Eska Produkcja Okien

Morawica

Opinie o Eska Produkcja Okien

Barbara

jestem po targach w Kielcach , gdzie ESKA wystawiała swoje produkty. Jestem zachwycona jakością i prezentowanymi oknami. Gratuluje i będę u Państwa zamawaiać okienka na cała moja nowa posiadłość.

Władysław

Witam. Mam okna firmy Eska i jest bardzo zadowolony. Mam w domu tez z innej firmy i to dopiero porażka. Jak dobre okna to tylko z firmy Eska. Polecam ich okna.

Bożena z Chmielnika

Jestem po inwestycji okien w domku jednorodzinnym. Zakupiłem z montażem okna w Esce Okna ESKA LINE EFORTE . Okna fajne i jestem zadowolony. Chodziłem od firmy do firmy. Każdy gadał co mu na język weszło. O konkurencji mówili takie rzeczy ,że aż nie miło słuchać ,że ich najlepsze a reszta okien za przeproszeniem gówno. W Morawicy w biurze ESKI nawet nie padło żadne słowo o konkurentach. Dostałem pełna wiedzę i dowiedziałem się wszystkiego a nie bajek jak w innych firmach. Pokazali mi cała produkcję mają się czym, pochwalić rzeczywiście. W innych producentów nie chcieli mi nic pokazać jakby to wielka tajemnica a na yutubie można wszystko obejrzeć. Wszystkim polecam firmę ESKA. Warto jest przejechać się po firmach i poznać ich poziom obsługi.

Zostaw opinię o Eska Produkcja Okien - Morawica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eska Produkcja Okien