Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Eryk

Obrażanie innych pracowników świadczy na niekorzyść jedynie o piszących

Michal

Uwaga wydzial 1. Zbieram na prezent dla Tomasz S wydzialu 1. Wszyscy pracownicy ofiaruja mu buraka. Tomek postawi sobie na biurku w nowej firmie i powie ale ten burak jest do mnie podobny.

Szewczyk Dratewka
@Michal

Tak się składa, że zatrudnił się w cukrowni

Aska

Duzo osób przyszło z kimbala i sobie chwala u was prace bo maja lepiej niż w kimbalu tak bynajmniej mówili ze więcej zarabiają i ze atmosfera lepsza i socjal również i ze nie traca na dojazdy .

Pracownik w2

Ta firma to juz dno dna wyplaty na poziomie Pani na kasie w Tesco Liderzy na dzialach buraki totalne podpierdzielanie na kazdym kroku. Nie polecam nikomu z daleka od tego szamba...

kasia
@Pracownik w2

A jakos dziewczyny pracują za te 2500zł na reke bo maja na produkcji wiec zle jakos nie jest mojej koleżanki syn zatrudnił się u was i chyba jego 4 wypłata i miał 2700zł na reke bo widziałam kartke bo ja pracuje z jego mama tylko ze w nivei i wypłatę mamy podobna na 3 zm.

@kasia

Polski trudny język blahaha ???? naucz się Kasiu pisać po Polsku ze zrozumieniem!!!

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Łukasz

Miałem kiedyś dziewczynę i napisałem jej list a ona ten list dała innemu ...

Wu
@Łukasz

Piękne słowa , w sam raz na ten rynsztok

Wieloletni pracownik

Szkoda czasu zarobki takie ze pracownicy tymczasowi dziekuja za przejscie na unilever. Zarobki maja wieksze od nas.Nie polecam nikomu to juz nie jest Unilever co za poprzedniego Dyrka obecny to nieudacznik (usunięte przez administratora)

łukasz
@Wieloletni pracownik

A co słychać u głuchego pracuje na ekspedycji na w 1 jest jeszcze taki nygus śmierdzący jak był

Ryszard Kępiński
@łukasz

Tak pracuje

kura
@Ryszard Kępiński

mam problemy ze starym sapem może mi Michał pomoże z góry dzięki

Waldi

Co wy jakieś bzdury wypisujecie? Może inspiracja konkurencji?

@Waldi

Jakie bzdury sama prawda !!!!!!!

Szczęśliwy

Firma nie jest zla tylko. Żądza nią.patafiany którzy..mysla ze jak skluca ludzi beda większe wyniki i wykresy..to niestety nie prowadzi do dobrych zmian ...zadzacy nie chcą sluchac co sie dzieje na wydzialach.. A na wydzialach kazdy chce -byc kims wiec. Zachowuje sie jak pajace..pracowalem i na w 1 i na w2. Wyplaty wielkie nie byly ole szlo wyżyć..nie wytrzymałem tego. I psychicznie i nerwowo. A jak wiadomo dac do pracy ..i majac odruch wymiotny do niczego dobrego nie prowdzi..teraz wszyscy czekaja za podwyżką ktara bedzie pewnie znikoma. Czesc odeidzie ludzi zostana ci co sa po 50tce. Bo co oni moga robic..mlodzi beda kombinowac. Czylli l4. Opierdalanie po katach ale wczesniej czy pozniej odeidzie. Moral. Zostana emeryci i cwaniaki. Bedzie walka o byt I jeden na drugiego bedzie patrzyl wilkiem ..boze gdzie ta. Fajna firma co byla jeszcze 5 lat temu ..

Obiektywny

A Gandalf i Wielka Stopa topi te fabryke idziemy na dno..... Teraz pseudo inteligent przyszedl z majonezow ratowac glassa. O zgrozo....

Baton

Powiem tak każdy sprzedaje kogo tylko może. Wyścig szczurów zdjęcia filmiki itp. Batman i Robin czołowe zaganiary. A sami palą ćmiki i trawę po kątach. Wszyscy robią co tylko mogą żeby kogoś zgnoić. Kultura osobista to dno dna. Swoją drogą ludzie z ranstad traktowani gorzej niż podludzie. Aż mi ich żal czasami. Jeżeli ktoś chce pracować w normalnych warunkach to napewno nie unilever. Odradzam pracuję już parę ładnych lat i z roku na rok coraz gorzej. Nie mówię już nawet o zarobkach bo szkoda słów i nerwów. Brak organizacji zwalanie obowiązków na innych byle by się nie narobić. A jeśli ktoś chce zrobić z ciebie szmate to napewno mu się to uda nie ważne że robisz i się starasz. Ważne jest tylko to żeby (usunięte przez administratora) tyle w temacie.

Ząbek
@Baton

No i zostaje jeszcze temat Bobra który przoduje w podpierdalaniu nawet przed batmanem do tego stopnia że zmienił miejsce na takie aby widzieć lepiej jak chłodnia leci w (usunięte przez administratora) trzymajcie się ciepło chłopaki

Batman ????
@Baton

Witam jeżeli masz ochotę porozmawiać to zapraszam zawsze znajdę trochę czasu aby ci wyjaśnić to czego nie rozumiesz w mojej osobie i jeśli coś już piszesz to miej odwagę się podpisać bo najwidoczniej twój poziom jest tak jak i wzrost na etapie szóstej klasy pozdrawiam

@Batman ????

Prawda w oczy kole????!!!!!

Batman
@Balbinka

W żadnym wypadku ja niemam sobie nic do zarzucenia jeśli jest choć jedna osoba która uważa że ja ją "podpierdolilem" to czekam na konfrontację i odwagę w pracy pozdrawiam

Luky
@Batman ????

Wy nigdy nie macie sobie nic do zarzucenia święte krowy ...zachowujecie się tak jakbyście wy tu byli dyrektorami jak ta firma była by wasza .....hmm... Mogli byście się starać jakby ludzie tu zarabiali po 4tys na rękę a nie te ochłapy .... Obowiązków coraz więcej a wypłaty w miejscu ZENADA !! DO WAS TO WY PODPIERDALACZE DUPO WLAZY TYLKO ZEBY SIE WYKAZAC PRZED PRZELOZONYM ZA 50ZL PREMI !! CZAS WIELKI ZEBY KIEROWNICTWO POGADALO Z PRACOWNIKAMI CO JEST NIE TAK BO TO MY LUDZIE ROBIMY NA TA FIRME NIE ONA NA NAS ....

@Luky

Święta racja

Ciapuś

Unilever będę wspominał jako największą leserownie w jakiej pracowałem, zwłaszcza na chłodni/mroźni. Generalnie to praca nie była wcale taka zła tylko atmosfera między spedycją a chłodnią nieco się zagęściła i zrobiło się tam trochę toksycznie. Ludzie robią sobie nawzajem zdjęcia i wysyłają maile do zarządu zamiast omówić wszystko na spokojnie - dziecinada Sam zaś zarząd składa się z osób niekompetentnych. Brak porozumienia między zarządem a wykonawcami co jest w sumie normą w polskich zakładach pracy. Największym królem spośród głupków jest alkoholik o ksywce "Ząbek", który jak sam twierdzi uczęszcza do jakichś terapeutów. (odnotowana psychoza behawioralna) Cwaniacki burak i prostak myślący, że jest zabawny. Jego krzywy ryj nadaje się tylko i wyłącznie do testowania wytrzymałości kijów baseball'owych.

@Ciapuś

(usunięte przez administratora) Ząbka

Bartas Love

Po odejściu z wydzialu 1 ptako-buraka ciekawe co zrobi pseudo tapicer z mealkity tak zwany Szymański. Przecież facet nic nie potrafi o o linii melkitowskiej nie ma bladego pojęcia. Bedzie musial z tylka ptaka wyciagnac cala reke ui ruszać do WV obijac fotele.

