Creoconcept Tomasz Rybka

Kielce

Opinie o Creoconcept Tomasz Rybka

CreoConcept Tomasz Rybka

Agnieszka, Magda jako właściciel CreoConcept chciałbym podziękować za Waszą opinię na temat naszej firmy, jest ona mało merytoryczna i przekłamana, ale czego się można po Was spodziewać. Chciałbym ją nieco sprostować, by przedstawić prawdziwy obraz. 1) ZAROBKI: - 12zł/h trzeba tu dopisać słowo netto, a to daje 16,5zł brutto. Stawka ta obowiązuje w okresie próbnym 3 miesiące, po tym okresie wzrasta do 20,5zł/h. Oczywiście zapomniałyście jeszcze o dietach. Każdy pracownik pracujący przy montażach ścian szklanych otrzymuję 30zł diety dziennie. Nie mogłem również w Waszym wpisie znaleźć niczego na temat kilometrówki jaką wypłacamy, czyli 7gr za każdy przejechany kilometr jako pasażer i 14gr jako kierowca (to daje od 150 do 400 zł miesięcznie dodatkowo). A co z dodatkiem za pranie ubrań? wiem, że to tylko 40zł miesięcznie (ale o tym mogłyście nie wiedzieć - bo zostało to wprowadzone od sierpnia). Wspomnę jeszcze o zakwaterowaniu, chodź to oczywista sprawa. pokoje 2 lub 3 osobowe z własną łazienką TV oraz WiFi - to taki niski standard dostępny na każdej budowie u każdego pracodawcy - sarkazm. Praca w soboty i niedziele płatna +100% czyli 41zł/ h + 30 zł dieta (tak w soboty również +100% nie 50% to nie pomyłka) w soboty i niedziele pracują TYLKO Ci co chcą, nie jest to żadnym przymusem czy determinantą zatrudnienia. 2. ZWOLNIENIA/UMOWY. Dziewczyny na 45 osób pracujących w firmie tylko 2 mają umowy zlecenie na własne życzenie - tak chciały, od tych umów jednak odprowadzane są WSZYSTKIE składki i ubezpieczenia jak od normalnej umowy o pracę. Co do zwolnień - długoletni pracownicy: - pracownik numer jeden pracujący na umowę o pracę (Aga Twój mąż) złożył wypowiedzenie - które zostało przyjęte, zaproponowaliśmy mu po okresie wypowiedzenia (który w jego przypadku wynosił 3 miesiące) współpracę między firmami na jeszcze lepszych warunkach finansowych. Niestety pracownik od razu poszedł na zwolnienie lekarski

@CreoConcept Tomasz Rybka 14.08.2017 13:09

Panie Tomaszu żadnej podwyżki po 3 miesiącach nie ma więc niech pan nie kłamie bo z tego co wiem nikt z wtedy pracujących po 3 miesiącach nie dostał takiej podwyżki. Diety nie 30, a 20zł dziennie. Praca w soboty i niedziele nie jest obowiązkiem (haha) jednak robicie tak by ludzie pracowali choć wcale nie chcą, wiadomo terminy gonią... Hotele z wifi i tv ok jednak czasami o godzinie 22 po ciężkim dniu pracy sami musieliśmy kombinować na szybko "byle jaki" bo "Ci z biura" byli tak bardzo zapracowani, że zapomnieli - sarkazm. Nie wspomnę już o tym, że jak już coś znaleźli to nie był to hotel z tv położony nie daleko budowy, tylko hotel pół gwiazdkowy w wygwizdowie. Życzę powodzenia i trochę pokory Panie Tomaszu bo jak widać w tym hotelu mam internet i też mogę napisać swoją opinię o pana firmie, pozdrawiam.

CreoConcept Tomasz Rybka

Teraz Parę słów do Magdy. Wiem, że w okresie, kiedy pracowałaś w CC miałaś swoje utarczki z Dyrektorem ds. realizacji. Patrząc jednak na popełnione przez Ciebie kardynalne błędy w wyniku których CC straciło około 50 000zł, wydaje się to zrozumiałe. Przypominam, że CC nie obciążyło Cię nawet złotówką strat jakie wygenerowałaś podczas naszej współpracy. Rozwiązanie Twojej UMOWY O PRACĘ odbyło się w trybie polubownym, a nie dyscyplinarnym jak zrobiła by to większość firm. Dlatego atakowanie osób zatrudnionych w CC uważam za zachowanie nieetyczne i nie pozwolę na oczernianie któregokolwiek z naszych pracowników. Magda w przypadku wyzwisk i obrażania mamy do czynienia z przestępstwem z art. 216 kk. zapoznaj się z § 2. Poniżej CYTAT: Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

CreoConcept Tomasz Rybka

Co do zwolnień - długoletni pracownicy: - pracownik numer jeden pracujący na umowę o pracę (Aga Twój mąż) złożył wypowiedzenie - które zostało przyjęte, zaproponowaliśmy mu po okresie wypowiedzenia (który w jego przypadku wynosił 3 miesiące) współpracę między firmami na jeszcze lepszych warunkach finansowych. Niestety pracownik od razu poszedł na zwolnienie lekarskie - tym powinien zająć się ZUS. - pracownik numer dwa pracujący na umowę o pracę (Aga Twój tata) - umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, pracownik został zwolniony z obowiązku wykonywania pracy w miesiącu lipcu i dodatkowo została wypłacona mu równowartość 3 miesięcznej pensji, więc dostał on równowartość swoich 4 miesięcznych zarobków za siedzenie w domu. Pracownik ewidentnie nie radził sobie ze swoimi obowiązkami, wielokrotnie mylił się przy prefabrykacji co wiązało się ze znacznymi stratami produkcyjnymi. Jednak pracownik ten dostał propozycję pracy w CC od stycznia/lutego jako kierowca (praca mniej odpowiedzialna). - pracownik numer trzy - pracujący na umowę zlecenie - mający problem z alkoholem i jakością wykonywanej pracy, wielokrotnie przeprowadzałem z nim rozmowy na temat podejścia do pracy i jego problemu z alkoholem (z tego co wiem Aga to Twój mąż wyrzucił go również ze swojej ekipy monterskiej i nie chciał już z nim pracować). Jedyne co tu powiem to żałuję, że wcześniej nie podjąłem decyzji o jego zwolnieniu. PS. W CC nigdy nie pracował obywatel Ukrainy, co więcej nigdy nie był na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej. Co oczywiście nie znaczy, że nie może. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ ZAPRASZAMY! Dziewczyny rozróżnienia między brutto a netto od Was nie wymagam, to może jest dla Was za bardzo skomplikowane, ale na przyszłość radziłbym sprawdzić wszystkie informację i przede Wszystkim ich źródło, a dopiero później pisać na formach. Teraz Parę słów do Magdy. Wiem, że w okresie, kiedy pracowałaś w CC mia

Prokop

Ja słyszałem, że już ekipa z biura wyjechała stawiać ścianki bo nie ma kto robić, panie Wojtku co za piękny transfer, tylko proszę nie odbierać telefonu na budowie! Hahaha ????

Olaboga

Dzwiganie takich ciężarów za 12zl/h to porażka!!! Zwalniają swoich najstarszych pracowników z dnia na dzień do tego na smieciowkach!! Dyrektor chory psychicznie, za jego rządów ta firma upadnie, niedługo sami będą nosić te szyby po 100kg, nawet Ukraińcy nie chcą tego robic za takie grosze, najniższa stawka w kraju za tak ciężką prace!!! I ten dyrektor...... ręce opadają, uciekać stamtąd jak najdalej!

Zostaw opinię o Creoconcept Tomasz Rybka - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creoconcept Tomasz Rybka