Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Fanka

Nie jestem pracownikiem Unitopu za to wielkim łasuchem i wiem, że waszym dziełem są moje ulubione słodycze, którymi własnie się zajadam i właśnie dlatego postanowiłam wszystkim ich twórcom bardzo podziękować :)

sasanka

Gdyby nie to, że zmieniłam miejsce zamieszkania pewnie dalej bym pracowała w Unitopie, osobiście dobrze wspominam współpracę z nim

JackSparrow
@sasanka

z ciekawosci tu wchodze, bo jakis sentyment mam

hm

komentarze czy gwiazdki, gwiazdki czy komentarze...?

Goldi

wedlug mnie raz lepiej raz gorzej tak to nie ma co gadac...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
praga

Ja to bym chciała napisać, że bardzo się cieszę z tej roboty, bo nie jest jakoś specjalnie ciężka. Przynajmniej mi się tak wydaje. Mam miłe towarzystwo więc się przyjemnie pracuje. I oczywiście wypłaty na czas. Czytałam, że w innych firmach jest z tym problem. Tu nie ma.

@praga

Jak na prace w biurze .

OBCY

ILE TAM SIE ZARABIA NA POCZATKU NA PRODUKCJI

@OBCY

tyle co po kilku latach pracy, tyle co sobie wypracujesz siedząc co 2 sobotę w pracy.. jak dobrze gospodarzysz to na czynsz i opłaty będzie. czasem coś zjesz na mieście...

@kpt Wąs

Zjesz w kiosku jkis hot -dog (usunięte przez administratora)

Paulina

@Jeszko, a coś oprócz tego? Karta multisport lub inne dodatki? @miot, @Urka, rozwińcie proszę swoje wypowiedzi. W tym momencie są krótkie i niewiele w nich informacji o pracy w UNITOP-Optima. Napiszcie jaka atmosfera pracy panuje w firmie.

@Paulina

Nie ma żadnych multisportów czy dodatkowej opieki medycznej. Jest tak jak pisze Jeszko premia frekwencyjna w wysokości 200 zł brutto za bycie terminatorem, który nie choruje. Jest też w ciągu roku dodatek letni na wypoczynek tzw. "gruszka" w kwocie chyba ok 1000zł netto wypłacana osobnym przelewem. Na Święta bony Sodexo, chyba 160zł.

Urka
@Paulina

W firmie panuje przyjemna atmosfera.

@Paulina

Nie ma żadnych dodatków zapomnij o karcie Multi sport. Jest premia za brak absencji chorobowej,ale to fikcja(jak przychodzisz do pracy to nic nie masz ale za to jeśli masz zwolnienie czy urlop na żądanie to na pewno zabiorą )Jest coraz gorzej

@Urka

HAAAA Haaaa .Dla ludzi na stanowiskach i w biurach.

ffff

gdzie mozna znalezc jakies info o przyjeciach?

@ffff

Mój stan wiedzy pozwala mi powiedzieć, że obecnie nie ma prowadzonej rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Chociaż łatwo można zauważyć, że kłopotliwe braki kadrowe dają się we znaki pozostałym pracownikom.

Dekkk
@ffff

Jak cos bedzie to napewno dodadza na stronce to musisz co jakis czas patrzec.

@kpt Wąs

Sa rekrutacje na produkcje. Bo wiecej sie zwalnia jak przyjmuje. Wymagania wysokie zarobki do kitu mowiac delikatnie. (usunięte przez administratora) Jak by nie bylo ukrainców to by kilka dzialow staneło.

Barti

ktos kto robil juz wczesniej na produkcji nie powinien byc niczym zdziwiony. dla mnie zwyczajna robota po prostu

franczyk1
@Barti

Dobrze powiedziane. tez nie bylem zaskoczony

Fistasz

Ja tam nie narzekam. Robie swoje i juz. Siedze tu juz troche wiec moge powiedziec ze znam te firme dosc dobrze.

Siwy

Jak sie idzie do roboty na produkcje to chyba kazdy wie czego sie moze spodziewac. Atmosfera na zakladzie normalna bez wiekszyxch zgrzytow. Pozdrawiam

rezik
@Siwy

no grunt to ogarniac i ok.

Rampo
@rezik

Moge powiedziec, ze z tym nie ma problemow bo wystarczy sie wdrozyc i potem duzo rzeczzy po prostu wchodzi w nawyk wiec luzno

nifo

Znam juz robote na produkcji od podszewki takze jak tu przychodzilem to nie bylem niczym zaskoczony. no zwykla robota kazdy wie co ma robic i juz.

tanii

grunt to wczuc się w tempo pracy, potem robisz już wszystko z automatu

JOKOr
@tanii

Wszystko kwestia wprawy, nie ma sie czego bac.

balas
@JOKOr

Chodzi sie do pracy codziennie i robi sie swoje. dobrze powiedziane, grunt to sie wdrozyc potem tak czas leci jak szalony.

starzk

W sumie to ujdzie

Pampu
@starzk

No zwykla robota bez filozofii

Praca nie należy do lekkiej,ale ogólnie nie jest źle wypłaty na czas umowy o pracę, gruszka ale jest minus pracowników z Ukrainy nic nie mam do cudzoziemców ale przesadzają robią co chcą byle tylko godziny zleciały między przerwami można ich zastać w szatniach jak leżą na ławce chodzą tylko z telefonem i nikt im uwagi nie zwraca a my musimy naginać bo mamy akord (oni też są wliczania) nie można nic się odezwać bo się gniewają a pominęłam co do ich wynoszenia (złodziejstwa) PROSZĘ WEŹCIE Się za nich bo zanim to zrobicie może być za późno

Juhas

Obijac sie nie da wiec jak ktos nie jest nauczony roboty to sie tu nie odnajdzie. Ja fizycznie robie juz dlugo i ta praca nie jest dla mnie jakos bardzo ciezka. terminowo i czasem premia wpadnie to i tyle wiecej do wyplaty.

@Juhas

Przepraszam o jakiej premii Ty piszesz bo ja tam pracuje dość długo i jeszcze nigdy nie dostałem żadnej Oprócz tej regulaminowe . Zakład idzie ma psy coraz mniej pieniędzy się tu zarabia a coraz więcej obowiązków dochodzi . I coraz wiecej kadry kierowniczej na którą musimy pracować

kol

No to pewnie ta premie mial na mysli, w sensie ogolnym ze jest

Optima - hmm, stara załoga obrażona, że firma ciebie zatrudniła, ich zdaniem odbierasz im pracę.(usunięte przez administratora) zero uśmiechu, zrozumienia, że jesteś nowy i nie tak szybki jak one, bo przeważnie to kobiety. (usunięte przez administratora)

Gizmo

Wystawiam 3 z plusem za caloksztalt bo siedze tu juz troche. cudow sie nie ma co spodziewac, robic trzeba ale generalnie nie ma co wieszac psow na nich.

maciejko
@Gizmo

dobrze gadasz, gruszek na wierzbie nie obiecuja, ale jako pracodawca to wcale ta firma nie jest taka zła

Leo

Niewiem kto tu plusuje tą firmę i pisze te pozytywne komentarze ale napewno to nie są ludzie pracujący na produkcji!! Warunki latem są okropne !!!Pot się leje po całym ciele..Praca ciężka i nie adekwatna do zarobków!! Polacy przychodzą i zaraz się zwalniają...(usunięte przez administratora).(Możliwe że jest ich już tu więcej niż Polaków!!!). Na plus jest to że wynagrodzenie jest zawsze w terminie. Więc jak ktoś chce pracować jak robot i nie ma innej opcji zatrudnienia niech tu spróbuję....

Paulina

@melek, @Bartolo skoro jest normalnie w pracy w firmie UNITOP-Optima S.A to rozumiem, że polecilibyście innym zaaplikowanie tam, prawda? Czy możecie przy okazji dać rady odnośnie rekrutacji? Czego można się spodziewać i jak najlepiej się do niej przygotować?

Bartolo
@Paulina

Ja polecam, ale kazdy ma rozne oczekiwania odnosnie roboty . Uwazam, ze masakry tu nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A