Opinie o Faurecia w Ingolstadt im unterfranken

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Ingolstadt im unterfranken

audixon Nowy wpis

Cześć jestem gotowy wyjechać do pracy do tej fabryki,czy ktoś wie jak wyglądają zjazdy do Polski/urlopy.Co ile można zjeżdżać?

Czy w Faurecia zatrudniani są obcokrajowcy?

Abc Nowy wpis

Tak ukraina

Czy w Faurecia wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

N Nowy wpis

Jubileuszówka, i czasem gdy wygrasz wniosek o ulepszenie pracy.

Hej znacie kogoś by polecił mnie do pracy w faurencji był bym wdzięczny

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Faurecia się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Max

Widziałem ogłoszenie w internecie w sumie to co roku te ogłoszenia są i wygasają potem nowe dodają, widać ludzi brakuje, chciałem się zapytać czy warto jechać tam nie znam niemieckiego, piszą że nie trzeba przynajmniej w ogłoszeniu z lutego 2012, aplikuje się wysyłając sms, czy to poważne według was, jak chce się dodzwonić to nikt nie odbiera albo się coś włącza nie wiem chyba sekretarka, ktoś coś powie o aktualnej sytuacji w tej firmie przy skrecanniu foteli do samochodów?

Max
@Max

Sprostowanie Z ogłoszenia 2021

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Faurecia?

x

produkcja 6-14 14-22 22 - 6 bo to trzy zmiany biura zapewne od 8 do 16

Paulina
@x

Bardzo dziękuję za odpowiedź na pytanie o to, w jakich godzinach pracuje się w Faurecia. Z Twojego wpisu wynika, że praca w firmie trwa ,,standardowe" osiem godzin. A powiedz, czy często zdarzają się nadgodziny w tej firmie, o ile w ogóle?

Renata

Jak uważacie czy firma ma duża konkurencje na rynku?

Miro

Nie dziwi mnie, że jest taka cisza na forum. Pracując w takiej firmie to nie ma powodów do narzekania bo głównie to jest pisane. Czy są jakieś oferty pracy, wiecie coś??

Patrycja

Wcześniejsze informacje na temat zarobków @Marek były dodawane jakiś czas temu więc raczej nie należy się nimi sugerować. Czy ktoś z aktualnych pracowników posiada informacje na temat wysokości wynagrodzeń w przybliżeniu? Oprócz tego dla wyjeżdżających na pewno liczą się też informacje na temat warunków mieszkaniowych czy socjalu.

Witam , jaka teraz jest syyuacja w tej firmie ? Jak placa itp. Szukam dobrze platnej pracy w niemczech tutaj w Polsce pracuje po 280 godzin ... Dzieci na utrzymaniu i kredyt :(

tak

A atmosfera jaka aktualnie u nich panuje? Chętnie bym się załapał, bo przecież pewnie dbają o pozytywne stosunki między pracownikami, co znacznie umila pracę.

Janek

Witam. Czy ktoś może wie coś o pracy w fabryce Audi oferowanej przez firmę Schanzer zeitarbeit? Praca ma polegać na jeździe takim samochodzikiem cos typu meleks z przyczepionymi wózkami i ładowaniu części samochodowych z magazynów. mam tam jechać na dniach, wszystko juz prawie dograne bo wydawała mi się fajna ta praca ale troszkę się zaniepokoiłem opiniami na temat tej firmy. bardzo proszę o jakies info

mati

Witam was robił ktos z was przez cait firme w ingolsztadzie nie polecam (usunięte przez administratora) zlodzieje na dodatek nie wyplacalni na wyplate czekam juz 2 i ta (usunięte przez administratora) co robi w brylach jako sekretarka niekompetetna (usunięte przez administratora) ityle oszusci (usunięte przez administratora)

POLSKIE BIURO OKOLICE INGOLSTADT

Witamy Oferujemy Pomoc Polakom mieszkajacym w oraz w okolicach Ingolstadt w kazdej sprawie! (usunięte przez administratora) ZAPRASZAMY!

Bartek
@POLSKIE BIURO OKOLICE INGOLSTADT

Witam poszukuje pracy dodatkowej na weekendy w Inglostadt proszę o kontakt +4915145085721 Bartek

...

Czy ktos slyszal o agencji teamkomponent.gmbh z vickau? Mam w poniedzialek taam jechac i zczac prace w faurecjinw neuburg ad donau.

Simone i natalia Held Firma hure Kurwa Boetronic G

Ta Masz 1900 Euro netto jak se na malujesz snijcie dalej jak firmie Tuja BMW na 151 godzin Jest 1600netto minus Mieszkanie To wychodzi 1300 netto und labert euch nicht so viel Schman glupoty pierdolita i To psychicznie prawojazdy niech Wam zabiorom jeszcze i palata Wiencej Trawy wy jestescie psychicznie chozy i te Sekretarki ze nie widzom To Poco Majom Okulary do Saania lasek

ona22

Ja pracowalam dla posrednika Carpe Diem niestety zostalam zwolniona w smieszny sposob bez podania przyczyny ale z innego zrodla wiem ze posrednik wylecial z faurecia. Zarobki marne, atmosfera pracy super gdyz pracowalam wsoed samych obcojezycznych nie z polakami mimo ze jezyka nie znalam porozumialam sie w j.ang i rosyj. moj pracodawca dziwny czlowiek hehe reszte sami sobie dopowiedzcie. Posrednicy kroja na stawkach ile sie da i jak sie da a my zapieprzamy jak woly robocze za grosze. Dobrze ze mnie zwolnil teraz pracuje sama dla siebie zalozylam swoj biznesik maly bo maly ale nie pracuje za 8,50 brutto tylko znacznie!!! wiecej.

Patryk

Pracuję w Faurecii w Gorzowie Wielkopolskim. Jednak chciałbym zacząć pracować dla niemieckiej Faurecii tylko nie wiem gdzie można składać aplikacje. I może mi ktoś powiedzieć czy jest szansa na podjęcie tam pracy znając język niemiecki tylko w stopniu podstawowym??

Weteran

To prawda co pisze 'gregor' wszystkie biura posredniczace chapią jak najwięcej dla siebie. 900 - 1000 euro wypłaty? - Ludzie gdzie wasza godność? Wiadomo w polsce takiej sumy za podobna prace i w podobnych wymiarach godzinowych się nie zarobi, a praca w Faureci nie należy do lekkich. Ciesze się że rodakom dobrze się wiedzie i że są pracowici i potrafią z 'qualitaet' te siedzenia składać. Ręce na początku wogole nie bolą ona NAP...JĄ tak że ... szkoda gadać, po paru tygodniach można się przyzwyczaić jak do wszystkiego, a po pięciu latach wogole nie czujesz bolu, bo mózg już go nie rejestruje. A teraz na poważnie ile w takiej robocie wytrzymasz? Kiedy pierwsza operacja i na jaki staw? .... w skrócie: zarobki- OK, aczkolwiek powinni więcej płacić, jak ktoś chce wolne to od razu może go sobie z głowy wybić bo wiecznie brakuje tam ludzi. Pamiętajcie w pierwszej kolejności festowiec!!! a Leiarbeiter (czyli my) traktowani są jak przedmiot, który ma zapierniczać i najlepiej sie nie odzywać!!! Przypadkiem sie przeziębisz lub nadwyrężysz nadgarstek to za kare przeniosą Cie na inna zmiane albo i hale. Ty robolu masz być posłuszny, zawsze być w pracy, nie chorować bo to tam zabronione jest najlepiej jakbyś przyszedł dwie godziny wczesniej i dwie pozniej robił sobie fajrant. Ogólnie szkoda gadać. A szanse żeby przejeli Cie na festa - nie ma takich. Reasumując, ogolnie odradzam, ale jak ktoś ma nóż przy gardle i musi jakieś hajsy wyczarować to lepsze to niż nic.

gregor

Smiac mi sie chce jak ktos pisze ze zarabia 900 czy 1000 euro i jest zadowolony, masakra, biura was tak oszukuja ludzie nie wiecie co wam sie nalezy jakie dodtaki, moze wymienie bo malo kto jest swiadomy, dieta od 6 do nawet 24 euro za kazdy przepracowany dzien, fahrkostenzuschus nie mylic z dieta dodatek za odleglosc czyli np jak mieszkasz dalej jak 1300 km od miejsca pracy to masz 300e netto biura te pieniazki zazwyczaj biora sobie do kiszeni, pozdrawiam ja jako kierowca mam 2300 netto a najlepsza moja kasa to 2700 netto, tak sie zarabia, narka

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Ingolstadt im unterfranken

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Faurecia