Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Pstryk

Najlepszy to jest zwiazkowiec z Jezora, przykładny mąż, przykladnej policjantki. Ale jak po deputat, to jest pierwszy. Taka dwulicowiec zwyczajny, pospolity.

mam samochód na benzynę

Chyba to jasne że tam gdzie obrót dużymi, lewymi pieniędzmi, to jest i chamstwo,(usunięte przez administratora) czasami i brutalniejsze pomysły mogą przyjść do łba.

Krwią_Zalany

Przepraszam,czy chamstwo w tej firemce kulejowej DB to norma?

Sprawiedliwy

co wy ciągle chcecie od tego Galiego? Lolek drugi taki sam (usunięte przez administratora) zrobił z niego bohatera na forum. Męczennika :-) Swoją drogą to ciekawe pod jakim nickiem piszesz gali? czyżby Lolek? :-)

@Sprawiedliwy

Sprawiedliwy w (usunięte przez administratora) byles i (usunięte przez administratora) widziales. H.j Cie obchodzi kto ja jestem pod nickiem lolek, ale napewno nie tym o kim myslisz, bo na miejscu Galiego dawno bym taka gnide jak Ty wyczail i zrobil z nia porzadek. Jak rowniez (usunięte przez administratora) masz do tego czy kradlem , czy tez nie pracujac w db. Popatrz na swoje rece, ktore cuchna od paliwa ktore sam kradniesz, a o innych piszesz Wielki Sprawiedliwy.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
BZDURA

lOLEK to pewnie gruba świnia jak znam życie a i dobrze, że już nie robisz bo ogólnie świat jest lepszy bez ciebie .

@BZDURA

Bzdura, jak chcesz zobaczyc gruba swinie to popatrz do lustra! Obys patrzac zawalu nie dostal.

BZDURA

LOLEK ZANIM ODEJDĘ ZROBIĘ ZE ZŁODZIEJAMI PORZĄDEK . Nie bedziesz sie juz rozbijal dislem na wiosce za friko. Złodzieje to pod sąd a nie kolej!

@BZDURA

Bzdura, fajnego wybrales sobie nicka, bo bzdury piszesz! Jakbys dobrze czytal moje wpisy, to bys wiedzial ze juz nie pracuje w db, bo nie moglem strawic takich ludzi jak Ty. Co do porzadku to zrob ale sobie w galotach!!! Hahaha

BZDURA

Ja przy najbliższej okazji spieprzam z tego grajdołka złodziei. W placu i ci z nastawni tak kradli, że wypłaty mamy małe. Także nie polecam nikomu szukać pracy u debeściaków. W placu fałszywe kurwstwo a na nastawni przekręty.

@BZDURA

To spierdzielaj jak najszybcie, a nie czekaj na okazje. Jednego pajaca piszącego na forum wyzywając bedzie mniej ! Zabierz ze soba sprawiedliwego oraz devil-a !!! Przynajmniej ludzie na oddziale sobie dychną .

xyz

Pitej jak najdalej.

qwa

Jak chcesz być poniżany i wykorzystywany na maksa to tylko do DB, najwyższa pora aby zmienili nazwę na "KL Schenker".

devil

Ogarnijcie si (usunięte przez administratora) na Jankowicach nie można kraść ropy z lokomotyw. że kierownictwo wie a nic nie robi to skandal. Zaprzestańcie kradzieży bo inaczej będą wasze zwolnienia (usunięte przez administratora) Sprawa poszła już do dyrekcji ,a to że sobie kierownictwo oczy przymyka to też zostało ujęte.

@devil

Kolejny sprawiedliwy sie odezwal pod nick-em devil, ktory uwaza sie za uczciwego, a innych od zlodzieji wyzywa. Wszyscy jestescie po jednych pieniadzach, tak samo kradniecie, a innych oczerniacie. Wiem bo, pracowalem w tej firmie, ale nigdy na forum o innych nie pisalem. Mialem na tyle odwagi , zeby mu w oczy powiedziec co mnie boli i co o danej osobie mysle. Wszyscy "uczciwi" jestescie zalosni! Sprawiedliwy wez devil-a pod reke i nie zapomnijcie isc do spowiedzi, a po swietach banki nalejcie i zwalicie na innych np.Galiego i od szejkow wyzywajcie.

woda

qwerty ty trolu jeden, uciekaj z forum podli psiaku

Związek-Jankowic

Niedługo pozamykają nam kopalnie i tak wszyscy zostaniemy bez pracy i tyle z tego wszystkiego będzie. Jedziecie się jak psy a tu większe problemy mamy. Fakt , że dyżurny podpierdala i paru już zwolniono ale czy to największe problemy? Musimy myśleć o jakimś strajku bo inaczej pójdziemy z torbami. Ja niedługo z koleżkami zakładamy własny związek ustawiaczy, na razie nie będę pisał kim jestem dowiecie się na oddziale, a jesteśmy z Jankowic. Były już związki z dyżurnymi którzy tylko nas oszukiwali i nie muszę mówić o kolegach na M. Będziemy postulować podwyższenie zarobków o 10 procent albo strajk generalny bez zapowiedzi nawet nielegalny ale będziemy walczyć a nie tylko gadać i każdy kto się do Nas dołączy , oczywiście darmo będzie wyróżniony jako zasłużony w walce o lepsze życie ale nic poza tym. Będziemy na głos wymawiać nazwiska tych którzy doprowadzili nas do nędzy, nie tylko o podwyżki ale także warunki pracy jak szkodliwe od hałasu czy wibracji , dodatki żywnościowe, oraz fundusz socjalny Nie dla związku!!

anioł stróż
@Związek-Jankowic

związek-jankowice buuuhahahahaha dobre dobre wam na tych załadunkach się już w(usunięte przez administratora) poprzewracało z nudów "związek"-kapusi przewodniczącym będzie pewnie brygadier co robi koło pióra firmie db u przedstawicieli na kopalni a w biurze juz tez powiedzial jakie auta maja sprawdzic i ze dziupla jest na zwale polnoc kwestia dni chopy dlatego jest taki niby elastyczny bo siedziec w robocie a inni (usunięte przez administratora) to jest sztuka za ktora jak widac w db jeszcze takim placa

qwerty

Miała to być odpowiedź na post XYZ oczywiście, ale coś się źle zaznaczyło

lolek

Ja proponuje , zeby Galiego śledzil Sprawiedliwy Judasz co sam ma nie jedno za uszami, na siebie nie popatrzy a o innych pisze. Tylko , zeby nie zapomnial zrobic sobie pierwszej fotki.haha juz widzie jak "aureola" nad Sprawiedliwym świeci. Znalazloby sie pewnie jeszcze kilku takich sprawiedliwych , co na siebie nie popatrza, jak im rece od złodziejstwa usychaja a o innych pisza.

@lolek

Jak kierownictwo (które wszystko dokładnie wie) to toleruje, to co zwykłym szarakom do tego - ja nie jestem bez winy (raczej nie byłem) i nic nikomu nie sugeruję. Znam oddziały, gdzie pracownik przynosi kanapki do domu, ale żeby kierownictwo, to jeszcze nie słyszałem (chyba, że ty się nie umiesz wyrobić i piszesz o sobie heh). A co do przeciwdziałania kierownictwa, to według ciebie najlepiej niech czekają, aż jakiś skruszony szejk sam do nich przyjdzie hehehe

j23

Kaj tego c...a kierownik jeszcze nie wyczaił.

lolek

Sprwiedliwy, moze teraz twoj czas zebys wybral sie na urlop i to taki dluzszy zeby nikt nie musil Cie sluchac i ogladac. Pomyslal bys troche, co piszesz o kolegach i kierownikach, no ale Ty widocznie nie myslisz! Jedno i to samo wypisujesz. Znalazl sie taki Judasz na ddziale i jadem pluje a jego nick to Sprawiedliwy smiechu warte.hahaha

xyz
@lolek

Ty qwerty jako mistrzunio w sugerowaniu może zaproponujesz sposób w jaki tzw "kierownictwo" miałoby sie takimi Galimi zająć. Znaczy co ? Śledzić cichaczem zachowania delikwenta ? Leżeć za górką z aparatem ? Nocami czaić się w krzakach ??? Z tego co czytałem wyżej to goście z dozoru w tej firmie odlać się nie mają czasu a kanapki z powrotem do domu zanoszą. Może ty jako "prawy człowiek" pstrykniesz kilka fotek swojemu koledze Galiemu i podrzucisz do odpowiedniej komórki w imię wspólnego dobra, przecież bardzo cię to razi nieprawdaż ? Bo jesli cię to nie razi i "tylko tak sugerujesz" to trzymaj paszczę hipokryto i nie podpuszczaj. Narobić do talerza każdy potrafi ale umyć go, nikt.

@xyz

jak oni tak nie mają czasu to pomyślcie ile oni muszą sobie tych kanapek na zimę naskładać,albo na urlop.No chyba że dba się o figurę to wtedy sztuczne kanapki, takie rekwizyty

qwerty

Próbowaliśmy rozruszać trochę wątek, bo tu tylko pojedynek, a raczej monolog Ty i Gali się przewija na okrągło ;p Robiłem kiedyś w tym syfie i powiem, że na każdym oddziale można takiego Galiego znaleźć, a nawet czasami paru :( Wszyscy wszystko wiedzą włącznie z kierownictwem, które ma zawsze "zaufaną osobę" i jest na bieżąco, ale to właśnie takie ciche przyzwolenie ze starych czasów pozostało i prędko bez drastycznych posunięć najwyższej władzy nie minie :( Zresztą nie będę rzucał kamieniami, bo (ups) ;)

sprawiedliwy

Jeździcie po 19 latku. Wiem, że to fajny temat zastępczy ale nie można zapominać o Galim.szejk wrócił z urlopu to zaległości będzie nadrabiał . Swoją drogą podpowiem, że warto by dać mu pod chinę nowe bańki bo stare się zużyły

@sprawiedliwy

nie,no co ty,poprostu prubójemy nadać jego życiu sens i spełnienie jego marzeń.Niech się chłopak realizuje,nie można tak poprostu go skreślić on ma talent.Nie rozumiesz, on chce zaistnieć w tych trudnych czasach,walczy o to całym sobą,walczy nawet torbą i kredkami.Pozwulmy mu być sobą,przeciez to takie humanitarne,prawda ?On przecież oddaje się swej pasji bezgranicznie .

qwerty

Poproś lekarzy o zmniejszenie dawki leków, bo neiźle świrujesz po nich. Przytoczę zapis ze strony UTK, bo pewnie nie umiesz kliknąć w link biorąc te środki wykształcony DZIEWIĘTNASTOLATKU: Warunki uzyskania licencji maszynisty Warunki uzyskania licencji maszynisty zostały określone w art. 22 ust. 2 ustawy o transporcie kolejowym. Licencję maszynisty może uzyskać osoba, która: nie była karana za przestępstwo umyślne, ukończyła 20 lat, ma co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, spełnia wymagania zdrowotne, fizyczne i psychiczne określone odrębnymi przepisami, odbyła szkolenie i zdała egzamin maszynisty.

@qwerty

kurczę,a to chłopak ma pecha pozostaje mu tylko zestaw do kolorowania bądż wycinania o tematyce kolei.No cóż takie życie.A żeby mieć do tego banana na twarzy na maxa to na gwiazdkę torba prozaku+kredki.

qwerty

Pleplasiam plofesioze machinerailschenker. Ty to pewnie w takim wieku po studiach już chyba jesteś buhahaha. To może być jednak prawda, że już w przeczkolu zacząłeś licencję robić, dla tego tak szybciutko się wykształciłeś :) Ciekaw jestem ile ci zaproponują, jak już będziesz po "egzaminie" - pewnie 7000zł, żebyś za jedną wypłate odbił se zainwestowane w siebie pieniążki hehe A jak chcesz robić przepisowo, to źle trafiłeś, bo tu się tak niestety nie da - życie szybko weryfikuje "złote myśli" w tym szambie :(

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker