Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Paulina

@kpt Wąs zgłaszaliście przełożonemu, że wentylatory, które są w firmie UNITOP-Optima S.A nie dają rady przy obecnych temperaturach i przydałyby się nowe? Może warto napomknąć na ten temat i coś zostanie zmienione. @kantek oczywiście, że tak. To dobrze, że pracodawca dodatkowo potrafi motywować swoich pracowników do pracy.

Paulina

@Dip, @Jeszko, @ranger, a czy firma proponuje jakieś premie, benefity dla pracowników? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? To będą pomocne informacje dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani pracą w UNITOP-Optima.

Jeszko
@Paulina

Jest nawet od niedawna premia uznaniowa za w pełni przepracowany miesiąc. Bardzo spoko.

kantek
@Jeszko

no dodatkowa kasa zawsze sie przydaje

KOLO
@kantek

W poprzedniej robocie mój szef nie rozumiał co to sa premie dlatego fajnie, ze tu czasem jakas dodatkowa kasa do wyplaty wpadniee.

kpt Wąs

Godzina 11 i termometr na sali, założony chyba w najchłodniejszym miejscu wskazuje 33 stopnie Celsjusza. Wentylatory leniwie młócą powietrze, oddychać jest ciężko, ubranie klei się do ciała, towar się klei. A do tego głowę rozsadza hałas tych cholernych, niewydajnych wentylatorów. Jeżeli macie wybrać się na tę Pustynię proponuję urządzić sobie seanse w saunie dla przyzwyczajenia organizmu.

Paulina

@Wostex masz zupełnie inne zdanie o firmie UNITOP-Optima S.A niż użytkownicy forum. Jak to możliwe? Oczywiście każdy ma prawo mieć swoją opinię, ale jestem ciekawa czemu Ty tak te wszystkie aspekty postrzegasz. Możesz coś więcej na temat powiedzieć? Może jednak są i dla Ciebie jakieś pozytywne aspekty w tej firmie?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Paulina

@jut a czego się spodziewałeś? Samo sformułowanie "ok" zbyt wiele nam na forum nie mówi o pracy w firmie UNITOP-Optima S.A. Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź? Użytkownicy zaglądają na forum w poszukiwaniu konkretów.

jut
@Paulina

mam na mysli, ze praca na produkcji bywa specyficzna, ale generalnie jest w porzadku, grunt to wbic sie w rytm pracy i samo jakos idzie. dobra atmosfera rekompensuje

Robson
@jut

Tez jestem za ludzmi, w innej robocie atmosfera byla tak gesta, ze zle sie czulem. tu jest znaczne lepiej i ta zmiana leci.

Remek

jesst co robić to napewno, ja jestem juz przyzwyczajony do roboty na produkcji wiec dla mnie nie ma zle.

jut

jest dokladnie tak jak sie spodziewalem. generalnie ok

Paulina

@kiksi czyli firma UNITOP-Optima S.A publikuje swoje oferty pracy na stronie internetowej i tam trzeba ich szukać? Czy często firma poszukuje nowych pracowników? Wiesz coś na ten temat? Myślę, że mogą to być istotne informacje dla osób poszukujących pracy.

kiksi
@Paulina

tak mozna tam znaleźć aktualne oferty. nie szukaja często ale czasem są.

Irek

Słyszałem sporo dobrego o firmie i interesuje mnie czy firma w ogóle potrzebuje pracowników?

kiksi
@Irek

trzeba sprawdzać co jakiś czas i odwiezac ich stronke internetowa moze akurat się cos znajdzie

dragon

Praca na produkcji jaka jest kazdy wie. Ludzie mili to i do roboty ma się wieksza motywacje.

krino

ja to nie wiem nieh se kazdy pisze co tam sobie chce

Epi

Są jakieś aktualne ogłoszenia?

ssssop
@Epi

widziałem ogłoszenia na pracownika produkcji i na brygadzistę. nawet niedawno wrzucili. wysłałem cv.

Wera
@ssssop

Na brygadziste z zewnątrz? Przydałoby się aby był to ktoś nie przesiąknięty Optima.

Hejmo

Na produkcje szukaja!!!

klopsik
@Epi

są nawet na pracuj.pl, nawet na kilka stanowisk. dajcie znać jak się uda zatrudnić, bo też próbuję i ciekawi mnie czy się uda ;)

olis

co jak co, ale przynajmniej jest umowa o pracę, a nie jakaś śmieciówka. w innych firmach to nieraz jest koszmar pod tym względem...

Boso
@olis

Umowa to umowa chyba w takim zakładzie musi być umowa o pracy bo mało kto by pracował w taki zakładzie na inną umowę. (usunięte przez administratora). Tu powinno się o wiele więcej zarabiać żeby przyciągnąć młodych do pracy a nie w drugą stronę.

olis
@Boso

człowieku, mało widziałeś. nie wszędzie jest taki luksus jak umowa. wszędzie śmieciówki wciskają jak leci...

Boso
@olis

Uwierz człowieku ze dużo widziałem! !!bo to nie jest moja (usunięte przez administratora) pierwsza praca .!!!!

Warmen
@Boso

2300 na rękę to obecnie dobra wypłata, w innych firmach ludzie zapiepszają za 1700-1800 pln przez agencje...

niuch
@Warmen

Hah, doladnie! tez bym chcial wiecej, kazdy by chcial. Ale tu mam wiecej niz w poprzedniej pracy i to sie da odczuc po portfelu na plus

Zainteresowana

Witam proszę o informację dotyczącą działu sprzedaży chodzi mi o PH jakie godziny pracy, ilość wizyt itp z góry dziękuję

Turro

W Unitopie byłam krótko ale muszę przyznać że nawet byłam zadowolona chociaż dużo roboty było. Towarzystwo bardzo sympatyczne. Jakbym miała szansę jeszcze raz mieszkać niedaleko Unitopu to bym się zatrudniła ponownie.

aMbi
@Turro

ja kawaleczek dojezdzam ale tez pracuje tutaj. Moze i produkcja nie jest najambitniejsza praca ale jako praca dla zarobku jest serio oki, za cos zyc sie musi.

Paulina

@Urka, @kpt Wąs, jak ocenicie warunki zatrudnienia? Czy waszym zdaniem warto aplikować do UNITOP-Optima? @Pracownik, a czy widzisz jakieś plusy pracy w tym miejscu? Zachęcam również innych pracowników do wypowiedzenia się na temat pracy w tej firmie.

Urka

Warto.

kpt Wąs
@Paulina

Warunki jakie są można przeczytać we wcześniejszych postach. Zmian nie zauważy nowy pracownik. Warunki zatrudnienia są czytelne i zrozumiałe dla każdego w miarę ogarniętego człowieka. Jeżeli nie będzie to Twoja pierwsza praca, a masz na utrzymaniu dom i rodzinę to NIE warto aplikować. Strata sił, a pieniędzy wystarczających na dość godne życie nie zarobisz. Sam jak tylko już unormuje mi się sytuacja poza zakładowa uciekam jak najdalej. Szkoda mi zdrowia, już teraz po kilku latach mam z tego powodu problemy, których nie miałem przed rozpoczęciem pracy.

Urka

Nie mam zastrzeżeń do pracy w tej firmie.

miot

jak to robota na produkcji, zadna wieksza filozofia, ale ogolnie jest okej.

Operator

Są stanowiska w tym zakładzie jako operator, na jakie pieniądze może liczyć, pracownik mając 10 letnie doświadczenie na produkcji jako operator ( w piekarni) --- jest coś takiego jak urlop letni? -- warunki pracy, czy jest gorąco? -- system godzinowy -- są nadgodziny -- ile zmian?

Dip

Nie jest tak żeby było idealnie, ale też nie ma co bardzo marudzić na pracę w Unitopie. Wszystko jest na swoim miejscu, ludzie znośni i można w spokoju swoje robić.

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A