Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

Dlaczego dział finansowy w Grójcu zwleka z wypłacanie zaliczek pracownikom wyjeżdżających za granicę ,co tam się dzieje w tym bałagan .Powinno być wypłacane zanim wyjadą.

Ben
@Marek

Za nadgodziny pracownikom nie wypłacili.

Mario
@Marek

Dostarczyłes na czas wniosek o zaliczkę przed wyjazdem wraz ze wszystkimi niezbędnymi podpisami oraz przed dniem płatności w danym tygodniu?

Dzień dobry. Jak jest z zarobkami, Pani przez telefon powiedziała, że pracując od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym na konto dostanę 2500zł (do ręki) i że są darmowe dojazdy autobusem z Radomia? Proszę szczerze o odpowiedź, bo patrząc po opiniach wygląda to na bezczelne kłamstwo?

Casper
@Michał

Od poniedziałku do piątku to na rękę (przy założeniu maksymalnej premii - teraz to 15%) na rękę weźmiesz max 2200zł (pomniejszone o koszt dojazdu, z Radomia to 81 zł).

Jarek

Witam. Czy mógłby ktoś powiedzieć ile można NETTO (do ręki) REALNIE zarobić na produkcji?

Jarek
@Jarek

Chodzi mi o fabrykę w Grójcu?

@Jarek

2400 z sobotami

Alan

To nie jest praca, to wyzysk panów w białych kołnierzykach!! Szkoda tracić czasu na rozmowę, na której nie dowiesz się absolutnie nic o zarobkach a puste słowa o rozwoju! Pseudo firmą powinien zająć się PIP!

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Grójec
QualitySite

szkoda czasu, chyba, że faktycznie ktoś mieszka po sąsiedzku. rozmowa nie najgorsza, ale mało konkretów, co więcej, warunki zatrudnienia przedstawione na rozmowie z tymi przedstawionymi przy ofertowaniu znacząco odbiegały od tych wcześniejszych. oferta finansowa - nie ma sensu komentować. skoro kandydat zaznacza podczas aplikowania lub przedstawia swoje minimum podczas rozmowy to po co w ogóle zapraszać go na spotkanie? to jest zagadka. nie polecam generalnie.

Prawdę mówię

Ostrzegam wszystkich!!!! Co wyprawia szurnięta kadrowa to się w głowie nie mieści!!! Na dodatek nie umie liczyć bo nie wypłacają nadgodzin!!! Kłamie i tłumaczy się głupio i myśli że jej uwierzymy że "system się pomylił". Nie szanuje ludzi i wszystkich traktuje za tanią siłę roboczą! Baba jaga normalnie!!! Dyscyplinarnie ją wyjebać!!!

Prawdę mówię

Ludzie pracujący lub chcący pracować w tym najgorszym ever zakładzie "Faurecia Automotive" -Grójec!!!!!! Nie pchajcie się tam i uważajcie ponieważ ten zakład to istny (usunięte przez administratora) zwalniając sumiennych i najlepszych pracowników!!!!! Głupie babsko siedzi tam już 1,5 roku i nie ma jej kto wywalić bo robi większe szkody a zero dobrego!!! Nie wiemy skąd wzięli taką szmatę i trzymają widząc co wyprawia.... Nie aplikujcie do faureciaa Grójec bo szkoda Waszego zdrowia!!!!Wiem co mówię i popytajcie ludzi tam jeszcze pracujących to Wam opowiedzą jakie tam piekło i (usunięte przez administratora) jest...(usunięte przez administratora) wywieźć na taczkach!!!!!! I złożyć na nią skargę do Zarządu we Francji nim doprowadzi do tego że nie będzie pracowników!!!!!!

Nieznajomy

Praca w faurecii na stanowisku biurowym to istny dramat!!! Totalny wyzysk pracowników oraz brak szacunku. Atmosfera bardzo nie mila, napięta i nieprzyjazna. Ludzie ktorzy tam pracuja nie posiadają za grosz kultury osobistej. Same hieny ktore chca tylko podstawić nogę drugiej osobie. Dzial HR nie wie co sie dzieje do okola i wiecznie ma ze wszystkim problem. Bardzo male możliwości aby podnieść swoje kwalifikacje czy tez sie rozwijać. Zarobki dramatyczne i az wrecz zalosne. Dzial zakupow istny dramat, (usunięte przez administratora) i prostactwo. Nie polecam tej firmy.

Jajami w chrzan

Nie polecam mało się zarabia słabo ferrero lepsze bo się chociaż kinderki dostaje amen Lubię atmosferę w Faurecia za: Wszystko

Mewaa

Nie traktują ludzi poważnie. Wszystkim ambitnym i chcących zarabiać więcej niż najniższa krajowa serdecznie polecam szukać pracy gdzieś indziej.

Xyz

Jak tam atmosfera i warunki pracy w dziale R&D? Warto aplikować? Jestem z Wrocławia i nie wiem czy myśleć o relokacji

Boobciu

Praca (usunięte przez administratora) myślą że jak znaleźli kogos do pracy to bedzie jak murzyn w polu bawełny, (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) Nie polecam (usunięte przez administratora) jie firma Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacę przede wszystkim i traktować pracownika jak pracownika bo czasy niewolnictwa dawno się skończyły

Killer

polecam poszukać złotych myśli pani kadrowej

Rekordzista

Nie polecam z całego serduszka

nieznajomy

Od jakiegoś czasu do firmy w której pracuję przychodzi coraz więcej osób właśnie w faurecji zastanawiam sie czy faktycznie płacą tam tak mało że przychodzą tu zarabiać 3500-4000 zł i dojeżdżać do Radomia

Bubu
@nieznajomy

Tak, tyle płacą.

K1audia
@nieznajomy

Kto by chciał pracować za najniższą krajową pod taką presją. Wieczne cięcia kosztów i nie wypłacane nadgodziny " bo się system pomylił"

badzinho

Firma spadla na dno , kazdy odchodzi. odradzam kazdemu , ledwo 2 tysiace mozna zarobic a wymagania jakby czlowiek zarabial ze 4 tysiace Moje sugestie dla Faurecia: zrownac z ziemia i posadzic jablka

Były opierdalacz

Ja bym wszystko zmienił

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Jacob

Cześć :) Jak wyglada praca na stanowisku konstruktora cad? Jak zarobki? Czy w okolicy Radomia jest jakaś lepsza firma? Póki co pracuje w Krakowie jako konstruktor, ale planuję się przenieść do Radomia za rok/dwa a w tych rejonach nie znam ludzi, którzy by mi coś zarekomendowali na podstawie własnego doświadczenia. Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny, podsyłam maila jakby ktoś nie chciał się publicznie wypowiadać: quuba91@gmail.com

Stacho z Grójca

Idź do ITM w Radomiu - ciekawa firma

@Stacho z Grójca

A zarobki jak, mówisz, ze większe?

Obeznany
@Jacob

Ogólnie daj sobie spokój z CAD, to jest (usunięte przez administratora) które wciąga i nie daje nic w zamian

Julita
@Obeznany

Proszę Cię, żebyś napisał coś więcej na temat realiów pracy w Faurecia. Jak możesz uargumentować swoją opinię? Osoby, które chciałyby pracować w tej firmie, chętnie przeczytają konkretną wypowiedź, napisaną przez doświadczoną osobę. Każdy merytoryczny komentarz, może okazać się pomocny.

@Julita

Może to dla niektórych głupi argument, ale nie chcę pracować w branży tytoniowej

Faurecianin roku
@Jacob

Atmosfera w biurze super, niezły socjal, pomocni ludzie. Największy minus to kiepskie zarobki szczególnie jak na okolice warszawy, jak się trafi do kiepskiego projektu to ilość nadgodzin jest masakryczna.

Julita
@Faurecianin roku

Proszę o doprecyzowanie, jak wygląda rozliczenie nadgodzin, o których wspominasz. Pracownik może zdecydować, czy chce je odebrać w postaci czasu wolnego, czy mieć wypłacone dodatkowe wynagrodzenie? Poszczególne firmy mają zróżnicowane podejście do tej kwestii, wiec osoby rozważające wysłanie do Faurecia CV będą wdzięczne za informację na ten temat.

Witam, Czy ktoś ma może numer kontaktowy do wydziału kadr?

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia