Opinie o w-Support.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie w-Support.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w w-Support.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o w-Support.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Autoryzowane serwisy są najgorsze i to nie tylko komórkowe. Klienci, lepiej przed oddaniem swojego telefonu do w-support'u róbcie zdjęcia swoich telefonów, bo często telefon wychodzi z serwisu w gorszym stanie wizualnym niż przyszedł.

polaczek_biedaczek

i to jest właśnie polskie myślenie wartością nie jest pracownik ,który jest doceniany i czuje się fragmentem czegoś ważnego, częścią zespołu, dla którego jest istotny i jest za to doceniany. Jakie to nasze. pani M odniosła sukces. Tak odniosła na krotką metę. Nie długo odejdzie więcej ja już odszedłem, [usunięte przez moderatora]

stefan

Wasze wypowiedzi tylko potwierdzają, że jest skuteczna.

robotnik

Ludzie, przestańcie się zdradzać na tym forum z tym kto ile może zrobić i w ile czasu.[usunięte przez moderatora] Ta premia od sztuk za 8 dni może i jest dobrym pomysłem, zawsze to jakaś motywacja. Ale podwyżka podstawy rzeczywiście by się przydała. Ceny wszystkiego poszły w górę, a zarobki stoją w miejscu. 500zł netto- całkiem miło mogłoby być, aż by się chciało naprawiać[usunięte przez moderatora]

Serwisant

Bardzo przyjemny kontakt. Zadzwonili, zaprosili. Rozmowa w miłej atmosferze z Panią z kadr i jakimś specjalistą z serwisu. Najpierw zwykłe pytania, później zadanie praktyczne. Dostalem telefon do naprawy :-) Na początku stres, że nie podałam. Potem okazało się że mam do dyspozycji instrukcję. Każdy kto choć trochę umie posługiwać się narzędziami takimi jak śrubokręt da sobie radę. Najważniejsze to sie nie denerwować i czytać to co napisali. Reszta jakoś idzie. Wiem, łatwo się mówi, ale naprawdę to nie jest trudne.

Standardowe pytania o doświadczenie, zadania w poprzedniej pracy, powód zmiany pracy, wykształcenie. Poten praktyczne zadanie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pan Duda

Dokładnie zadziwcie nas swoją hojnością. 1) Zostaliśmy jedynym autoryzowanym serwisem (jaki to był szum i jaka radość :). 2) Nowa menadżer po coś jest czyli są nowe autoryzacje bo jeżeli nie ma to po co ona. Żeby klamki działały starczy konserwator. 3) Jest co robić przecież są telefony. Tak kochani tutaj jak z porami roku zima należy do was możecie zwalniać ale lato jest nasze a jak nie to sami sobie dłubcie w tym [usunięte przez moderatora] Myślę ,że podwyżka o 500 zł netto jest dobrym pomysłem (oczywiście podstawa) z uwagi na realny spadek siły nabywczej naszej pensji w porównaniu z ostatnimi 5 latami. Tylko nie rozśmieszajcie nas, że firma nie przynosi zysku...

aonim

Witam, Byłem w poniedziałek na rozmowie kwalifikacyjnej. Poza standardowymi pytaniami dostałem do rozebrania i poskładania jakiegoś starego SE. Jak długo czeka się na odpowiedź od działy rekrutacji? Czy bardzo potrzebują teraz pracowników? Jakimi kwalifikacjami dysponują przeważnie nowo przyjęci? pozdrawiam

Ksik, miło wiedzieć że Ci się wiedzie, pozdrawiam :) Co do atmosfery w firmie, to faktycznie jeszcze rok temu było naprawdę fajnie. Nie czuć było presji, byliśmy dla siebie mili. [usunięte przez moderatora]

Ksik

Zostaw szrociaża w spokoju kto był i zobaczył może się wypowiadać. Z szacunku dla chłopaków nie wypowiadałem się bo dużo miłych chwil było w supporcie ale z tego co widzę na forum i co słyszałem, po prostu przykro mi ,że tak się dzieje. Mi motywacja odeszła dawno. Dlatego zmieniłem pracę ale z przedmówcą kilka stron wcześniej się zgodzę kiedyś było lepiej. Bałem się tego o czym teraz mowa i ciesze się, że są te wszystkie "płytkie chwyty" poza mną. Pozdrawiam załogę i trzymam za was kciuki chłopaki ni dajcie się w jedności siła :)

Zwyrol ;]

