownikiem i mają mnie nauczyć a oni łaskę robią

Staś

Po co się użalacie, Ci co najbardziej nażekają(usunięte przez administratora) siedzæ cichutko

XYZ

Jak się umie liczyć to łatwo wywnioskować, że takich stawek na produkcji w naszym pięknym mieście raczej nie ma co się spodziewać. Tu nie jest aż tak źle porównując inne firmy z naszą.

slimak
@XYZ

Nie jest. Nie każdy to zauważy, ale mając skalę porównawczą, to widać.

jogo
@slimak

ja porównania nie mam, ale nigdy nie uważałem, żeby u nas było źle

Tulipan
@jogo

Bywało lepiej,rewelacji nie ma.jeszcze raz powtarzam płace nieadekwatne do wykonywanej pracy.goraco nie polecam firmy kierowanej przez obecnie rządzących.kierownictwo nie ma pojęcia o produkcji(usunięte przez administratora) Myślę że z początkiem roku znów będziemy się żegnać z kolegami.????☹

Seba
@Tulipan

Ci co piszą że jest dobrze nie mają pojęcia to są ludzie z kierownictwa. Wszyscy widzą co się dzieje w naszej firmie . Wszystko idzie ku bankructwa chyba na tym komuś zależy. Widać po decyzjach nowych władz że zupełnie się nie znają na specyfice firmy.

Co wchodzi w socjal UNITOP-Optima S.A?

Październik

Praktycznie nic. Mamy tylko parę groszy na tzw. Gruszę i zależy kto pierwszy wstanie i jaki ma humor to nam coś na Św.Bożego Narodzenia da. Nic poza tym, zero Multy Sport zero jakichkolwiek dodatków

wszystko: pozyczki, zapomogi, święta, wczasy pod gruszą.

Xyz
@Październik

Przecież jakby się zdecydowało 100 osób na multisport to by było inaczej a widać z których pracowników zależało by na nim

Beata
@Xyz

Nie siej ferment, zdecydowało się nawet więcej niż 100 osób. To powiedzieli nam że pod koniec czerwca będzie lepsza oferta . A pod koniec czerwca nastały nowe rządy, i sprawa uczciła. Ponieważ ważniejszą sprawą jest spłata długów.

@Beata

Nie prawda. Powiedziano, że do tematu wrócimy w nastepnym roku bo teraz jest dużo innych projektów i fundusze socjalne rozdane na pozyczki, wczasy pod grusza, swieta i inne. Bądź uczciwy i nie siej fermentu!

Wyrowani ponad 100sposób

To fakt wszystkie fundusze poszły na spłatę kredytu zaciągniętego na nie przemyślane decyzje ,więc możemy się pożegnać z MultiSportem na zawsze . Ciekawe czy niektóre osoby pożegnał y się z kartą Medicaver.

kk

Jakieś nowe osoby na kierowników pozatrudniali podobno; coś się dzieje, obserwujcie Może coś na lepsze się zmieni??

heron
@kk

Warto mieć nadzieję, bo Unitop to dobry zakład w gruncie rzeczy

Pati
@kk

Mogliby w finansach bo tam same nieuki od góry idąc

Kotek

(usunięte przez administratora)zakład jaki pracowałam na dziale sezamki Jeszce na dwie zmiany

Abc

Kasą sypią.

Abcd
@Abc

Zobaczymy jak bedzemy mieli, ilo to juz razy obiecali a wyszło jak zawsze

Czy UNITOP-Optima ma tylko jeden oddzał, czy kilka rozsianych na terenie kraju?

xcv

Jeden, w Łodzi

Zźż

No robią panowie. Ale co z tego? Każdy ma swoje obowiązki. Swoje zadania do wykonania. Ale ganiać ludzi tu i tam to jest trochę niezbyt ok. Wysyłać na inne działy też tak średnio. Stawka niby godzinowa ale jakieś standardy powinny obowiązywać. Dlaczego wysyłanie ludzi działa w jedną stronę? Jest październik. Zachęca nas nadróbkami. A co będzie w styczniu, lutym??? Gdzie my pójdziemy jak będzie przestój????

No stres

Zmieniam pracę więc pisze stoly maja masakre podstaw kosze odstaw palete a co my maszyny jestesmy nie ma kolka zeby w 3 robic na 10 kociolkach kazdy wola do wszystkiego... 10 kociolkow to juz luksus dla nas na lamaniu 3 osoby bo ludzi nie ma ciagle awantury... Ps kuchnia i faceci na pakowni tez sa robcie tak dalej a zaklad padnie szybciej niz myslicie nie pozdrawiam Unitop a Pozdrawiam wszystkie działy

No name
@No stres

Dokładnie , praca na stołach to istny dramat...ty musisz każdemu pomagać a tobie nikt nie pomoże, praca przewidziana na 3 osoby z czego jedna jest wkołko zabierana do innych prac tj. przywieź , wywieź itd. Nie polecam a nowym odradzam stanowisko stołów..chyba że ktoś lubi wykorzystywanie na każdym kroku...

Zorro
@No stres

Co chcesz od kuchni tam pracują Panowie(usunięte przez administratora)

James

Nic się nie zmieniło po aneksach.(usunięte przez administratora) a nawet większy A poo wypłacie za wrzesień widac jak (usunięte przez administratora)nas na stawce godzinowej bo w wyliczenia za wrzesień wychodzi o wiele więcej za godzinę pracy niż w nowych warunkach rozpoczynających się od października. A czy można zamykac za 15 dwudziesta druga drzwi na klucz nie wspomnę że ta są jedyne drzwi umożliwiające wyjście z działu tylko po to żeby ludzie nie wychodzili wcześniej z działu niż o 21.55 a co w razie pożaru chyba to nie jest zgodne z przepisami bhp i ppoż pozdrawiam

@James

czemu taki siejesz zamęt. to jest nieprawda. a moze ktos ci za to płaci? a policzyłes, że masz niższy podatek? a policzyłeś ile godzin masz nadliczbowych? O tyle więcej zarobiłeś we wrzesniu. Nie chcesz stawki godzinowej? a myslałes co bedzie jak nie bedziesz miał produkcji i nic nie zarobisz? Myśl zanim coś napiszesz bo ludzi myslacych się ceni.

BHP
@James

Jak będziecie mieli taką sytuację to zadzwoń po straż pożarną ten kto zamknął drzwi będzie miał ciepło. A zmiana stawek jest po to zrobiona by jeszcze bardziej nas podjechać. I żeby było za co spłacać długi . A poza tym musimy wypracować na pensje dla nowych ludzi z kierownictwa po 7 tyś.

@BHP

Nastepny szerzy klamstwa. Nie jestes niewolnikiem i mozesz sobie wybrac pracodawce. Nikt nikogo na sile nie trzyma.

BHP

Ludziom z kierownictwa proponuje zająć się pracą, A pisanie kto co ma robić, czy się zwalniać czy nie , my tu jesteśmy od lat A WY PIĘĆ MINUT a juz doprowadziliście firme do bankructwa

Tyfus

To wytłumacz mi kiedy były nadgodziny we wrześniu

Optima

No wszystko idzie w tym kierunku by nie było produkcji, ciekawe który dział teraz zamknięcie

qwert

DOK ŁA DNIE! nikt was łańcuchem do kaloryfera nie przywiązał, macie wolną rękę. Jeżeli zakład wam nie odpowiada, zawsze możecie się z nim pożegnać i najważniejsze jest to, że wy będziecie się czuć lepiej se sobą. Serio, dla dobra waszego i reszty. Są tacy, którym praca odpowiada i mimo gorszych chwil zostaną, bo tak samo są ludźmi i rozumieją, że firmą zarządzają także ludzie, którzy to ludzie mają to do siebie że nie zawsze podejmują nieskazitelne decyzje. Ale odrobina zaufania też nie zaszkodzi. W każdym razie ja wam wszystkim życzę powodzenia, nawet jeśli postanowicie "rzucić to wszystko w cholerę". ;)

Kaczy .....
@James

Na szczęście ten tyfus już się zwolnił.

Trele morele

Poszczekaliście sobie? To do roboty...

xxoo
@Trele morele

miejmy nadzieje bo juz sie zalosnie robi na tym profilu

umik
@xxoo

Może nie żałosne, ale zwyczajnie przykre

Hihi
@umik

Przykre to jest to że każdy przeżywa, żali się i nic więcej z tego nie wynika. A robimy już coraz więcej i ciężej. Jest gorzej niż na akordzie. A będzie jeszcze gorzej...

Dawid
@Hihi

Czy za tak wydajną pracę można uzyskać odpowiednie wynagrodzenie lub premie? Napisz na jakim poziomie kształtują się finanse.

Joanna

Jak często pojawiają się oferty do Unitop Optima?

@Joanna

Szukają ludzi na produkcję.

MarieKondo
@Joanna

tak często jak jest zapotrzebowanie na pracowników? Co to za pytanie....

loco
@MarieKondo

Jakie pytanie, taka odpowiedź ;)

Prawo

Chciałbym wszystkim przypomnieć że od 1 października 2019r rząd obniżył podatek z 18 na 17% .(usunięte przez administratora) Tak więc bardzo sprawnie oszczędzają pieniądze naszym kosztem. (usunięte przez administratora) DZIĘKUJEMY

Zorro
@Prawo

No i co z tego.

Prawo
@Zorro

Na głupie pytania nie odpowiadam ,(usunięte przez administratora)Pozdrawiam i życzę ciekawej zabawy

@Prawo

To nie prawda. mniejszy podatek bedziesz juz mial z wyplata za wrzesien!

byly

pracowałem w unitopie swego czasu i było dobrze. nie wiem ile się pozmieniało od tego czasu, w każdym razie pozdrowienia przesyłam dla obecnych pracowników.

@byly

Obecny pracownik też przesyła pozdrowienia. Z ciekawości - dawno temu pracowałeś?

byly

uhuhu, ze 2 lata temu tak mi sie przypomniało i z nostalgii wpadłem

same
@byly

Ja też i wspominam również OK.

gildi

bo nie był negatywny, a to niektórym najwidoczniej przeszkadza :))

...

serio, umawiacie się na strajk na GW? to bez sensu

Optima

Może to jest w końcu ten moment żebyśmy coś zrobili , jak długo będą nas tak traktować Takimi stawkami upokarzają nas A to przecież My pracujemy na ich wynagrodzenie

unitop
@Optima

To może zastrajkujemy

Unitop
@Optima

To co się ostatnio dzieje to jakiś żart.

Żałosny

Ale chociaż nam nie zabierali A teraz to sobie policz ile będziesz straty . I ile z twojej pensji pójdzie na spłatę na nowe Hyundai e

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A