Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Abcd

Co zrobicie? Nic nie zrobicie. Wszyscy chodzą i podpisują. Opuszczą głowę i cóż, jakoś to będzie. Jak chcecie coś zrobić to zróbcie. Zróbmy razem. Ale teraz. Już. W piątek wszystkie działy na każdej zmianie niech nie wyjdą pracować. Czekajmy na jadalni. Czekajmy aż przyjdą rozmawiać. Co??? Sami pójdą gotować, wyrabiać, formować i pakować? Powodzenia... Ale ilu z nas się postawi? Może z 10% pracowników. Reszta boi się wychylić. Nic nie zdziałamy. Za mało odważnych. ..

obserwator

przechodzimy z akordu i i tak mało zarabiliśmy. Teraz jest stawka godzinowa. Dajmy szanse i zobaczmy ile wyciągniemy. Mowili, że system poprawią jak nie zadziała. w pazdzierniku zobaczymy.

k
@obserwator

masz podana stawkę godzinowa to na co ty chcesz czekać i sprawdzac ile zarobisz?, nie wiesz ile jest dni pracujących w październiku czy co?

brawo

18-19zl brutto w zaleznosci od dzialu fajnie zwlaszcza ze zbliza sie okres swiateczny i zarobki w akordzie bylyby przyzwoite a tak to 400zl w plecy miesiecznie wyjdzie...a za 6 miesiecy jak ktos w zime zachoruje to spadnie do 17zl brawo

Zorro

To się zwolnij za cięcia zarobisz 2000 netto

kapitan
@brawo

Nieprawda. Wszystko zależy od stanowiska. Ja mam cos koło 23-24.

brawo
@kapitan

i czytac nie umiesz ile masz dokladnie?ze napisales cos kolo...

Pracownica
@kapitan

Ocho biuro się odzywa I znowu propaganda.ma coś koło 24 a 25 nawet nie chce im się sprawdzić .(usunięte przez administratora)

Edek
@brawo

Nie narzekaj zjesz sezamek albo chałwy w domu już nie musisz jeść obiadu. A jak Ci źle to rynek pracy jest chłonny,pracowników potrzeba w każdym sektorze.To ludzie są tępi narzekają ale i tak robią bo kochają Unitop, powodzenia

kapitan
@Pracownica

24.6 i co ci to zmienia pelna glowo

Optima

Średnie wynagrodzenie w unitopie w styczniu za grudzień 2019r 1747,2 Brawo wy.

rrr
@Optima

ale chyba netto i tez jakos mało..... ja mialem wiecej

rrr
@rrr

Jaka szybka reakcja , widzę że gowork.pl monitorowany na bieżąco , biuro nie śpi . Siejcie nadal taką propagandę. Zobaczymy co będzie dalej Ps. W burze zawsze mieli więcej

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
laki

podobno unitop stawia na sezamki?

@laki

Tak , krzyżyk jak i na inne działy.

@laki

tak tak, bo to jest w jego interesie

Ewka

Proszę o info na temat wakatów - jest szansa na prace?

sissi
@Ewka

Też bym chciała wiedzieć

Cios
@Ewka

Tu są tak świetne warunki pracy i wynagrodzenia ( na produkcij) że ludzie się zabijają o stanowisko???? ACZYWIŚCIE TO ŻATR .

@Cios

nieśmieszny ale to standard u ciebie

Kasss

Jak sytuacja?

@Kasss

Jak w raju

devo
@Kasss

ale o co konkretnie pytasz?

Ela z Susza

To fakt

kasienka

mi smakuje

TomcioPaluch

Jak często wpadają jakieś ogłoszenia do unitopu? za każdym razem jak patrzyłem to nie było nic a nic. Naprawdę nikogo u was nie szukają?

To i owo

Unitop to dobra firma / tylko co zarządzający ja są różni . A szkoda .....

trryry
@To i owo

Jak wszędzie, idealnie nigdzie nie będzie. grunt, że firma jest w porządku, to jest ważniejsze niż fakt, że ktoś tam jest nie ok

@To i owo

co? jeszcze raz napisz tylko tym razem się postaraj. proszę

wiking
@:)

a czego nie rozumiesz? dobra firma, tylko zarządzający są różni. no niesamowite, ja to myślałem, że wszyscy wszędzie są tacy sami ://

orbit

Jak najlepiej dostać się do was od strony Teolina?

sissi
@orbit

KASZ-BUS chyba z Teolina jedzie

Zorro
@orbit

Bezpośrednio nie dojedziesz, ale i tak dojazd spoko, jedna przesiadka. W sumie masz kilka opcji dojazdu, poobczajaj sobie rozkłady i wybierz najlepszą opcję, po prostu.

orobit
@Zorro

Mam już ogarnięte, dzięki! :)

X

Wybaczcie pytanie, ale czy ten ceglany wielki budynek też należy do Unitopu?

Tak

Niee :)

Clockwork

a czemu pytasz?

@Clockwork

Z tzw. czystej ludzkiej ciekawości :)

Obserwator

@Biały Chyba przesadzasz, jak ktoś jest chory to go nie można zwolnić. Zwalnia się ludzi, którzy po prostu nie chodzą do pracy i biorą następne zwolnienie. Popatrz na mniejsze firmy co tam się dzieje. Tam ludzie pracują chociaż są chorzy....

cba,abc
@Obserwator

Tak zwłaszcza po zabiegach szpitalnych, prosto że stołu idą na drugą zmianę. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i życzę zdrowia przede wszystkim zdrowia.

Abc

Racja racja. 30 dni zwolnienia lekarskiego=poszukiwania nowego pracodawcy. Trochę to słabe. Tak mi się wydaje że na tym forum pisze może 4-6 osób. Taka ilość nic nie zdziała. Anonimowo totalnie nic.

Biały

To fakt , dodatki, podwyżki a wypłata coraz mniejsza. Acha i jeszcze jedno jeśli macie jakiś zabieg, operacje lub złamjecie nogę i macie trafić do szpitala to lepiej sobie odrąbać daną część ciała . Ponieważ wiecie czym się kończy zwolnienie powyżej 30 dni

XYZ

Niedługo kolejna ,,wyplata". Hehe. Najlepsze jest to że ludzie są szczęśliwi że sobota wpadnie. Trochę się dorobi. Kit z tym że po ,,podwyżkach" powinien człowiek jakoś godniej żyć a nie liczyć na nadróbki. Samo szczęście że chociaż jedna się trafi na rok:-D:-D:-D

Kikimora

nie mam sobie nic do zarzucenia wiec nie trzese portkami, zgadzam sie w 100 % z Normalna

bens

bez komentarza...

bens
@bens

moj komentarz odnosil sie do komentarza ktory zniknol.. do ciebie kikimora nic nie mam. Grabula

Kikimora
@bens

wiem wiem w porządku :D

trigun
@Kikimora

Ja też nie trzęsę portkami. Show must go on, będzie co będzie.

Obserwator

Czy rzeczywiście jest tak żle? Zmiany są i każdy ich się boi. Ma być lepiej od września. Trzeba w to wierzyć.

Bez stresu
@Obserwator

Juz nie bedzie lepiej

Quik
@Bez stresu

Ja wierzę w to, że będzie. Nieraz były upadki i wychodziło się na prostą.

@Quik

Takiego (usunięte przez administratora)to nie było nigdy

Uuuuuuu... Inteligenci.....

Tulipan

To prawda.jest tam coraz gorzej.(usunięte przez administratora). Zwalnia ludzi którzy poświęcili w tej firmie wiele lat pracy i zaangażowania.zrobilo się beznadziejnie i nieprzyjemnie

Jeszcze zatrudniony
@Tulipan

To prawda l(usunięte przez administratora). Tylko dlatego że chorowali dłużej niż 30 dni Nigdy nie było takiej amatorki , mam nadzieję że nowy właściciel zrobi porządek . Udanego urlopu

Abc

Ciekawa jestem czy po urlopach faktycznie dużo ludzi złoży wypowiedzenia czy to tylko takie(usunięte przez administratora)

Cde
@Abc

obstawiam że to drugie. Każdy taki w gadce mocny i ciekawe gdzie pójdą? Prawda jest taka, że Uni sobie poradzi gorzej w drugą stronę

Z.
@Cde

Już teraz widać jak UNI sobie radzi . Jak ktoś nie ma pojęcia to niech nie piszę takich pierdół

@Z.

Radzi??? Noooo ciekawe ciekawe..

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A