Opinie o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Havi Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

bolo

ier Tak samo

ier.

kiedyś w Warszawie był silny transport, a kierowcy jeszcze w Logpolu to sie chwalili, że pracują w porządnej firmie. Jak to teraz jest? Bo różnie sie mówi...

ier.

Pytanko, jak wyglada temat na kierowcę? Czy Havi ma swój transport?

king

KOLEGO JAK TO ONI DZWONIĄ OLEJ

Magazynier

Full time

Ive choosen to work in havi logistics in kiwi job. But no one does not answering to me

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
artur

Witam wszystkich na forum. Mam do was prośbę, od poniedziałku mam zacząć pracę jako kierowca w Czosnowie na trasie Wawa-Wrocław-Łódz-Wawa. Poczytałem trochę opinii i nie wiem co mam robić?! Pomóżcie proszę dobrą radą.

czarnuch

Kolego "Elo", praca nie należy do najlżejszych. Wynagrodzenie na 100% zawsze jest na czas. Magazynier ma za zadanie przygotowywanie/składanie palet z produktami dla klientów. Niejednokrotnie są to produkty dość ciężkie. Może być też praca na chłodni lub mroźni. Wózkowy jeździ wózkiem i ściąga palety z wyższych pięter na magazynie wysokiego składowania. Wszystko zależy jak się będziesz dogadywał.

elo

cześć wszystkim właśnie dziś dostałem telefon w sprawie pracy w tej firmie ale po przeczytaniu tego wszystkiego co piszecie to sam już nie wiem, co byscie radzili jest tak żle, czy praca jest tak trudna jakie zadania ma magazynier..lub wózkowy.czy wynagrodzenie jest na czas

fuckHAVI
@elo

wlasnie się zwolniłem z tej p..... , ludzi rządzących jest multum ze nie wiesz już sam co masz robic , najlepiej to siedzieć po 12h a i tak nst dnia zadzwonią ze przyjdziesz na 12 , grafik w tygodniu zmienia się tak ze trzy razy na tydzień , masz x czyli dzień wolny według grafiku a i tak zadzwonią zebys przyszed , leca w (usunięte przez administratora) nie polecam , ludzi nowych przewinęło się tam multum , nawet ukraina spie.... z tej firmy

obserwator

Byłem też i w Koninku,pomagałem w rozruchu tego magazynu i z tego co wiem to tam też nie jest za wesoło

havi
@obserwator

Witam koledzy i mam pytanie czy wywalczyliście w Wawie 200% za nadgodziny i prace w niedziele? Bo doszły mnie słuchy że podobno po akcji L4 dało rady coś zadziałać? pozdrowienia z dct

czarnuch
@havi

Panie "obserwator", a może Sikorka/Sisi? przypomnimy wszystkim za co Cię wylali? Po kilkumiesięcznym zwolnieni lekarskim nie pokazałeś się w pracy!! L4 się skończyło a Ty bez żadnej informacji nie pokazałeś swojego zadka! Ponad tydzień nie dawałeś o sobie znać. Osobiście podjąłbym taką samą decyzję. Co do pracy w Havi? Praca jak praca. Trzeba pamiętać że jest to duża korporacja i ma swoje zasady których nie przeskoczymy. Możemy się z nimi pogodzić albo znaleźć coś innego na mieście.

obserwator

Pracowałem w havi w warszawie i dopuki w zarządzie byli ludzie nastawieni do pracownika tak w pewnym momencie zaczęto pozbywać się stałych etatowych pracowników na rzecz (usunięte przez administratora) z agencji pracy,którzy gdyby mogli robiliby całą dobę i jeszcze trochę.Mnie zastraszono i zmuszono do napisania wypowiedzenia po przeszło 15-tu latach pracy(niejednokrotnie nawet na telefon).Pewnego dnia miałem wypadek w pracy i po zakończeniu leczenia pani.SZ.uznała mnie za zbędnego człowieka w firmie,a to tak naprawdę powinno się popatrzeć jak ona pracuje,bo nigdy nie ma czasu dla pracownika,ważne aby posiedzieć poprzeglądać strony z ogloszeniami na urlop i wykonać mnustwo prywatnych telefonów.Jedyni dobrzy ludzie w tej firmie są już na emeryturze lub boją się odezwać aby nie być wylanym na bruk,bo jak mowi przyslowie"jak się chce psa udeżyć to patyk zawsze się znajdzie".Pozdrawiam wszystkich którzy będą omijać tę firmę dużym lukiem.

łobserwatorka
@obserwator

Masz rację kolego, niestety, ale pani bsa jest hmmmm ogólnie i delikatnie rzecz ujmując no nie nadaje się ta kobita do bycia kierownikiem działu HR.Długo można wymieniać wady tejże bsa (bo to przecież nie Pani)Nie ma co strzępić języka.... Widocznie Zarząd nie widzi w tym nic złego, a szkoda......

wawek

jarmi ty tak piszesz jak byś zarabiał w havi ze trzy koła i pracował max 150 godzin plus wszystkie weekendy wolne . no chyba że to pisze pani B. SZ . dyrektor HR . tak na pewno jarmi to pani basia.

xxx

panowie z Warszawy, proszę napiszcie czy u was też tak ciężko jak w Tychach???? Tam ludzie mają po kikdziesiąd nadgodzin ....czy im się podoba czynie!!!!! Tam ludzie są sdziągani z chorobowego i pomimo L-4 pracują!!!!! Tamludzie są ściągani z urlopw i też pracują. Wogóle nie ma mowy o planowanym wolnym bo i tak idzisz do roboty ......masakra.....Wię niewiem czy wina ogólnie firmy ?????? czy kierownictwa ??????

jack

Pracowalem w tej firmie o okresie świątecznym. Ludzie w są w porzadku, wszystko krok po kroku pokazują , kierownik tez jest ok jakieś spóźnienie niema problemu abyś zrobił to co masz zrobić przez 8 h. Pewnie bym został w tej firmie ale ale po 4 tyg plecy mi siadly i juz 2 miesiąc je lecze.

hy

ciekawe opinie piszą na havi tychy

patrycjusz

W ogóle to jest szansa, aby się dostac do havi logistics, bo jak szukałem ofert pracy na ich stronie internetowej, to w trzech lokalizacjach na terenie Polski nie mają żadnych ogłoszeń.. Jedyne co to Poznań ma wpisane dane kontaktowe kariera.pl@havilog.com myślicie, że to mail ogólny i jak chce aplikowac na Warszawę to tez tam?

agatka

s kyszałam plotkę że firma do niemiec ma wysyłać.jeśli to prawda to nie wiecie kiedy szykuje firma najbliższy wyjazd do niemiec i ewentualnie na jakie stanowiska pracy i do jakich miejsowści? będe bardzo wdzięczna za informację w tym temacie bo bardzo szybko chcę zlaęźć pracę i przy okazji pobyć z przyczyn osobistych poza krajem. a ile ta agencja bierze procent wypłaty dla siebie?

tadeo

Basiu, jest tak źle, że już nikomu się nie chce hejtować :D

CEZAR

jestem dyrektorem w Havi i jestem zadowolony z swojego wynagrodzenia wy też mi tu nie marudzić bo pozwalniam

misiek1234

(usunięte przez administratora) Chyba jeszcze nie pracowaliście w "wujowej" firmie. Ja pracuję tutaj już trochę i jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Havi Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Havi Logistics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Havi Logistics Sp. z o.o.