Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Czy gluchy pracuje?

Witam. A jak pracuje się na aseptykach? jak atmosfera? Lider? Zespół? Dzięki za info

@Michał

Zalezy na która brygade trafisz ogólnie atmosfera kiepska dodatkowych obowiązków tyle ze ludzie ..zachowuja i odnosza sie do siebie w kategori pod ludzi krotka mówiąc albo masz wyrobane albo przesrane.. Ja osobiscie w 2 nie wspominam dobrze..ale ile ludzi tyle kwesti ogolnie.Niepolecam

Kura

Trzeba opisac Tomka w nowej firmie zeby juz na dzien dobry bedzie spalony

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Może coś więcej?

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Tereska

Brawo my. Wydzial pierWSZY ;)

Kolega

Tomasz S przenosi się do innej firmy

Stefan
@Kolega

Słyszałem ze bedzie serwisantem spieniacza w firmic cafe (usunięte przez administratora)

Kura

Czy to prawda ze tomek idzie rządzić na W2 ?No i bardzo dobrze. Ludzie z w2 łączcie sily i wykopcie go z Unilevera!

Stefan
@Kura

Juz caly wydział czeka z kwiatami na niego

Brudny spieniacz

Przez Tomka S z wydziału 1 odchodzą ludzie i powoli będzie brak rak do pracy. Ja jest po prostu ciekaw co na to dyrektor? Kierowniczka caly czas go kryje a on za jej plecami kombinuje i caly czas wszystkim mówi ze on tu rządzi. Wojtek M z każdego sie smieje a zapomnial jak Arek go gnebil.

unilever
@Brudny spieniacz

Jakos ludzie pracują w unileverze bo ja nie widze żeby stałe pracownice co x lat tu pracują żeby się zwalniały i niektóre nie sa takie stare bo z 30lat maja 40 sci i troszkę więcej i jakos tu pracują a jakby było tak zle to dawno by odeszły a siedza tu.

@unilever

Nie odchodza bo maja l4

oli

Wszyscy na l4 nie siedza a nawet jak sa to wracaja

@oli

Wracaja tylko po to aby popracowac i na l4 a jak narzekaja ..ze praca ciezka .a do zadnej innej sie nie nadają. Bo czesto albo szkola podstawowa ewentualnie zsz

Kura

Uwaga Pani Magda od kuchenych rewolucji przychodzi z misją do knajpki Sraka Cafe.Bedzie sprawdzac stare żarcie oraz brudny spieniacz o którym sluszala cala polska. Ma trudne zadanie bo właściciel to burak. Ogladajcie w Piatek w Tvn o 20:00

Kura

Przyjechal serwis od spieniacza. Numer 558 do Tomka S buraka nie odbiera. Tomek proszę o kontakt. Kurier DHL

Locco rocco

Odradzam chodzenia do knajpki Sraka cafe w srodzie Wlkp. Stare jedzenie nie mila obsluga a do tego właściciel burak.

@Locco rocco

byłem w knajpie sroka i wszystko w porządku nie pisz takich bzdur bo kiedyś sam otworzyś knajpe i cie opiszą

nygus śmierdzący
@Locco rocco

byłem tak wszystko w idealnym stanie jedzenie bardzo dobre żadnych zarzytów

Łysy

Dlaczego Zbigniew L. Z wet chodzi pijany w pracy? Ja sie pytam.

nygus śmierdzący
@Łysy

bo on bez picia nie może żyć

igi

czy w zakładzie Unilever jest można picie alkoholu podczas pracy przez wieloletnią pracownicę jakoś nikt tego nie widzi a ona robi co jej się podoba i nie boi się lidera to jest po prostu żenujące kto ją kryje mało że pije to szerzy propagandę pornograficzną

byly pracownik

nie chca przyjmowac osob ktorzy pracowali wolo przyjoc nowych bo nie znajo pracy jak nie bedzie pracy beda odwolania dziwie sie ze ludzie chca w tej firmie pracowac zalosne

aaaa

Polski trudny język

@byly pracownik

Ty widziałeś tych nowo przyietych...sama gownozeria. Bo mozna im nawciskac zeczy nie realnych jak np rozwoj zawodowy ...i sklepik firmowy ..po 3mc zdziwienie. Bo odchodzą...

Zle rozumiesz. A szkoda

Locco rocco

(usunięte przez administratora)kaze pracować ludzia mimi ze nie maja uprawnien. Dyrektor o tym wie i nic z tego nie robi. Kiedy ta Warszawa sie zainteresuje.

Sprzedawca Maca

Wiem bo widziałem

Xxx

Wszyscy narzekają a nie umieją zrobić nic!!! Proszę w VW ludzie dopięli swego a tuuuu hmmmm ....żenada każdy za plecami gada a nic ludzie nie umiemy zrobić dostaliśmy 500zl brutto na święta śmiech.... A w VW dostali 70% pensji no ku..... . Gdzie my zyjemy raczej pracujemy że po 14latach pracy dostaje człowiek 2,5tys zaraz nowi ludzie będą zarabiać więcej niż starzy pracownicy..... Gdzie są związki się pytam ???!!!!!

Szczera racja....

aaaa
@Xxx

Związki są u Dyrektora w kieszeni.

W2
@aaaa

Idzie to załatwić tylko w pracownikach siła!!!

Bigmajk
@W2

Większość w tej firmie to(usunięte przez administratora). Co tylko szczekają nie robią nic i tu zdechną:)

JACEK
@Xxx

to idz do vw co za problem a oczekujesz profitów bo 14 lat siedzisz to juz nie jest ten zakład ze byłes pracownikiem teraz jestes trybem w maszynie

Majo
@JACEK

Źle piszesz właśnie przez takich jak Ty jest w tej firmie tak źle. bo tylko robią jak maszyny co im każą zamiast pokazać że firma robi źle i można coś zrobić żeby zarobić więcej a nie niedługo na kasie w Lidlu zarobią więcej na jedną zmiane.... Dobrzy pracownicy odchodzą z tej firmy na potęgę kierownicy multasy operatorzy zostaną tu niedługo sami młodzi co i tak po 3miesiacach odejda ...jak odchodzą to źle się dzieje!!!

Zzzzz
@JACEK

Jacuś mocno kocha ten syf dlatego tak pisze albo ma dwie lewe do roboty i mu się podoba że mu płacą te grosze bo siedzi i ściemnia nie umiał nic:)brawo jacus

@Xxx

A ja dostałam premii rocznej 1300zł i 500zł w bonach na swieta tylko ze w innej firmie pracuje a tak zarabiam koło 3 tys zł na reke i tez w poznaniu

@osa

Nie potrzebują u Ciebie ludzi:) ?

@Xxx

potrzebują tylko ze system 4 bryg a premia jest stazowa kazdy ma inna ze wzgledu na lata pracy w tej firmie i na początek nowa osoba ma mniej na początek we wypłacie ale 10 lat temu z unilevera przyszło pare osob i do dziś pracuje

@osa

A w unilever żadnego startowego młodzi pracownicy dostają tyle samo wypłaty co ludzie po 14layach pracy hmmmm.... A taki młody pracownik nie umie nic ....!!! Premia kwartalna u nas to jedno wielkie oszustwo wszystkie slupki wyrobione a premia zabrana booo hmmm.... Dyrektor tak chce żenada !!!!

@osa

Na 25lecie firmy dostaliśmy w pudełku z napisem unilever 25 cukierków krowka to jest (usunięte przez administratora) firma nieee:) .... Stażowe co to jest wogole hihi....

@Xxx

Do Zzz Jacek jest rozgarniety juz tam nie pracuję..poszedl..w cholerę.bo nie jest korpoludkiem a czyttajac to. Jestem szczesliwy????

@Zzzzz

Ty chyba masz lewe bo tam siedzisz.na palecie

@Xxx

To zapraszam do rpc bebo bo ja tam pracuje i wtedy możesz cos porównać zarobki itp. bo ja nie mam premii kwartalnych jak ty tylko raz w roku premie roczna stazowa i bony na swieta gwiazdke i Wielkanoc tylko na te drugie jest mniej a multisport to każdy zakład to ma i lux (usunięte przez administratora) ja pracuje w tej firmie 12 lat w systemie 4 bryg i mam mniej więcej tyle ile napisałam ale nowa osoba na początek ma mniej a operatorzy itp. to robia za wieksza kase bo maja inne stanowisko i u nas tez niektórzy narzekają zresztą chyba w każdym narzekają zakładzie.

Standard
@Jacek

To po co się wypowiadasz na temat pracy w tej firmie jak już niebmracujesz w niej gamoniu :) teraz siedzisz na bezrobociu coooo blahahaha

@Xxx

ALE NAJGORSZYCH pieniędzy tez nie macie zarobki sa porównywalne do innych firm te 200zł czy 300zł gdzies roznicy może jest ale jak firma miesci się za poznaniem to na dojazd się straci i jakos ludzie tzn dziewczyny pracują długoletnie na pewno nie odchodzą az tak jak w granicy 2500zł zarabiają na reke jak czytałam w postach sa firmy gdzie mniej się zarabia i na pewno mechanicy i operatorzy w waszej firmie tez więcej zarabiają tak jak w mojej firmie gdzie ja pracuje.

@Jacek

Jacek ZAJECZA WAGRA TO TYYY???!!!!

kotek

Odradzamy chodzenia do knajpki Sroka Cafe w srodzie wlkp. Stare jedzenie i brudny spieniacz

max
@kotek

Jaki przełożony taka knajpa????

@kotek

byłem w cafe sroka nie jest tak żle wysoka kultura jedzenie dobre oceniam knajpe na 5

kura

w którym miejsu te szczury w sałatkach

Zawiedziony

Stara prawda głosi o tym, że kto w miare inteligentnie leci w ch..a ten będzie górą. Ta prawda potwierdza się na w2 na zupach mokrych. Jeżeli umiejętnie walisz ścieme to spoko jeżeli się wykazujesz to cię sprowadzą do pionu i masz prze..bane. Tam rządzą słupki, wykresy, analizy itp. brak właściwej oceny sytuacji. Jeżeli sprawa wymaga zwolnienia kogoś czy wyje..nia gdzie indziej bo ktoś cisnie to te ku..y są w stanie przedstawić najdrobniejsze (usunięte przez administratora), które kiedyś zrobiłeś żeby pokazać jaki to beznadziejny jesteś i dopną swego. Nikt tam nie przestrzega podstawowych procedur. a to produkcja zywnosci. Tylko na audytach i to sporadycznie tam sprzatają i wypisują dokumentacje. Tam wygląda tak jakbyś robił zarcie w jakiejś chacie. Kierownictwo nie potrafi konretnie wyegzekwowac przestrzegania podstawowych zasad przez nich samych wprowadzonych to jest śmiech po pachy. Chodzą tylko i proszą, proszę nie rób tego, proszę weź przestrzegaj tego i tamtego. Osoby, które mają poprawić proces produkcji pod kątem efektywności i wydajniści wogóle nie znają sie na temacie. Przykład, jest spotkanie na temat np. jak ulepszyć produkcje, to wyglada tak jakby budowlańcy rozmawiali o aranżacji ogrodu poprostu lepszy ubaw niz na monty pytonie. Nawet bym placil za to ogladanie kretynow oni nie wiedza nawet o czym mowia. Masakra. Smiech i zenada ale dla sciemniaczy raj na ziemi. Takie sa korporacje krzywe, slupki i te inne gowna to najwazniejsze. Najgorsze jest to ze kupa siana idzie tam na (usunięte przez administratora) naprawde masa pieniedzy i one sa bo to widac ale na premie nie ma. Stosunek 1do10 to 9 na gowna a 1 na premie.

JACEK
@Zawiedziony

masz racje ,,wykres słupek ,,byle ładnie wypasć na papierku ,,,sciemniam bo ładnie gadam i pisze i mam nawet nadgodziny korporacyjny wyscig szczurów ,,praca od audytu do audytu nie wazne ze pracujesz dobrze wazne ze napiszesz odde do korporacji ,, zle sie dzieje to tyle A SZKODA

Haha

Jwk jest na makaronach?

nick
@Haha

tam jest ok masa kobiet czasami jak zmjie sie zachowują ale kordynatorzy spoko polecam ,,,,tylko nie w2 duza rotacja pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever