HOMAG Polska Sp. z o.o.

Opinie o HOMAG Polska Sp. z o.o.

Osoba zewnętrzna

Homag super. Świetnie wykwalifikowana, maszyny klasa światowa. Tylko jest jeden minus a mianowicie taki starszy pan bez zębów i łysy chodzący z teczką i rozkazujący. Niestety nie wykonuje należycie swoich obowiązków. Ale tak. To wszystko dobrze. 8/10

Były
@Osoba zewnętrzna

Minus to taki że cały czas zbijacie bąki nic nie robicie tylko siedzivie w smartfonach. Myślę że w końcu ktoś to zobaczy i podejmie konkretne decyzje.

Qstator

Witam, Jest ktoś kto mógłby opisać jak wygląda praca w dziale jakości? Na stronie jest ogłoszenie, szukają Inżyniera Jakości i zastanawiam się czy warto wysyłać CV i się w to pchać...jakieś opinie mile widziane :)

Elektromonter
@Qstator

Jak wytrzymasz z (usunięte przez administratora)miesiąc to tak jakbyś wygrał życie.

LosowyCzwartkowy
@Qstator

Duuuuzo cierpliwosci i moze dasz rade ????

byly
@Qstator

lepiej nie , chyba ze chcesz miec (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Witam wszystkich. Jak wyglada praca na stanowisku handlowca?

Jakub ś.

Kocham Homag a szczególnie zamiatanie

Inżynier Jakości

Rozmowa słaba, niekompetentni ludzie.

O wszystko i o nic. Jak podasz oczekiwaną kwotę to robią wielkie oczy i już wiesz że nic z tego nie będzie. Szkoda czasu na wieśniaków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracuje tam 3lata (usunięte przez administratora) brak czasunku do pracowników.pozdrawiam Homag

Robak homaga

Nie rozumiem kierownictwa magazynu czemu oni tak źle traktują ludzi?ledwo podstawówkę skończyli a zgrywają wielkich panow.(usunięte przez administratora)i chodzace.

Lekko Zniesmaczony.

Jeżeli chodzi o zarobki w firmie nie ma co narzekać nigdy nie mówiłem ze sytuacja jest tragiczna. Wiec to oceniam na pozytyw. Jeżeli chodzi o uprawnienia, rozmowy z brygadzista i kierownikiem o podnoszeniu kwalifikacji totalna porażka. Nie wiem jak to wygląda teraz ale czuje ze za dużo się nie zmieniło. Wiec jeżeli chcesz się zatrudnić jak Elektromonter siedzieć w szafie cały dzień nie przejmować się niczym polecam, lecz gdy już weźmiesz na siebie odpowiedzialność za coś nie licz na wsparcie wyżej. Tutaj negatywna wypowiedz. Opinie pozostawiam w stanie neutralnym z powodu dobrych zarobków, ale brak zainteresowania brygadzistów czy kierowników pracownikiem.

małymiś

potwierdzam - żadnych, i to jest przykre ponieważ człowiekowi zależy na rozwoju a kierownicy myślą że jesteśmy tylko takie małe szare myszki i będziemy siedzieć cicho na jednym stanowisku do emerytury, nie tędy droga.

Szukam

Witam. Aktualnie poszukuje nowej pracy. Widzę oferty z HOMAG. Jakim cudem w aktualnej sytuacji ekonomicznej trwa rekrutacja? Czy to możliwe czy też po prostu szukają kogoś na chwilę.

@Szukam

Dzień dobry, Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację, która Pana/Panią interesuje. Chętnie udzielimy wszelkich szczegółów. Rekrutacje na wybrane stanowiska prowadzimy zdalnie w tym momencie i przyjęcia nowych osób odbywają się stopniowo. Osoby, których w tym momencie poszukujemy chcemy zatrudnić z perspektywą dłuższej współpracy. Sytuacja w kraju jest bardzo dynamiczna i jako pracodawca także do tej sytuacji staramy się dostosować m.in. zapewniając naszym pracownikom wszelkie dostępne środki ochrony. Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

Przezorny

Widać że zakład stara się jak może by uniknąć problemów nawet zmiany wcześniej kończą . Ale jaki to ma sens jeżeli druga zmiana przychodzi na nadgodziny i styka się z załogą z pierwszej zmiany. Wszystko traci sens z powodu pazernośći. Ostrożność przede wszystkim.

Nikkk

A dlaczego konstrukcja jest w domu? Przecież i tak nikt nie wchodzi do biura to my jesteśmy gorsi z hali?

Wogle nie czujemy się bezpiecznie!!!!!!! Brak mydla i płynów do dezynfekcji

Dzień dobry, Staramy się uzupełniać środki czystości oraz środki dezynfekujące na bieżąco. Ewentualne raki prosimy także zgłaszać do przełożonego oraz działu Facility.

mike

bo to jest korporacja, dla nich liczą się zyski, pracownik jest nie ważny, pracownik się nie liczy, i tyle w temacie.

Dzień dobry, Obecna sytuacja nie jest nam obojętna i na bieżąco podjemujemy szereg działań, aby zabezpieczyć zdrowie naszych pracowników i kontrahentów. Więcej informacji o tym, co zostało wdrożone jeszcze w zeszłym tygodniu znajduje się tutaj https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,28018?review=3767b7f8-6d93-49d7-b42f-cea51d3ff958 Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego o wszelkich zmianach pracownicy będę informowani na bieżąco. Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

Nie no spoko, zamknijmy, tylko żebyś nie płakał jak 10-tego pieniążków nie będzie na koncie. Jak my staniemy to i NIemcy się zatrzymają, naprawdę myślisz że gdzieś tam w koncernie w niemczech ktoś pomyśli ze w związku z zamknięciem, @KAMAR nie dostanie wypłaty.....

dżejk

jedna wielka porażka

ciekawy
@dżejk

Co jest takiego złego w tej firmie...?

Fajm

Jak wygląda praca magazyniera w HOMAGu?

Twoja opinia na temat HOMAG Polska nie jest pozytywna, może jednak znajdą się też jakieś plusy? Warto wymienić każdy aspekt pracy w danym miejscu, takie opinie są zawsze bardzo pomocne i pomagają poznać firmę od każdej strony.

Technik serwisant

Jak wygląda praca na stanowisku serwisanta?

Praca na konstrukcji dobra dla osoby świeżo po studiach - tj. niegłodowe wynagrodzenie i możliwość zdobycia pierwszych szlifów przy korzystaniu z oprogramowania czy języka obcego. Na dłuższą metę praca w dziale R&D zdecydowanie nie do polecenia. Powtarzalność zadań, brak innowacji w projektach. Praca czasami polegała na sprzątaniu bałaganu po kolegach z niemieckich oddziałów firmy. Napięta sytuacja na linii montaż-konstrukcja, prowadząca do mało efektywnej współpracy. Obciążenie pracą wygląda z grubsza jak sinusoida - raz nie ma zupełnie nic do roboty, ale należy udawać, że się jest obciążonym, żeby stwarzać pozory, także chillroom należy generalnie do pomieszczeń z zakazem wstępu, w kolejnym razie pracy jest tyle, że miesięczny limit nadgodzin nie starcza na pokrycie nadmiaru obciążenia. Wymagania i pytania na rozmowę rekrutacyjnej nijak mają się do wykonywanej pracy. Średnio rozgarnięta osoba poradzi sobie z zadaniami - zapomnij o wykorzystaniu wiedzy ze studiów. Plus taki, że łatwo pozytywnie przejść rozmowę o pracę. Problemy z organizacją przydatnych szkoleń czy z narzędzi, czy z języków.

Elektryk

Cześć, możesz napisać coś więcej o pracy w R&D? Rozumiem że to praca w Poznaniu? Napisz na czym to polega. Nie mam studiów kierunkowych, ale pracuję na dziale elektrycznym w Środzie Wlkp. i czuję, że już mógłbym zająć się ambitniejszymi zadaniami niż montaż elektryczny dużych szaf. Pozdrawiam M.

@Elektryk

Praca bardzo demotywująca, brak pomysłu na rozwój pracowników. Obiecane szkolenia, które nigdy nie doszły do skutku, co przekłada się na wykonywanie części zadań "na czuja". Do pozostałych zadań wiedza elektryczna w zasadzie nie jest potrzeba, wszystko "klika" się w komputerze według wytycznych od kolegów z Niemiec, w których często brakuje logiki. Firma i nazwa stanowiska ładnie wygląda w CV i to wszystko, ale reszta zuepłnie niewarta zawracania sobie głowy.

Witam

Jak wygląda praca kobiet na magazynie? Szukacie również kobiet na stanowisko magazynier?

Dobry pan

Dzień dobry, czy jest taka szansą na prace w Solaris bus osoby z Ukrainy? Bo wiem że jest w Poznaniu z Ukrainy zatrudniony, Dzięki)

Fil

Nie polecam magazynu to porażka. Zarządzanie nie ma nic wspólnego z współczesną logistyką. Park maszynowy jak w latach 90-tych. Pozdrawiam wytrwałych którzy codziennie zmagają się z trudnościami.

Zadowolony

Kolejna pseudo profesjonalna firma/korporacja co po rozmowie kwalifikacyjnej nie jest w stanie wykonać krótkiego telefonu do kandydata, że jednak nie zatrudnia. Człowiek bierze urlop, żeby się wybrać na rozmowę, a tu taka strata czasu. Rozmowa bardzo ogólna i bez pomysłu ze strony pani kadrowej. W mediach społecznościowych chwalimy się jacy jesteśmy piękni, a tu po prostu siano z butów.

Tom

Witam proszę o informację jak wygląda praca operatora wózka widłowego....czy kasa na tym stanowisku jest dopuszczalna???

Bert
@Tom

Tragedia nie polecam pracy na tym magazynie, na zewnętrznej hal w Bninie temp 8-10 stopni jak w chłodni, zle oswitetlenie, tragedia..

bercik
@Bert

dodatkowo na rozmowie ci naobiecują że rozwój, że szkolenia itd., a w praktyce robisz proste rzeczy, zero rozwoju i nikt się tobą nie interesuje

Zostaw merytoryczną opinię o HOMAG Polska Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOMAG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOMAG Polska Sp. z o.o.