Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

Julita

Na stronie internetowej z ofertami pracy, Faurecia poszukuje osób na następujące posady do oddziału w Grójcu: Księgowa/y SAP L2 Functional Support Finance & Controlling SAP L2 Functional Support Sales and Logistic Specialist Stażysta w dziale komunikacji i PR Czy macie jakieś podpowiedzi dla aplikantów, jak przygotować się do udziału w rekrutacji, aby dobrze wypaść?

Czerwony Kapturek

Tam jest najgorsza (usunięte przez administratora)jaka znam.. wielka (usunięte przez administratora) :)))) czarna mamba ma ego jak z Grojca do Radomia a wiedza jak za miedzą z początku uprzejma, miła a potem myśli tylko jak Ci skrzydła podciąć.. oni tam mają problemy z naborem ludzi: - lokalizacja (wrony zawracają!)... - management w stylu lat 80 - tych - praca od 8:00 rano do 8:00 rano - zarobki tyle co na skrzynkę jabłek z Grójca ale piszą że jest dobrze... i ta Pani fake Julitka... z działu HR Faurecji co listę stanowisk na goworku wkleja bo sama szuka i znaleźć tam nikogo nie może.. TO SIĘ NAZYWA BUDOWA EMPLOYER BRANDINGU :)))) właśnie w takim stylu Faurecia pracuje Żenada!! Ktoś się na to złapie? "Janusz i Grażynka z Bolestraszyc" nawet w to nie uwierzą :)) (usunięte przez administratora) wysoka jak brzoza ze Smoleńska sieje postrach niczym Putin w Rosji.. projekt u niej trwa 3 miesiące. Zero informacji zwrotnej. Milion razy na skype sie umawia. Ma taki dar uleczania ludzi. Jak coś mówi to boli głowa. Jak przestaje, to przechodzi. Jedyne co tam ludzi trzyma to GRAWITACJA!! Nie polecam współpracy z takimi ludźmi.

Prokrastynator

Hej, ostatnio pojawiło się ogłoszenie dla specjalisty ds. MES, proszę wszystkich znajomych z tematem o opinię na temat pracy w dziale i poruszenie kwestii spodziewanych zarobków.

trakou
@Prokrastynator

Jeśli lubisz klikaninę bezmyślną za trochę więcej niż średnia krajowa to idź tam. Jeśli chcesz nauczyć się obsługi programów FEA a jesteś osobą która dobrze znosi stres i presję przełożonych to też tam idź. Po roku czasu gdy już znasz obsługę programu i ogarniasz robienie symulacji to już niczego się nie uczysz. Praca bowiem wygląda w ten sposób: osoba z Francji (kierownik projektu/ FEA pilot) wysyła geometrię do zmeszowania i uruchomienia z nią symulacji. Wszystkie natomiast BC's i siły i ustawienia kontaktów są zdefiniowane w wewnętrznym dokumencie (guideline) z którego trzeba przepisać do programu i uruchomić. I tak w kółko dla każdej nowej podesłanej części. Czasem zrobić raport z wyników, czyli powklejać ploty z wynikami do prezentacji. Więc analitycznego myślenia się tam raczej nie nauczysz. Menadżer w FEA to już w ogóle odlot, człowiek psychiczny. Od jego widzi mi się będziesz miał/a względnie lekko albo będzie on cisnął bo będzie chciał sprawdzić np. twoją odporność na stres. Po kilku latach jeszcze mi ta praca powraca w koszmarach sennych.

Belzebub
@trakou

Nic dodac nic ujaç. Dawno temu pewna osoba tak szybko z tad uciekala az buty zgubila...wiele by opowiadac szkoda czasu

@Prokrastynator

Odradzam

@Obeznany

Proszę Cię byś napisał coś więcej odnośnie Twoich przemyśleń o pracy w Faurecia. Póki co, ciężko wyciągnąć konkretne wnioski z Twojej wypowiedzi. Co konkretnie sprawiło, że odradzasz pracę tam? Jeżeli uargumentujesz swoje stanowisko, będzie to wartościowa podpowiedź dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem tam cv.

Julita

@Radosny i jaka decyzja? Wysłałeś cv do Faurecia, mimo braku interesującej Cię informacji? Jeżeli odbyłeś lub odbędziesz spotkanie rekrutacyjne, proszę byś podzielił się z nami informacją o tym jak wyglądało. Każde opisane tu doświadczenie jest cenne dla osób, które rozważają wzięcie udziału w rekrutacji do tej firmy.

Radosny
@Julita

Wysłałem, rozmawiałem, problem pojawił się w kwestiach finansowych i proces został zakończony "przed czasem" ...

@Radosny

Wcale mnie to nie dziwi:) Lepiej iść do IT

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier robót
Grójec
JWW INVEST S.A.
Julita

Na portalu internetowym, na którym zamieszczane są oferty pracy, znalazłam zamieszczone przez Faurecia. Do oddziału w Grójcu poszukiwane są osoby na wiele stanowisk: Project Team Assistant Traffic scheduler z językiem niemieckim Traffic scheduler z językiem francuskim Inżynier ds. Obliczeń MES Stażysta do FEA Technik budowy prototypów Młodszy Specjalista ds. Personalnych Specjalista ds. Raportów i Analiz Quality Leader Program Quality Leader (m/f) Plant Control & Logistics Program Leader Costing Engineer - Cost Analyst Program Manager - Kierownik ds. Wdrażania Projektów Advanced Supplier Quality Sales Engineer Inżynier Testów Treasury Junior Specialist - Paid Full-Time Internship Program SAP L2 Functional Support Manufacturing and Logistics Specialist Inżynier UR Elektromechanik Automatyk Czy ktoś z Was znalazł propozycję dla siebie i ma zamiar spróbować swoich sił w aktualnej rekrutacji?

Nie warto

arkadiusz

Tam jest podobnie jak w GUŁAGU,płaca miska ryżu!!!

Julita

@Marek gratuluję otrzymania pracy. A czy mógłbyś jeszcze napisać jakie konkretnie są to benefity na początek? A poza tym, skoro jesteś świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej, to może masz jakieś rady dla kolejnych aplikantów? Na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując się do spotkania? Taka informacja będzie pomocna dla osoby, która rekrutację ma jeszcze przed sobą.

Kandydowałem zaraz po studiach na konstruktora. Pracę dostałem. Warunki biorąc pod uwagę mój brak doświadczenia bardzo dobre. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, oprócz tego zaproponowali fajne benefity. Odezwali się szybko, panie miłe odpowiadają chętnie na wszystkie pytania. Jedyne co mnie martwi to dojazd z Warszawy ale jakoś będzie.

Manager

W Faurecji płacą 9000 netto (albo i więcej) plus wyżywienie i autobus. Lepszej pracy nie znajdziecie. Cały dzień się odpala symulacje a w między czasie leży do góry brzuchem.

@Manager

(usunięte przez administratora) prawda!!! Jestem ciekawa kto tam zarabia te 9000 netto chyba te (usunięte przez administratora) co siedzą za biurkiem i nic nie wiedzą. Tylko jeżdżą służbowymi samochodami na kolacje z żoną i inne imprezy. Zwykły pracownik ma tam (usunięte przez administratora) Robiąc wszystkie weekendy i i nie opuszczając żadnego dnia pracy a mając umowę o pracę podpisaną z Faurecia ledwie zarobi 2600 zł netto.

@Pitr

A za wyżywienie też trzeba płacić. Masz jedną przerwę na dzień a jak są upały i ludzie mdleją to nic z tego nie robią. Bo jest tak gorąco a oni każą (usunięte przez administratora) jak bury osioł!!

Radosny
@Manager

Zastanawiam się nad stanowiskiem Konstruktora, ale porównując z ofertami "z zachodu" w Faure-ci należałoby zarabiać na tym stanowisku 10 000 netto... jakie są szanse an takie zarobki z premiami, delegacjami itd itp?

Julita

@Raven regulamin forum zabrania podawania imion oraz innych danych pozwalających na zidentyfikowanie konkretnego pracownika firmy. Poza tym, proszę Cię o zachowanie kultury i szacunku do innych osób. Natomiast jeżeli chodzi o mnie, to nie jestem w jakikolwiek sposób związana z firmą Faurecia. Jestem moderatorem tego forum. Moje wpisy mają na celu umożliwienie użytkownikom serwisu zdobycie jak największej ilości informacji o realiach panujących w firmie.

Julita

@Bambo @Nowy. a poza kwestią premii, jakie są warunki zatrudnienia? Czy Faurecia daje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Poza wynagrodzeniem oferowane są dodatki typu opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? Również takie informacje są istotne z punktu widzenia osób zastanawiających się czy wysłać tam swoje cv.

@Julita

Jest opieka medyczna za którą musisz płacić. Pełno ludzi się zwalnia a oni jeszcze robią ludzią problemy przy tym bo nie chcą za porozumieniem stron. Nikt tam nie chce robić. To jest kołchoz.

Julita

@Była pracownica Iza bardzo proszę o nieużywanie na forum imion, inicjałów oraz innych danych wskazujących na konkretną osobę w firmie. Jest to niedozwolone przez regulamin forum. Można się z nim zapoznać pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin @Bubu rozumiem, że pracujesz w Faurecia już 11 lat. Co w takim razie zmieniłbyś w firmie na lepsze, aby praca tam stałą się dla Ciebie satysfakcjonująca? Opinia z pierwszej ręki od doświadczonego pracownika będzie bardzo wartościowa dla osób szukających pracy.

Raven
@Julita

Taki post jak ten Julity - to 100% bankowo KRET z Waszej organizacji... pewnie jakaś baba z HR'u z Faurecji ... już węszy. Zostaw ludzi niech prawdę mówią jak jest, a nie zamiatasz pod dywan.

Magda

Czy kierownictwo zabiera część premii za niepisanie wnioskow racjonalizatorskich przez pracownikow fizycznych?

Nowy.
@Magda

Premie się uzyskuje za napisanie. Dodatkowo za mądre pomysły można dostać dodatkowe pieniądze. Premii nie zawierają tylko jej się nie wypracowuje

Bambo
@Nowy.

Bo w zakładzie jest tak polityka że premier się nie zabiera, tylko ewentualnie się nie daje. Czyli nie zabrałem ci 5% tylko dostałeś 25% premii. Z tym że już nie bardzo mogą premie zabierać bo bez premii płacą najniższą krajową. A za te pieniądze nikt nie będzie tu tyrał.

Julita

Na portalu z ofertami pracy znalazłam kilka zamieszczonych przez Faurecia. Aktualnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska w Grójcu: Inżynier Testów Pilot Walidacji Technik do działu Testów Konstruktor- CATIA v5 Specjalista ds. BHP Młodszy specjalista ds. HR Treasury Junior Specialist - Paid Full-Time Internship Program Traffic scheduler z językiem francuskim Traffic scheduler z językiem niemieckim Technik budowy prototypów SAP L2 Functional Support Manufacturing and Logistics Specialist Czy zamierzacie wziąć udział w aktualnej rekrutacji? Jeżeli tak, podzielcie się na forum swoimi doświadczeniami.

Gregor

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Staszek
@Gregor

Cały czas potrzebują ludzi -na pewno Agencja Adecco która ogłasza się na popularnych portalach z pracą.Wyjściowa płaca to coś w okolicach 2300-2600 netto plus możliwość dorobienia na wolnym tygodniu(trzy tygodnie pracy potem tydzień wolnego)...

alko

czy to prawda ze pracownik na hali zarabia 2500 zł brutto?

alko

czy to prawda że pracownik na hali zarabia 2500 zł?

Była pracownica Iza

Witam 27 maja w nocy dziewczyna połamała rękę w nadgarstku była to firma zewnętrzna Puls czy Impuls jeszcze takie załatwienie sprawy nie widziałam Krystyna B nadzorująca pracownikami w tym owym czasie zatuszowała całe zajście kazała mówić że to się stało w domu zastraszyła wszyscy nabrali wodę w usta nic nie mówią ,zamiast wezwać karetkę protokół BHP ,zrobic to wszystko zgodnie z przepisami ,to nic pani Krystyna B nie powinna nadzorować ludźmi krowy niech wyprowadza na łąkę.Wszystko zdarzyło się w faurencji gdzie są tam panie z BHP .Brawo pani Krystyno

Henry

Jeśli jest tak źle to przecież nikt na siłę nie trzyma, można zmienić firmę!!!

Jerzy

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze może zdarzyć się gorszy czas w firmie.

Bubu
@Jerzy

Ten gorszy czas trwa już 11 lat. Z tym że kiedyś gorzej robiło się z roku na rok, teraz już z dnia na dzien

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia