Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Anonim życzliwy

Moja opinia jest jednoznaczna. Najgorszy zakład w Gw pod każdym względem a najgorsze czasy to jak z operatorów robiono SV bez odpowiednich wyksztalcen. Proszę niech ktoś wskaże SV ktory nie ma nawet luceum czy średniego technicznego a zostal SV bo nby doswiadczenie i oczywiscie protekcja a niejeden operator ma większą wiedze i zasób słów niz pseudo Supervisior . haha. Oczywiście znają standaryzacje bo ma doświadczenie na produkcji ale zostając SV robi co innego. Przyklad: skoro jest 6 stanowisk pracy a operatorów 5 bo taka jest absensja to osoba na kontroli pracuje na dwa stanowiska a masxyna robi jak na 6 osób to dlaczego pytam sie nie można wpisać model N-1 tylko operator na kontroli musi robic za dwóch a później pretensje ze sa zwroty i czy to jest normalne????

Na bieżąco teraz jesteś ze tak piszesz? Interesowała mnie oferta stażu w dziale jakości, obecnie widnieje takie ogłoszenie dla stażysty. Jest to opcja płatna do 5 tys, dlatego się interesuje. Wiecie cos więcej o tym dziale z aktualnych doniesień? Atmosfera? to jak prowadza staże i traktują nowych?

Dawid

Witam, pracowalem w Faurecia niecaly rok. Prubowalem w magazynie i pododzic prace i studia zaoczne. Warunki pracy, niestety jak w tympowym Lubuskim (usunięte przez administratora). Mialyem problem aby co 2 tygodnie miec Sobote wolna aby isc na zajecia na uczelni. A urlop, ktory nalezy sie pracownikowi podobnie problemowo. Ludzie na produkcji wyciskiwani jak tylko sie da. Normy wyzylowane. Co do kadry kierowniczej to klasyk: -kolesiostwo -ludzie bez kwalifikacji na stanowiskach kierowniczych -ludzie z licencjatem jako Inzynier w Firmie (bez komentarza) -zawisc, zadrosc Jako praca na kilka miesiecy polecam aby miec porownanie, jak zle moze traktowac pracodawca-pracownika.

@Darek

Można być studentem z orzeczeniem dysortografii. Wiele znanych ludzi miało dysortografię. Nie ma co się z kogoś wyśmiewać i odwracać uwagę od prawdziwego problemu, o którym pisał Dawid. A realia są jakie są... I faktycznie student może mieć tutaj bardzo ciężko żeby pogodzić taki rodzaj pracy z nauką.

Dzień dobry!:) Trochę tu narzekacie na firmę, ale czy to prawda, że płacą akurat bardzo dobrze i konkurencyjnie na tle innych zakładów? Opublikowali niedawno 30 ofert pracy, kilka dla stażystów, gdzie oferują 5 000 zł, np. w dziale planowania produkcji. To specjalista ds planowania, na jakie widełki może tu liczyć? Dawno mieliście jakieś podwyżki, czy dbają o przyznawanie ich regularnie? A może indywidualne bardziej mają podejście, i trzeba samemu coś więcej "wywalczyć"?:) Dość już o pieniądzach — atmosfera w dziale jest okej? Koleżeńsko, czy nie zawsze?

Niedoszły pracownik
@Niedoszły pracownik

Opis dotyczy Faurecia, ale podobną sytuację miałem w TPV. sorki za błąd.

W internecie wisi oferta pracy na stanowisko młodszego inżyniera przygotowania produkcji. W ogłoszeniu w rubryce, gdzie wspominane jest o tym, co firma oferuje, napisano, że jest to płatny program stażowy. To ile w takim razie można na nim zarobić? A ile, jeżeli pracuje się tutaj już jako pracownik? Ile czasu musi minąć, aby móc już pracować normalnie? Wspomniano, że po 4/5 umowach. Ale na jak długo są one zawierane? Rozwiejcie moje wątpliwości :)

Olka

Jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Koleżeństwo i brak kompetencji. Dział jakości i inżynierowie bez pojęcia.

Wiola
@Olka

A skąd oni biorą tych ludzi bez kompetencji? Po znajomości zatrudniają czy same osoby bez wcześniejszego doświadczenia? Nie organizują żadnych szkoleń, żeby rozwijać pracowników?

Mc

Temat podwyżka ... To temat tabu... Regularne podwyżki a co to takiego??? Tam się tylko równa stawki( nie ważne czy ogarniasz czy nie... Wrzuca Cię w ten sam worek) no chyba że jesteś lizusem i wchodzisz wiadomo gdzie.... W tej firmie zarabiają dobrze tylko Ci co siedza u góry na stołkach A poziom jaki prezentują tzw. inz. czy jak kto woli specjalisci to poczytaj wreszcie komentarzy ( sama prawda)

@Mc

Cześć, nawet teraz w tym nowym roku nie planuje firma podwyżek? Minimalna idzie do góry, niektóre firmy nawet jeśli ktoś zarabia więcej niż najniższa coś tam podnoszą. Wiesz może coś na temat pracy jako w dziale BHP? Jak on funkcjonuje w firmie? Zastanawiam się, czy warto wysłać cv, bo szukają akurat młodszego specjalisty

Niedoszły pracownik Nowy wpis
@Wiola

Kiedyś dawno, sam tam uderzyłem, interesowała mnie logistyka, jestem po Akademii, po wydziale ekonomicznym - zarządzanie, i szkole mechanicznej. Na spotkaniu przyszedł gościu z panienką z HR? dostałem propozycję pracy.... stanowisko???? inżynier lini... hahaha, poinformowałem że ukończyłem studia ekonomiczne, odpowiedź ze strony przedstawicieli TPV - ma pan ukończoną szkołę mechaniczną i jest pan po studiach, to wystarczy ????? Dla mnie nie wystarczyło!!! - jak bym głupio się czuł, gdyby pracownik linii zwrócił się do mnie, per inżynierze, dlatego, niechcąc być nieuprzejmy, nie odmówiłem odrazu, ale poinformowałem że muszę się zastanowić, i jeszcze tego samego dnia, oddzwoniłem i przekazałem info, że nie zdecyduję się. Trzeba mieć zasady i ambicję, być sobą i nie udawać kogoś innego

Niedoszły pracownik Nowy wpis
@Niedoszły pracownik

Opis dotyczy Faurecia, ale podobną sytuację miałem w TPV. sorki za błąd.

Anonim życzliwy

XYZ
@Anonim życzliwy

A kto np z sv nie ma wykształcenia itp jaki dzial i uap?

@XYZ

Zm B uap25 proszę sie przyjrzeć a nie zadawac glupich pytan

Nie ma wyższego wykształcenia jeśli każdy wie o kogo chodzi i czyta wpisy to napewno nie ma bo raczej ta osoba nie jest ogarnięta do nauki i to jest aż żal że Pani K.P. obsadza takie odpowiedzialne i niedouczone osoby ta stanowiska kierownicze to normalnie żenada.

Nikt
@Anonim życzliwy

Oj ile w tym prawdy znajomości faworyzacja itd..... Większość potrafi jedno z tych pseudo kierowników iść na fajkę po 15 razy w ciągu zmiany

były faurecjanin
@Anonim życzliwy

a byłeś w innych zakładach? w podobnym zakładzie w GW wszyscy robią n-1 na stantard (podpisujesz się na karcie produkcji na 2 stanowiskach) a do tego musisz kontrolować 2 inne maszyny obok! jak jeden poszedł na przerwę a drugi na papierosa! a tam z jednej maszyny przejść do drugiej to trzeba obejść 50 metrów całą linie! Pracowałem w faurecii i wy tam macie bajke a narzekacie. Tylko klepać części (i sprawdzać - uszkodzone odrzucać i zwracać) w stosunku do problemów jakie są w innych zakładach gdzie musisz kombinować jak utrzymać produkcję! bo nic nie działa albo brakuje. tu stanie maszyna wzywasz elektryka i idziesz sobie na kawę! a tam musisz (usunięte przez administratora)żeby szybko ruszyć bo nie może być za długo przestój. Przedszkole macie w Faurecii. I radze nie narzekać że sv nie mają wykształcenia (jeśli tak jest jak mówisz - często ci z wyżsyzm wykształceniem na liniach to barany nadające sie do impulsu). Tu kazdy dyrektor pracował wcześniej na linii i ma pojęcie o pracy - w przeciwieństwie do innych zakładów. A że ktoś nie ogarnia albo się obija (zwalając wine na innych) to później płacze na forum. U nas była pionowa kreska z wychyleniem na przerwę - mimo problemów nic sie nie pisało - jak nie było części to leciałeś do innych działach sprawdzać co oni tam produkują i czemu w innym kolorze jak ty masz zamówienia. Albo jak nieogarusy zamiast robić to sobie siedząb o kierownik na chwile wyszedł to oni pier..lą robić (taki rozpi..iel) a później zostawanie po 12 h w pracy albo je..anie w weekendy nadgodzin (które zamieniają 1-1 na wolne zmaiast 1,5 na 1). za l4 tu zwalniają. a w moim zakładzie 5-ciu poszło na L4 w czasie twojego planowanego urlopu i ci przepadł - a tamci walili w (usunięte przez administratora) z udawaną choroba i nikt im nic nie zrobił - tu wylatujesz za l4 na zbity pysk i jest porządek. Bo co innego jak ktoś faktycznie chory ale cie sv sprawdzi na facebooku że piłeś na baletach i aut. tu jest przedszkole. tylko rzetelnie robić. Oni mają wskaźniki wydajnośći i zawsze was będą w h..a robić z liczbą ludzi żeby im sie wzór wzgadzał. albo przez leserów łażących na L4 musisz zapier..ać za dwóch. Bo są duże rotacje a nowych pracowników nie tak łatwo znaleźć na rynku - każdy ma gdzieś jakąś prace. dlatego wam dali ukraińców. U mnie na linii wszyscy (usunięte przez administratora) i dzięki temu 2 godziny przed końcem mieliśmy wszystko zrobione i mogliśmy łazić po zakładzie. A jak ktoś jest nieogarnięty to usiądzie i czeka aż mu ktoś naprodukuje części z innych działów - nie zainteresuje sie że klepią coś zupełnie innego a tam 2-gi alarm i tiry czekają na załadunek. Tu trzeba (usunięte przez administratora) a nie płakać że trudno. Jak ktoś uczciwie robi to produkcja idzie. A przynajmniej wolne dostajecie! Ja w innym zakładzie mam 1 kratke w tym roku UW wziętą! Bo nie dają ani dnia (usunięte przez administratora) Poczytajcie opinie o innych zakładach bo świat sie na faurecii nie kończy. wy przynajmniej macie opinię te 2+.

moje zdanie
@były faurecjanin

Ja akurat mam porównanie i potwierdzam Twoje słowa. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie. Ale pod względem zarobkowym i warunkami pracy na tle wszytskich moich zakładów przepracowanych to właśnie Faurecia wypada najkorzystniej :)

Czy można liczyć w Faurecia na prywatną opiekę medyczną?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Na początek dodam że była to moja pierwsza praca jaką w życiu podjąłem I jedynce co pamiętam że był tam jakiś posiłek darmowy czy raczej miał być? I przy jego wydawaniu stali jacyś Ukraińcy którzy zaczęli traktować mnie z góry i kiedy się okazało że tego posiłku niedostane bo za krótko pracuje to zaczęli mnie chamsko obrażać i się nabijać

Ostatecznie nie jadłeś tych obiecanych posiłków? Ile trzeba było przepracować żeby załapać się na to jedzenie? To były smaczne posiłki?

Dawid

abc
@Dawid

Szkoda, że odszedłeś z firmy :(

abc
@Dawid

Już rozumiem o co chodzi :)

Yyyy
@Dawid

Tutaj nikt nikogo na siłę nie trzyma. Możesz gdzie indziej pójść do pracy.

@Dawid

Jeśli chodzi o ludzi z produkcji i o logistykę produkcyjną (z małymi wyjątkami) - poziom zawiści wychodzi poza skalę :)

Darek
@Dawid

Ty i studia, dobry żart, haha. Ty nawet szkoły średniej nie ukończyłeś, błędv ortograficzne i brak składni. Na studiach nawet referatu byś nie zaliczył, gdybyś studiował i napisał jakikolwiek referat i miał doczynienia z kadrą akademicką, to automatycznie pisałbyś składnie i bez błędów ortograficznych. Studia potrafią tego nauczyć. Studentowi wstyd byłoby przedstawić opracowanie do oceny wykładowcy z takimi błędami. Takie są realia. Ale zawsze można pomarzyć to nie boli.

@Darek

Ale bundy

Jak by ktoś się tam wybieral do tzw. pracy to niech się mocno zastanowi bo kadra zarządzająca to pato.. ostatni przykład jeden z dyrektorów pan A.W podczas jazdy na rowerze zbuzgal( i nie tylko) kobiete i skopał auto ..... Tacy ludzie rządzą ta firma (tzw. elita)

@Ale bundy

Eee... Ale na to to masz jakieś konkretne dowody? Bo brzmi to dość skrajnie a jak wiadomo tutaj napisać to można w teorii niestety wszystko... Po co miałby tak robić?

Za za
@Magdalena

Ale bundy pisze prawdę na FB jest wszystko ładnie opisane przez panią która to spotkało w łącznie ze zdjęciami jak pan menedżer jedzie rowerem i środkowego palca pokazuje ....(z tego co tam opisane to trochę od niego zionelo alk...) P.s. jedna mała pomyłka u ale bundy bo inicjały A.Ł pana menedżera

?
@Za za

To jak już tak !!!! Kolor się podoba ? :P

Małgorzata

Nic się nie szykuje? Jakaś podwyżka inflacyjna może? O ile mi wiadomo, to część pracodawców gwarantuje teraz takie coś pracownikom, żeby jakoś tam wesprzeć ich w tej sytuacji.

@Małgorzata

Podwyżka ??? A co to takiego ?? W tej firmie zakazane i wykasowane słowo

@O n a

Czyli takich za docenienie nie ma? A co z osobami, które po np., 10 lat pracują, jak wtedy stawka wygląda przy takim stażu?

Gggh
@Magdalena

Stawka zależna od sv. mój ''pan Marcin T.'' Powiedział wprost że podwyżka u niego nie zależy od wiedzy i umiejętności, tylko od szczerości'' donoszenia, palenia z sv, picia, itp''. Ale co się dziwić po człowieku co sv został dzięki pakierosą i donoscicielstwu.

@Magdalena

Stawka jest bardzo podobna do tzw. swiezaka .... Bo jest tzw. równanie stawek..... A stawka to zależy od SV a raczej jak kto punktuje ( donoszenie, wchodzenie w ....., lizustwo itd)

@O n a

równanie stawek...? no tak czyli na ten układ, który przytaczasz raczej nie każdy od razu idzie? ciekawi mnie to wspomniane donoszenie, no bo na co niby można nagadać na kogoś?

Zzzzzzzzzyyyyyyh
@Magdalena

Pani Magdaleno jak chce pani wszystko wiedzieć to może pani wyjść z biura i przejść się po hali, bo z tego co widzę to siedzi pani za biurkiem i tylko ładnie podpytuje

6446432erasdfa
@Magdalena

co można donieść?? hmm na mnie przykładowo doniesiono ze na kwarantannę (covid) poszedłem po złości, celowe dawanie błędnych poleceń późniejsze ich zmienianie i zwalanie winny na operatora:) ( mimo iż udowodniłem ze dostałem inne polecenie od głąb Lidera i tak moja winna, cytując sv mogłem się domyślić ze (usunięte przez administratora) lider się myli)

Dariusz
@6446432erasdfa

Jaka można iść na kwarantannę po złości. Alb się jest chorym albo nie. To chyba stwierdza lekarz. A tak ogólnie atmosfera się poprawiła i teraz jest ok? Ludzi już tak na siebie nie gadają wzajemnie?

----- zzxx-----

Krótko i na temat: po blisko 17 latach pracy ludzie mają stawkę najniższa krajowa (3490) to reszte o tej firmie można sobie samemu dopowiedzieć

Celoni
@----- zzxx-----

Najgorzej płacący zakład w strefie ekonomicznej i chyba w całym województwie, trzeba być z UA żeby mieć dodatki i być nie tyklanym

hehe
@----- zzxx-----

Co tam się dzieje w Faureci, że tyle pojawiło się ogłoszeń o pracę? :)

Abcdef.....
@hehe

A kto Ci będzie za najniższą w tym zakładzie siedział???ludzie uciekają i mają rację, a to pytanie to proszę zadać do pani menadżer HR (odpowiedzi będzie -nikt nikogo tu na siłę nie trzyma)

agrafka
@Abcdef.....

W Jeronimo Martins 500zł brutto podwyżki dostali i kolejne 100zł dostaną.

Abcdef.....
@agrafka

Borne też dało podwyżki 13-16 procent... (usunięte przez administratora)

Logistyk

Wszędzie byle nie na logistykę nikt tam nie ma cię tak głęboko w dumie jak twój dyro i ten drugi co go udaje łażenie i szukanie jak cię (usunięte przez administratora)każde wyjście jest skierowane na zgnojenie Polaka bo przecież Ukrainy nikt nie ruszy

@Logistyk

To nie tylko na logistyce tak jest, cała firma to jedna Ukraina i to nie tykalna. Polaka można zmieszać z błotem a oni są świetne krowy nietykalni

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Faurecia?

karS

w jaki sposób są weryfikowane ? idziesz i z@pierd@l@sz a jak nie z@pierd@l@sz to wypierd@l@asz

Yuri

W tej firmie to nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera :)

Zwykły pracownik

Tam już o niczym nie slychac tylko o DHL każdy chce tak iść tak więc sama firma niech szykuje się że trzeba będzie to zamknąć no chyba że ci z góry zejdą i ubrudza ręce

rebeliant

Resztę życia Wam to zajmie ;) :)

See you ;) :)

Magdalena

A zazwyczaj ludzie z kulturą stąd odchodzą czy jak to wygląda? ;p

rebeliant

Droga Faurecia 1, nie ma więcej kasy, nie ma wykonywania pracy "klasy premium" na rzecz pracodawcy. Jak Wam moja wykonywana praca nie będzie odpowiadać, to możemy się rozstać. PS. Cztery miesiące temu poprosiłem o przeniesienie na Faurecia 2 i dalej nic w tym temacie nie dzieje się. Życzę miłego dnia :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Faurecia? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Faurecjanka

Różnie. Albo za pieniadze albo za wolne. Kwestia bieżących ustaleń albo też dogadania się co odpowiada Tobie bardziej.

Jeżeli na magazynie faureci 1 będą nadal pracowali takie głąby , które się wożą jak taczka (usunięte przez administratora) to nikt tam robić nie będzie chciał. Oczywiście poza małymi wyjątkami.pozdrawiam tą pseudo firmę środkowym palcem (usunięte przez administratora)

X

Święta racja.I jeszcze potrafią uprzejmie donosić na kogoś.Oczywiście poza małymi wyjątkami.Ja ŕównież pozdrawiam tą pseudo firmę środkowym palcem. I nie polecam nikomu pracy na magazynie.

@X

Czyli też tam pracowałeś ? Magazyn na 1 to dno i kilo mułu ! Przełożony Tomasz.K ? Jak się zwalniałem to mi powiedział gdzie ja lepszą pracę znajdę ! I znalazłem ! A to że tam nikt nie chce pracować to może pora się wziąć za swoich podwładnych ?!

rebeliant

Ale gdzie znalazłeś lepszą pracę? Bo też chcę zmienić :)

rebeliant

A poza tym, uważam, że na początek to jest bardzo dobra firma (Faurecia 1) jeśli chodzi o pracę na magazynie lub naukę jeżdżenia wózkiem widłowym. A później trzeba innej pracy poszukać :)

Dariusz
@rebeliant

Naukę? To znaczy ze wysłali cie na kurs na własny koszt? Bo chyba musisz mieć uprawnienia?

Jannn
@Dariusz

Nie do końca tak jest.

@Jannn

Czyli jak tak właściwie?

rebeliant

Na magazynie, pewna osoba zdiagnozowała u mnie chorobę psychiczną. Buuuaaaachachachachachacha. Ta sama osoba twierdzi cyt. "połowa ludzi pracujących na produkcji to debile" :) :) :) Pozdrawiam największego impertynenta na zmianie B :)

@rebeliant

No tak... A kim konkretnie jest tak pewna osoba?

Zodiakalny Skorpion
@rebeliant

Pamiętaj, że to co on mówi o Tobie i o innych ludziach na produkcji dużo mówi o nim samym. Czyli z tego co piszesz sam jest(usunięte przez administratora)

Gośś

Zakład to totalna porażka.

@Gośś

A masz takie zdanie, ponieważ? :(

Kłamią w tej firmie od dołu do góry.

Weronika

Z czym na przykład kłamią, jak już tak piszesz?

Gary Potter

O tym właśnie pisałem .....

Natalia

Co ty piszesz za głupoty? Jak Ukraina idzie na postojowe, to Polska tak samo też idzie na postój. Wszyscy mają takie same zasady.. Jak się wypłata nie zgadza, to idziesz wyjasnić ten problem do działu kadr i po temacie.

Serio
@Natalia

O i jakiś sv się odezwał żeby bronić zakład przed terrorem

Prawda
@Natalia

Polacy na urlop Ukraina postojowe Polacy zejść do 16 dni a Ukraina postojowe gdzie widzisz kłamstwo ogarni się Polacy do roboty Ukraina na wolne żałosne ale pewnie ktoś z góry chętnie bym ci pokazał listę która podpisuje na codzien to może byś nie była taka glupia

@Natalia

Natalia chyba sama w tych kadrach pracujesz....że tak bronisz ta firmę..... W kadrach nic nie załatwisz bo reklamacje może tylko SV złożyć .... No i bez pokichanego kwitka nic nie idź ogarnąć ( kwitki 2-3 tygodnie po wypłacie są) Tak więc Natalia z jakiej choinki się urwalas że tak lizesz im du..

Serio
@Mj

Wiadomo że to ktoś z biura napisał

@Mj

A właśnie, że nie - jestem zwykłym pracownikiem w białych ciuszkach ;) Ja już nie raz chodziłam do kadr i normalnie szło się dogadać. Polecam ;)

@Natalia

Tak tak ... Już uwierzyliśmy A świstak siedzi i zawija w sreberka.... Kobieto bajki piszesz i widać że nie pracujesz na dole tylko u góry

@Zenek martyniuuuk

Nie będe się zniżać do Twojego poziomu i Ci udowadniać gdzie pracuję. Twoja decyzja, że mi nie wierzysz ;) Zauważ tylko, że nie boję się podać swojego imienia, które w sumie nie jest aż tak często spotykane w tej firmie. A jak komuś będzie zależało to zawsze może sprawdzić autorstwo wypowiedzi (w sieci nikt nie jest anonimowy). (usunięte przez administratora)

@Natalia

Znalazła się obrończyni firm........ Widać że wchodzisz w cztery litery i to tak głęboko że końcówki palców od nóg tylko wystają ( taki poziom właśnie prezentujesz)

@Mj

Na szczęście nigdy nie miałam i dalej nie mam takiej potrzeby :D Ale skoro znasz takie sposoby i się do nich jedynie ograniczasz to wcale się nie dziwię, że chodzisz sfrustrowany :D :D :D

Heniek
@Natalia

Pani Natalio, czytam pani wywody i nie zgodzę się z żadnym z nich, niech sobie pani popiera tych ignorantów z górnej części fabryki, pani wybór. Tylko proszę nie kłamać i nie ściemniać że jest tam tak dobrze bo to zwyczajne (usunięte przez administratora) P.s. a to że panią jadą to wcale się nie dziwię bo 99 procent normalnych ludzi nie trawi tego miejsca

@Natalia

Najlepszym sposobem jest czytanie Twoich bajek , posikać się można ze śmiechu że ludzie są tacy..... Z resztą szkoda mi słów Pracuj sobie dalej w tej cudnej fabryce...

@Heniek

"Nie kłamać i nie ściemniać" - masło maślane ???? Drogi Panie, nikt mnie nie jedzie - ja tego tak nie odebrałam. A, że lubię wyśmiewać czyjąś głupotę i roszczenia pod nosem - tak już mam. Jeszcze jedno - jeśli praca Wam nie pasuje, to co tam robisz człowieku jeden z drugim ? Wiesz może? Nikt chyba nie trzyma Cie tam na siłę? ????

@Heniek

P. Heniek daj sobie spokój z tą osobą nie ma o czym pisać i dyskutować , tyle w temacie

Zofia
@Natalia

Dokładnie, też uważam ze nikt na siłę nikogo nie trzyma w żadnej pracy :P Opowiesz może o warunkach w firmie? To spoko że idzie się dogadać z kadrami. a jak umowa, stawka? :)

On
@Natalia

Nie lubię być wyśmiewany za nie wiedzę od razu bym się zwolnił za takie coś

Zarobki

Dno i reszta mułu 2700 na rękę może jak ci sv premi nie zabierze niema

@Zarobki

Masakra, żeby takie pieniądze zarabiać w tych czasach za ciężką pracę fizyczną na 3 zmiany

Zenek martyniuuuk

Przecież w każdym molochu w strefie ekonomicznej i nie tylko jest osobą która siedzi i przegląda opinie... No i oczywiście piszę te pozytywne Standardowa polityka ......

Dokladnie
@Zenek martyniuuuk

A i bieda w firmie ledwo wiąże koniec z końcem a hybrydy przyjechały każdy chciałby taka biedę redukcję porobili ale w ludziach ci co przy korycie dalej siedzą jakoś nikt ze stołka nie spadł

Małgorzata
@Dokladnie

Jak to, nie mozecie liczyć na żadne podwyżki jak wam tak źle?

@Małgorzata

Słowo podwyżka zostało wykreślone ze słownika przez ta firmę... P.s. a tak poważnie to (usunięte przez administratora) ogromna z tzw. podwyżka.. bo jak można nazwać cyrk typu - została przyznana w kwietniu ale aneksy będą w lipcu, resztę sobie sami dospiewajcie no i schodzenie z urlopów kolejny (usunięte przez administratora)

Zenek
@Zenek martyniuuuk

Spieprzać trzeba niech się z Ukrainą męczą co nie chce pracować

Ola
@Zenek

To jest nic innego jak (usunięte przez administratora) nie kompetentni SV którzy myślą tylko o własnej (usunięte przez administratora) i ich ekipa Gl którzy są chyba jeszcze gorsi, o górnej części zakładu tylko jedno zdanie PROSZĘ SOBIE WYOBRAZIĆ ZE MENEDŻER OBYDWU ZAKLADOW PODCZAS SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO TANCZYL W NEGLIŻU NA STOLE ( info potwierdzone) dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia