Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

N

Niesprawiedliwie rozdzielane zadania tj sklepy do komisjonowania,jedni cały czas dostają duze zlecenia a inni male i jak tutaj wyrobić normę , proszę niech ktoś odważny poruszy ten temat na zebraniu... to jest niesprawiedliwe względem innych pracowników.. lisi ogon

Jacek
@N

A jest tak że co mają lepsze zlecenia to po prostu zasłużyli bo szybciej pracują? Ty nie możesz sam podpytać na zebraniu na jakich zasadach jest przydział obowiązków? Nie można zadawać takich pytań czy się obawiasz jakichś konsekwencji?

N
@Jacek

Jest dokładnie tak jak napisałeś,obawiam się wyjść przed szereg ... w miarę dobrze idzie mi konisjonowanie ale nie jestem w czołówce najlepszych. Zaś prawda jest taka że mając większe zamówienia lepiej się je zbiera i szybciej , mając mniejsze zamówienia trudniej jest osiągnąć normę.

R.R

Chciałem podzielić się opinią . Dyrektor to wg nie wie co się dzieje na magazynie . Śpiąca Monika w akwarium 4/5 kawiarnia . Dziś na nocce każą zgłaszać jak idzie się na przerwę nikt nie raguje wszyscy wpatrzeni w telefony między 2/3 ... Na działach można się zaproszeniem zaje** bo tyle pracy a firma ludzi zwalnia . Śmiech na sali

On

Dlaczego niektórzy mają wszystkie soboty pracujące a inni mają wolne od czego to zależy Lisi Ogon

@On

Od znajomości. Jeśli masz rodzinkę w biurze to masz weekendy wolne, jeśli nie to (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

Tak

Tak

Nie ma się czym szczycić firma ..wyzsyk ..niskie pensje ,brak poszanowania pracownika ,wolnych weekendów i ten pomysł do 23 otwarte he ..pazerna nastawiona na kasę ...prowonicy ich nie interesują ..aby tylko wykorzystać ..tylko zgłosić żeby ktoś zamknął to wreszcie ...nie polecam nikomu jeżeli chodzi o pracodawcę

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Hej, czyw tym miesiącu będą dwa doładowania na kartę w związku z okresem świątecznym, czy też to dzisiejsze doładowanie po prostu jest tym z 15 tego tylko przyspieszone ?

Kasjer
@Kasia

Hej. Była informacja, że karta będzie doładowana wcześniej tj. Od dzisiaj. Karta doładowana będzie raz, nie ma dodatku świątecznego.

Lil

Biedronka daje pracownikom 3750 premii. Aldi ile da??

@Lil

Sorki że zapytam dosadnie. Czy w Aldi pracują sami (usunięte przez administratora) i desperaci? Przecież nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma. Coś nie pasi ? Rzucasz kwit i nara. Spadasz do Biedronki czy Lidla skoro ram lepiej , no i po temacie. Naprawdę trzeba chyba być niepełnosprawnym umysłowo żeby pracować w miejscu które ma same wady. Kierownicy źli, mobbing, mała kasa. Ludzie, na co czekacie? ?

Kasjer
@Lil

Skoro w biedronce jest taki cud, miód i orzeszki to trzeba było tam zostać lub się w niej zatrudnić. Jeśli milion nocek jest ok, ciągły wyzysk, 4 osoby na zmianie też jest w porządku, w sklepie wysokoobrotowym to pracuj jako (usunięte przez administratora) Skoro w biedronce jest taka oaza spokoju i jest tak wspaniale, to polecam dogadać się i zmienić miejsce pracy. Najlepiej jest narzekać, wiecznie tylko daj, daj i daj. Zdaję sobie sprawę, że nie wszędzie jest kolorowo, ale dosyć już wysłuchiwania osób z biedronki, ze tam było siak, srak. Skoro uważasz, że powinnaś/powinieneś zarobić więcej, to może jakieś stanowisko kierownicze, kierownik regionalny a może prezes ?

Ja....

Trochę prawdy wrzucę od siebie . Pracuje na lisim ogonie skąd przyszłam z Lidla . Obiecano mi na rozmowie atmosferę ,szacunek i premie . Wszystko mam i nie narzekam . Co co narzekają niech się zwolnią albo do roboty wezmą nie będą musieli bzdur wypisywać o małej kasie czy złym kierowniku.

@Ja....

Przyszedłes z Lidla bo Cię zwolnili ? Czy jak ? Właśnie osoby z Lidla robią największy ferment a że się znacie z poprzedniej pracy macie fory bo skarzycie i donosicie . Więc szczera opinia praca spoko ludzie też spoko ale zarząd który tym kieruje dno nie mają wiedzy jakoś idzie to idzie taka prawda . A Lidl pewnie zwolnił największe zakały i przyszły tutaj i robią ferment

Szczery
@Ja....

Szacunek ? Że na święta wyszedł kierownik i powiedział że to dla was zaszczyt że składam wam życzenia ? Szacunek że są równi i równiejsi ? Osoby które ciężko pracuja są (usunięte przez administratora) a Ci co mają wujków ciocie to siedzą na stołówce oglądają mecze chodzą na fajki bez wybijania to jest twoim zdaniem szacunek . Szacunkiem nazwiesz też że z jego ust padły słowa nie wyrobisz normy to Cie zwolnię , a może warto zapytać gdzie tkwi problem . Szacunkiem nazwiesz ich kłamstwa na rozmowie wstpenej ? Więc proszę Cię nie kłam może masz ciepła posadkę i skarzysz to masz dobrze . Każdy kto tam pracuje wie jaki ten pan ma zagrywki

Jerry
@Ja....

Popieram przedmówcę, szacunek to słowo tutaj obce, straszenie, chamskie zachowania i niesprawiedliwość są na porządku dziennym (Mowa o dziale komisjonowania). Prosty przykład - potrafią Cię rozliczyć nawet z 5 minut za długo na śniadaniu (nawet gdy nie ma już nic do roboty), po czym Pan kierownik spóźnia się na zebranie pod koniec zmiany gdzie wszyscy już czekają na wyjście i gada w kółko i to samo przez 15 minut, bo jego najwyraźniej nie obchodzi, że ludzie zaczęli pracować szybciej od niego i chcą już iść do domu, oczekują szacunku, a śmieją się w twarz takim zachowaniem jeżeli dotyczy to pracowników ...

Onix

Lisi ogon Kończy mi się umowa, jak myślicie będą przedłużali czy tez tym co się kończy będą zwalniać i zatrudniać nowych ,wiecie coś?

KLIENT

Nie robię już , ani ja , ani moja rodzina , znajomi i przyjaciele zakupów w Aldi, przez zatrudnionych tam ukraińców.... To nie nasze standardy , nie dość że nie potrafisz się dogadać z taką osobą, to kultura nie jest ich mocną stroną.

Xyz

Chciałem zapytać byłych pracowników Aldi czy po zwolnieniu dostaliście spowrotem swoje świadectwa pracy/szkoły? Jestem kilka dni po zwolnieniu i nadal nie otrzymałem spowrotem moich dokumentów.

Zyx
@Xyz

Powinno się zostawić kopie tych dokumentów

Mati

Zgadzam się z Basia . Ja przychodzę do roboty robię swoje wydajność wykręcam premie dostaje kartę zasila i jestem zadowolony . Kieras piątkę przybije zagada i na co tu narzekac . Rada dla niezadowolonych zwolnijcie się i macie po kłopocie.Po co stekać.

Barbara

Lenie nieroby i obiboki z lisiego ogona weźcie się do roboty to zarobicie wymarzona kasę i kierownik przestanie się czepiać .Facet wie co i jak ma robić i robi to i ciężko mieć do niego o to prenetsje.

Aleksander

Nie polecam pracy w lisim ogonie kasa lipa straszna ???? ogólnie byl jakiś Mirosław bardzo źle go odebrałem bardzo bezszczelny nie miły w rozmowie zachowywał się tak jakby wszystkie rozumy pozjadal naprawdę jeżeli macie pracę i na siłę nie chcecie jej zmieniać to się nie pchajcie

@Aleksander

Co racja to racja. Makro się cieszy że się pozbył takiego typka z swego skladu co trakuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Zresztą co tu wiele mówić pokazał swoją prawdziwa twarz na ostatnim zebraniu jaki ma szacunek do pracowników

Czy aldi zasila karty na swieta wielkanocne

@Kasia

Nie

Ojeju

Źle postawione pytanie. Powinno brzmieć : " Czy Aldi daje dodatkową kasę na Wielkanoc. Wtedy odpowiedź NIE, byłaby prawidłowa. W tym przypadku jednak odpowiedź powinna brzmieć : TAK, ponieważ kasa na karcie będzie już jutro, a więc przed Wielkanocą

@Ojeju

Polecam wyciągnąć kij z pleców i wrzucić na luz. Każdy wie, że w każdym miesiącu firma zasila kartę przedpłacona. Cel pytania był inny, nikt nie pytał czy pytanie postawione jest prawidłowo.

Wiem co to jest szydera, z resztą tą, nie jest coś pozytywnego. Nic dziwnego, ze niektórzy narzekają na atmosfere w pracy. Temat uważam za zakończony.

Nie widziałam, aby osoba która postawiła pytanie , jakkolwiek narzekała. Jeżeli każde pytanie jest dla Ciebie , durne ', to może po prostu nie udzielaj się na forum. Napewno znajdzie się ktoś, kto w normalny sposob odpowie. Nie wierzę, że Tobie nie zdarza się narzekać. Z resztą, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli nie lubisz ludzi, durnych pytań to może warto znaleźć pracę, w której nie będziesz miał kontaktu z nikim.

Ojeju

Nie zrozumiałaś. Moja szydera nie dotyczy Ciebie, to po pierwsze. Po drugie lubię ludzi i swoją pracę. Natomiast śmiech budzi we mnie każde durne pytanie tutaj zadane, z naciskiem na słowo "tutaj" czyli w tym miejscu, na forum z pozoru anonimowym. No i te wykrzykiwania właśnie tutaj, jak to źle w pracy i jacy źli ludzie. Nie prościej zmienić pracę, ewentualnie podejść do kierownika, czy kolegi albo koleżanki i powiedzieć w twarz że to czy tamto mi nie pasi, czy przeszkadza ? Lepiej tutaj frustracje wylewać ?

Jacek
@Ojeju

Czyli żadnych benefitów na Wielkanoc, bonów do sklepu też nie? Myślałem że na święta coś jednak dadzą z socjala.

Najgorsze jest to że niektóre osoby wprowadzają nerwowa atmosferę, plotkując i rozpowiadając brednie dookoła, gdyby nie to pracowałoby się dużo lepiej

NN

Hej, na którą zmianę w lisim lepiej trafić, na A czy na B ? Ponoć są dwie

@NN

Najlepiej nie zastanawiać się nad tym. Gdzie przydzielą tam pracować trzeba. Nie ma to tamto koleżanko badaczko :)

M
@NN

Na obu zmianach są super babki i w porządku ziomki

Xxx

Zaczynam od poniedziałku prace w Lisim Ogonie na magazynie. Może ktoś napisać jak wyglądam tam atmosfera itd?

NIE POLECAM pracy w Aldi -Brak przerwy na 6h pracy -ciągłe zmiany grafików (jeszcze się dany miesiąc nie zaczął, a już kolejna zmiana) -upominanie się o zbliżającym się planowanym urlopie, bo inaczej zostaniesz olany i usłyszysz „ja też nie mam urlopu” (mimo, że osoba robiąca ten grafik nie zaplanowała go sobie) -dzień przed Sylwestrem o godz. 13 dostałam info, że jednak muszę przyjść do pracy 31ego… -sklep pracuje na min. wymaganej ilości osób, bo „po co nam więcej rąk do pracy skoro możesz zrobić DOPRACOWANIA” Nikt nie pyta czy chcesz, albo możesz… MUSISZ! (Od razu przy podpisywaniu umowy jesteś zmuszony podpisać, że będziesz pracować nadgodziny.) -niektórzy prowadzący zmiany wymuszają na pracownikach odbijania się o 22:15 i pracowaniu dalej -musisz pamiętać o KAŻDEJ kończącej się dacie ważności, bo w przeciwnym razie może się okazać, że kierownik powie Ci, że teraz każdy z Was kupuje po X szt., bo nie będzie sam brać odpowiedzialności za straty… -kierownik rejonu który wiecznie chodzi niezadowolony i wyżywa się na każdym kto mu się nawinie. Karze pracownikom rzucać wykonywaną w danym momencie prace (nawet jeśli masz karton z produktem w ręce), masz zostawić i robić co on Ci karze. -musisz pilnować swoich godzin, bo może okazać się, że albo czytnik nie odbił Ci godzin, albo kierownik źle policzył i jesteś stratny. -paski z wypłaty są opisane w sposób taki, abyś się niczego nie doliczył. Po zapytaniu kierownika sklepu co oznacza dane zagadnienie słyszysz „ja też nie wiem” ????‍???? ale od razu dostajesz info, żebyś pod żadnym pozorem nie dzwonił do Kadr, bo skończy się opier…. (A dodzwonić się tam nawet nie da). -szkolenie z wózków nie istnieje.. „tu do przodu, do tyłu, tu góra i dół… dostajesz wózek i jedź. (usunięte przez administratora)

Pamiętam jak dwóch gości chyba jakiś tam dyrektorów. OBIECAŁO że teraz będzie komunikacji przed zmianami wcześniejsza informacja itd.Mówiło że przyjdzie teraz kierownik który jest ze Śląska bardzo rodzinny . To powinnien wiedzieć jak taki Ślązak i rodzinny. Że dla nas Ślązaków spędzanie Niedziel i świąt z rodzinami jest bardzo ważne. Nie będzie zwolnień. Oficjalnie niema poprostu nie przedłużają umów albo robią wszystko aby pracownicy sami się zwalniali. I nic dziwnego że większość ludzi myśli o zmianie pracy albo przechodź w etap mam wyjeba... Bo widzą że Aldi to nie jest miejsce gdzie można się czuć się bezpiecznie , stabilnie czy liczyć na rozwój. To miejsce gdzie jesteś nikim

Rafał

Przecież Aldi to jest wielka rodzina. Może prezes, dyrektorzy ,kierownik zintegrują się i będą z nami w niedziele i święta ramię w ramię pracować. Jeden na 18 drugi na 2 aby żadna zmiana nie była poszkodowana. Ale przyjazd komunikacją miejską.Zapewniamy dobry trening np. Picie i jedzenie na czas. Zdradze zasady.Podchodzisz do czytnika odbijasz przerwę. Biegniesz na stołówkę włączasz czajnik podbiegasz do szafki aby wyciągnąć kanapki może tu mieć stratę czasu bo ktoś będzie blokował dostęp do szafki. Zalewasz kawę siadasz pijesz jesz.Ale nie przejmuj się masz 15 minut na wykonanie zadania . Jak przegrasz reprymenda jak wygrasz. To masz szczęście zostaniesz przemilczany

Edyta

Numer telefonu żeby się skontaktować się z aldi w rzgowie to nie można się skontaktować podają fałszywy numer

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 541.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 441, z czego 23 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 190 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.