Rocco rooko
@Bartas Love

Masz na myslu tego tapicera który mówi na kozich ze jest kierownikiem a tak naprawdę by swojego syna sprzedal za grosze

Kura

Sroka wylecial przez Surdyka który zrobil mu gnuj w calej Warszawie i byl pare razy u dyrektora i skladal pisma o mobbing fizyczny i psychiczny z tego co słyszałem. Dzięki niemu wydzial 1 odechne i nie bedzie mial buraka na wydziale

Lucek

Czy to prawda ze na wydziale 1 Giermach i Majewski uprawiaja sex w windzie na standardach ? Pamietam te czasy kiedy Giermach chodzil za reke z Arkiem a potem zaczął sie uganiac za pewna dziewczyna z labo. Z Majewskiego zawsze sie smiali ze jest slaby i gubi rdze po hali. Jeszcze troche to wywala go za mobbing. Tak jak Michal z ekspedycji który złożył pisma o mobbing i zrobil gnoj w calej warszawie ze az dyrektor zmusił go o odejście z firmy. Wiec ludzie noe bójcie sie i skladajcie papiery o mobbing do dyrektora. Moze dzieki temu ta firma odbije sie od dna bo jak narazie to wyglada jak z filmu tytanik idzie na dno

Lucek
@Lucek

I dzieki temu Sraka odchodzi...

iza

Drodzy Państwo właśnie złożyłam wypowiedzenie, idę pracować do Lidla. na początek zaproponowali mi 300zł WIĘCEJ netto. bez nocek. bez normy. żegnam.

Mmmmmm
@iza

Brawo.... Tak jak piszą inni na kasie w Biedronce lub Lidlu zarobi się więcej niż tuuu.... W tym kołchozie bez perspektyw dla dyrektorka liczą się tylko tabelki które robią kierownicy a oni wszystko zrobią tak żeby on był zadowolony a ludzie to bydło które go nie obchodzi

Nadzieja

Czy ktoś coś wie na temat strajku włoskiego który ma się odbyć w naszej fabryce organizowany przez związki. Chodzi oto czy to prawda czy plota. Chociaż mam nadzieję że jest w tym coś bo wszyscy w innych firmach dostają podwyżki a u nas wypłata stoi w miejscu

Kudlaty
@Nadzieja

Jak my ludzie pracujący w tej firmie nie zaczniemy walczyć o swoje tak jak w innych firmach to nie dostaniemy żadnej podwyżki... Niedługo na kasie w Biedronce ludzie będą więcej zarabiać niż mu na trzy zmiany żenada......!!! Musieli byśmy napisać postulaty jakich zmian byśmy oczekiwali przedstawić je związkom one dyrektorowi tak jak zrobili w VW i dopięli swego ....tylko u nas pracownicy są (usunięte przez administratora) boją się wszystkiego a w grupie siłą samemu nie zrobi się nic.... A nasze związki to tylko co miesiąc umieją brać od ludzi 25zl i nie robić nic bo są w kieszeni dyrektora i boją się o robotę....żenada a nie związki!!!

Miło bylo
@Nadzieja

Związki w vw sa poza zakładowe dlatego walczą o pracownika bo dyrekcja firmy nie ma nic do nich (związkowcy nie są pracownikami vw) mój znajomy po dwóch latach pracy tam na linii produkcyjnej dostaje 4200brutto ...a u nas pracownik z 10letnim stażem jako operator dostaje 3800brutto śmiech na sali, albo zatrudnia nowego pracownika jako operatora to po trzech miesiącach ma też 3800brutto gdzie tu logika ....a firam unilever przynosi ogromne zyski tylko my mamy mydlone oczy że nie ..... Dobrze że jestem już na okresie wypowiedzenia po prawie 15latach pracy w tym (usunięte przez administratora) i trzymam kciuki za Was żebyście wkoncu zebrali się w siłę i walczyli o swoje a jak nie to są lepiej płatne firmy niż ta !!!

ALICJA
@Miło bylo

NIE PORÓWNUJ UNILRVERA DO WW BO TO INNA BRANZA W KAZDYM ZAKŁADZIE JEST INACZEJ INNE ZAROBKI INNY SOCJAL LEPSZY BADZ GORSZY MOJA ZNAJOMA U WAS PRACUJE ZE 20 LAT I NIE NARZEKA AZ TAK I Z TEGO CO WIEM TO U WAS SA AKCJE ZAKŁADOWE BO UNILEVER JEST NA GIEŁDZIE TYLKO NIE WIEM CZY ZWYKŁY PRACOWNIK MOZE SOBIE WYKUPIC ZEBY ZAROBIŁ BO W NIEKTORYCH ZAKŁADACH TAK JEST.

Dziwny kraj
@ALICJA

....o czym Ty kobieto piszesz no i co z tego że inna branza ale np. tam też ludzie pracują na linii jak i tu ...tam ludzie są doceniani za to co robią a twoja koleżanka może jest taka leniwa osoba że jej się tu podoba bo nie robi nic tylko ściemni i dostaje 2000tus na rękę i nie walczy o podwyżki żeby było lepiej bo się boi że jak ja zwolnią nie znajdzie pracy tyle w temacie!!!!

@ALICJA

Jak Twoja koleżanka chce akcje seeee kupić niech kupuję bo może ....nooo zarobi na nich miliony blahaha

Alicja
@Dziwny kraj

Z TEGO CO WIEM ZARABIA 2500ZŁ NA REKE PLUS SOCJAL JAKIS JA ROWNIEZ PRACUJE NA PRODUKCJI TYLKO ZE W INNEJ FIRMIE I MAM 3 TYS ZŁ NA REKE TYLKO ZE W 4 BRYG I TEZ W FIRMIE SPOZYWCZEJ A TOBIE JAK ZLE TO IDZ DO WW TAM TEZ NIE JEST TAK KOLOROWO.

Xxx
@Alicja

To po co się wypowiadasz jak nie pracujesz w tej firmie .... Skąd wiesz jak jest w VW że piszesz że nie jest kolorowo wszystkie fora odwiedzasz i komentujesz do siebie wonnn

kama
@Nadzieja

Żeby były podwyżki od razu z 200 ludzi by musiało połozyc wypowiedzenia i tak co dziennie to wtedy może by się cos zmieniło bo wtedy było by za mało ludzi żeby cos robic ludzie musza się zwalniac a co do innych firm to sa podwyżki ale inflacyjne 100zł co roku bo ja w takiej firmie pracuje ale strajk tez może pomoc jesteście dużym zakładem u mnie nikt by nie wyszedł bo pracuje w małym zakładzie w stosunku do waszego.

izi
@Xxx

Najlepiej to olac prace na produkcji za 2500zł na reke na 3 zm i się zatrudnić w takim lidlu bo 3 tys zł na reke się zarabia bo co roku dostawaja podwyzke o 10 procent swojego wynagrodzenia za chwile to w takim markecie będzie bardziej się opłacać pracować niż na produkcji w jakims zakładzie

@izi

Święta racja ...a dyrektorek nie widzi problemu nie robi nic dla pracowników a później się dziwi że ludzie nie chcą pracować albo na L4 siedzą ...

Balbina

A ty do pracy przyszedłeś?? Czy kolwgów szukasz bo nie rozumiem . Jak się jest leserem to nie dziw że na w2 miałeś ciężko pozdro.

Mmmmmm
@Balbina

Unilever to jedno wielkie dno ....ta firma powinna się nazywać leser większość tam pracujących to lesery którzy siedzą tam bo nigdzie więcej by ich nie przyjęli do roboty nie umieją walczyć o swoje i siedzą tam za marne grosze a dyrektor się śmieje że ma białych murzynów ... Większość firm docenia pracowników a tu premie zabierane nie mówię już o podwyżkach ...i te żałosne związki brak słów na tą firmę....tyle w temacie

Arek

Uwaga dziewczyny z labo moj kochanek Giermach na was poluje...n

Xxxx

Ludzie są zdesperowani gotowi na strajk czekają tylko na decyzje związków

W1
@Xxxx

Jestem ciekaw czy coś wogole z tego będzie czy znowu Pan dyrektor sprawę zamiecie pod dywan

K

Ale juz podobno nie jezdza razem do pracy i na stołówce ze soba nie rozmawiają. Maciej pewnie tylko o tablecie jej nawija a oba obraduje pewnie wszystkich a sama nie widzi jaka jest naprawdę

Stefan

Cala fabryka sie śmieje z ich romansów

Kitka

Zajmijcie się walka o podwyżki i lepsze warunki pracy a nie ciągłe (usunięte przez administratora) o bzdurach ...stajecie sie monotematyczni z tymi romansami .....zawsze w sobotę wieczorem po alkoholu stajesz się " bohaterem" i oczerniasz innych ...to słabe naprawdę

Miło bylo
@Kitka

Brawo ....szczera racja!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever