Lesaffre Polska S.A.

Opinie o Lesaffre Polska S.A.

Rozglądam się właśnie za nową pracą i zobaczyłem że mają etat dla inżyniera procesu. Często używa się angielskiego? Bo napisali że wymagana znajomość języka na poziomie B2. Przy przyjęciu jest tylko rozmowa po angielsku czy trzeba wypełniać też gramatyczne testy bo w tym nie jestem zbyt dobry? Rozwiejcie moje wątpliwości.

Lena Nowy wpis

Firma cały czas polepsza warunki pracy, brzmi obiecująco. Wpadłam dowiedzieć się czegoś konkretnego o stanowisku Specjalisty ds. logistyki, eksportu i importu. W ogłoszeniu mowa jest o podstawie plus wysokich premiach. Pytanie nasuwa się samo, ile tej podstawy realnie i jak z premiami? Udaje się ją wyrabiać co miesiąc? Średnio jakie jej widełki?

KazKaz

Warunki pracy poprawiają się znacznie, szczególnie w biurowcach - jeśli potrafisz bezkrytycznie chwalić szefa i całą ,,elitę" z biura masz szansę nawet na samochód służbowy!

Nowy wpis

@KazKaz

Zachęcamy użytkownika KAZKAZ do zapoznania się z naszą polityką dot. floty samochodowej, która dokładnie opisuje na jakich stanowiskach i pozycjach przysługuje samochód służbowy. Po zapoznaniu się z dokumentem bardzo prosimy o usunięcie niezasadnego komentarza.

Janek

@PracodawcaWitam jak wyglada praca na stanowisku inżynier procesu? Czy to praca zmianowa? Pod kogo podlega inżynier procesu? Czy jest to praca typowo na produkcji czy raczej projektowa?

@Janek

Inżynier procesu to odpowiedzialna rola, którą chcemy powierzyć osobie posiadającej doświadczenie w prowadzeniu procesów fermentacji i usprawnień technologicznych. To jednozmianowa praca w samym sercu produkcji, ale też i projektowa. Inżynier procesu będzie bezpośrednio podlegał pod kierownika produkcji.

@Lesaffre Polska S.A.

Czy zatem kierownik produkcji bierze udział w procesie rekrutacji na podległe sobie stanowisko i mogą się pojawić pytania natury technicznej, z wiązane z procesami fermentacji oraz usprawnień technologicznych? Ile spotkań Państwo mogą potrzebować, by wyłonić właściwą osobę?

Nowy wpis

Dokładnie tak :) Kierownik produkcji uczestniczy w procesie rekrutacji i może zadawać pytania dotyczące procesu fermentacji:) Przewidujemy maksymalnie dwa etapy rekrutacji.

Czy jest możliwość pracy w Lesaffre Polska S.A. na część etatu?

A tak serio? Tylko osoby sprzątające, bo chyba o takie chodzi, pracują mniej niż na cały etat? Ile wtedy jest to godzin tygodniowo, wyjdzie takie pół etatu? Jeśli wiesz, to napisz proszę, w jakich godzinach pracują osoby sprzątające, zwykle popołudniami?

Żeby zapewnić pełną obsadę na stanowiskach pracy, nasi Pracownicy pracują w pełnym wymiarze czasu pracy, a tylko w szczególnych, indywidulanych sytuacjach mogą zdarzyć się wyjątki.

Remek

Znalazłem ogłoszenie na stronie firmy. Szukają operatorów wózków widłowych do pracy w magazynie-chłodni. Praca na 3 zmiany - można wiedzieć, w jakich godzinach? I czy w miarę osiągalne są premie, o których mowa w ogłoszeniu?

Pracuję w Lesaffre już kilka lat. Cenię firmę za stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju, indywidualne podejście do pracownika, pozytywną atmosferę i liczne benefity (lux med, ubezpieczenie na życie, multisport, dofinansowanie do posiłków, szkolenia, platforma językowa, wczasy pod gruszą, nagrody kierownika i wiele innych). Corocznie odbywają się pikniki i spotkania wigilijne, dzięki którym można porozmawiać ze wszystkimi pracownikami jak i z Zarządem (niestety w tamtym roku plany pokrzyżował (usunięte przez administratora) Pomimo kilkuset pracowników w firmie panuje rodzinna, nie-korporacyjna atmosfera :) POLECAM !!!

Izabela

Dlaczego? Atmosfera nie jest w tej firmie przyjemna? Wiesz jakie umowy dają nowym pracownikom? Firma prowadzi szkolenia wewnętrzne dla pracowników, każdy może skorzystać? Jakie kwoty firma płaci oprócz pensji podstawowej? Ciekawi mnie ile płacą jako te nagrody kierownika? Duża jest rotacja?

@Izabela

Z tą atmosferą to zależy gdzie ucho przyłożysz. Według mnie idzie znacznie ku dobremu. Widać, że firmie zależy, bo ciągle poprawiają warunki pracy. Zawsze będą Ci co narzekają i Ci co chwalą. Na pewno firma zatrudnia na normalne umowy bez żadnych kombinacji. Szkoleń jest sporo, czasem niektórzy narzekają, że za dużo. Dlatego nigdy wszystkim nie dogodzisz :) Oprócz pensji dodatkowej mamy dużo benefitów i dodatków. Za darmo nagrody się nie dostanie, Ci co się wykazują, to je dostają. W porównaniu do innych firm, myślę że rotacja jest mała.

A co zostało poprawione w ostatnim czasie, możesz podać przykład? Tych szkoleń jest więcej niż jedno w miesiącu? Macie ustalony budżet szkoleniowy na rok, którego musicie się trzymać? Fajnie, że firma docenia ludzi i daje nagrody, a jakie obowiązki trzeba wykonać żeby zostało to zauważone?

Tak zachęcają różnymi benefitami w ogłoszeniu, ciekawy jestem aż jak to w praktyce działa. Np. ten program emerytalny który obiecują inżynierowi procesu, czym się różni od „tradycyjnego”? I czy oprócz tego są jakieś finansowe dodatki, premie od wyników? Czy sama podstawa? Może jest szansa, że ktoś tutaj taki pracował i akurat zobaczy mój wpis.

Weronika

Hej, ktoś był na tej rozmowie na technologa piekarnictwa i może coś opowiedzieć, jakie pytania zadawali? Nawet jeśli się okaże, że nieaktualne ogłoszenie, to w sumie na przyszłość może mi się przyda wiedzieć. Często się zmieniają osoby w tej pracy?

????

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie rekrutacji. Czy odrazu na takiej rozmowie mówią czy dostało się pracę?

Pyza

Witam Były trzy panie przy rozmowie rekrutacyjnej.Dwie z produkcji i jedna z rekrutacji. Pani rekrutującą nie spuszczała mnie z oczu zadawając pytania :) ale rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze. Jest dobrze nie bać się

pyza

Tak brałam udział w rekrutacji Nie dostałam pracy,chyba się niespodobałam pani z rekrutacji i paniom z produkcji

Ladna
@pyza

Ile oferują na start na produkcji chyba nie najniższą ??

obserwator
@Ladna

najniższą

Aleksandra
@obserwator

A co później jest ewentualnie? Po jakim czasie można liczyć na coś więcej?

Zastanawiam

Witam Na olx pojawiła się oferta pracy na produkcji , nie ma informacji o stawce, ile wynosi na start, nie wiem czy warto aplikowac

Weronika

Technolog Piekarnictwa z oferty ile zarobi, czy ktoś się orientuje, jaka jest aktualna stawka? Proszę o pilną informacje, im więcej konkretów tym lepiej.

Czy Lesaffre Polska S.A. zapewnia kartę multisportu?

Tak, karta Multisport jest jednym z wielu benefitów, które oferuje nasza firma.

Jak w Lesaffre Polska S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Employee

Po znajomości z Pakowni na fermentacje pojdziesz

@Employee

Czyli bez znajomości nie ma szans na awans? I pewnie raczej są wewnętrzne tak zwane z polecenia niż zewnętrzne, co

witam

witam wszystkich zastanawiam sie nad aplikowaniem do firmy na stanowisko OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH jaka panuje atmosfera ,ilosc zmian , czy praca jest na akord oraz srednie zarobki ??

Kapeć

Firma fajna ale zarobki fatalne

@Kapeć

Hmm, czyli jakie? :D Bo to niewiele mi mówi... Możesz podać jakie są konkretne stawki w Lesaffre? Fajnie jeśli będziesz mógł podać dokładne liczby. Napisałeś też że to fajna firma, więc może wyjaśnisz co tak bardzo podobało Ci się w tej pracy?

Bob

Wiele tu mowy o benefitach. Muszę przyznać, że w porównaniu do innych firm, Lesaffre oferuje na prawdę sporo. To fakt, że były premie świąteczne, ale zostały wliczone do wynagrodzenia, firma wypłaca też 13 pensje, daje bony na każde święta dla pracowników I ich dzieci. Doplacaja do przedszkola i wypoczynku dzieci. Wygląda to na prawdę dobrze w porównaniu do innych.

Employee
@Bob

Oj ...człowieku to mało jeszcze w życiu widziałes , moi znajomi pracują w innych firmach i mają premie swiateczne a wczasy pod gruszą wypłacają całej rodzinoe nie tak jak tu rzucą ci 1000zł ichwalą sie jakie to maja benefity...litosci , obiadki za 80zl to kpina

@Employee

Może i mało widziałem. To pojęcie względne...Ale super, że są takie firmy jak piszesz. Może polecisz innym by zmienili na lepszą :)

Angel
@Bob

W Tauro nie dostaje się 1000zl wczasów pod grusza na każdego pracownika +każdego jego członka rodziny... Przykład... Rodzina 4osobowa mąż żona dwójka dzieci =4tysiace... W lesaffre dostaje się w tym przypadku 1/4 tego (1000zl)więc nie wychwalacie jak to Lesaffre jest super w benefitach i socjalnym.... Była owszem już liderem w tym nie jest. Po za tym w tej firmie która opisuje każda nadgodzinach i godziny wypracowane w weekend są wypłacone 100% nie ma żadnych "piędziesiątek"

@Angel

Pakiet benefitów w Lesaffre Polska zapewnia wiele rodzajów dofinansowań oprócz wspomnianych "wczasów pod gruszą", jak chociażby dopłaty do wypoczynku dla dzieci, dopłaty do przedszkoli i żłobków, bezzwrotną pomoc w trudnych sytuacjach życiowych itd. Porównywanie naszej firmy do innych ma sens tylko wtedy, gdy jej działalność i całe otoczenie biznesowe jest zbliżone.

Jakie są mocne strony pracodawcy Lesaffre Polska S.A.?

Bob

Ja tam zawsze mówiłem, że to stabilna i silna firma, tyle lat już działa i jest ok.

CałeTe

Załóżcie na palarni szyby bo prędzej się człowiek rozchoruje tym przeciągiem niż tam złapie tego "covida"

Zostaw merytoryczną opinię o Lesaffre Polska S.A. - Wołczyn

• Jak się pracuje w Lesaffre Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lesaffre Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lesaffre Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lesaffre Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Lesaffre Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lesaffre Polska S.A.