Opinie o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony TFK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony TFK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

gola

ale to chyba lepiej zadzwonić i się dowiedzieć, nawet jak nie jest doprecyzowane, bo przecież nikt nie ma spisu w których miastach tkf ochrania obiekt tesco.

loloooo

ale to chyba zależy o jakie miasto Ci chodzi. chyba, że szukasz pracy w całej Polsce. ogólnie to się idzie i po prostu zostawia cv, jak tylko ktoś się zwalnia to te cefałki są wertowane w pierwszej kolejności zanim wystawia się ogłoszenie.

xyz

musiałbyś zapytaj, choćby kogoś stojącego na kasie w tesco. każdy pracownik wie, że akurat kogoś się u niego na obiekcie szuka.

xyz

nie wiem, skąd przekonanie, że monitoring nie wymaga dużo pracy. wymaga dużo uwagi i zaangażowania, a praca nużąca często i człowiek po takiej 12h zmianie ma bardziej dość niż osoba pracująca fizycznie. obsłuż sobie 200 kamer....

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Ochrony TFK? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Niewolnik

Praca w tej firmie to niewolnictwo na życzenie, nie polecam.

Mirek

Narzekacie, a i tak pracujecie czegos nie rozumie,zmienic i tyle

mała Mi.

Na pewno to nie jest praca dla ludzi,którzy mają małe dzieci i na pewno dla osób uczących się i mających innych zajęcia...zwłaszcza na linii kas jest tylko jedna zmiana-popołudniu.

Grzegorz

Gościu firma sie rozwija chyba dla Ciebie , NIE POLECAM KRETACTWO , ludzie sa upadlani do zera ...

Kwiatek

Tesco niestety tej firmie obcina godziny.

Xyz

Moja opinia. Pracowałem na monitoringu w Częstochowie (monitoring centralny). I złego słowa powiedzieć nie można. Fajna atmosfera w pracy, kierownicy bardzo w porządku (pozdrowienia dla Darka i Mariusza), stawka tez w miarę godziwa jak na branżę ochroniarska w Częstochowie. Pieniądze zawsze na czas, tyle ile się należy, a do tego spora szansa dostania umowy na pełny etat (po roku pracy). Także polecam wszystkim

Krzysiek

I bardzo dobrze zrobiłas .........i opisz co działo się dalej.

Ms. Xyz

Agencje ochrony nadużywają swoich praw, ale nie można powiedzieć, że zawsze robią to bo chcą. Tak jak w wypadku Tesco było to polecenie od górne i oczywiście zawsze mogą powiedzieć nie ale wiadomo na bank ofert pracy czy dla ochroniarzy czy dla nauczycieli japońskiego w Katowice preply jest brak więc każdy się trzyma tego czego może (usunięte przez administratora) Ja miałam tą samą sytuacje w Tesco i w momencie gdy poproszono mnie o otwarcie plecaka to ja poprosiłam o policje.

maxs

wynika z tego że to firma nie koniecznie uczciwa dzięki za ostrzeżenia . TO znaczy trzeba uciekać jak najdalej z tej firmy .PYTANIE gdzie jest choć jedna uczciwa firma w tym kraju .

Czy pracował ktoś na monitoringu w TFK Częstochowa? Proszę o opinie

Marion

Witam ale to wasza wina ze sie dajecie upodlić , w Gliwicach na Bojkowskiej ciagle szukają pracowników ja po 2 latach jeśli nie dostane 9 zeta to za miesiac im podziękuje . i nie tylko ja bo chyba wiecej kolegów. Mareczku z Czestochowy do pracy przyjdziesz na magazyn to Ci przyjdzie .....

@Marion

to im podziękuj od razu, bo nie dostaniesz takiej stawki. nawet na magazynie. pocięli etaty, zrestrukturyzowali cały dział, a Tobie się 9zł na godzinę marzy... tam osoby z dłuższym stażem tyle nie mają, nawet od dawna podwyżki o 50gr nie widzieli.

@Marion

Marek pracował na magazynie w Gliwicach, był obiektowym przez jakiś czas, z nim to otwieraliśmy i jak on był to wszystko chodziło jak w zegarku, a w każdym razie było lepiej niż jest teraz. nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz pojęcia i szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego, a wierz mi, że Marek jest jednak jednym z tych lepszych. na magazynie jest rotacja, bo jak słyszysz ochrona to jednak nie masz na myśli biegania po magazynie i sprawdzania dostaw i kompletacji towaru. ludzie przychodzą i myślą, że będą stać albo siedzieć jak te kołki.

KRISTOF

TFK to jeden wielki cyrk , gdzie pracownik to niewolnik który ma (usunięte przez administratora)na tych pasibrzuchów z zarządu !!!!! Pracowałem na obiekcie TESCO w Bielsku i tam nijaki kier. do spraw bezpieczeństwa i zapobiegania stratą p. (usunięte przez administratora) zabronił mi odbierania telefonu i kazał zostawić go w depozycie.Na postwrunkach mieliśmy stać prawie na baczność przez dwanaście godzin.Każde ruszenie się gdzieś trochę w bok było od razu zauważone,a pracownik dostawał op.....l.

Magazyn

Co tak cicho jest dobrze wam na linii kas za 6 zeta ...stac i nic nie gadac ..no prosze jakie macie zycie lajtowe ..

Magazyn

Był u was ten smieszny niby kierownik ochrony marek ....na łabedzkiej

Patrycja

tak jest .........

Magazyn

Totalna porażka ta Firma Ochrony..nigdy bym tam nie pracowała...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony TFK - Częstochowa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony TFK?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony TFK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Ochrony TFK