Komplex-Torus Sp. z o.o.

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

Nie nie

Zrujnowany magazyn, zrujnowane wózki paletowe, brak ogrzewana, zatrudnianie obcokrajowcy nie mówiących po polsku, niskie zarobki. Usuwane są negatywne opinie - szokuje mnie to !!

xyz
@Nie nie

Bzdury, wyremontować magazyn który planowany jest do rozbiórki, znaleźć magazynu gdzie nie pracują Ukraińcy. Piszący tą opinię jest chyba kosmitą

Paulina

@szkoda czasu, dlaczego masz taką opinię o firmie? Jako pracownik mógłbyś napisać o warunkach zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z pracownikami? Czy pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem. Aktualnie firma szuka młodszego specjalisty do spraw rozwoju marek, młodszej księgowej, regionalnego kierownika sprzedaży. Oferują pracę w dynamicznym zespole, stabilne zatrudnienie, motywacyjny system wynagrodzenia, możliwość rozwoju i szkolenia.

Agata

Nie brzmi to najlepiej. Może chociaż atmosfera między pracownikami jest pozytywnym aspektem pracy w firmie Komplex Torus?

Agata

Dlaczego chcą uciekać z Komplex?Według Ciebie rzeczywiście są ku temu jakieś powody?

@Paulina

Oczywiście, każda firma pisze o rozwoju i przyjaznym środowisku pracy jak również zgranym zespole. Niestety, ale to różnie bywa. Ja nie zauważyłam ani szkoleń ani tego super rozwoju. Imprez też nie, ale to też zasługa koronawirusa.

Czy Komplex Torus praktykuje "luźne piątki"?

Nie ma czegoś takiego jak "luźne piątki" pracuje się normalnie jak każdego dnia.

Dl

Ile jest obecnie zmian ?

Marcel

@LoveJoy a to nie ma tu szkoleń z bezpieczeństwa pracy że się takie zdarzenia pojawiają?

Tragiczna praca
@Marcel

Tam nic nie ma. Magazyn zrujnowany, brak ogrzewania, niskie zarobki, obcokrajowcy nie mówiący po polsku.. Ogólnie na szkoleniach BHP w firmach przestrzega się przed tym, co znajduje się właśnie w tej firmie.. Odradzam !

LoveJoy

A na przyszłość: trzymaj swoje stopy z dala od wózków widłowych synku.... Naucz się, że jak wózkowy jedzie z paetą, to Twoim psim obowiązkiem jest zejść mu z drogi....

Magda

@ania a nie macie jakiś integracji żeby polepszyć ten kontakt ?

Nie zauważyłam budowania jakiś super relacji. Są poprawne kierownik-pracownik. Kierownik karze - pracownik robi. I tyle.. Jak coś źle to wina pracownika. Prezes wymaga od kierownika, kierownik od pracownika. Mówienie sobie "dzień dobry" wynika z dobrego wychowania człowieka.

Agata

@Mania A czy do wynagrodzenia w Komplex Torus dochodzą premie plus nadgodziny, które automatycznie zwiększają pensję?

Aleksander

Hej, macie jakieś informacje o warunkach pracy w Komplex Torus? Jak układa Wam się współpraca z tą firmą? Pozdrawiam.

Henio

W centrali firmy "Jawa" przy ul .Gierdziejewskiego nowoczesne biura z zadbanymi kobietami ,klimą itd. , 20 metrów dalej znajduje się centrum dystrybucji tejże firmy "Komplex Torus" .Hala z magazynem ,a w tym magazynie DRAMAT!

Zenek
@Henio

Nie powiedziałbym, że mają nowoczesne biura. To dziwne miejsce. Prezes ogromnie z siebie zadowolony i zadufany. Lubi słyszeć swój własny głos. Zatrudnienie na B2B i żadnych dodatków. Praca dla desperatów. Żal mi tych, którzy jeszcze tam zostali. Za ich plecami toczą się małe gierki...

beata

Praca od pon. do sob. na umowie najniższa krajowa (usunięte przez administratora)(ewentualne podwyżki też są tak załatwiane) ,w hali spartańskie warunki ,3/4 osób z umiarkowanym upośledzeniem (usunięte przez administratora)

Stefan

Niestety nie uda się wszystkim dopasować pracę do zainteresowań. Generalnie mając chęci do pracy można być zadowolonym.

Alex

Firma niedoceniająca pracownika. Kierownik działu obsługi klienta obłudna, obgaduje każdego w zasięgu wzroku, pozornie sympatyczna, po pewnym czasie dostrzega się fałszywość jej zachowania... Dogaduje i obgaduje. Stres. Ogromny stres. Nacisk. Pracować tam to koszmar. Brak czasu na zjedzenie kanapki. A jak już jesz, to fatalne uczucie gdy pada na ciebie pytające spojrzenie: jesz a nie pracujesz? Ponura atmosfera. Przyszłam do pracy 20 minut wcześniej i poszłam do toalety a jak wróciłam po 2 minutach to pytanie: spóźniłaś się do pracy? Wyzysk. Smutne albo "lisie" oczy mijanych osób na korytarzu w drodze do WC. Nikomu nie życzę takiej przykrej pracy w tak niemiłej atmosferze.

szkoda czasu

Smutne miejsce dla zdesperowanych co albo nie nadają się do normalnych firm lub po prostu nie chcą zmian z lenistwa i strachu

Paulina

@GOŚĆ zawsze może dodać tutaj swoją opinię na temat Komplex Torusu. Na pewno wielu użytkowników pozna odpowiedzi na wcześniej zadawane pytania i dowie się czegoś innego, jeśli posiadasz taką wiedzę oczywiście, na temat firmy.

GOŚĆ

CIEKAWE WPISY ROZUMIEM ŻE PRACODAWCA MAŁO INTERESUJĄCY

Paulina

Nie polecając firmy @biuroniepolecam, mógłbyś podać jakieś argumenty? Dlaczego odradzasz innym pracę tutaj? Wiele osób może zniechęcić się czytając takie posty, ale na pewno lepiej dla ich jeśli poznaliby powody takiego stanu rzeczy.

biuro nie polecam

Ta firma w rozwoju zatrzymała się gdzieś na początku 2000 roku. Dziw, że to się jeszcze kupy trzyma. Za to należy im się medal. Ciekawe jak długo jeszcze. Reszta?nie warto.

Paulina

Ofert na to stanowisko jest więcej @zainteresowany, bo Komplex Torus poszukuje ph-owców też do Warszawy i na woj. łódzkie. Twoje pytanie jest w tej sytuacji jak najbardziej adekwatne. Dołączam się do niego w imieniu innych poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex-Torus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplex-Torus Sp. z o.o.