Creoconcept Tomasz Rybka

Kielce

Opinie o Creoconcept Tomasz Rybka

Aneta

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Creoconcept Tomasz Rybka. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników chciałby napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś wie coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Creoconcept Tomasz Rybka? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Panie Tomaszu żadnej podwyżki po 3 miesiącach nie ma więc niech pan nie kłamie bo z tego co wiem nikt z wtedy pracujących po 3 miesiącach nie dostał takiej podwyżki. Diety nie 30, a 20zł dziennie. Praca w soboty i niedziele nie jest obowiązkiem (haha) jednak robicie tak by ludzie pracowali choć wcale nie chcą, wiadomo terminy gonią... Hotele z wifi i tv ok jednak czasami o godzinie 22 po ciężkim dniu pracy sami musieliśmy kombinować na szybko "byle jaki" bo "Ci z biura" byli tak bardzo zapracowani, że zapomnieli - sarkazm. Nie wspomnę już o tym, że jak już coś znaleźli to nie był to hotel z tv położony nie daleko budowy, tylko hotel pół gwiazdkowy w wygwizdowie. Życzę powodzenia i trochę pokory Panie Tomaszu bo jak widać w tym hotelu mam internet i też mogę napisać swoją opinię o pana firmie, pozdrawiam.

Zostaw opinię o Creoconcept Tomasz Rybka - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creoconcept Tomasz Rybka