Okno-Pol Sp. z o.o.

Mników

Opinie o Okno-Pol Sp. z o.o.

Pawel

Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat zarobków na stanowisku specjalista ds. eksportu – rynek niemiecki? Pracuję w konkurencyjnej firmie okiennej ponad 2 lata na stanowisku specjalista ds. handlowych na rynek niemiecki. Zarobki 3200-3600 netto, zależy od premii, ale 3200 zawsze jest. Jednak musiałbym jechać specjalnie ponad 400km do Karkowa na rozmowę. Niestety z uwagi na obecną sytuację w mojej firmie jakiekolwiek wolne nie wchodzi w grę. Są tutaj osoby pracujące na tym stanowisku?

Oo
@Pawel 15.10.2017 10:55

Odradzam.

cyz

Po nabyciu doswiadczenia lepiej poszukac firmy, która potrafi docenić.

Oo
@cyz 27.09.2016 18:21
Po nabyciu doswiadczenia lepiej poszukac firmy, która potrafi docenić.

Zgadzam się w 100%.

Edyta

@Pawel tak jak napisałam do użytkownika @wideo obserwator myślę, że po opiniach warto spróbować pracy u konkurencji. Na Twoim miejscu skontaktowałabym się z pracodawcą. Może Okno-Pol postara się dopasować do Twojego grafiku w celu ustalenia spotkania. Zawsze warto spróbować. Także jaką podejmiesz decyzję?

Edyta

@Leok masz własne doświadczenia związane z docenieniem w firmie Okno-Pol? Chciałbyś opowiedzieć jak wyglądała Twoja ścieżka kariery? Skoro według @Mentor firma awansuje do biura ludzi z hali to osoby rekrutujące na stanowiska w tej firmie chętnie, by się dowiedziały więcej o możliwościach awansu. @ @wideo obserwator może warto jeszcze spróbować pracy np. u konkurencji skoro z postów wynika, że jednak Okno-Pol potrafi docenić pracownika.

wideo obserwator

do kolegi CYZ niema już takich firm uwierz, znam to z doświadczenia w oknoplusie . A do kolegi LEOK to bierz połowe tego co ci lekarz przepisał albo zmień lekarstwa,a swoja drogą to czuć od ciebie aż do zakopanego WAZELINĄ

Leok

Moim zdaniem firma jest w stanie docenić pracownika, pod warunkiem, że mówimy o tym, że pracownik jest lojalny firmie zależy przecież przede wszystkim na tym, aby trzymać dobre i sensowne relacje miedzyludzkie

Mentor

Z tym rozliczaniem sie to prawda, ze nikt nie wiedzial dlaczego dostal taka wyplate pracujac na akord ( taka niską oczywiscie). Zawsze chciało mi się śmiac jak była wypłata i rozdawali kwitki i po chwili sznur pracowników halowych do prezesa dlaczego taka wypłata?? Śmieszne w tej firmie jest jeszcze to, że często z hali produkcyjnej zostaje przenoszony do biura bo prezesi maja taka wizje:) albo na inne stanowisko: D. Choć uważam, ze to akurat dobry pomysł z halowymi bo taka osoba kuma o co chodzi i nie zadaje później kierownikom w biurze głupich pytań. A zarobki w biurze przyzwoite!

rish

z wypłatami nie ma problemów -zawsze na czas - ale wysokością zarobków to już czarna magia - jak Masz płacone na godziny ,to nie ma problemów ,ale jak na akord to nie wiadomo o co chodzi???? czasem mam wrażenie ,że im więcej robię tym mniej zarabiam -soboty o ile się robi - to nie Wiesz za co?? nikt Ci tego nie wytłumaczy !!!

ale markę trzeba podtrzymywać - tyle ,że za frico

nowy3

3000 tys.to było w tamtym roku,a obecnie dużo mniej

rish

ŚWIĘTA PRAWDA - JAK WSZYSCY PRZYCHODZĄ TAK BĘDĄ ODCHODZIĆ A NA TO SIĘ ZANOSI BO 3000 NIKOGO NIE ZATRZYMA!!!!!

były

pewnych rzeczy się nie przeskoczy ,to fakt , ale ,że produkcja jest zawsze wykorzystywana to też fakt , a system jest taki ze wszyscy mają placone na godzine , a produkcja od punktów ,chociaż przy takich oknach jakie się teraz robi to niewiele się robota różni od nietypówki ,czy drzwiówki- oprócz tego ,że tam się pracuje na spokojnie a tu trzeba [trochę] się spocić ,żeby coś zarobić

były

ale właśnie płacą od roboty i to jest niesprawiedliwe! bo okno i okno to jest różnica -coraz bardziej pracochłonne okna się robi a kasa taka sama tylko że więcej osób do podziału i co z tego że się robi dłużej jak się zarabia mniej!!!!to jest sprawiedliwość!!!!

życzliwy

Ktoś prawdę napisał ,ale widzę ,że już nie ma tego wpisu -amelia napisał,że nie ma się co dziwić , ale jak jeden pracownik robi na trzech w biurze to co się mam ameli dziwić ,bo jakby ktoś miał płacone od roboty a nie na godziny to by inaczej patrzył na sprawe

nowy3

jak będziesz smarowal brygadzistom i kierownikom to daleko zajdziesz

pracowniś

Jeżeli się przykłada do pracy to naprawdę to doceniają. Lekko nie jest bo ciężko ale raz, ze od tego się nie umiera, idzie dać rade. Jak zobaczą chęć do pracy to i osobę bez doświadczenia przyuczą i dadzą pracę.

zetx

Nie jest źle. Pracować przykładnie i będzie ok ze strony jako pracobiorca bo tylko o tym tu mowa

Liberty

Nie patrzcie tutaj na umowe,to nie ma żadnego znaczenia. Nie ma roboty to wypad.Ostatnio popsuła sie nawet atmosfera pracy. Patrzą Ci na ręce, wyciskają z ciebie coraz wiecej i szybciej obniżając Twoją wypłatę rzekomo za coś. Także nie polecam, chyba że lubicie tak pracować.

Mentor

Firma przyjmuje raczej z doświadczeniem, ale może komuś sie uda bez doświadczenia- większe szanse jeśli ktoś zna dobrze języki obce w mowie i piśmie. Fundusz gwarancyjny? Istenieje w ogóle coś takiego?:). O nadgodzinach nic mi nie wiadomo bo mój czas pracy wynosił dokładnie 8 godzin a w trakcie pracy 15 min przerwa, którą trzeba sobie samemu zorganizować. Umowa często jest na 3 miesiące a potem na kolejne 3 lub umowa na rok, rzadziej na stałe, zależy w jakim dziale. Można popracować tam ze dwa lata w ramach doświadczenia bo ogólnie praca łatwa nie jest zwłaszcza jeśli ktoś nie potrafi pracować w grupie.

jaskier

W ogóle to poelcacie pracę w okno-pol, czy raczej radzicie poszukać jej gdzie indziej, bo w sumie sami po cichu szukacie innej roboty? czy dają tutaj umowy o prace na czas nieokreślony, ile w ogóle zajmuje uzyskanie takiej umowy, bo chyba można 3 razy przedłużać umowe na czas okreslony. Pozdrawiam serdecznie.

gh

pozdrawiam wszystkich oczarowanych tą firmą

Liberty

Zapomnieliście wspomnieć o wypowiedzeniu umowy o prace o godz 14.55.

Mentor

Praca na hali odpowiedzialna, nie ma lekko trzeba duzo z siebie dać ale kasa w porządku. Jeśli chodzi o pracę biurową to dużo zależy jak się ktoś zaprezentuje na rozmowie:). Jeśli powiesz za mało to potem ciężko będzie się wybić, jeśli powiesz za dużo a mało robisz to od razu cię zwolnią:). Trzeba wszystko wypośrodkować. Wypłata na czas, super kadrowa:). Jeśli firma jest stratna bo coś źle zrobiłeś to zabierają z pensji wiec trzeba się z tym liczyć! Prezesi lubią często zmieniać pracowników nawet jeśli dobrze pracują. Trzeba się mieć na baczności w sezonie jesiennym gdy jest mniej pracy także lepiej nie brać wtedy kredytu! W biurze są osoby, które naprawde dużo z diebie dają, sa solidni i sumienni ale szkoda, że prezesi nie zauważają obiboków, którzy prawie nic nie robią a mają wysoką pensję- może warto zwrócić uwagę co w danym miesiącu każdy zrobił??

wydy many

w tej firmie nie płacą za nadgodziny, ani nawet nie wypłacają całej pensji, umawiasz się na pewną kwotę a przy wypłacie minus 300-400zł. Więc chętnych zapraszam do pracy....

Rrrrr

brać się do roboty a nie głupoty pisać

nock

nie wypowiadam się - powinno wystarczyć.

Edek

Robiłem przy oknach już w kilku firmach w okolicy w porównaniu wypadają najlepiej. Praca 8 godzin trzeba [usunięte przez moderatora].. ale pieniądze dobre. Nie ściemniają przy wypłacie.

greg

a nowo przyjętemu też tyle dadzą ? chciałbym się przyjąć ,pomóżcie

greg

jeżeli ok 3 tys. to wporzo ale po ile godz. jak traktują człowieka?

gfdfds

kasa jeszcze w miarę ok 3000 netto ale ostro tyrać trzeba

rozak

wypowiedzcie sie na temat zarobkow chcialbym sie tam przyjac i zasiegnac opini ba temat firmy

Zostaw opinię o Okno-Pol Sp. z o.o. - Mników

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-Pol Sp. z o.o.