Wszystko zależy od tego jakie modele naprawiasz i jakie usterki. Robiąc tipo i wymieniając jedynie słuchawki to i w 3 godz zrobisz normę, ale weź sobie skrzynkę MT11 czy inne szroty i napraw wszystkie zgodnie z procesem (kalibracja, gng itp) to się zesrasz.

a taki tam

narzekacie na pewną grupę ludzi którzy są dobrzy i robią w 5h normą nad która inny musi siedzieć 8h -dlaczego ? JA ich podziwiam.To oni powinni prowadzić szkolenia. pracując 5h dziennie wyrabiając średnio po 23...może nawet 25 szt dziennie to nie lada sztuka. Mają chłopaki głowę na karku i tylko im pozazdrościć . [usunięte przez moderatora] no - technik który umie zrobić normę w 5 h zasługuje na " dyplom " a technicy którzy robiąc 8 h dziennie nie wyrabiają normy ( już za chwilkę 25 szt :)))) powinni zmienić firmę . [usunięte przez moderatora]

nowy

Pracuję hammersbach, zamierzam do Was złozyć papiery. O co chodzi z tą atmosferą? Rzeczywiście jest tak fajnie? Słyszałem, że wiele osób właśnie atmosfera tam trzyma.

niekumaty

[usunięte przez moderatora] 1) Firma celowo utrzymuje tak małą podstawę (bo tyle to już na prawdę zarabia się na nie których kasach). Resztę musisz sobie dorobić praca na akord..... 2) Nie możesz sobie dorobić zbyt wiele dlatego ustawione są targety progi w ten sposób żeby dla 70% premiowanych nie było to więcej niż 500 zł brutto bez grupówki. [usunięte przez moderatora] Pamiętaj drogi techniku serwisancie. Zastanów się jeżeli zechcesz brzydko powiedzieć o Twoim koledze czy oby nie jedziecie na jednym wózku bo ten nierób chcąc nie chcąc jest z Tobą, a nie patrzy na Ciebie z piedestału tabelek, planu i 3 razy wyższej pensji.

aaaaaaaaaa

3000 na reke owszem mozna zarobic, jesli sie (usunięte przez administratora) w soboty. w firmie jest coraz gorzej, technicy obwiniani sa za WSZYSTKO ! [usunięte przez moderatora] norma od pazdziernika 23, potem od nowego roku 24, jakos ma isc w gore, ciekawe jakim sposobem ? [usunięte przez moderatora]

Źle mnie zrozumieliście. Może obecna płaca jest wystarczająca dla osób, które mieszkają z rodzicami i nie muszą się martwić z czego opłacić czynsz. Bo nie ukrywajmy 2000zł. netto to jest bardzo mało. Nikomu nie ubliżając, kasjerka w biedronce ma tyle samo jak nie więcej, a nie są jej stawiane takie wymagania jak technikowi. Są też tacy co mają żonę, dzieci, kredyt, samochód i wtedy wspomniana wyżej kwota jest niska. Ale jak ktoś chce tam pracować za takie, a nie inne pieniądze to jego sprawa. Ale dzięki takim osobom stawki są tak niskie. Pracodawcy się już do tego przyzwyczaili. Normę trzeba wyrabiać i czasem przyjść w sobotę, by zarobić więcej. Wystarczy chyba myśl, że inni mają znacznie więcej pracując od poniedziałku do piątku.

....

Chyba nie zrozumiałeś. Chodziło o to ,że może być tak źle jak w niektórych serwisach gdzie jest gorzej. Serwis zawsze pozostanie serwisem i jak się pracuję każdy widzi i wie z tym 5000 brutto ktoś przesadził bo jak ja ładny czas temu pracowałem nie przekraczałem 3000 na rękę raczej a przy żonie i dziecku to nie jest za wiele. [usunięte przez moderatora] Kiedyś w W-support zarabiało się lepiej i w miarę stabilnie. Z tego co mi wiadomo z rozmów z ludźmi, którzy zostali na pokładzie podwyżek a ceny w górę poszły. Teraz po zmianie pracy jest normalnie mam pieniądze od pierwszego do pierwszego trochę mogę odłożyć na czarną godzinę i na wczasy wyjechać bez kredytu. Niestety w-support tego mi nie zapewniał.

miss piggy

[usunięte przez moderatora] A tak poza tym. 5 tys. brutto? Nie wiem kto to pisał ale na nie jest zwykłym technikiem. Na pewno staż 5 lat + soboty + mało RU i wtedy może tak być. Cóż... ogólnie jest wesoło:) [usunięte przez moderatora]

jaciebie

wszechwiedzacy - 2013-07-12 09:48:09 Gwarantuje Ci że tolerują. Widać ,że nie pracowałeś nigdzie indziej tylko w miejscach gdzie napierdziela się młotkiem w fabryce. Nikt tu nie psuje atmosfery, a ludzie dobrze ,że piszą bo ani się obejrzysz a będzie jak w w hemmersbachu czy innym serwisie gdzie jest gorzej. Swoją drogą zawsze fascynowała mnie utożsamianie się ofiary z katem.no jak pracowałeś w hamersbachu i twierdzisz, że tam jest lepiej, to może wróć tam, a w w-supporcie się poprawi.

kermit

Wykształcenie nie ma nic do tego. Nie jeden z wyższym zachowuje się tu jak cham i prostak... Potrzeba utrzymania rodziny nie będzie dla Ciebie nigdy motywacją, jak jesteś leniem i kombinatorem, a weekend najlepiej z piątkiem włącznie jest świętością nie do poświęcenia. Uwierz, że jak się bardzo chce to można w tej firmie zarobić nawet blisko 5 tys. brutto. To, rzeczywiście mało jak na stanowisko, na którym nie potrzeba mieć prawie żadnych kwalifikacji.

logik

To prawda, że firma obniżyła loty jeśli chodzi o wykształcenie i kulturę osobistą nowych pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej są podane stawki. Jeśli masz rodzinę na utrzymaniu to wiesz czy Ci się opłaca zatrudniać. Jeśli to zrobiłeś tzn., że zgodziłeś się na warunki. Nie rozumiem dlaczego teraz tak się żalisz na forum. To nie jest firma z mottem: zaliczyłeś wpadkę, przyjdź do nas, utrzymasz rodzinę. Mają swoje wytyczne, swoje normy i to co mogą lub to co chcą to oferują. Po prostu żenująca jest Twoja opinia jak i roszczenia. To takie typowe polskie narzekanie. Żygać się chce.

logik

amator - 2013-07-09 16:55:08 anonim - 2013-07-08 11:52:25 Czyli nie polecacie pracy w w-support.pl? Ile proponują na starcie na hali? Czy jest jakis system socjalny?Ja osobiście nie polecam tej firmy,chyba że: - jesteś mało kumaty - nic nigdy w życiu Ci nie wyszło - w czerwcu skończyłeś zawodówkę - jesteś emigrantem - chcesz 8h spędzić w samotności - jesteś gejem - śmieszą Cię żarty typu " kto puścił bąka " - lubisz gdy okradają Cię z kasy - jeżeli Cię nie chcą nawet na sprzątaczkę w innych normalnych firmach ( nie urażając operatorów maszyn czyszczących ) - jeżeli lubisz banany - jeżeli uważasz że odkręcenie około 20 śrubek i wkręcenie je w te samo miejsce to szczyt Twoich umiejętności - lubisz donosić na kolegów są też takie z życia.... na chwilę obecną nie masz nic, a rodzina woła jeść W takich sytuacjach można tam pracować ,ale jeżeli masz inną możliwość ... taką by nie czuć się niewolnikiem to unikaj tej i podobnych firm. W takich firmach to tylko statystyki ,statystyki... tutaj zamiast człowieka jest słupek .Jeżeli jest za niski to trzeba się go pozbyć . Żeby dostać własny urlop musisz się postarać (ładnie ubrać,ładnie uśmiechnąć ,ładnie pachnieć ) nawet jeżeli chcesz dostać premie to musisz się zachowywać ładnie do reklamatorów -którzy też są takimi samymi matołami jak Ty ,tylko że mogą Cię uwalić za brak wpisu o naklejce .To nie trzeba było zakładać rodziny skoro stać Cię tylko na w-support. Skoro się spuściłeś, to trzeba było również pomyśleć o zapleczu czyli odpowiednim wykształceniu i dobrej pracy. Siedzisz sobie anonimowo za monitorem i obrażasz ludzi, którzy tam pracują. Nie wszyscy są "matołami" ale Ty najwidoczniej jesteś skoro założyłeś rodzinę, a nie potrafisz jej wyżywić.

Zostaw merytoryczną opinię o w-Support.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy w-Support.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w w-Support.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

w-Support.Pl Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Aleja Armii Krajowej 61
    50-541 Wrocław