Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Kamil?

A jakie zarobki na hali?

Noga
@Kamil?

Jak to na produkcji ci którzy przychodzą i robią jak woły zarabiają najmniej, a ci którzy przychodzą podkładają tzw świnie kablują, obsmarowują tyłki zarabiają więcej

Ola

Jakie zmiany sa??

Plum

Rudy majster prowadzi mobing.

@Plum

Jeśli ktoś przychodzi robić swoje, a nie ściemniać to majster jest też dla niego ok. A skoro dla kogoś mobingiem jest to, że wkońcu się wziął za tych nie robów co potrafili 8h z telefonem w ręku stać lub szli na inny model na jeden dzień, a na drugi już brali l-4 bo nie będą gdzie indziej robić to nie z majstrem jest problem tylko z ludzmi.

Kabanosik
@Szczypek

Serio Szczypek mu (usunięte przez administratora) bronisz???? Przez niego ludzie będą się zwalniać z pracy.Otwórz oczy

Szczypek

No właśnie, że nie wchodzę i nie mam zamiaru, co myślę to powiem i pół firmy o tym wie. Nikomu nie trzeba lizać (usunięte przez administratora) wystarczy normalnie porozmawiać i poprosić, a nie każdego osądzać o lizanie (usunięte przez administratora) bo ktoś ma urlop, a ktoś nie. Jeśli się jest fer z kimś to ktoś dla niego też jest fer. Akurat jestem ostatnią osobą która może majstrowi wchodzić w tyłek bo to mi wziął premię, i dużo osób potwierdzi, że im się podoba to, że majster wziął się za bumelantów bo my nie mamy nic poza garbem z tego, że za nich robimy Amen

Szczypek

Oczywiście hahaha gdyby każdy pilnował swojej roboty, a nie zajmował się opier...tyłka innym to byście żadnego problemu z normą nie miały. Wazelina mi nie potrzebna wystarczy, że przychodzę robię swoje i wychodzę. Na firmie widać kto wazeliny używa a kto nie ale cóż zawistne mordeczki same sobie dodadzą co chcą więc zero stresu Hahahaha

Kabanosik
@Szczypek

Jestem fer play co do niego,nigdy nic mu nie zrobiłam,nie sprzeciwilam się ,robię normę ,chodzę do pracy i co? Ci tego mam?To,że muszę się prosić o swój własny urlop,słuchać jego niesmacznych docinek.

@Kabanosik

No co do Ciebie kabanosiku się zgodzę, i nie mam pojęcia oco chodzi. Ale ile jest osób które non stop biorą l4, idąc na inny model specjalnie nie robią normy lub jak w przedszkolu idą na inny model i na drugi dzień biorą żądacza bo wielce obrażone lub tupią nogą, że nie będą tam pracować. Jak są takie cwane to niech się przedstawią, a nie piszą anonimowo. Akurat w Bosie nic się nie ukryje i mam rycie z tych osóbek nigdzie nie wychodzą poza swój ring i jeszcze płaczą jak im zle. Za niedługo będą gadać, że te co robią nadgodziny wchodzą majstrowi w tyłek.

Witam jakie zarobki są na magazynie na wózek widłowy pod Bosen na początek podstawa i czy jakieś premie są?

@1234

Wózkowi mają bardzo dobre zarobki nie znam zakładu gdzie wózkowi na start dostają tyle i stawka im rośnie. Wózkowy nowo przyjęty zarabia ponad połowę tego co osoba pracująca na ringu. Niektórzy zachowują się jak na wczasach i widocznie też nie mają żadnych konsekwencji. Pozdrowię przy okazji najlepszych wózkowych z tej firmy na których zawsze można liczyć. Kamil.D Piotrek i Jarek ????????????

Pro...
@Anonim

Słabo jesteś z orientowany w Pro-Cars na Wilkowyje mają ponad 3 wiem bo robie z 4 sobotami i kwartalna mam 4800zl ale u was slyszalem ze tez w miare...

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
heniu

Jaki jest zarobek

Byku

ble ble nigdy za ta pania nie przepadalem pusta jakas boguslawa malawy manipulantka

Byku
@Byku

Proszę o usunięcie tego postu ta pani jest wporzadku

garen

najlepiej narzekać,jakich opinii na temat jakiegokolwiek zakłau nie czytałam to ciągle źle!

deal

Witam może ktoś napisać ile wozkowy dostaje na początek :) i czy są i jeśli tak to ile premie wakacyjne bądź świąteczne z góry dziękuję za odpowiedź

nowaa

Jak u was płacą za soboty? Po przejściu pod firmę jest jakiś dodatek socjalny jak np sodexo?

Anonim....

Zgadzam sie z poprzedniczkom robi sie coraz gorzej normy z kosmosu ...marzeniem jest zeby te biurowe pokazaly jak ta norme sa w stanie zrobic Zmuszaja do pracy w soboty za co ten zaklad byl ceniony ze weekendy byly dla rodziny masakra . .

Normy coraz większe gdzie ludzie już wogóle nie patrzą na swoje bezpieczeństwo, tylko zasuwają by zrobić normę żeby nie stracić premiii którą i tak obniżyli. Osoby które przychodzą pracować a nie obrabia (usunięte przez administratora) innym, robią normy na każdym ringu nic z tego nie mają jedynie większy ból w krzyżu od tych co przychodzą i robią na jednym ringu co chwilę chodzą na ploty lub słuchają muzyczki. Tak samo z L-4 jedni chodzą nawet z gorączką by nie stracić krwaltalnej, a inni wracają porobią miesiąc i znów L-4, a że są ulubienicami liderek to jeszcze awansik zaliczają. Nie warto się starać bo nikt tego nie docenia, wręcz odwrotnie wykorzystują na każdym kroku wiedzą, że ktoś da radę to dostaje najgorszą robotę oczywiście Majster to widzi ale co tam go to interesuje po co wynagrodzić zwyklego głupiego robola który się stara jak premię można dać pupilką, a robol niech robi nadgodziny więcej normy zejdzie. Już dużo dobrych pracowników uciekło została garstka która też ucieknie, bo ogarnięta osoba w rok potrafi nauczyć się więcej na różnych modelach niż kobiety które 15 lat robią i non stop na L4 lądują bo boli ją paluch.

dodo

W Bosie doceniają osoby które 8h stoją z telefonem w ręku, nic nie robią ściemniają i co najważniejsze obrabiają tyłki wszystkim w koło. Jeśli chcesz dojść do czegoś to rób tak, a na pewno zostaniesz liderem

nowy

Witam, czy ktoś z Was może mi powiedzieć coś na temat imprez i wyjazdów integracyjnych z Bos-a?

hgh

jakie są miesięczne premie dla nowych?

masta

NIe polecam tego obozu nikomu kto się szanuję . Pozdrawiam roboli :D

ona302

Do pracownik "Nie pamięta wół jak cielęciem był" każda nowa osoba musi się nauczyć pracy i wyrobić sobie ruchy żeby dorównać doświadczonym osobą i to jest normalny proces,a Ty chyba zapomniałeś/aś jakie były Twoje początki.Trochę empatii dla ludzi....

ojtam

Witam, jak dla mnie osoby NOWEJ i pracującej juz w firmie ponad 3 miesiące. To z słów koleżanek fajna firma z swojego doświadczenia normy nie są aż tak wygórowane zalezy na których typach samochodu . A co do wyplat to jezeli dla kogoś ponad 1700 lub 1900 i więcej to jest mało to nie wiem gdzie chcecie zarobić więcej na produkcji znam ludzi z firmy innej produkcyjnej to cieszą sie jak maja 1500 z premiami.

@ojtam

Ja pracowałam w maflow i tam z 2 sobotami i niedziela 2300 + sodexo wiec nie tak najgorzej są firmy gdzie da się zarobić na produkcji

normy nie do wyrobienia za co odbieraja premie sami nowi za których trzeba zap.... same zakazy i nakazy czysty(usunięte przez administratora) wiec dalekim łukiem omijac

ciekawa

Witam wszystkich. Czy BOS przyjmuje na produkcję osoby z grupą inwalidzką?

jaro

Zapiernicz,pieniądze żadna rewelacja.Mnóstwo nowych ludzi,wymagania z kosmosu.Podwyżkę jak dostaniesz? to koń by się uśmiał.Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.