Lesaffre Polska

Opinie o Lesaffre Polska

krawiec

DYZIU
@krawiec 11.11.2017 19:01
W takim razie proponuję przenieść się do firmy budowlanej a tam zobaczycie jaki jest socjal...? oraz traktowanie pracowników!...

Masz gościu rację sam pracowałem w budowlance to wiem jaki tam jest kierat. popieram Cię!

Bohun

Pracownik pakiety socjalne skonczyly sie dawno temu zostala tylko malutka czesc dla wybranych osob nie wprowadzaj w blad czytelnikow pozdrowienia

_pracownik

Firma daje duże możliwości rozwoju (szkolenia), ambitny pracownik jest doceniany (awanse). Polecam również ze względu na bogaty pakiet socjalny.

syzyf

Fajnie, że i tak jest szansa żeby załapać się na specjalistę ds. marketingu. W końcu dają tutaj jakieś benefity.

Gregory

Witam a na jakim stanowisku pracowales mozesz cos powiedziec o warunkach pracy i zarobkach

mlodszyfarciarz

Nie polecam nikomu kto ma za grosz choć trochę ambicji. Ludzie pracujący na średnim szczeblu to zwykli karierowicze bez podstaw merytorycznych. Praca ( współpraca ) na co dzień była męką, na każdym kroku pokazują kim oni są, a ty kim masz być, tak śmiechem, najlepiej się nie odzywać i dostosować się do ich zerowego poziomu! To tak po krótce bo szkoda na to m-sce więcej słów. Przestrzegam .

Zostaw opinię o Lesaffre Polska - Wołczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lesaffre Polska