Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jobman Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobman Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Zespół Jobman Group

Dzień dobry, @kiss me, w tym momencie mamy wiele ofert pracy. Stawki są różne, w zależności od stanowiska i miejsca pracy. Szczegółowych informacji udzieli, z chęcią, jeden z naszych konsultantów. To pracownik decyduje, kiedy i gdzie chce pracować i czy dana stawka jest odpowiednia. Zapraszamy do współpracy. Lista ofert pracy we Wrocławiu: https://jobmangroup.pl/oferty/lista/1 pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

monika

To nie jest opóźnienie. Mają zapłacić w ciągu 5 dni roboczych i płacą. A to, czy zapłacą drugiego czy piątego dnia, to ich broszka. Ja mam zapisane w umowie,że pracodawca płaci 29 dnia miesiąca. Zwykle płaci 26, ale jakby mu się spodobało zapłacic 29, to nie mogłabym mówić o jakimś "opóźnieniu"

rst

Jobman Wrocław zaczął płacić NIE DO 5 dni roboczych, a dokładnie co 5 dni roboczych. O wcześniejszej wpłacie na konto można pomarzyć, a jak dojdzie do tego wolny ustawowo dzień, albo weekend to czekasz aż 8 dni. Jeszcze nie dawno kasa była nawet drugi dzień na koncie, firma schodzi na gorsze dla pracownika. Przestają się wyróżniać na rynku.

@rst

Owszem, ostatnio nie płacą po 2 dniach, ale trzymają się zapisów (nadal płacą w ciągu 5 dni roboczych). I jest to jedna z niewielu (być może nawet jedyna) agencja pracy, która płaci tak szybko. W innych to wypłata do 15, 20, a nawet 30 dnia miesiąca następującego po wykonaniu zlecenia.

tomek
@monika

Invent płaci tez co tydzień. Wypłaty co tydzień to standard w Europie. Jobman jest dalej najlepszy pod tym względem, choć coraz gorzej od kiedy przejął ich nowy właściciel. Inny problem to odwoływanie na dzień przed - zmian np. w tesco , bo zjawił się ktoś tańszy. My mamy na odwołanie 24 godziny, a Jobman nic, to nie fair.

Marys

De jestem tekstoznawca i widze ze dobre opinnie firma jobmann pisze sobie sama radze wczytac sie w tekst i to zobacyc

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
kasia

Agencje oceniam bardzo na plus, wynagrodzenie wyplacane w terminie, panie w biurze zawsze chetne do pomocy itd. Mam tylko pytanie, czy jak dostalam na konto umowe na kolejny miesiac ale nie zatwierdze jej bo nie chce pracowac w kolejnym miesiacu to nic sie nie stanie? Czy musze najpierw poinformowac agencje i zachowac 7dniowy okres wypowiedzenia? Podkreslam ze umowa jest jeszcze nie zaakceptowana przeze mnie, tylko czeka na koncie.

@kasia

Witamy, Jeżeli umowa nie została zaakceptowana, to nie ma mocy prawnej, dlatego nie trzeba jej wypowiadać. Dokument zostanie usunięty. Możliwe, że ktoś z Agencji się z Panią skontaktuje, żeby potwierdzić, że nie chce Pani zawrzeć umowy na kolejny miesiąc. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

Jobman Group

Witamy, @Romek - w naszej firmie możliwe są wypłaty dzienne, a dokładnie - do pięciu dni roboczych od dostarczenia Karty. Kartę można dostarczać po każdym dniu (za pośrednictwem platformy on-line dedykowanej Zleceniobiorcom), kilku dniach, tygodniu, na koniec miesiąca - w dogodnym momencie. Wszystko zależy od stanowiska - przelewy dzienne, z uwagi na odpowiedzialność materialną, nie są możliwe w przypadku obsługi kas fiskalnych (czyli na stanowisku kasjera). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

aga

nie polecam. maja pelno kruczkow w umowie.... karte pracy zlozylam 15 maja a wynagrodzenie otrzymalam dopiero po miesiacu..;/

@aga

Witamy, Oświadczamy, że opinia dotycząca rzekomych "kruczków w umowie", jest w pełni nieprawdziwa i godzi w dobre imię naszej firmy. Jeżeli ma Pani inne zdanie - zapraszamy do kontaktu z Działem Prawnym naszej firmy (tel. 12 294-13-04). Ponadto informujemy, że w zależności od stanowiska / zlecenia, wynagrodzenie wypłacamy w systemie miesięcznym lub dziennym (tzn. do 5 dni roboczych od dostarczenia karty). Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

Jobman.pl

Pani Saro, Hasło "Szukamy ludzi do zgranej paczki" odnosi się do oferty pracy w call center i zapewne przy tym ogłoszeniu mogła Pani się z nim spotkać. Zapewniamy, iż ofert jest dużo więcej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie www w zakładce "Oferty pracy". Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group Sp. z o.o.

Anna _Jobman_Orange

Witam, Zależnie od stanowiska wypłaty są dostarczane do pięciu dni po dostarczeniu karty, do 10 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni do 15 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Są również oferty na umowę o pracę jak np. Konsultant telefoniczny w Orange wtedy jest pakiet benefitów do wyboru. Jeżeli chodzi o kary to nie są one wydawane bez powodu, jeżeli ktoś jest w stanie usprawiedliwić swoją nieobecność w pracy takowej nie dostanie. W sprawie spłacania najlepiej skontaktować się z biurem regionalnym dowiedzieć się o możliwościach spłaty jest tu też opcja rozłożenia na raty.

Hiurem

W umowie jest punkt ktury to obejmuje podpisując umowę zgadzasz się na to

Anakonda

Siemka.Od niedawna pracuje przez agencje pracy jobman i niestety mam juz 280zl kary.Jak placi sie te kary?Odciagaja oni z nastepnych wyplat czy wysylaja listy do domu? Dzieki za odp

gość

Jakos nie zdementowali, szykuj portfelik;) A miesięcznie za przelew da im 24 zło od jednej osoby, czysty zysk - wyzysk.

M.
@Anakonda

Osiągają z tej wypłaty która masz dostać czyli 15 00zl minus 280 =1220zl dostajesz z wielkim opóźnieniem lub wcale tak jak zrobili to mi niestety nie miałem manka A do tej pory nie mam kasy za majleca w kulki i to bardzo A w dodatku jak upomnialem się o swoje to rozwiązali umowę ze mną ,,. Oszukancza firma ,,,

@M.

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan problemy z rozliczeniem, prosimy o kontakt z naszą centralą lub Biurem Regionalnym, z pewnością brak wypłaty (jeżeli taki w rzeczywistości ma miejsce) wynika z niedopełnienia formalności. Zapewniamy, że wypłacamy wynagrodzenia w terminie. Jeżeli Zleceniobiorca/Pracownik rozliczy się w terminie, pieniądze są wypłacane albo w systemie tygodniowym albo do 15 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Prosimy pamiętać, ze nasi konsultanci i pracownicy są do dyspozycji i zawsze starają się rozwiązać problem. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

Enik
@Jobman Group

W oddziale we Wrocławiu - przelewy od pewnego czasu wypłacane są dopiero w czwartki rano - a na koncie w historii pisze, że data przelewu to środy. I nie mam tu na myśli daty zaksięgowania wpływów w poszczególnych bankach, tylko fizyczny przelew przez księgowość Jobman. Druga sprawa, to dodanie do kont pracownika wszystkich ofert z dolnego śląska, zamiast - jak dotychczas - tylko z Wrocławia. Przez to wybór staje się utrudniony i trudniej odszukać oferty dla mojego miasta. Pozdrawiam.

@Enik

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o przelewy, to wykonywane są centralnie, nie tylko dla Wrocławia i zapewniamy, że zlecenie do banku jest wysyłane od nas w środy. Jeżeli ma Pan wątpliwości, najlepiej, gdyby skontaktował się Pan z naszym Działem Kadr i Płac, który może sprawdzić Pana indywidualną historię i wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Jeżeli zaś chodzi o dostępność ofert w systemie, w ostatnim czasie doszło w naszej firmie do połączenia w jeden dwóch regionów obejmujących województwa śląskie i dolnośląskie, dlatego lista dostępnych lokalizacji się rozszerzyła. Ułatwieniem może być oznaczenie w pierwszej kolejności interesujących Pana lokalizacji we Wrocławiu, wówczas na liście wolnych terminów pojawią się tylko te dotyczące Wrocławia. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do osobistego kontaktu z naszym biurem regionalnym lub centralą (można również przez Facebooka). Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego weekendu, Zespół Jobman Group

Enik
@Jobman Group

Dzisiaj rzeczywiście przelew został zrealizowany w środę. Ale zapewniam, że to nie moje wymysły z tymi czwartkowymi przelewami z samego rana. Moi znajomi z Wrocławia, także się na to skarżyli.

A.

Witamy, Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2016 r. wprowadzamy opłatę za przelewy wynagrodzeń. Wysokość opłaty to 2 zł za każdy zrealizowany przez Jobman Group Sp. z o.o. przelew wynagrodzenia. Zapis dotyczący opłaty za przelew wynagrodzenia pojawi się w umowach zawieranych od dnia 1 kwietnia 2016 r. Oznacza to, że przelewy wynagrodzeń za zlecenia wykonane przed dn. 1 kwietnia 2016 r. będą realizowane bez wspomnianej opłaty. Równocześnie pragniemy poinformować wszystkich zleceniobiorców świadczących usługi kasjerskie, że dokumentem z dn. 9 marca 2016 r. ustalony został zakres obsługi kasjerskiej. Wspomniany dokument jest integralną częścią umowy i jest dostępny na Koncie Pracownika (zakładka ?Umowy? / ?Załączniki do umowy?). Czyli co? Pracując na dziale chemia w piątek, a w czwartek na Wędliny, muszę mieć oddzielne karty i już przelew 4 zł, bo każdy dział rozliczany jest osobno, czyli razy 2 zł? Pracuje 1 dzień wysyłam kartę, bo potrzebuje szybko kasy, i juz 2 zł, pracuje drugi dzień kolejne dwa złote, czyli to zmierza tylko do tego, żeby rozliczać w trybie miesięcznym, bo wielokrotna opłata ma zniechęcić do rozliczania przelewów w systemie dziennym i tyle.

janusz

Zajebista firma. Aż wiatr wieje przez Krakówek:>

Jobman.pl

Witamy, Najlepiej dopytywać o szczegóły oferty pracy, dzwoniąc do Biura Regionalnego, które wystawiło ofertę. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

@Jobman.pl

Witamy! Informujemy, że z dniem 3 marca 2016 r. wprowadzamy zmiany w Strefie Pracownika. W związku z małą liczbą osób biorących udział w Programie, zdecydowaliśmy się na zmniejszenie ilości licytacji do dwóch w tygodniu. Licytacje będą trwać dłużej (od poniedziałku do czwartku oraz od czwartku do poniedziałku). Jednocześnie informujemy, że sposób naliczania punktów nie ulega zmianie. Pozdrawiamy serdecznie, Jobman Group Sp. z o.o.""" I tak nigdy nic nie można wygrać, bo zawze nagle zjawia sie " ktos" kto ma wiecej .....???:) a to ludzi zniechęca.

@gosc

Witamy, W licytacjach chodzi o to, żeby wygrał ten, kto postawi więcej punktów. Wśród naszych zleceniobiorców są osoby, które pracują i zdobywają punkty przez wiele miesięcy, zanim przystąpią do licytacji, więc może stąd wrażenie, że "nagle zjawia się "ktoś", kto ma więcej"?Przypominamy również, że w ostatnich miesiącach można było zdobyć dodatkowe punkty (np. 10000 za pracę w Sylwestra czy Wigilię) i bardzo dużo osób z tego skorzystało. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

mariola

chciałabym zapytać czy jako student podpisując ofertę z firmą jobman zobowiązuje się do wykonania określonej liczby godzin w miesiącu ? czy są jakieś kary? i na ile taka umowa jest ważna? Bardzo mnie interesują wypowiedzi osób pracujących dorywczo np. wykładanie towaru zatrudnionych przez tę firmę :P

@mariola

Witamy, Odpowiadając pokrótce na pytania - umowa jest zwykle podpisywana na okres miesiąca lub trzech miesięcy, jej podpisanie nie oznacza obowiązku wykonania określonej liczby godzin - zależy ona od zleceniobiorcy. Na wszystkie pytania dotyczące zatrudnienia odpowiedzą nasi konsultanci. Telefony do biur są dostępne na naszej stronie: www.jobman.pl/kontakt. Zachęcamy również do zadawania pytań za pośrednictwem Facebooka (www.facebook.com/Jobmanpl) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

jgg

Jobman?? od kiedy wprowadzili miesięczny typ wynagrodzenia to wiszą tylko oferty na kasy, bo większość nie chce tego brać. Przywróćcie wynagrodzenie do 5 dni na koncie.

ui

ha ha sam sobie chwalisz?

monika

chodzi o to,że do tej pory kasa była w ciągu 5 dni od złożenia karty zleceniobiorcy, a praktycznie to już następnego dnia. Pracowałeś np. 5 stycznia,wypłatę dostawałeś najpoźniej 10go. Teraz musisz czekać do 15 lutego

gosc

Gdyby tak do tego podchodzić, to mogę iść do każdej innej agencji, ale wybrałem Jobman, tylko ze względu na szybkie wypłaty. Dlatego są wyjątkowi na rynku i mają więcej chętnych, bo płacą od razu. W firmie w której pracuje, po tej informacji wszyscy pracownicy KAS zamierzają odejść, albo przenieś się na dział, bo tam wypłaty jak do tej pory. Zatem ma to ogromne znaczenie, czy od razu czy tez do 15.

maci

od 1 lutego do 15 marca, tylko 1,5, to nie jest jeden miesiąc, zresztą i tak to byłoby o miesiąc za długo.

gosc

Niestety jestem zmuszona zrezygnować z pracy na kasach, wprowadzili wynagrodzenie do 15 każdego następnego miesiąca, totalny obłęd. To co było ich największym atutem, sami zepsuli.

Mał-gosia

Wiem, że ostatnio stawki poszły w górę, więc są nawet atrkacyjne. Fajną opcją jest inwentaryzacja w piotrze i pawle - stawka dla osoby z zusem to ponad 12zł/brutto jeśli się nie mylę.

jaa
@Mał-gosia

15 zl brutto w piotrze i pawle, dobrze tam teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 115 ocen.

Jobman Group Sp. z o.o.