Creoconcept Tomasz Rybka

Kielce

Creoconcept Tomasz Rybka

Opinie o Creoconcept Tomasz Rybka

Panie Tomaszu żadnej podwyżki po 3 miesiącach nie ma więc niech pan nie kłamie bo z tego co wiem nikt z wtedy pracujących po 3 miesiącach nie dostał takiej podwyżki. Diety nie 30, a 20zł dziennie. Praca w soboty i niedziele nie jest obowiązkiem (haha) jednak robicie tak by ludzie pracowali choć wcale nie chcą, wiadomo terminy gonią... Hotele z wifi i tv ok jednak czasami o godzinie 22 po ciężkim dniu pracy sami musieliśmy kombinować na szybko "byle jaki" bo "Ci z biura" byli tak bardzo zapracowani, że zapomnieli - sarkazm. Nie wspomnę już o tym, że jak już coś znaleźli to nie był to hotel z tv położony nie daleko budowy, tylko hotel pół gwiazdkowy w wygwizdowie. Życzę powodzenia i trochę pokory Panie Tomaszu bo jak widać w tym hotelu mam internet i też mogę napisać swoją opinię o pana firmie, pozdrawiam.

Tomasz Rybka
@Były pracownik 14.11.2017 07:19

Dziękuję za Twoją, subiektywną opinię na temat naszej współpracy. @GOWORK.PL szkoda, że na portalu ma opcji dodawania grafiki, chętnie dodalibyśmy dokumenty potwierdzające nasze wypowiedzi :) Pozdrawiamy wszystkich, byłych i obecnych pracowników naszej firmy. Zapraszamy do zamieszczania opinii na temat naszej firmy. Opinie te pomogą nam w ciągłym ulepszaniu warunków pracy w CreoConcept Sp. z o.o Sp. k. , a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy! Z wyrazami szacunku, Tomasz Rybka

Aneta

@Były brygadzista pracownik, dziękuję za Twoją opinię, niemniej jednak proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Długo pracowałeś w Creoconcept Tomasz Rybka? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Polecacie tego pracodawcę?

Były brygadzista pracownik
@Aneta 02.05.2018 15:41

Pracowałem tam 1.5roku. Niestety poza pracownikami z którymi jeździło się na montaż, (mega ekipa) reszta to złudzenie i pomyłka. Pozdrawiam

CreoConcept Team
@Były brygadzista pracownik 18.05.2018 05:22

Dziękujemy, że znalazłeś pozytywy współpracy z nami. Jednak muszę przekazać Tobie, że dziewczyny z działu księgowości, działu ofertowania, działu projektowego, działu realizacji, działu handlowego , magazynu i produkcji są oburzone Twoją wypowiedzią na temat reszty pracowników których nazywasz złudzeniem i pomyłką :)

Piotr

Słyszałem, że to super firma!!

@Piotr 22.05.2018 18:22

Szukasz pracy?

Tomasz Rybka

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w CreoConcept. Chciałbym poinformować, iż w ostatnim czasie zmieniliśmy osobowość prawną naszej firmy, od teraz znajdziecie nas jako CreoConcept Sp. z o.o. Sp.k. . Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.creoconcept.pl oraz kontaktu z nami pod adresem biuro@creoconcept.pl. Zapraszamy do współpracy. Z wyrazami szacunku. Tomasz Rybka

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Creoconcept Tomasz Rybka.

Były brygadzista pracownik

- dokładnie, z załatwianiem hoteli dla pracowników wysyłanych w delegacje, Tomek miał ogromne problemy a inaczej- po prostu brak szacunku dla pracowników. Kiedyś po wypadku (mieliśmy wypadek busem w trakcie drogi do warszawy) po telefonie do szefa Tomka, kolega usłyszał pierw takie słowa: (usunięte przez administratora)Zamiast: chłopaki jesteście cali??? TOMEK ŻENADA!!

Aneta

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Creoconcept Tomasz Rybka. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników chciałby napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś wie coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Creoconcept Tomasz Rybka? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zostaw opinię o Creoconcept Tomasz Rybka - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creoconcept Tomasz Rybka