Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

ściema - 2011-03-15 20:46:31 ciekawe komu przeszkadzały te wpisy których już nie ma.... Pewnie komuś z lab, panie się oburzyły. Chodzi o to żeby nikt nie wiedział. [usunięte przez moderatora]

wyjadacz

no i ile już tych osób zwolnili? wiem że z W II jedna głowa poleciała z produkcji, a reszta ?

roman

dlaczego wogóle zwalniali ? mieli przecież zwiększać produkcje ? nawet szykowali ludzi do przyjęcia a tu nagle zwolnienia?

niech zainteresują się liderami którzy krótko pracują a szybko awansowali!daje do myślenia!

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
unilever

w innych postach pisze że mają w kwietniu przyjmować a TY było mineło piszerz ze mają zwalniać nie rozumiem tego.

tadziu

masowe zwolnienia kto ci to powiedział co? w poznaniu nie ma zwolnień co TY piszerz?

było mineło

Teraz w unilever to masowe zwolnienia do kwietnia sporo ludzi ma wylecieć... masa ludzi juz poleciała i to nie koniec,,,,

ma to sie ruszyć w kwietniu na dobre jeśli dobrze pojdzie.4 brygadowka bedzie jak sie dobrze linia rozkreci czyli od ok sierpnia. Teraz i moze jeszcze przez polowe kwietnia pojda dwie zmiane potem 3. Pozdrawiam

praca

czyli kolego mówisz zę będą przyjmować w kwietniu ? Możesz mi okreslić mniej więcej kiedy? Zależy mi na tej pracy bo unilever według mnie to najlepsza firma w poznaniu i daje dobre warunki pracy. a chomik robi na dwie zmiany? bo ja myślałem że na 4 brygady. ale dzięki za informacje z góry mam nadzieje żę będe w kwietniu przyjęty bo czekam z nadzieją.

myszka - 2011-03-26 15:30:52 słuchaj kolego ja już mam badania zrobione w lutym lekarskie ale pani z kadr mówiła że mam czekać .Niby nie wiadomo kiedy ta linia ruszy, ale badania mam zrobione no i czekam niestety. słyszałem że niby moce produkcyjne spadły . Napisaleś , że obsada jest cała także chyba [usunięte przez moderatora] wybrali ludzi z innych działów? jeśli masz zrobine badania i byles na rozmowie to jesteś przyjęty. Jednak musisz czekać bo tak jak napisałes na dziale "Mokre- Weat"y o tej porze zawsze spada im produkcja, więc nie mieli co z ludzmi zrobic to ich na Chomika przenieśli. Teraz od 3 tygodni na chomiku cisza znów mają zacząć działać od kwietnia i pewnie tak będzie tak więc czekaj cierpliwie. Pozdrawiam

myszka

słuchaj kolego ja już mam badania zrobione w lutym lekarskie ale pani z kadr mówiła że mam czekać .Niby nie wiadomo kiedy ta linia ruszy, ale badania mam zrobione no i czekam niestety. słyszałem że niby moce produkcyjne spadły . (usunięte przez administratora)

Nowa linia ma ruszyć od kwietnia, tz. będą przeprowadzane próby technologiczne więc ludzie bedą pracowac na dwie zmiany.Ale maja już pełną obsade. Nic nie zaszkodzi jak podeslesz swoje CV bo tu co chwile ktoś się zwalnia lub potrzebują nowego człowieka.Przy tym warto sie co chwile opominac i pytac czy kogoś nie potrzebują.

mycha

hej pracuje w tym zakładzie ktoś z Szamotuł?

bambo

hej kiedy otwieracie tą nową linie? czy wogóle będzie otwarta?

ściema

ciekawe komu przeszkadzały te wpisy których już nie ma....

g

komuś prawda przeszkadzała,co dzieje się w tym zakładzie!!! Jakie są rodzaje rozrywki!!

struktura

operator - lider zminy - lider proukcji - manager wydzialu - dyrektor fabryki

Było stawkach we wczesniejszych postach

marek

a dużo ludzi będzie tam robiło i ile średnio sie tam zarabia?

samiecalfa

linia nazywa sie OHMIC zdrobniale "chomik" :-) część ludzi z innego działu reszta obsady od kwietnia, a że to nowa technologia to i prób dużo. A w sierpniu to już towar w sklepach ma być.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever