effector S.A.

Opinie o effector S.A.

@Styrany co oznaczają darmowe soboty i niedziele? To, że jesteś wtedy w pracy i za to nie płacą bo nie do końca rozumiem?

Magda80
@Karolina

Czy wiesz może które dziewczyny lubią rozbijać małżeństwa?

@Magda80

Takie bez zasad.

Iwona

Mogę widzieć o czym piszecie? Nie wydaje mi się żeby to miało jakiś związek z pracą w effector a właśnie tego dotyczy to forum. Różne osoby tu zaglądają by dowiedzieć się czegoś odnośnie firmy i potencjalnego pracodawcy. Czy na ten temat możecie coś napisać?

@Karolina

Dokładnie. W zamian dzień do odebrania wtedy kiedy kierownik zdecyduje.

Jakie są mocne strony pracodawcy effector S.A.?

Hahaha

Nie ma.

Jaka umowa obowiązuje w effector S.A. podczas okresu próbnego?

Xxx

Obowiązuje umowa zlecenie na okres 3 miesiecy. Jakie pieniądze zarobi? Nawet nie chcesz wiedziec. Mlodzi ktorzy przyszli to po 1600zl zarobiki

Tiokol

Po dzisiejszej zminanie dziekuje bogu ze uszedlem z zyciem. Na stojaki spadaja pajeczyny z magazynu. Niektóre pajaczyny sa wielkosci firanek okiennych a pajaki sa wielkosci wróbli. Tak mamy czysto w zakladzie. Zrobicie z tym porzadek bo az starch jest wychodzic na magazyn. Zamiast zajac sie praca to trzeba obserwowac czy nic na glowe nam nie spadnie!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie effector S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Jeśli pracownicy nie korzystają z forum to z pewnością znak, że nie ma narzekających bo dobrze się pracuje.

Jerzy

Taj rzadko zaglądacie na forum. Czy jest jakiś powód?

zuzia

Proszę o informację na temat stanowisk biurowych jakie zarobki jaka atmosfera w dziale kadr i płac

Luidzi

Firma płaci za pracę a nie polegiwanie czy odpoczynek!!!

wojtek

Na Pracuj.pl ogłoszenie na handlowców na wszystkie województwa. Dlaczego?

Darek
@wojtek

Dlatego , że szukają cudotwórców☺.

effector S.A. na początku ubiegłego miesiąca wrzuciło na swoją stronę internetową film o tym, jak produkuje się listwy. Dzięki niemu można zaobserwować, jak wygląda produkcja i hala produkcyjna firmy. Czy ktoś może ocenić, jak pracuje się w tym miejscu w praktyce?

Styrany

Atmosfera? tak gęsta że można palcem kroić, szefostwo wymaga ciągle więcej i więcej a wózkowy jest jeden na ten przykład , pracownicy przynoszą materiał w rekach bijać kilometry dziennie, ale nikogo to nie obchodzi, za mało robią pewnie się opierdzielają. Do pracy powinno się chodzić by moc godnie żyć, a tutaj jak wszędzie w Polsce żyjesz by pracować na szefa, na jego porsche itd, a zarobki powiem tak sam spróbuj jedyne czego możesz się spodziewać to to iż ciągle będą próbowali Cie ocykać. Po 8 godzinach jedyne na co masz ochotę to łózko i sen... 6 dni w tygodniu w pracy darmowe soboty i niedziele... Peace idę spać

darko

Witam wszystkich czy ktoś może podzielić się informacją jakie warunki mają przedstawiciele handlowi no i jaka atmosfera pracy jest w firmie? Z góry dziękuję za pomoc

naughty

przepracowałem naście lat w firmie we włoszczowie. NAWET NIE CHCE MI SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT FIRMY I WŁAŚCICIELA. TOTALNA KOMPROMITACJA POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Cieszę się że uwolniłem się od nich.

ali

Pewnie że jest możliwość,mogą na siódemce być na zawieszaniu jeżeli wiesz co to znaczy ,wtedy zarobią 1800

mix

Myślicie że ile zarabia się na produkcji ,za cały miesiąc dziewczyny dostały 1300 i nie piszcie że ,,to pewnie tak pracowały''

rex

A Ty jakie masz wykształcenie? ale z tego co można sądzić po Twoim wpisie to podstawowe. Mieszkasz w Warszawie czy w Warszawej? Do pracy nikt nie chodzi posiedzieć tylko pracować ale nie biegać !!!! Najlepiej to by wszystkim pracodawcom pasowało żeby pracownik jeszcze w czasie pracy z kijem od szczotki w D...e mógł zamiatać i zarabiać 1500 zł i całować buty szefowi że może u niego na chleb zarobić

byk

Od kiedy są kamerki to szefuńciu tylko tyle ma do zajęcie i dzwoni że to nie jest praca tylko łażenie,ale tego że nie ma organizacji to już na kamerkach nie widzi

czip

Kierownictwo we Włoszczowie uważa że jak nie pasuje to (usunięte przez administratora) quot; a tu trzeba biegiem latać Takie podejście do pracownika

xyz

Ktoś powie jak jest w obsłudze klienta we Włoszczowie? bo jest ogłoszenie...

wiola

Tak jest dobrze,że jak się potniesz to ręka może odlecieć a najważniejsza jest szyba,a ludzie zaczynają składać wypowiedzenia,bo kamer jak w Big brader

Krzysztof
@wiola

Chodzi o sam fakt, jak ludzie maja poznać firmę skoro to co niewygodne jest usuwane!

Zostaw merytoryczną opinię o effector S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w effector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy effector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w effector S.A.?

effector S.A.