Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Powiedzcie z jakim oddzialem aldi ma podpisana umowe o ppk i gdzie moge wyplacic srodki i czy ktos juz wyplacal i jak sie na tym wychodzi

Ppk
@Kasia

Z PKO. W każdym oddziale banku PKO możesz zlecić wypłatę. Ja z 5600 zł zgromadzonych środków dostałam 4000 zł na konto w banku, reszta poszła do ZUS i skarbówki.

@Ppk

Ile zbiera sie przez 8 miesiecy w ppk

bytom

Nie ma to jak powiedzieć pracownikowi tydzień przed końcem umowy ze niestety nie przedłużymy umowy. I tak człowiek zostaje bez pracy z dnia na dzień mimo ze wiedza jaka jest sytuacja na rynku i na pewno wiedzieli wcześniej ze nie przedłuża umowy.

Pelikan

Panie Marcinie S. Proszę się wziąć za biuro komisjonowania a szczególnie a za Pana kierownika ten człowiek nie ma pojęcia o prowadzeniu magazynu kompetencje są zero , zero podejścia do pracowników kompetencji , liderzy szkoda słów uszol to nie wie co to magazyn i jego pomysły to szkoda słów nie wiem kto go zrobił liderem człowiek się ewidentnie nie nadaje na taką funkcję Pan K z nocek mądry ale głupi jak but tylko fajeczki i nic więcej i też podpada czy czegoś na zażywa bo jest dziwny momentami Tragedia co tam się wyrabia ten magazyn idzie na dno taka prawda i kierownik czas (usunięte przez administratora) się w łeb i posłuchaj gdzie bije w jakim kościele bo pomysły ty masz wracaj do makro przekładać filety zeeeeeeegnaaaaaaammm

2023

Witam. Czy ten dodatek w postaci 200 zł na kartę przedpłacowa jest dostawany niezależnie od tego czy w dawnym miesiącu byłeś na L4? Myślałem że to stały dodatek, a nie forma nagrody czy premii za nie chorowanie.

Alka
@2023

Karta należy się każdemu pracownikowi niezależnie od l4 czy tez innych nieobecnosci

Aldi
@Alka

Owszem karta należy się każdemu, ale żeby otrzymać zasilenie na kartę należy przepracować minimum połowę miesiąca

Jeżeli l-4 jest powyżej 15 dni,nie ma doładowania na kartę

Szczery
@2023

Wiesz co? To żaden bonus. Zabierają ci z pensji. Na kwicie masz to doliczane. Jak policzysz to dobrze, to zawsze się nie zgadza. Pozdrawam. A co do l4 to tydzień, bądź dwa i nie dostajesz nic.

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Waldas

Pracuje w lisim ogonie od początku i uczyłem się w Chorzowie .Kierownik kompletowania jest wymagający ale jak się robi to co chce to się udaje . Mam premie a byłem do zwolnienia

Zygzak
@Waldas

Waldas, przestań. Wiesz kto pisze. Z resztą o Tobię parę słów też mogę powiedzieć jeśli chcesz. Ale jeśli to tzw. Uszol czyta czy (usunięte przez administratora) Jak to jest że zaczynałem z pewnym kolegą. Od początku tej firmy.. był zatrudniony na takim samym stanowisku jak Ja. A nagle i uwaga.. w mega krótkim czasie został leaderem, a jego partnerka nagminnie donosi i ma fory? (Ps. Ciekawe czy to usuną xd.)

Wujek dobra rada.

Dla wszystkich niezadowolonych z pracy na magazynie w lisim ogonie mam dobrą radę . Jak Wam tak źle złóżcie wypowiedzenia lub prośbę o przeniesienia do innych działów i po kłopocie .Po co stękać ,miałczeć na forach i obrażać innych jak można zrezygnować i zatrudnić się gdzieś gdzie będzie Wam pasowało.

Ollik
@Wujek dobra rada.

