Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jobman Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobman Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Był pracownik

Nie polecam. W moim przypadku wciśnięto mi zwykłą ściemę. Rekrutacja do firmy TJX, po przejściu testów matematycznych i koralików kierują Cię do firmy na dalszą część rekrutacji. Umowy podpisywane na tydzień (przez internet), oczywiście wątpliwości na temat tego co gdyby nie przedłużyli rozwiewane są obiecankami, że pracowici są przyjmowanie itd. Koordynator agencyjny w zakładzie mydli oczka jak to Firma TJX jest uczciwa, że jak się jest dobrym i pracowitym to się zostanie przyjętym i nie ma co się martwić umowami tygodniowymi. Człowiek się nabiera, daje z siebie 120%, a potem tylko nerwy. Po zeszłorocznej porażce gdzie pracowników tymczasowych poinformowano, że są zapchajdziurą na peak sprzedażowy przed świętami/wakacjami sprawiło, że ich efektywność była równa 0 agencja przyjęła nową politykę, na którą dałem się nabrać. Obiecują jak najwięcej i w ostatni dzień umowy, po 3 m-cach pracy, dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia kierownik zmiany w zakładzie wciska ckliwy kit o tym, że nie ma miejsc i zostajemy zwolnieni. Nawet koordynatorka Jobmana na rozmowę z pracownikiem pofatygować się nie mogła, stała tylko przy wyjściu z czarnym workiem żeby odebrać ciuchy i wszystkie rzeczy otrzymane na początku pracy. Jedyny plus to kasa, bo zarobki 2754 brutto (ok 2000 na rękę) na dziale przyjęć w TJX na kiełczowskiej. Natomiast całą ściema z zatrudnieniem i traktowanie ludzi godne pożałowania. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich ludzi chcących znaleźć pracę przez agencje tymczasową, musicie być świadomi, że w interesie agencji nie jest znalezienie Wam pracy na stałe. Jeśli przejmie Was pracodawca od agencji to kończą się zarobki agencji jakie generowaliście. Nie marnujcie czasu i zdrowia na współpracę przez tą agencję.

kiki

@Mał-gosia Może są oskładkowane tylko że od sumy mniejszej niż składki minimalnej krajowej. w marketach te wspomniane 5zł netto to niestety prawda, rozejrzyj się po komentarzach na poprzednich stronach w Gowork. Jak jak chciałam się na początku roku dorobić i zatrudnić w dużym markecie na stanowisku kasjera i usłyszałem stawkę brutto a ile to na netto będzie to nie zrezygnowałam z dalszej rozmowy bo ta stawka była poniżej wszelkiej krytyki i nieadekwatna do włożonej pracy na tym stanowisku Fakt są to oferty z pracy dorywczej ale stawki na kasach w większości są żałośnie niskie. Mogli by je z góry przy ofercie podać stawkę brutto za godzinę. Jeszcze ten system kar za byle co oraz problemy z ustalaniem grafiku.

ann
@kiki

Nie wiem kiedy pracowałaś, w tym momencie stawki zarówno na kasach jak i na wykładaniu towaru wydają mi się na prawdę przyzwoite. Z tym, że ja jestem studentką, może stąd różnica. Jobman na tle konkurencji wypada na prawdę ok- przynajmniej we Wrocławiu- zarówno ze względu na obsługę klienta jak i na elastyczność grafików, stawki i rozliczanie się przez stronę. Co do kar- jeżeli przestrzegasz warunków umowy to nie musisz sobie tym zawracać głowy. Najważniejsze to, że są wypłacalni w przeciwieństwie do innych "agencji".

@ann

@ann, No ja tam nie pracowałam, tylko kandydowałam na początku 2015r błąd jest we wcześniejszej wypowiedzi, bo jak usłyszałam stawkę to w przeliczeniu na netto u osoby która jest bezrobotną. to wychodziło koło 5,24 zł czy jakoś tam. Wiem że praca na kasie i wykładaniu towarów czy innym stanowisku handlowym w markecie nie jest hojnie wynagradzana ale to co usłyszałam to jakiś absurd był. A pensja minimalna krajowa w przeliczeniu na liczbę godzin daje koło 7,50 zł netto, więc pomyśl jaka spora różnica. Poczułam się urażona i po paru dniach dostałam prace w sieciówce odzieżowej gdzie miała nawet lekko 1320 zł, a tam przez jobman bym miała koło 850 zł za tyle samo godzin. Co uważam tą stawkę za skandaliczną. hmm Może się stawki podniosły ale przeglądając tam ogłoszenie ile jest z nich na umowę cywilnoprawną, można się spodziewać stawki grubo ponad minimalna krajową. Ja niestety nie polecam tej agencji i liczba osób która wcześniej tam robiła najwidoczniej też nie.

Mał-gosia

@KiKi z tego co mi wiadomo, to w Jobmanie osoby nie uczące się mają umowę na ZUS, więc jest "oskładkowana". Agencję oceniam na 4+, jestem zadowolona ze współpracy, ale wiadomo zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli nie możecie porozumieć się z biurami regionalnymi, to polecam miłe Panie z centrali w Krakowie- zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na każde pytanie.

kiki

Qcinek Na umowach zlecenie w niektórych zakładach nawet koło 5zł netto na godzinę, może na innych gdzie jest umowa o prace to z łaski dadzą ta minimalną krajową

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jobman.pl

Witamy, Odpowiedzi na temat oferowanych przez naszą firmę stawek najlepiej szukać w naszych Biurach Regionalnych, ponieważ stawki są bardzo różne, uzależnione m.in. od miejsca pracy, stanowiska czy w końcu - statusu pracownika (np. czy jest uczniem/studentem, emerytem, osobą zatrudnioną już w innym miejscu i chcącą sobie dorobić, osobą bezrobotną). Dlatego najlepiej dowiadywać się w Biurze Regionalnym, z jaką stawką związana jest dana oferta. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

Jobman.pl

Witamy, Jeżeli chodzi o stawki, to najlepiej kontaktować się z naszymi Biurami Regionalnymi i pytać o konkretne oferty pracy. Stawki są bowiem uzależnione np. od miejsca pracy, stanowiska, statusu pracownika. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół JObman.pl

Krzysiek

Wspolpracuje z biurem wroclawskim od kilku miesiecy i nie mam zastrzezen. Wyplaty praktycznie z dnia na dzien, duzo zlecen- mozna sobie dorobic- a do dziewczyn w biurze, az chce sie przychodzic ;) polecam wszystkim szukajacym pracy z elastycznym grafikiem bez wiekszych zobowiazan.

IP
@Krzysiek

Już my sprawdzimy, czy to prawda ;)

kiki

a tam w jobmanie większość ofert dot pracy na śmieciówkach i to jeszcze znacznie poniżej minimalnej krajowej. O Urlopie to można pomarzyć

KiKi

I co nadal w marketach zatrudniają za 5zł netto na śmieciówce Ciekawe jak od 1.01.2016r. Będzie jak będą umowy oskładkowane a nawet wprowadzona stawka godzinowa 12brutoo za godzinę. Coś czuje że to będzie koniec eldorado dla nich

Gośka

NIE POLECAM... bardzo kiepska obsługa ze strony agencji, powinni posredniczyc a prawda jest taka ze Panie z Agencji w ogole nie sa zainteresowane pracownikiem, przewaznie wysylaja ludzi na rozmowe do pracodawcy nie podajac zadnych wiadomosci, rozmowe zalatwiasz na miejscu, tam musisz sie wszystkiego dowiedziec, ustalic godziny i dni pracy z nim, wszelkie problemy tez zalatwia sie w firmie do ktorej Cie wyslali bo same konsultantki maja to w dupie. na wszelkie pytania po w trakcie przed i po wspolpracy z agencja otrzymywalam odpowiedz ze nie oni sie tym zajmuja albo zeby isc to zalatwic w firmie, wiec nie bardzo wiem po co sa (z wyjatkiem brania za ciebie pieniedzy)

Jobman.pl

Witamy, Ponieważ bardzo chcemy wyjaśnić sytuację, prosimy o zgłoszenie problemu naszemu Rzecznikowi Pracownika na adres rzecznik@biuropromo.pl Jeżeli rzeczywiście doszło do pomyłki ze strony naszego Biura, postaramy się to naprawić. Nie znając szczegółów, mamy niestety związane ręce, dlatego jeszcze raz prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

extrastrong87

Witam. Biuro w Lublinie nabija ludzi w butelkę. Oszuści , naliczają sobie kary pieniężne za nie przyjście do pracy , w mym przypadku biuro żeruje na nieszczęściu innych ludzi

Jobman.pl

Witamy, Odpowiadając w skrócie na Pani pytania - pracując przez agencję, podpisuje Pani umowę z agencją. Z agencją ustala się też wszystkie szczegóły dotyczące pracy (rodzaj umowy, wysokość wynagrodzenia). Pracownik nie ponosi bezpośrednio żadnych kosztów. Jeżeli chce się Pani dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur regionalnych (najlepiej w rejonie Pani zamieszkania). Listę biur i kontaktów znajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.jobman.pl (zakładka kontakt). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

Jobman.pl

Witamy, Bardzo dziękujemy za wyrażenie miłej opinii na nasz temat. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Tramtam

Jak to wygląda kiedy np podpisze umowe zlecenie na 3 miesiace i po dwoch tyg chce zrezygnowac ? ponosze jakas kare ? jest jakis okres wypowiedzenia ? Z gory dziekuje za odp :)

jam

Wysłałam formularz oraz zgłosiłam się na stanowisko pracownik hali sprzedaży. ile czeka się na odp i podpisanie umowy ????

@jam

Witamy, Jeżeli spełnią Państwo podstawowe warunki, kontaktu proszę się spodziewać z ciągu kilku dni roboczych najpóźniej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

kolo0909

Polecam Agencje Jobman. Elastyczny grafik miła atmosfera a stawka nie jest tragiczna. Da się przeżyć :) Często idą na rękę mimo że to Ty nawalasz a konsultant wie że kłamiesz a mimo tego dalej z Tobą współpracują:P Wynagrodzenie w terminie. Dużo godzin do wyrobienia. Pomoc konsultanta w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości:) A najważniejsze to nie uważam że są złodziejami itp.... Jesteś bez pracy? Zadzwoń do Jobman i zacznij współpracę. Przecież nie masz nic do stracenia a tego co w agencji zarobisz nie wysiedzisz w domu :))

mmkk

moglby mi ktos napisac na czym polega to ze wyslali mi na e-maila kwestionariusz osobowy to ja mam to wypelnic i co dalej? nie moge po prostu isc w pierwszy dzien do tego sklepu i z kierownikiem podpisac umowy dotyczacej tej pracy , tylko jakies kwestionariusze musze wypelniac?

@mmkk

Witamy, niezbędne jest odesłanie uzupełnionego formularza oraz podpisanie umowy, która zostanie wystawiona po przesłaniu kwestionariusza. Nie ma możliwości podjęcia pracy za naszym pośrednictwem, bez ważnej umowy. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

inna00

Nie polecam tej Firmy nikomu. Pracowałam w tej firmie i nie otrzymałam wynagrodzenia .Ludzie Proszę Was Omijajcie ta firme .Stanowczo Odradzam ! Ta sprawa sie nadaje do sądu!

@inna00

Witamy, nie znamy szczegółów całej sprawy, w związku z czym prosimy o kontakt z Rzecznikiem Pracownika. Wspólnie z całą pewnością uda nam się wyjaśnić to nieporozumienie. Kontakt do Rzecznika znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

wqrwiona

żydy i tyle. ale mieszkając na zadupiu, gdzie nie ma innej roboty, nawet jak masz dobre wykształcenie, trzeba zap*** na kasie za niecałe 5zł... takie przykre

Jobman.pl

Jeśli chodzi o umowy to są one miesięczne lub trzymiesięczne, natomiast nie ma konieczności wpisywania się na grafik. A jeśli chodzi o wspomnianą sytuację - po co podpisywać umowę, skoro nie chce się pracować? Nie mieliśmy dotychczas takich sytuacji, a zatrudniane przez nas osoby bardzo chętnie wpisują się na grafiki. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 115 ocen.

Jobman Group Sp. z o.o.