Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

Bartek

Czy tylko narzekać potraficie?

Krzysiek
@Bartek

Jak firma słabo traktuje pracownikow to jak tu nie narzekac? Chyba wlasnie od tego jest ten portal zeby wymieniac sie informacjami i nie wejsc do organizacji ktora jest slaba..................... hellou?

Magda

Nie polecam tam pracy na wysokich stanowiskach, jest tam jedna osoba, która znajduje się wśród najwyższej kadry kierowniczej od zarządzania talentami, która nie powinna piastować takiego stanowiska. Jej głównym atrybutem jest manipulacja informacją. Jest ukryta za konwenansami i tytułami, a jest wieloletnim praktykiem manipulacji. Wpuścili do firmy osobę o cechach z dyssocjalnym zaburzeniem a to gwarancja: psucia relacji między pracownikami, ataków personalnych i działań na niekorzyść firmy.

Odradzam
@Magda

Myślę, że osób takich znalazłoby się więcej wśród "nowej" kadry kierowniczej. A i stara pod wpływem nowej stała się nie do zniesienia. Manipulacja, intrygi, ściema... To ich strategia.

Magda
@Odradzam

Najgorsze jest to, że to są osoby kluczowe, które zarządzają strategicznymi rekrutacjami.. Talent Director na całą Polskę to właśnie ta nowa kadra? To jest nie do przyjęcia w dzisiejszych czasach. Słyszałam, że tam motywuje się innych, wzbudzając w nich strach... Nie zwraca się komuś uwagi po to, by ktoś poprawił coś, czego nie dopracował, ale po to, by taką osobę psychicznie rozwalić.. W innych firmach motywuje się ludzi poprzez szacunek i dlatego, że się chce, żeby stawali się coraz lepsi. Tam jest niestety inaczej. Niektórzy są mistrzami w budowaniu pozytywnego wizerunku, potrafią wywrzeć świetne wrażenie ale niestety później okazuje się, że jest inaczej. Strach, manipulacja, kłamstwa. Wiele osób w tej firmie ma przez to duży problem z poczuciem własnej wartości nawet na wysokich stanowiskach.

Janek

Może zacznijcie doceniać, że pracujecie w dobrej firmie!!!

Posejdn

siema czy ktos wiec cos na temat stazy w Faurecia ?

luskalo
@Posejdn

Sabo nie dosc ze daleko to jeszcze bardzo duzy nacisk i mowia ze jak chcesz sie rozwijac to musisz zasuwac.. Masz zero zycia prywatnego, nie oplaca sie wracac do domu:D .. nawet jak dostaniesz prace po stazu to wpadasz w mlynek jak szczur do kolowrotka

Posejdn
@luskalo

Posejdn @luskalo czyli wersalke moge sobie wziac do pracy mowisz ? :D ,, jak szczur do kołowrotka" no coz tak jest wszedzie....

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Grójec
QualitySite
Kasieńka92

Hej, ja byłam na stażu. Spoko. Staż płatny, można potem przejść na etat. Jeśli możesz się przeprowadzić, to dają też oferty z innych zakładów.

Kasieńka93
@Kasieńka92

Są mocno nastawieni na relokację, człowiek się gdzieś zakotwiczy i jest na stanowisku managerskim, to wrzucają go na siłę do innego zakładu, a jak nie podejmiesz programu talentowego (tak ładnie się ten proces nazywa), to trafiasz na czarną listę, bo nie spełniasz oczekiwań Pani Talent Dajrektor:)

Julita

@Anulka1976 jesteś zainteresowana pracą w firmie Faurecia? Czy złożyłaś już aplikację? Może o rekrutację zapytać bezpośrednio w firmie? Jak się zdecydujesz podjąć jakiś krok to proszę opisz nam to, bo zapewne wiele osób może to zainteresować.

qwerty

to co pisał trakou... ... to wszystko prawda. Dobrze, żeby osoby chcące podjąć tam prace wiedziały, że będą wystawione na mobbing. Pozdrawiam wszystkich pracowników, którzy to wytrzymują :)

Anulka1976

Witam czy są przyjęcia na produkcję do Faurencia

Julita

@Szopen a czy ta osoba ma przełożonego? Skoro takie zachowanie reprezentuje to może warto zwrócić na o uwagę? A czy rozmawiałeś z tą Panią na temat jej włosów w jedzeniu?

Szopen

Osoba pracująca w bufecie Jola nie miła pyskata bardzo nerwowa. Strach brać jedzenie bo podobno wszystko możliwe. Kudly na talerzu

Julita

@trakou to jest pożyteczne, bo na forum nie można dopuścić do tego, żeby każdy pisał sobie w sposób taki jaki mu się podoba. Musimy wszyscy przestrzegać pewnych zasad, które są zawarte w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin by można łatwo znaleźć tu informacje, które są potrzebne przed zatrudnieniem w firmie Faurecia.

Julita

@trakou tak każdy człowiek ma ciało i psychikę, ale Ty pisząc to chciałeś tą osobę obrazić i ten epitet miał wydźwięk negatywny, dlatego w takim przypadku można to uznać za łamanie regulaminu forum.

@Julita

Skąd Ty możesz wiedzieć co ja chciałem? W myślasz czytasz? Zajmij się lepiej czymś pożytecznym.

Julita

@trakou dokładnie o to sformułowanie mi chodzi. Jaki by ten człowiek nie był, to w żaden sposób nie można obrażać na forum. A czy stosowany przez niego mobbing objawiał się: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników? Pytam, bo często błędnie jest to oskarżenie rozumiane.

@Julita

Ośieszanie i zaniżanie na porządku dziennym. Do tego robienie głupich insynuacji względem pracownika typu "Ty to pewnie trawkę palisz?", albo z tematu seksu. Poza tym "człowiek psychiczy" nie jest obrźliwe. Zresztą każdy człowiek ma psychikę. Tak samo każdy człowie ma ciało. "człowiek cielesny" też obraźliwe??

Julita

@trakou dzięki, że napisałeś odpowiedź o pracy w Faurecia, która jest bardzo szczegółowa, ale Twoje niezadowolenie nie pozwala Ci obrażać innych i przy okazji łamać regulamin:https://www.gowork.pl/regulamin Mogło się obejść bez tego w pisaniu nawet negatywnych doświadczeń. Musisz mieć na uwadze, że wpis zniknie, bo za złamanie regulaminu może usunąć go administrator forum.

@Julita

Proszę wskazać w którym miejscu obraziłem kogokolwiek. Może chodzi o określenie "człowiek psychiczny"? Określenie to nawiązuje do stosowanego w tejże firmie za przyczyną menadżera FEA psychicznego mobbingu. I nie jest to moje negatywne odczucie ale obiektywny fakt. W tym miejscu przydałby się regulmin, ale pracy. Oczywiście, jak wspomniałem, jeśli ktoś chce opanowć obsługę programów FEA i nie straszne mu wyzwania psychiczne to polecam tę pracę dla absolwentów na 1, max 2 lata.

Jaka spedycja obsluguje transport w Faurecji?

Nicki

Praca jako wózkowy w tej firmie to jakaś kpina i żart. Dają 2100 brutto na umowie, którą będą przedłużać co miesiąc. W ogóle nie ma mowy o jakiej kolwiek negocjacji swojej pensji bo jest ona narzucona odgórnie. Nie wiem już dokładnie czy to kierownik czy jakiś koordynator ale chlopina się zastanawia czemu nikt tam nie chce pracować (jest to dla niego zagadka?!). W dodatku otwarcie mowi, ze brakuje mu 9 osób do pracy na tym stanowisku. Niby umowa o prace na czas okreslony, a forma jak na zleceniu. Dobrze jest widziane nawet przychodzenie na wolnym. Jeszcze nigdy w swoim życiu nie widziałem, zeby ktoś z g*wna bat ukręcił.

Julita

A czy polecilibyście pracę tam mimo braku rodzinnej atmosfery? Właśnie firma Faurecia poszukuje pracowników na stanowiska: elektryk, młodszy inżynier procesu, młodszy automatyk UR http://www.gowork.pl/praca/faurecia;pr.

gość
@Julita

Chyba stażystów ...o etatach zapomnij.

Ziuta

Przez wiele lat był to zakład niemalże rodzinny niestety to już historia. Dzisiaj to 100%-wy ....el na kółkach

obserwujący
@Ziuta

No co Ty piszesz?... Nadal przecież wyższe funkcje pełnią "klany rodzinne".

Ziuta
@obserwujący

chodzilo mi o atmosferę, a kto z kim jest spokrewniony to mam gdzieś . Chyba ze mierzysz swoją miarą i jak ktoś znajomy to musi być przekręt

trutru

Kiedy jest impreza ?

Życzliwy

Cała ta firma to jeden wielki ... na kółkach

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia