Lesaffre Polska S.A.

Opinie o Lesaffre Polska S.A.

Bkk

Ile.na miesiąc ?

Widać że na pakowni niema poprawy nadal słychać że jest to najgorszy dział w Lesaffre i awansują ludzi z biura ktuży nie mają szacunku dla pracowników tak jak napszykład(usunięte przez administratora), myślę że (usunięte przez administratora) powinien być awansowany zamiast takiej......

BYŁY PRACLPWNIK

Pakowania to (usunięte przez administratora) gdzie niema szacunku dla pracowników

@BYŁY PRACLPWNIK

Szacunek do drugiego człowieka to jedna z wartości Lesaffre Polska. Jeżeli zdarzyło się coś, co zaprzecza jej stosowaniu zachęcamy Cię do osobistego kontaktu z nami. Z pewnością wyjaśnimy tę kwestię .

@Lesaffre Polska S.A.

Oj bylem ja z takim problemem pare lat temu u dyrektora... już nie pracuje...na pakowni jak sie podpadnie komuś w biurze , bo nie tańczysz jak ci grają to możesz sie już pakowac do domu. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

_pracownik

Firma daje duże możliwości rozwoju (szkolenia), ambitny pracownik jest doceniany (awanse). Polecam również ze względu na bogaty pakiet socjalny.

Kk

Bzdura

Mychs
@_pracownik

Jski pakiet socjalny?chyba w biurze...kierownicy to oczywiscie maja

@_pracownik

Odnośnie szans rozwoju. Na pakowni jest grono pracowników naprawde dobrych , zapychaja polowe maszyn bo kierownictwo doskonale zdaje sobie sprawe że nikt inny tam nie da rady pracować. Takich osob jest niewiele , może z 10pracowników. Moje pytanie jakie szanse rozwoju ma te grono osób? Jedyną formą awansu w tej chwili na pakowni jest dostanie sie do lżejszej troche lepiej opłacalnej pracy na fermentacji. Dlaczego wiec te osoby dalej robią na maszynach a na fermentacje dostaja sie ci co donoszą , ci co mają znajomości????? Dlaczego pani kierowni bierze sobie pracownikow pracujacych miesiąc , dwa trzy na pakowni którzy niezdąrzyli sie niczym wykazać? Tsk wygladają te szanse rozwoju!!

@Dobry obserwator

Po Waszych postach teraz wyraźnie widać, jak różne można mieć zdanie - nawet na temat tego samego pracodawcy. Czyli -według Ciebie - szanse na indywidualny rozwój zawodowy w Lesaffre są raczej niewielkie. A powiedz mi, czy chociaż nowi pracownicy mogą tam liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem właściwej pracy?

@Gabriela

Tak moga liczyc...i naniewiele wiecej

@Dobry obserwator

Muszę powiedzieć, że to dosyć lakoniczna odpowiedź. Ale ucieszyło mnie, że nowi pracownicy w Lesaffre są odpowiednio przeszkoleni przed podjęciem pracy. A co, jeśli chodzi o jakieś dodatki pozapłacowe? Są one oferowane?

@Gabriela

Dofinansowanie 80zl do obiadów , wczasy pod gruszą...kiedys były dwie fajne premie swiateczne... zabrano je i rzekomo dano w stawki. Zaznaczam kokosow u nas nie ma stawki śmieszne. Jak by stawki byly lepsze nie mieli by problemu z naborem konserwatorow i elektryków. Poki co elektrykow i konsrewatorów mają tak malo na stanie ze nie ma komu maszyn naprawiac

Jozeph
@_pracownik

dla zwykłego pracownika w Lesaffre nigdy nie było możliwości awansu zawodowego za dobrą pracę

@Jozeph

Nasza firma docenia pracowników, którzy są zaangażowani, otwarci na zmiany, przedsiębiorczy i z pasją realizują swoje cele. Tych mniej zaangażowanych motywujemy do działania, pomagamy im rozwijać kompetencje i doskonalić umiejętności. Każdy pracownik jest dla nas tak samo ważny.

Bzdury piszesz

@Lesaffre Polska S.A.

To jest kłamstwo , stary pracownik sie dla was nie liczy awansujecie młodych , czesto leserow i nierobów

Myślacy

Pakiet socjalny i doceniany pracownik na pakowni to największa bzdura jaką tutaj wyczytałam. Nigdy nikomu nie polecę pracy w tym miejscu!

@Myślacy

Przykro nam, że w bogatej ofercie naszych świadczeń socjalnych nie znalazłeś niczego, co by Ci odpowiadało. Oferujemy swoim Pracownikom bardzo atrakcyjny pakiet benefitów, w którym każdy może wybrać coś dla siebie. Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobków, przedszkoli, kolonii, obiady w firmie to tylko przykłady. Nieustannie pracujemy również nad jeszcze lepszym dopasowaniem oferty do potrzeb naszych Pracowników.

Precz z socjalizmem!
@Lesaffre Polska S.A.

A czy nie lepiej by było po prostu płacić ludziom większe stawki zamiast bawić się w socjalistyczny (usunięte przez administratora) Sprawa jest prosta: więcej zarobię to stać mnie na lekarza jakiego chcę, wczasy pod gruszą a jak mi się zechce to pod palmą nawet, no zapracowałem i mnie stać. Kolonie? przedszkola? cofamy się do PRLu czy budujemy kapitalizm i wolny rynek? Najśmieszniejsze jest to, że ta socjalna moda przychodzi do nas ze "starych demokracji" jak Francja czy Niemcy, gdzie jak człowiek otworzy oczy i się dobrze przyjrzy to demokracji jest tyle co pies napłakał.

Mały przedsiębiorca
@Lesaffre Polska S.A.

Chciałem się odniesc do benefitów w waszej firmie. Jesli myślicie ze fundowanie obiadkow za 80zł miesiecznie to benefit to naprawde w (usunięte przez administratora) ześta byli i g.wno widzieli. W innych firmach ludzie dostaja talony na jedzenie warte ok 300-400zł miesiecznie. Druga rzecz wczasy pod gruszą w wielu firmach"normalnych" są wyplacane na kazdego czlonka rodziny wiec jak sobie przeliczyc to wynosi dużo wiecej niz wy oferujecie , sa to sumy rzędu 4tys a nie ochłapy ktore proponujecie. Cieszcie sie z faktu iz ludzie tu zyją małomiasteczkowo bo jakby nos wysuneli blizej opola , wroclawia oczy by im sie otwarły na pewne rzeczy , kiedys drozdżownia to był super zakład teraz tylko ludzi bałamucicie bzdurami , ale ludzie przychodzą i odchodzą. To sie nie zmieni

Jvc

Pytanie czy motywuje do pracy to dość ciężki temat bo jak widać po wcześniejszysz wpisach to grafik wygląda jak jesień z d*u*p*y średniowiecza czyli dzień w dzień jakieś zmiany i z zaplanowaniem czegoś to jedno wielkie ryzyko. Teraz kiedy zaczęła się ta "pandemia" to nie dość że(usunięte przez administratora)bada cię przy wejściu jak psa to kierownictwo traktuje cię jak maszynę która ma pracować 24/h i nawet nie potrafi porozmawiać jak z człowiekiem i trzyma się z daleka najchętniej za biurkiem i oglądając w kamerach jak to pracujesz, więc no motywacje musisz mieć sam chcesz to pracujesz a nie chcesz to odchodzisz jak wiele ludzi????

@Jvc

Niniejsze forum służy do wyrażania konstruktywnych opinii, a nie do obrażania osób, co Komentujący uczynił we wpisie. Szacunek to jedna z podstawowych wartości Lesaffre Polska i nie będziemy tolerować żadnych incydentów, które godzą w dobre imię naszych Pracowników czy osób współpracujących z naszą firmą. Wszelkie środki bezpieczeństwa, które podejmujemy - a takim jest m.in. pomiar temperatury przy wejściu na teren fabryki - mają na celu ochronę naszych Pracowników, a także zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków przy produkcji spożywczej.

Pracownik2
@Lesaffre Polska S.A.

Co do mierzenia temperatury to ok.takie czasy ale szacunek to daleki temat w lesaffre. Chce zaznaczyć że tu naprawde uczciwą pracą do niczego sie nie dojdzie. Tu nawet na dział fermentacji dostaja sie ci co donoszą (wnioskuje po ostatnich awansach) ludzie nie lubiani przez pracowników i pytam dlaczego....dlaczego nie ci lubiani ciężko pracujacy

Mały przedsiębiorca
@Jvc

Dlaczego coś z tym niezrobicie? Przecież pracodawca nie ma prawa oglądać was na kamerach.Kamery montuje sie dla bezpieczenstwa pracy a nie dla lustrowania pracownika. A ja myślałem że co jak co ale drożdżownia działa zgodnie z przepisami prawa , chyba się pomyliłem. A grafiki to też dziwie się wam ludzie zę pozwalacie na to by was w wała robili ,przecież grafik powinien wedlug prawa byc robiony na miesiac z góry , a u was zmienia sie z dnia na dzień. To kpina jakaś.

KaPa

Awansowałem już tyle razy , że hej - a tak na poważnie - awanse są zarezerwowane dla swoich

@KaPa

Mi nie mow. Robie tam pare lat tylko konfidentow awansują

Ile jest zmian w Lesaffre Polska S.A.?

W Lesaffre Polska S.A. pracujemy na jednej, dwóch lub trzech zmianach w zależności od działu.

No cóż. 5 wartości Lesaffre mija się z życiem i prawdą. Lenistwo kierownictwa jest widoczne zauważalne ale nie dla zarządu który ma swoje cele. Zbyt wiele samochodów służbowych poniekąd używanych wyłącznie prywatnie dojazdy do pracy i domu. Komórki również podobnie używane. Te laptopy tak samo. Rozpusta jednym słowem.

Szukający

Z tego co tu wyczytałem to znaczy że nie warto w tej firmie tracić czasu i zdrowia .....Kierownicy to jakiś śmiech .....pewnie i tak po znajomości tam siedzą ...no cóż tylko czekać na meblarza

tik tak
@Szukający

Nom. Wtedy docenisz porządnego i uczciwego pracodawcę jakiego masz teraz.

Obserwator

(usunięte przez administratora) A drugie pytanie to dlaczego dajecie pracownikom soczki zamiast wynagrodzić im ryzyko zdrowia finansowo tak jak to robią inne zakłady pracy . Przecież to jest śmieszne.

Palec
@Obserwator

Jak to nie? Dostaniemy premie (usunięte przez administratora)i to sporą.

@Obserwator

Boicie się prawdy to usuwacie niewygodne dla was wpisy taki pracodawca to jadna wielka porażka .

Czy można liczyć w Lesaffre Polska S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Oczywiście - zdrowie naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Prywatna opieka medyczna to jeden z najbardziej cieszących się uznaniem benefitów, które zapewnia firma.

Obserwator

Pewnie dobrze liżesz cztery litery albo kupujesz bo normalni pracownicy dopiero mają dostać CEPIE

Misiura

Witam. Na jakie zarobki może liczyć operator maszyn? jaki system pracy jest 3 czy 4zmiany ? Nadgodziny dodatkowo platne możliwe? Dzięki wszystkim za odpowiedź

Nie po to odszedłem żeby do was wracać i dyskutować . Praca na pakowni niema nic wspólnego z szacunkiem .Piszę po to żeby ludzie wiedzieli Co wyprawia się na pakowni. Zmieńcie tam kierownictwo wtedy będzie to szacunek dla pracowników

Dziękujemy za Twoją opinię. Dokładamy wszelkich starań, by nieustannie podnosić jakość pracy w naszej firmie.

Kunta Kinte

A który majster się zwalnia ?

BYŁY PRACLPWNIK

Pracowaļem na pakowani ponad rok . Grafiki to normalnie coś strasznego . (Szkoda słów Masakra) Pracownicy niedoceniany najlepiej robić i się nie odzywać bo pracują tam osoby kryte donoszą w dosyć szybkim tępie(usunięte przez administratora)Niepolece tej firmy nikomu

Figa
@BYŁY PRACLPWNIK

Potwierdzam .To wszystko prawda ,tak jest od lat , ci co sie usmiechają i donoszą mają na pakowni łatwiej. Ci co w (usunięte przez administratora) nie włażą mają pod górke

Długoletni pracownik

Szkoda gadać .W lesssafre kiedyś się fajnie pracowało teraz socjalne dnooo.stawki są ustalane dla wybrańców i tych pozostałych. Zapiernicz taki że nie ma się jak po (usunięte przez administratora) podrapać .o kierownictwie pakowni to ja się w ogóle nie wypowiem .

@Długoletni pracownik

No niestety prawda 20lat temu ta fabryka była dużo lepsza, były fajne premie świàteczne , dla dzieci mnóstwo atrakcji , i paczki były super a teraz szkoda gadac. Stawki jakby w miejscu stoją. Mam wrażenie ze w hucie już są takie same jak u nas, kiedyś u nas bylo najlepiej , każdy tu chciał pracowac , teraz mlodzi po miesiącu odchodzą. Ciekawe co sie bedzie dzialo jak meblarnie otworzą. Oj bedzie sie działo.Nie kupią ludzi obiadkami , mam wrazenie ze tu nie długo same kobiety bedą pracowac

@Employee

Szkoda zatem, że w ostatnim czasie - według Was - sytuacja w Lesaffre znacznie się pogorszyła. @Employee, wspomniałeś, że stawki w firmie są raczej bez zmian. A co z podwyżkami dla tych pracowników, którzy osiągają szczególnie dobre wyniki?

@Gabriela

Pierwsze słysze o czyms takim. Stawki są nierówne ale naprawde nie maja nic wspolnego z umiejetnosciami a raczej z podlizywaniem.Od lat te same osoby dostaja stawki za nic a ci co obsługują kilka maszyn i są super pracownikami maja mniejsze stawki i ogólnie wzgledów żadnych u kierownictwa

A jak wyglądają stawki dla przedstawicieli handlowych ?

Mycha

Gdyby grafik ktos potrafił do ludzi dostosowac i nie zmieniac go codziennie dało by sia pracowac w tej firmie..

Koralgol
@Mycha

Grafik to jedno , ale dostajesz tel i musisz na 12 godz przyjść, ciągnę prace od niedzieli przez 6 dni i przy 3 nocce mam 12 godzin to mi wychodzi 60 g tygodniowo , ta praca to jak jakiś (usunięte przez administratora) nadaje się do nagłośnienia w mediach,

@Koralgol

7dni pracy ..jedno wolne i kolejne 7 dni pracy...idąc dalej do konca miesiąca ..5 dni wolnego tylko ,przez cały miesiac.Jesli komuś pasuje takie życie zapraszamy.

Edyta

Która / y na 2 odpowiada za to małe, drogie, lekkie coś ???

Figa
@Edyta

Ze co?

Roman
@Figa

Masz może jakąś wiedzę o pracy w firmie Lesaffre Polska? Na oficjalnej stronie pracodawcy znalazłem informację, że poszukiwany jest obecnie przedstawiciel handlowy. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia na tym stanowisku. Jesteś w stanie mi jakoś pomóc?

Zostaw merytoryczną opinię o Lesaffre Polska S.A. - Wołczyn

• Jak się pracuje w Lesaffre Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lesaffre Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lesaffre Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lesaffre Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Lesaffre Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lesaffre Polska S.A.