Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Ale wszelkie działania na szkodę pracownika są jak najbardziej ok ? Żałosne !!! Dlaczego nikt za nami się nie ujmie !!!

Pracuję tu już 6 lat...i uwierzcie mi jest osiem razy gorzej-teraz...Niegdyś kraina mlekiem i miodem płynąca...obóz pracy-totalna masakra-tylko dokładają, pracy coraz więcej, chore wskaźniki, normy, targetu...nie ma miejsca na ludzi, nie liczcie też że teraz ktoś o nas-o Was pomyśli-ważne, że realne oszczędności będą...i zaklinam się, nie tylko na produkcji jest tak beznadziejnie....

zablokujmy wjazd będziemy chodzić po pasach w kółko no ale zimno jest

obserwator

przyglądając się różnym aspektom polityka firmy jes(usunięte przez administratora) na różne(usunięte przez administratora)

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ewentualnie wszyscy w jeden dzień wziąć urlopy na żądanie,chorobowe !!!!

Pracownik zup mokrych

Strajk będzie nie legalny ale strajk włoski jak najbardziej,Nic Ci nie będą mogli zrobić.I za tym jestem jak najbardziej !!!!!!!

może będziemy strajkować ?

Pracownik zup mokrych

Jeżeli się zgodzimy na ten system pracy to już po NAS !!! O oni sobie myslą że mu nie mamy rodzin.Mamy całkowicie sie oddać pracy?NIGDY !!!!!! To firma jest dla nas a nie my dla firmy.Tylko juz wszyscy o tym zapomnieli.Nasi dziadkowie walczyli o wolne soboty i osmiogodzinny dzien paracy a teraz my wszystko mamy zaprzepaścić?! NIGDY !!! Nie pozwólmy sobą pomiatać,Gdzie nasza godność.Owszem praca jest ważna ale nie ponad wszystko.Dla mnie najważniejsza jest rodzina anie praca.A przy tym systemie pracy będę miał znikomy kontakt z rodziną.OBUDZMY się i dajmy znać że my też tu jesteśmy i nasze zdanie powinno sie liczyć,a nikt sie nas nie pytał co my pracownicy na to.

wetowiec

do biurowego cd. - faktycznie były setunie ale dla przyjemności w robocie nie zostawałem, to że dzieciaka widziałem pół godziny od rana przez cały tydzien a później weekend gdzie jak wracałem do domu to żona i dzieci już spały - czy to wszystko jest dla ciebie normalne? To wszystko żeby zostalo w portfelu coś więcej niż raz do sklepu, ale ty masz widocznie to wszystko gdzieś. Piszesz że jedynka nie ma od pól roku nadgodzin - to prawda, ale po ośmiu godzinach idą do domu od stycznie to już nie będzie takie oczywiste...

wetowiec

Do biurowego - [usunięte przez moderatora]. Cztery brygady zostają na ketchupach, na majo na kuchni pewnie też. O nic nigdy nie prosiłem i prosić nie będę. Tym bardziej j(usunięte przez administratora)Wyjdż na halę i stań za paletą na majo 12 godzin za [usunięte przez moderatora] ci odpadnie, życie to nie tylko k(usunięte przez administratora)

kargul

Biurowy/nie masz pojęcia co to jest praca na produkcji,nie zarabiasz (usunięte przez administratora)siedzisz pół dnia przy komputerze , w necie ,na pierdołach,przy kawie ,i tak caly czas!bo nie wierze że nie.Gazety wam codziennie przywiozą cały stos do czytania ,żebyście się nie nudzili.My nie mamy takiej pensji jak wy!!!samochody służbowe ,taxi lux wycieczki zagraniczne,wyjazdy pseudo integracyjne,zakupy w sklepiku podczas pracy(na telefon) nie macie 4 brygad zamień się na caly dzień idż na produkcje to nie wytrzymasz 1 godziny i medicover cie bedzie reanimować jak będą mieli czym!nie bądż taki hop do przodu bo ci tyłu zabraknie!nierobie

Mowcie tak dalej, szczególnie pracownicy jedynki... a bedziecie szukac roboty szybciej niz Wam sie wydaje. Dyrektor wprowadza zachodnie standardy zapominajac o zachodnich placach. Jezeli sie zgadzacie na takie traktowanie to zal mi Was bardzo. Ja nie zamierzam

rozczarowany

Naszi dziadkowie walczyli o wolne soboty i osmio godzinny dzien pracy.A my co sami się zgadzamy żeby nas tak traktować jak [usunięte przez moderatora]Terza system pracy a nastepne co bedzie zabrane- premia kwartalna?premia roczna?Wszystko zabiorą jezeli nie bedzie z naszej strony odzewu.DOŚĆ !!! Nie dajmy się to firma jest dla nas a nie my dla firmy.

A kto Ci w ranstad każe pracować ?! lepsza już stacja benzynowa chociaż się nie namacham. Zlikwidować pośredniaki ! ! ! (usunięte przez administratora)

biurowy

Krzywda wielka na wetach i majonezach a reszta fabryki nadgodzin nie miala od(usunięte przez administratora) Plakaliscie na 4 brygadowke a za chwile bedziecie o nia prosic, a tu zong - skonczy sie sezon i zamiast o nadgodzinach, to bedziecie marzyc o pracy.

Matrix

W krainie miodu i mleka, pszczoły dostały zatwardzenia. Koniec ElDorado ? za(usunięte przez administratora) Moze w koncu zaczniecie pracowac tak jak w calym Poznaniu. Kto dzisiaj ma nadgodziny i zlecenia ?(usunięte przez administratora) a moze powrot na ziemie ? Wezcie sie porzadnie do roboty to moze goracy kubek bedzie smakowal,(usunięte przez administratora)

ciekawski

o to właśnie im chodzi więcej pracy za mniejsze pieniądze, a to że po opłatach nic nie zostanie to już im wisi.

lallala

na Unileverze świat się nie kończy pamiętajcie o tym (usunięte przez administratora)pracować na produkcji to mija sie z celem a jeszcze przyjdzie (usunięte przez administratora) ktorej jest coraz mniej zabierze. Nie wiem jak wy ale ja już swoje dokumenty składam w innych firmach gdzie płacą chociaż nadgodziny a praca jest rownie Ciężka. Drogi Panie Dyrektorze a moze wprowadzimy ten czas rownowazony ok wzamian za nagodziny ale stawki obecne trzebaby pomnożyć razy 2 wtedy żyłoby się nam dużo lepiej.

Myśle ze kazdy będzie tak pracował jak zarabia (od stycznia) czyli na 40% pan dyrektor i jego świta zadowolona? Jak płaca taka praca.....

Unilever w Poznaniu upada ! ! ! tylko jeszcze nikt o tym nie mówi głośno

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever