Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Jeszcza

w unitopie jest bardzo stabilnie. raczej na pracę nie narzekam, chociaż nie zawsze jest łatwo. ludzie całkiem sympatyczni.

fallon

Bardzo fajnie że dali paczki na święta. Może to nie dużo ale zawsze coś. Dzieciaki w domu się ucieszą.

kpt Wąs
@fallon

uważnie przeczytaj pasek czy nie potrącili Ci z wypłaty ;)

szkoda słów
@kpt Wąs

bo nie mają co robić, tylko potrącać z wypłaty za sezamki. weź się zastanów gościu...

@fallon

(usunięte przez administratora) za te paczki,trochę godności . Ty chyba pączek nie widziałeś Jedno jest pewne, to początek końca. Na pewno motywacją dla pracowników bedzie dodatek za frekwencję 130zl. Zamiast podwyżki obiecywanej od lat. Proszę nie usuwać komentarzy jeśli są niewygodne .

Uzo

Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Myślisz, że w innych robotach to dają cokolwiek? Ciesz się z tego co masz, serio.

PAN D

Ile tam zarabia operator produkcji jaki system pracy

Czesiek8

Cy ktoś wie coś może o przyjęciach do firmy? Znajomy mówił mi żeby spróbować więc pytam.

Patyk
@Czesiek8

Są :)ciągle przyjmują i ciągle ludzie odchodzą.

trybun
@Patyk

e tam odchodzo. rotacje to ja widziałe w innych firmach wieksze.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Tolko

Bywało różnie. Teraz jest dobrze.

Ktoś

Dużo się tam dzieje i dużo można o tym zakładzie powiedzieć.Napewno że z dnia na dzień jest coraz gorzej (usunięte przez administratora)! Szkoda ze tylko opiniami zakładu nie przejmują się osoby odpowiedzialne za to wszystko.

Paulina

@Pysio, z Twojego komentarza wynika, że byłeś związany z firmą UNITOP-Optima S.A. Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferują? @masiulo, czy otrzymałeś pracę, którą byłeś zainteresowany? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego, w którym brałeś udział?

Pysio

Cała prawda ja jestem starym pracownikiem, który odszedł.

Optima

Proszę podać powód usunięcia

masiulo

Jestem w trakcie rekrutacji docelowo na stanowisko technologa utrzymania ruchu w UNITOPie, chciałbym sie zapytać jak wygląda taka praca pod względem zarobków i atmosfery w pracy. Jakby ktoś mógł mi napisać jak mniej więcej to wygląda to byłbym wdzięczny ;) Z góry dziękuje ;)

BELA

Witam czytam te wszystkie głupoty co ludzie wypisuja i powiem tylko ze praca jest cięzka -no ale pracowac trzeba ja pracowałam tam 11 lat i powiem tylko tyle ze po paru latach to wchodze tam jak do siebie do domu i wiem ze lepszej pracy bynajmniej ja nie miałam i lepszych ludzi nigdzie nie spotkałam pozdrawiam i całuje was wszystkich szczególnie tych z chałwy BELA

bella

totalne brednie to ty piszesz a u mnie z głową w przeciwieństwie do ciebie wszystko ok widocznie pracowac sie nie chce a kaske duza zarabiac

Bolo
@bella

Prawda jest taka że zarobki nie są adekwatne do tej ciężkiej pracy....Takie same pieniądze jak nie lepsze zarobi sie gdzie indziej i za dużo lżejszą prace...ale spoko niedługo lato i (usunięte przez administratora) bo szkoda kasy na klimatyzacje ale dadzą ci butelkę wody mineralnej i 10 min wiecej przerwy haha. (usunięte przez administratora)

JACEK

Witajcie Czy ktoś orientuje się czy w Unitop-Optima jest dział handlowy tzn. RKS, PH ?

DIDO

Kto obecnie jest Dyrektorem Handlowym lub Dyrektorem Sprzedaży w firmie UNITOP-OPTIMA?

Paulina

@Paula a czy nie ma żadnych dodatkowych premii, albo możliwości podwyżki? @kotek 3000 na tym forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed wystawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin.

ELKA

Hej,, a co powiecie (usunięte przez administratora), dobrze zarządzaja podobno i bardzo uczciwi i w porzadku, a z tego co piszecie to slabo, a mialam nadzieje po rozmowie, ze jednak fajne miejsce.

kotek 3000

gdzie jest zeby bo 2 tygodniach przejsc na akord na łamaniu sezamku tylko w takim zakładzie (usunięte przez administratora) i wogule atfosmera jest nie przyjemna nikomu bym nie poleciła tego zakładu

Paulina

@Ktos ., @no proszę nie zamieszczać informacji o poszczególnych pracownikach.

Paulina

@true, a co możesz powiedzieć na temat samej pracy w tym miejscu? Jak atmosfera, benefity?

Paulina

Polak, Ty również jesteś zatrudniony w UNITOP-Optima S.A? Jak oceniasz firmę?

Polak
@Paulina

Odradzam jedynie sezamki,a konkretnie łamanie.Na pakowni jest spoko(usunięte przez administratora)Reasumując,pracować trzeba wszędzie,nikt nie płaci za leżenie.Ale w takiej atmosferze trzeba mieć stalowe nerwy!

Paulina

W połowie lutego pojawiło się nowe ogłoszenie :) Firma poszukuje osób na stanowisko Pracownik Produkcji.

motyl

Praca bardzo ciężka przynajmniej na kuchniach odpowiedzialność i charuwa zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy gdy są robocze soboty to jeszcze możliwie ale te pieniądze powinno się zarobić bez nadgodzin piszą że dofinansowanie do wypoczynku letniego to tylko jest grusza około 800 zł nawet niema paczek dla dzieci pracowników w zeszłym roku premia świąteczna to 140 zł minus podatek .Ja pracuje tam 11 lat ale na dniach też stąd uciekam ostatnio robi to wielu długo letnich pracowników czyli to źle ßwiadczy o firmie(usunięte przez administratora)/Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A