Wujek pracowałoby się znacznie lepiej gdybyście nie podwyższali normy która i tak ledwo kto z obecnych osób wyrabia. Większość osób stara się w miare swoich możliwości fizycznych dobrze wykonywać swoją pracę. Ale nie każdy jest w stanie wyrobić tak wysoka normę, zdrowie jest jedno i nikt nam go nie wróci także szanujmy siebie i swoje zdrowie nie wywołujcie presji, nie zwolujcie proszę zebrań że ktoś za mało kompletuje , nie każdy jest w stanie biegać po magazynie a po pracy padać z sił z przeciążenia,każdy jest w innym wieku a to również ma znaczenie. Nawet nie dajecie wykazu kto jakie ma wyniki już nie wspominając że jedni mają cały czas wielkie zlecenia a inni male a ponoć nie można przepisywać komuś większych zleceń. Pozdrawiam i proszę o zmianę na lepsze , proszę o zmniejszenie norm żeby każdy miał na nią s,anse i żeby nikt nie podupadł na zdrowiu

Magdalena
@Ollik

A wyrobienie tej normy wiąże się z jakąś premią? A jeśli tak, to ile można tej premii uzyskać? Ktoś wcześniej napisał, że żadnej premii nie ma tylko karta przedpłacowa, ale to było dwa lata temu, czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Optimum
@Ollik

Tu nie o normy chodzi tylko organizację pracy. Wysokość wyrabianej normy zależy od powiązania układu w sklepie z układem w magazynie, możliwości zamówień w blokach (po co jeździć po całym magazynie) skoro na przykład można mniej więcej po połowie. Dodatkowo powoduje to rzadsze zamówienia, które są przez to dla danego artykułu większe. Tym samym krótszy przejazd, więcej kartonów w jednym miejscu a tym samym wyższa produktywność bez konieczności przyśpieszania pracy. Ale to możne za trudne dla organizujących Wam pracę.

Fifka
@Wujek dobra rada.

Wujek dobra rada to podpisz normalnie wypowiedzenie . Robisz ludzia pod górkę i taka jest prawda załóż czerwone spodnie weź uszola i idźcie na spacer . Posmyraj go po uchu może lepiej będzie myślał . Dzięki Bogu już nie muszę z wami współpracować

Kolega
@Magdalena

Ta karta to nijak sie ma do bonifikarty, czy też czego kolwiek. Poprostu zabierają ci z pensji. Pozdrawiam.

Jasio

Najgorszy pracodawca jaki mógł mi się trafić , Kierownik toksyczny siedzi na kamerach i obserwuje kto co robi tylko niech zapamięta że monitoring służy do czego innego . Tak PIP został poinformowany ???? , mam nadzieję że podejdą do tego profesjonalnie o zrobią kontrol porządną

Duszek
@Jasio

Tak, został. Jak obiecywałem, co poniektórym pracowniką.

Lis

Na dziale utylizacji cały czas plotkuja że sobą i stają na pogawędkę a jak lider zobaczy kogoś gadającego w regałach od razu afera, są równi i równiejsi, to nie jest w porządku

Szcurek
@Lis

No tam można , przecież koleżanka ma plecy . A ty szary pracownik nie możesz nic jeżeli masz opcje uciekaj Ja to zrobiłem nie żałuję , żałuję jednego ze poświęciłem chwilę temu magazynowi pozdrawiam

Dobry duszek

Ta firma nie jest jaką kolwiek konkurencją dla jakiej kolwiek firmy spożywczej. Najniższe stawki. Jakie mogą być. Już lepiej komisjonować w lidlu. 4700 brutto zamiast jakiś groszy.

Nikodem

Pewnie masz 4700 i gratuluję , ale język i palce trzymasz prosto na baczność ???? więc gratuluję (usunięte przez administratora) kasy i zero poszanowania siebie , spójrz w lustro i przemysl swoje zachowanie pozdrawiam

Rocky
@Dobry duszek

Pracuje w Aldi magaxyn juz trzy lata i mam stawke 4.650 brutto. Czy ta sa grosze?

@Nikodem

A co Ty wiesz o moim zachowaniu ? Oceniasz człowieka po tym ile zarabia, ile jest w stanie zarobić ? Co złego jest w tym, że ktoś zarabia więcej od Ciebie ? Chyba przemawia przez Ciebie zazdrość, ale i wykazujesz też oznaki wielkiej niemocy. Prawdopodobnie nie nadajesz się po prostu do tej pracy. Myślałeś o zmianie na lepsze ? Czy może poprzestaniesz na marudzeniu i zaspokajaniu swojego ego poprzez wpisy na forach...podobno anonimowych ? ;)

Mlody

W porządku w sensie że nie donoszą na swoich , są po prostu normalne a to na wagę złota... młodsze no nie wiem ile mają lat w metrykę nie zaglądam ale myślę że na pewno poniżej 40 stki ,te starsze to tylko węszą i knuja na innych

Andzia

Hej czy będąc na urlopie zaległym po wychowawczym należy się doładowanie karty Aldi

Normalny

Atmosfera która obecnie panuje jest nie przyjemna. Już nie wspominając o tym że pracownik donosi na pracownika... dokąd to ma zaprowadzić... podnoszenie głosu na pracowników.. brak profesjonalizmu także co się dziwić że ludzi ubywa, większość szuka innej lepszej pracy także to tylko kwestia czasu . Lisi Ogon

Rocky
@Normalny

Bo tu utworzyly sie grupki. Masz swoje zdanie, nie dasz sobie wejsc na glowe jestes niedobry. Tu to nawet potrafia podkablowac do biura o cos, czego dana osoba nie zrobila , byle tylko zaszkodzic tej osobie, bo po prostu sie Jej nie lubi, zspominajac, ze tu sa kamery

Edik
@Rocky

Najgorsze zachowanie to jest u kobiet które być może z zazdrości kabluja pojęcia nie mam w jakim celu .. trzeba uważać na każdego,nie można dpokojnie pracować, najlepiej jakby co niektóre osoby przenieśli do drugiej brygady w sensie wymieszali ludzi j...

Edik

Mam nadzieje ze tak zrobią bo ile można znieść obgadywania zamiast skupić się na pracy ... starsze babki tylko kujawsko za plecami , zróbcie może roszady to nie będzie grupek

Onek

Przecież się tym już zainteresowali tzn MDM tutaj na myśli Lisi Ogon nie sprecyzowała Pani o jaką miejscowość Pani się rozchodzi :) proszę to zgłosić przełożonemu przecież tutaj na forum Pani nie usłyszy.

Wisnia

Zwracam się do liderów. Nie po złośliwości tylko po ludzku. Prosimy o to żeby zadania były rozdzielane uczciwie ponoć niektórzy dostają większe zlecenia a inni tylko ochlapy na prawdę tak nie powinno być. Na pewno to czytacie więc proszę zróbcie zebranie na obu brygadach u wytłumaczcie w jaki sposób rozdzielane są zadania że nieliczni ciągle kapleyuja wielkie palety a inni nie . To nie jest uczciwe .lisi ogon

Rozczarowany

Tragedia aktualnie jestem na nockach i dość tej pracy rzucają tobą jak (usunięte przez administratora) Nie potrafią docenić ludzi . Aldi na pewno łączy ale nie ludzi , tylko łączy pod względem kablowania i gonienia do roboty .

Em

Coraz więcej osób odchodzi, oni nie przedłużają umow również pracownikom biurowym , słaba atmosfera w pracy na komisjonowaniu .lisi ogon

Leo

Z biura podziękowali trzem osobom to wcale nie jest tak mało... z działu komisjonowania też sporo osób odeszło... lub podziękowano im za współpracę także jest Pan słabo doinformowany lub i Pan również już tam nie pracuje

@Leo

A to przez to że rzadko z ludźmi rozmawiam. Przychodzę i po prostu robię to za co mi płacą. Tak jest wygodniej i dobrze sypiam dzięki temu.

Ojeju

Mnie wystarcza, bo gdyby nie wystarczało dawno bym tu nie pracował. No i dziwię się ludziom którzy tutaj pracują a nic im nie pasi. Chcesz zarabiać więcej? Przenieś się do Lidla

Normalny

Nie przedłużyli koleżance z biura Natali bo była normalna i życzliwa osoba bo mówiła jak jest , a to się nie spodobało nie trzymała palca w (usunięte przez administratora) Akurat to była bardzo dobra osoba ale jak nie jesteś (usunięte przez administratora) W tej firmie nie masz prawa bytu . Jedni mnie zastanawia wszystkie komentarze są o dziale komisjonowania zbieg ? No nie , bo na przyjęciach i transporcie są normalni ludzie i kierownicy ???? Wojtuś w makro byłeś nikim a teraz pokazujesz swoje ego ???? Pamiętaj w życie jest koło fortuny dziś na szczycie jutro na dnie razem z Mirosławem ???? Więc więcej szacunku dla ludzi bo przyjdą lepsi ???? Tworzycie taki duet , jak kotwica tylko pamiętajcie to osiada na dnie ???? Pracy przybędzie więc uderz się w ten pusty łeb i zrozum to w końcu ????

Ojeju

A, dlaczego nie przedstawisz tych argumentów, temu Panu co ma złe podejście do ludzi, tylko tutaj pianę bijesz? Mylisz że to wypisywanie tutaj swoich żali coś zmieni ? Myślisz że ktoś anonimowe wpisy tego typu weźmie na poważnie ?

Edek

A powiedz Mati z jakiego jesteś działu ? Rozwieje wszelkie wątpliwości dlaczego Ci się podoba

Jedras

W końcu głos rozsądku . Bardzo dobra rada.Jak Wam się nie podoba to sobie zmieńcie pracę . Są tacy w lisim ogonie którzy są z pracy,płacy i atmosfery zadowoleni .

Logo

Do lisi ogon ... czy normy mogą być zaklamywane ? Kiedyś robiłem mniej i miałem premie teraz wydaje mi się że robię więcej i premi brak

Maciek

Bo oni chyba losują kto w tym miesiącu będzie miał premie

Logo

Co można z tym zrobić? Może ktoś odważniejszy poruszyłby temat na zebraniu, powinni wywieszać nasze wyniki

@Logo

A co da wywieszanie wyników? Porównasz się z innymi, stwierdzisz że jesteś do bani i nie masz szansy w wyścigu o premie i tyle. Po co dodatkowe stresy? :)

@Ojeju

Może po prostu żeby wiedzieć czy daleko brakuje do premi , lepiej jak wywiesza niż co chwila ktoś biegałby do nich . I dlaczego od razu do bani,bez przesady . Przyjdz do nas popakować to może Tobie uda się wyrobić premie

Nikt ważny
@Logo

Podziwiam tych którzy za kilka zł premii chcą dawać z siebie 110%. Wracają zmęczeni do domu i nie mają sił by realizować swoje zainteresowania a życie kręci się głównie wokół pracy w której jesteś nic nie znaczącym pionkiem. Za chwilę podwyższą ci normę bo widzą że można więcej zrobić i tyle było z twojej premii. Wyścig szczurów a pracować nie ma kto i rzucają ludzi którzy mieli "ważniejsze" funkcje na kompletację.

Ona
@Nikt ważny

Z całym szacunkiem ale co ma Pani na myśli poprzez stwierdzenie "ważniejsze " funkcje ? Każde że stanowisk jest ważne ponieważ razem tworzą wspólną jedność, gdyby nie osoby komisjonujace wysyłka nie byłaby zrealizowana także jeśli to Pani podziękowano a piastowała Pani "wazniejsze" stanowisko to bym może znalazł się ktoś inny na Pani miejsce kto bardziej spełniał oczekiwania na tym "ważnym " stanowisku

Martusia
@Logo

Tak będą zakłamywane dlaczego bo ludzi coraz mniej , a pracy coraz więcej . Więc muszą dokręcić śrubę wycisnąć co się da ????

Motylek

Usuwać możecie komentarze . Ogólnie czy polecę w pracę w Aldi tak dział przyjęć i transportu bo jesteś traktowany jak człowiek przez swoich przełożonych . Dział komisjonowania nie kierownik nadęty buc traktuje ludzi jak by..... Kłamią na rozmowach obiecują gruszki na wierzbie a wiszą ogryzki . Jesteś praktycznie 7 dni w robocie(usunięte przez administratora)Grafik to mucha nie siada .

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 537.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 437, z czego 23 to opinie pozytywne, 224 to opinie negatywne, a 190 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.