Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

ciekawski

A może zrobimy małą listę inwestycji na których moża było zaoszczędzić? np. bramki na parkingu, itp macie jakieś propozycje?

ciekawski

Ciekawe co nasze związki zaw. no to. [usunięte przez moderatora]pewnie schował się pod biurkiem i na ślepo podpisał co mu dyro podsunął. "Wyjście naprzeciw postulatom pracowników" - ciekawe kto ???? Nie znam nikogo komu to pasuje. Chcą oszczędzać to niech zaczną od siebie. Jeżeli jesteśmy mało konkurencyjni to dlaczego przenieśli produkcję do Poznania? dostajemy 1/3 tego co w Holandii, a robić mamy jak jacyś beduini,z dnia na dzień możesz zacząć chodzić na 12h a i tak nie zapłacą bo zamiast urlopu masz sobie wziąść z wypracowanych godzin. A nawet w tzw wysokim sezonie może okazać się że potrzeba "pilnych" przeglądów a nas wyrzucą na wolne. Jak tak ma to wyglądać to nie wiem czy dam rade rodzinę utrzymać....

Jak tak dalej bedzie, to połowa wykwalifikowanych pracowników pójdzie w długą. Zmiany które mają wejść z początkiem nowego roku maja na celu zrobienie z pracownika niewolnika. Elastyczny czyt. śmieszny czas pracy?? Kto to wymyślił?? [usunięte przez moderatora] zniszczy ta fabrykę w krótkim czasie. Szkoda, kilka lat tutaj spędziłem ale jeżeli tak ma dalej być to odejde bez żalu... Chyba, że ktoś w końcu zrobi porządek z nową władzą w fabryce.

Witam szanownych kolegów, co sądzicie o najnowszym pomyśle równoważonego czasu pracy? Nie wiem jak Wy ale wg mnie to to połączenie czterobrygadówki z ranstadem.... chyba zaczne szykać innego zajęcia..... [usunięte przez moderatora]

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

witam co do majo i wyników to będzie(usunięte przez administratora)ają w pompie co chwile papierosik i fałszywe poklepywanie się po pleckach , a za chwile jesteś sprzedany żałosne ale prawdziwe

Q

to nie jest tak do końca że żądzący nic sobie nie robią z tego że najlepsi odchodzą po prostu im (usunięte przez administratora)

jezeli kierownictwo chce miec wyniki musi miec dobrych ludzi. a oni tak jak w przypadku majonezow pozwalaja najlepszym ludziom odchodzic a w ich miejsce daja ludzi ktorzy sie nie sprawdza. smutna prawda.

mb

tak podniosą tobie nawet o 5 zeta jak bedziesz donosił na kumpli to wtedy nawet z naganą będziesz kimś , nieliczy sie wiedza tylko gadanie dużo i najlepiej głupoty ,żądzący wszystko łykną bo sami zawiele niewiedzą , więc kolego zasuwaj pod biórko do lidera i masz nawet 7 zeta , a jak liczysz na premie napiszesz KAIZENA to panie z jakości tobie go odrzucą bo znają sie na mechanice jak ............bez komentarza , a bym zapomniał jak się będziesz udzielał w TPM i STANDARDACH to masz szanse nie na pieniadze tylko na wypełnianie setek kartek na zmiane ,które są bardziej fikcyjne niż książki Lema tak że życzę powodzenia . Zapamiętaj kolego że UNILEVER to tylko na reklamie w telewizji ładnie wygląda ,a rzeczywistość jest okrutna beduizm i czterobrygadówka za ochłapy.dla żądzących jesteś nikim zero szacunku dziś jesteś jutro cie niema ,ale myśle że juz niedługo nie pracownik bedzie sie prosił o prace w UNILEVERZE tylko UNILEVER pracownikowi żeby przyszedł do pracy ,bo jak tak dalej będzie to co madrzejszy to sam sie zwolni ,a zostaną sami wazeliniarze czyli ci co dużo mówia a pojecia o pracy niemaja bo gdzie lepiej bedą mieli nie wszędzie płaca nie za prace tylko za [usunięte przez moderatora]

Cześć, Jest ogłoszenie na przedstawiciela handlowego Algida na terenie woj. świętokrzyskiego. Może mi ktoś powiedizeć jak wygląda tutaj praca? Jakie zarobki? Tabelki, raporty, wysycenia, nasycenia, itd? Proszę o odpowiedź. Dzięki

Hej czy to prawda ze podnieśli stawke o (usunięte przez administratora)?

a te c o sa nie daja rady z przerobem?:)

zainteresowana

ktos wie czy maja zatrudniac kobiety?

gość
@zainteresowana

Kobiet nie przyjmują bo za dużo rodzą i blokują tylko etat

Nowy dyrektor swoimi reformami spusci te fabryke do kibla niestety.Chce zrobić tutaj firme na poziomie biedronek auchanów itd szkoda.

ciekawe czy po urlopach beda zwolnienia cos musi byc skoro ramsztat pszyimuie tylu nowych praownikow a plany produkcyine wcale nie sa wysokie

czy to forum jest nadal aktualne ? ostatnio gadałem z pracownikiem Unilever i podobno te całe niby "zwolnienia" to jedna wielka ściema, więc prosze o jakąkolwiek informacje. Pozdrawiam

gość

Jak NESTLE czyta o masowych zwolnieniach w naszej fabryce to chyba pękaja z dumy

daro

Ogólnie zle sie dzieje w tej fabryce dzisiaj cie przyjmuja jutro wywalaja jezeli ktos sobie robi nadzieje na dlugoterminowa prace moze sie przeliczyc zaczna szanowac pracownikow jak ludzie od maja uciekna do niemiec do pracy pozdro.

unilever - 2011-03-30 20:13:44 w innych postach pisze że mają w kwietniu przyjmować a TY było mineło piszerz ze mają zwalniać nie rozumiem tego. sam pracowałem i wyleciałem, podobnie jak moi znajomi, połowa makaronów też, nawet w radioZ mówili o zwolnieniach w tej fabryce!!!

jak mam tylko takie pytanie: czy to są zwolnienia czy zakład nie przedłuża umów? bo z tego co piszecie to nic nie można zrozumieć!! Pozdrawiam

anonim - 2011-04-06 12:55:42 ściema - 2011-03-15 20:46:31 ciekawe komu przeszkadzały te wpisy których już nie ma.... Pewnie komuś z lab, panie się oburzyły. Chodzi o to żeby nikt nie wiedział. [usunięte przez moderatora] pedro300- chyba tak:-( Bo ja myslałem,ze dostane jakaś podpowiedz a tu nic:-(

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever