Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

PracownikASK

Witam od niedawna pracuje w ASK Poland i czytając wasze komentarze zastanawiam się czy czasem ktoś nie pomylil forum na którym w taki nieciekawy sposób się wypowiada o tej firmie . Jedna wielka bzdura jeden zaczął pisać bajkę i teraz kolejni dopisują wersy : - ) Gdzie macie ten mobbing?i złe traktowanie ? A jeśli tak jest to czemu zamiast pisać na forum nie podejdziecie do biura i nie powiecie to odpowiednim osoba prosto w oczy ? Moim zdaniem te wszystkie negatywne komentarze to dzieła ludzi którym nadzwyczajnie nie chcę się pracować ,ludzi którzy ledwo skończyli podstawówkę a liczą na wynagrodzenie kierownicze . Pracy jest wszędzie i to pod dostatkiem ,idźcie spróbujcie chociaż jestem pewna że na każdym innym forum na temat pracodawcy napiszecie to samo . Pozdrawiam i polecam sumiennie wykonywać swoje obowiązki w pracy ,nie wdawać się w plotki ,docenić trud lidera zespołu i co najważniejsze zaakceptować stan swojego konta a jeśli nie jest to możliwe to po prostu się zwolnić ...bo jak to się mówi "Jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma ..."

Wisława
@PracownikASK

To fakt ,widać że od niedawna pracujesz....!Naiwna jak dziecko "PODEJDZIECIE DO BIURA"ha,ha.Jeszcze jedno zazwyczaj "ledwo" kończyłyśmy zawodówkę bo wiesz z podstawówką nam szło nieźle.Pozdrawiam pozytywnie nastawioną Panią ,która z wyróżnieniem skończyła studia i pracuje w tej oto firmie

Antos
@PracownikASK

No bo się zesram ze śmiechu naprawdę trud lidera hahaha jesteś chyba umysłowo ograniczona liderzy to największe darmozjady tej firmy.

Bolec miłości
@PracownikASK

Jak Cie jara 2200 na rękę i godne życie za to powodzenia. Widać że to Twój szczyt możliwości i ambicji , ale chyba że jesteś jedną z tych co wychodzi wcześniej z pracy ? Lub innym dziobakiem?

ASK
@Antos

Szukają liderów, skoro twierdzisz że oni-liderzy to darmojazdy to spróbuj co oznacza być liderem i wtedy się wypowiadaj

Produkcja
@PracownikASK

A to ciekawe! Ja też od niedawna pracuję w ASK! Po okresie próbnym (3 m-ce) podstawa niezła, prawie 2600. I to jest koniec dobrych wieści. Firma potrąca z premii produkcyjnej (to rozumiem) i z premii frekwencyjnej ( to już nieuczciwość) za czas urlopu! No jasna cholerka, urlop jest płatny 100% !!!!!!!! Zrozumiem jeszcze, że potrącą za urlop na żądanie! No zaskoczyłam firmę! OK!!! Ale za urlop wypoczynkowy? Ten mi się płatnie należy, jak psu buda!!!!!! Szkolenia na produkcji? Oczywiście, 2 minuty, po czym rusza produkcja w normalnym tempie! Uwagi liderki K na manualu - co tak wolno robisz? Bo jestem tu pierwszy raz od 2 godzin! Trzeba szybciej, kur.a szybciej! No cholernie motywujące! Wiele osób odeszło po kilku dniach pracy! Tutaj nie ma szkoleń, tutaj od 1 dnia pracy są tylko wymagania! Trafić do zmiany pani E, to już czysta porażka, wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) klnie, jak szewc na hali, bo po trupach norma ma być! Ludzie wieją z jej zmiany, jak tylko się da! W ub. m-cu odeszło z firmy kilka osób, w tym m-cu odchodzi kolejne ponad 6! Dla firmy najważniejszy jest zapięty fartuszek, wózki nie mogą stać na żółtych liniach! (Twoje miejsce do pracy to 0,5x0,5m2 - choć przepisy mówią o minimum 1m2), wentylatory zakazane, co tam, że pot leje Ci się po plecach, kierowniczka M, to już osobny rozdział! Powiem krótko - firma robi łaskę, że pracujesz i ta Pani też robi Ci tę łaskę! Dojazd do firmy, to kolejne wyzwanie, z Bielska jako tako, Kęty Kozy - długo i drogo, firma nie dopłaca!!!!!!! Przenieśli nas z Bielska do Wilkowic w połowie czerwca, to nawet firma nie zadbała, aby uzgodnić z przewoźnikiem, że zapłacimy za pół miesiąca miesięczny! Same musiałyśmy walczyć o swoje! A dojazd od strony Żywca, Buczkowic ? Nie istnieje! Ja szukam innej pracy!

@PracownikASK

Pani Mariolu, podejść do biura?! Poskarżyć się?! To żart jakiś :( Kierowniczce podpadniemy, a i Pani nie ma "serca" dla pracowników! Darujmy sobie takie piesze wycieczki! To nie jest firma, której zależy na pracownikach! Nie będzie ten, to będzie inny, bez znaczenia, że dobrego pracownika trzeba tu szkolić rok! Wam to zwisa i powiewa!

ask
@Produkcja

Trzeba określić którą firmę macie na myśli ASK B-B czy ASK Wilkowice

@PracownikASK

Nie chce się pracować?! Co za bzdura! Zapraszam na elektronikę, na manual! Instrukcja obsługi stanowiska przez lidera trwa 2-3 minuty! A potem linia (usunięte przez administratora) w normalnym tempie! Zasypie Cię? To dostaniesz słowny (usunięte przez administratora) od liderki, co tak wolno robisz! Tu trzeba szybko! Na dzień dobry masz dosyć. I aby było jasne, są liderki 2 (słownie dwie: D i B), które motywują Cię pozytywnie "dasz radę, pomożemy, nie martw się" inne to tylko nerwy i komentarze tak obraźliwe, że nawet nie zacytuję! Najlepsze, kiedy kierowniczka (Pani Kierownik) mówi Ci, czy czytałeś Wizualicyjną Instrukcję! Kiedy pytam? Kiedy jest "dziura" na linii! No tak, kur.a, kiedy jest dziura na linii to ja leżę! Nie kur.a! Ja wtedy nadrabiam, to co odłożyłam z boku, bo jako osoba ucząca się nie nadążam za linią! Ale w dup.e mają, że się uczę! Jedno najważniejsze! Jeżeli każdego kolejnego dnia ktoś chce chodzić do pracy z bólem żołądka, w stresie, który odbiera chęć do pracy, pod przewodnictwem kierowniczki i liderek, które traktują Cię, jak zero, to ASK jest dobrym wyborem!

Ask pracownica
@Produkcja

Edyta to liderka która przynajmniej wie co robi a reszta powinna się od niej uczyc

KOCIARA
@PracownikASK

ja wyjechalam do rosji juz nie mam ochoty byc tą piepszoną kierowniczką w ASK poland.Pozdawiam.Katarzyna . W Rosjii mi jak w niebie.

Twoja odlotowa kicia
@PracownikASK

ja wyjaechalam do rosji, jest mi tam jak w niebie. Pozdrawiam.Kasia

Bu haha

Pozdrowienia dla działu hr

Andrzej Wajda

Ta cała pani od rozmów dalej ciśnie kity na temat jaki to piękny zakład i jakcy wspaniali ludzie tam pracują?? nie dajcie się nabrać wylicza was w rok!!.

Osoba która zabrała moje cv do wilkowic mówiła że praca na dwie zmiany a tu czytam że są 3 może ktos potwierdzić jak jest dokładnie? I czy ta stawka 2250 to jest już na stałe?

Zależy na jaki trafisz dział, są 3 zmiany, 2 zmiany a również dział, który robi tylko 1. Podpisując umowę wyrażasz zgodę na 3 zmiany ????

Bez znaku zapytania ;-P

@123

Bardzo dziękuję bo to ważne żeby wiedzieć jak na rozmowie postawić sprawę mógłbyś się jeszcze odnieść do kwoty

Ola
@123

A który dział robi na jedna Zm ?

Wampir z Kęt

Ale glupoty gadacie ja juz 4 muesiac szukam pracy poslalem wiele cv przejrzałem qiele ofert wykonałem wiele telefonow to przypomina. Probe rozbicia muru łyżeczka więc nie dziwcie soe ze ktos sie trzymie tego co ma bo lepszy rydz niz nic

@Wampir z Kęt

To ciekawe gdzie tak szukałeś pracy ja jakoś wysłałem do około 15 różnych firm z czego byłem na 8 rozmowach a z 7 pozostałych zrezygnowałem i to w przeciągu tygodnia

He
@Wampir z Kęt

Bo pewnie jesteś prostakiem i w cv co jedyne masz to ukończenie zawodowki

@He

Sugerujesz ze nie jestem inteligentny ? Tak poza tym to kto pracuje na produkcjach ludzie po zawodowkach no chyba ze ty masz wysze studia na których nie robiłeś nic innego oprócz czyszczenia kibli.

He
@Wampir z Kęt

Nie jesteś bo nikt do Ciebie nie dzwonił imbe cylu po zawodowce twoje iq jest nizsze niż 0;)

sasa
@Wampir z Kęt

przyjecia sa ale z polecenia

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wampir z Kęt

To widzisz jak jest. Ja ci zazdroszczę bo jak narazie to do mnie nikt nie zadzwonił a ty z tylu ofert zrezygnowales pewnie ciekawych jak domniemywam pewnie zamiast pracowac wolisz pić piwo z bezdonnymi pod żabka lub produkować dzieci licząc na 500 plus

@Wampir z Kęt

Tutaj cię zaskoczę nie liczę na 500+ nie pije piwa tylko pracuje wybrałem firmę taka w której dobrze zarobię i jest spoko atmosfera nikt nie stoi i nie patrzy jak robię robię swoje i dziękuję. I pamiętaj żeby państwo coś ci dało tak jak 500+ to pierwsze musi ci zabrać żeby dać. Widząc Twój wpis to siedź dalej pod żabka i pij to marne piwo. Pozdro

@Alibaba

Dziękuję za pozdrowienia. Powiem ci tak ze pracy nie ma czegoś takiego jak mila admoswera tym bardziej nie ma kolegów. Kiedyś możesz sie otym przekonać (czego oczywiscie ci nie życzę) bo ja coś o rym wiem ponieważ w poprzedniej pracy mnie zwolniono na podstawie donosu "spoko"kolegi !!!!!!

@Alibaba

Hej hej alibaba co tak cie zatkalo i nic nie piszesz moze to ze prawda o rynku pracy w Polsce tak bardzo cie w oczka zaklula ??

@Wampir z Kęt

Nie zakuła mnie prawda tylko nie będę bez sensu odpisywał. Ty masz swoją wiedzę i teorie ja mam swoją.

Bolec miłości
@Wampir z Kęt

To fajny cymbał z Ciebie jak pracy znaleźć nie umiesz albo jesteś daremny i do niczego się nie nadajesz.

@Bolec miłości

To moze mi cos załatwisz ? Z gory mowie ze oferty typu 2200 brutto mnie nie interesują a to ze mam raki twraz problem to jest tylko to ze ja jestem za do ludzi i wyskakują mi na glowe taki jestem i nie potrafię byc hamem no chyba ze ktos mnie naprawde zdenerwoje a tak poza tym to stanowisko pracy powinno byc dostosowanie do umiejetnisci pracownika nie ma takich osob ktore wiedza u umia wsystko i nie jestem czlowiekiem gorszego sortu jak mbie nazwales tak to odebrałem!!!!

@Bolec miłości

To morze mi coś załatwisz ? Jestem dla ludzi za dobry i wyskakują mi na glowe nie potrafię byc hamem i dlatego mam teraz taki problem

Mimi

Jestem od kilku lat,na szczęście, już byłym pracownikiem, ale przepracowałam tam 13 lat. To były czasy "początkow" Ask. Rygor i terror, tak mogę nazwać klimat w jakim pracowałam, bo (usunięte przez administratora)to brzmi zbyt pięknie.Pewnie jeszcze są osoby,które pamiętają, jak ustawialismy się przed pracą w dwuszeregu,gdzie na początku stał nasz pan i władca,Roberto,który wydzieral gębę, bo nie trzymalismy prostej lini.To były czasy, w których żeby się dostać do pracy,również Ask, trzeba było mieć plecy lub dać kopertę, którą ja wreczylam gościowi, zajmujacemu się wtedy przyjeciami. Zarobki były zawsze najniższe, i to się tam nigdy nie zmieni Nie ludźcie się!Jak tylko zmieniła się koniunktura, zaczęły otwierać się drzwi do innych zakładów, zaczęłam szukać lepszej, lepiej płatnej pracy i z silnymi związkami zawodowymi . Byłam na kilku rozmowach,oglądałam zakłady od "środka", mając już taką możliwość.Wybrałam zakład w którym pracuje do dziś i to był strzał w dziesiątkę. Po pierwszej wypłacie, wtedy 2950,gdzie w Ask to było 1370,sobie "usiadlam"...Do tego wczasy pod grusze,bony,premie,paczki,bilety do teatru i kina.Dziwię się moi drodzy, że w czasach, kiedy to pracownik stawia warunki,tak kurczowo trzymacie się tego zakładu. Pozdrawiam osoby z tamtych lat,które być może nadal pracują. Czas na zmiany...

...
@Mimi

Bo ludzie boją się zmian. A powinni wszystko postawić na jedną kartę. ASK to dno które samo się pogłębia. Wolałbym siedzieć w domu i szukać pracy niż pracować w tej firmie.

@...

Osoby które wiedziały ze chce zmienić pracę, najpierw zazdroscily a potem odradzaly, argumentując ze nigdzie nie ma lepiej,wszędzie tak samo, a tu w Ask juz przywykly, wiedzą czego mogą się spodziewać itd... i nie widziały siebie nigdzie indziej. To największa bzdura, głupota i brak poczucia własnej wartości.

Lili
@Mimi

A może pani podać nazwę firmy gdzie tak dobrze płacą?

@Lili

Wystarczy usiąść na internecie i sobie popatrzeć za lepiej płatną praca bo jest tego sporo ale pewnie najlepiej to wszystko pod nos podłożyć.

Ga
@Alibaba

No niech pani napisze gdzie tak sie dobrze zarabia to uwierze ze warto zmienic prace

Taktoja

Mógłby ktoś podzielić się opinią o zarobkach i o panującej atmosferze w zakładzie? Warto się przyjąć?

@Taktoja

Wystarczy poczytać komentarze i się zastanowić.

Hurra

Jeszcze trochę i wymarzone podwyżki ????

Prawda

2700-2800 to minimum żeby wyżyć samemu w tych czasach. Opłacić mieszkanie opłacić rachunki , nie mówię już o jedzeniu czy innych rzeczach które są potrzebne. Niestety w Ask poland, bardzo stabilnej firmie ( hahaha) zarobisz te 2000-2200 zł. I co teraz panie i panowie? Ci co mają trochę rozumu to uciekają zmieniają na lepszą płatną pracę, a reszta karaluchow będzie je bać do śmierci za 2 koła i żyć z mamusia :) powodzenia naiwni ludzie.

....

Polecam pracę w firmie ASK jeśli chcesz być traktowany gorzej niż (usunięte przez administratora) Polecam jeśli chcesz żeby robili z Ciebie idiotę. Polecam jeśli lubisz kiedy jest stosowany mobing. Polecam jeśli chcesz pracować w firmie bez jakichkolwiek przepisów. Polecam jeśli chcesz robić za marna kasę a robił jak wół. Polecam jeśli lubisz dużo wazeliny i szczelac z ucha to MOZE będziesz mieć jakiś awans. Polecam jeśli chcesz aby twój pracodawca ściągał kasę z premi kiedy jesteś na urlopie. Polecam jeśli chcesz pracować w firmie gdzie wszelkie uwagi masz zgłaszać a i tak to mają w du*ie. Polecam jeśli chcesz być wykończony psychicznie niż fizycznie w tej firmie. Polecam jeśli chcesz czuć się jak w big Brother ponieważ z każdej strony patrzą na Ciebie kamery a co poniektórzy mają tak ch*jowe życie prywatne że ponoć nawet w domu oglądają co się dzieje w firmie. Jeśli chodzi o moje zdanie to ogólnie nie polecam firmy ASK może gdyby kadry i połowę biura zmienić to było by lepiej

K_L
@....

Popieram twoja wypowiedź na forum też tam pracuje i powiem szczerze że to co się tam dzieje jest co najmniej karygodne Kiedy usłyszałam wczorajszą historię od mojej koleżanki to pomyslalam że Może ktoś w końcu zainteresuje się liderami i tym co robią na nocnych zmianach (krótko mówiąc nic nie robią)chyba że picie kawy na stołówce i pogaduszki przy laserze to ich zajęcie i jeszcze wpisywanie upomnień do zeszytu, taki piękny świąteczny prezent zrobiła dla swojej zmiany jedna z liderek (trzeba było nie zawracać jej głowy problemami związanymi z produkcją ona przecież ma inne zmartwienia typu SLIM -żenada :-/ ) współczuję dziewczyną które pracują na jej zmianie trzymajcie się dziewczyny i pamiętajcie najważniejsze by nie zatracić człowieczeństwa .

Xxd
@K_L

Kochana jak się nie umie pracować i przestrzegać zasad wg których się trzeba pracować żeby z linii nie schodziły buble (wystarczy schować telefon) to tak jest. Ale jest takie przysłowie, że kijowej baletnicy to nawet rombek w spódnicy przeszkadza, więc może lepiej niech się ta twoja koleżanka zastanowi czy przyszła do pracy czy posiedzieć na fb........ A jeśli praca i płaca nie odpowiada to zawsze można się zwolnić albo zapraszam do biedronki czy innego molocha............. Tam to dopiero się zapierda.., że pot po (usunięte przez administratora) się leje i nawet nie ma kiedy iść na przerwę żeby coś zjeść. Może trochę lepsza kasa ale życzę powodzenia!!!!!!!

Ha ha ha
@Xxd

Kochana może i ktoś nie umie pracować u Ciebie na linii ale ty na pewno nie umiesz poprawnie pisać : - ) cytuje : "Kochana jak się nie umie pracować i przestrzegać zasad wg których się trzeba pracować" ha ha ha

Olee

Zarobki na koniec roku masakra 2000zl bo uwalaja premie nie mowiac ze zmienily sie przepisy. Od nowego roku szukamy roboty bo to chore co robia. Kierownictwo ma nas w (usunięte przez administratora) klamia faworyzuja innych a innym kaza sie bujac.

Klo

Jeśli ktoś chce martwić się przez cały miesiąc ze nie starczy mu pieniędzy na jedzenie i podstawowe potrzeby to polecam. Może komuś uda się przeżyć za taką wypłatę, pod warunkiem ze mieszka z rodzicami i jest na czyimś utrzymaniu bo w innym wypadku niech już szuka miejsca w noclegowni bo gdy z miesiąca na miesiąc trzeba będzie coraz bardziej się zapożyczać na jedzenie i opłaty to jedynie prowadzi do bezdomności .

Klo

Czy dojeżdża ktoś do Ask przez wapienice centrum ?

@Klo

Nie przez wapienice tylko przez Jasienicę *

Klo

W tych czasach 2700 zł na rękę to absolutne minimum. I tak ciężko się za to utrzymać .A w Ask fundują nam 2200, wszyscy szukają normalnej pracy niech się nie zdziwią jak zostaną bez pracowników ;) Ci co potrafią robić odejdą do lepiej płatnej pracy, te co nie odejdą bo się boja to odejdą na emeryturę a nowi co przyjdą to po miesiącu zrezygnują i może wtedy kierownictwo wreszcie przejrzy na oczy i zapewni pracownikom godne warunki finansowe a nie takie ochłapy ????

A tam

Ja uwazam ze niema tak zle. Chlopaki fajne zawsze pomoga i dziewczyny tez super babeczki. Pozdrawiam

Piotrek.

Jak tak czytam te opinie o zakładach pracy w B-B to płakać sié chcę. Mam doświadczenia i przekonałem się mimo starań i chęci do pracy że traktowanie jest jak w (usunięte przez administratora) podczas drugiej wojny światowej. Jestem załamany tym co się dzieje. Pakuje się i wyjeżdzam do Czech pracować może tak godnego traktowania doznam i spokojnej pracy. A po pracy ???? a nie jak obecnie ????

Mycha

A mnie się dobrze pracuje

Nnnnn

Jezdzi ktos z Andrychowa do ASK I ma miejsce w samochodzie ?

D.

Moje sugestie dla ASK Poland Sp. z o.o.: Praca nie jest ciężka, a pieniądze na czas. Lubię atmosferę w ASK Poland Sp. z o.o. za: Czystość na hali

Turbo Banan

Pracowałem tu chwilę i podziękowałem za tą kasę? Śmiech na sali i Ci ludzie co się dowartościowują tu żenada , myślą że za dwa koła złapali Boga za nogi , czyli już widać ograniczenie albo do tego się tylko nadają. Nie polecam chyba że ktoś jest bardzo niesprytny to w sam raz dla niego lub niej . To nie praca Tylko stan umysłu.

@Turbo Banan

Zapytałbym gdzie dają więcej, jaka firma da ci lepszą stawkę? Nie odpowiesz bo takiej nie ma. Co robić się nie chce? Nie radziłeś sobie w pracy? No jak ktoś jest ograniczony umysłowo i słaby psychicznie, to tak już bywa. Wal na bezrobocie i stul pysk, leszczyku tfuuu... To że po zwolnieniu musiałeś przyjść na tą stronę, wyżalić się stanowi o twoim tchórzostwie. Nie pozdrawiam.

Pozdraiwam
@Titi

40% zakladow w bielsku daja wiecej niz w ASK mysli Pan ze klamie? prosze po rozsylac CV a przekona sie Pan

@Pozdraiwam

No to dawaj czekam na nazwy zakładów. A nie sory, przeciez sobie to wymyśliłeś. Nie pogrążaj sie. Jeszcze napisz, że pracowałes we wszystkich i ty wiesz hahaha Dawaj nazwy zakładów to sprawdze. hahahahahaha Xddd Nie no nie moge. Tak mam czas żeby w chodzic na każda strone zakładu w Bielsku i wysyłać CV XDDDD XD

Chociażby Shiloh Industries,Cooper,FCA Poland...itp

Pozdrawiam
@Titi

Dodam, Eaton, AWD InTERIOR, HUTCHINSON gdzie stawka zaczyna sie od 3650brutto plus premie, Klingspor, czy Nobile, ale nie ma co dyskutowac z Panem, jest Pan zadowolony ze swoich zarobow i warunkow pracy pana praca tylko niech pan nie wprowadza w blad osoby interesujace sie praca tam tylko pisze jak jest, pozdrawiam

Twój stary
@Titi

Widać twoje ambicje fachura że hej hahahaha dymaj dalej za 2 tysie robaczku do tego się nadajesz , roboty pełno ale jak się umie tyle co Ty jak przypuszczam to nic dziwnego że dwa koła jest Twoim szczytem idź do Gaz systemu a zobaczysz jak wygląda kasa i praca lecz z Twoimi umiejętnościami to na portiernie byś się nadał . Nara inteligencie za 5 złotych i czuj się dumny z siebie.

Uczciwy
@Titi

Po co obrażasz innych ludzi? Za prawdę? Aż tak boli Cię to że musisz się wyżyć ? Po tym co piszesz widać że skończyłeś max gimnazjum i jeśli tam pracują ludzie z takim samym podejściem to się dziwię że tam pracujesz. Lepsze zarobki? Rosiński, abb dawniej ge, waterjet i apena , ale trzeba znać się na maszynach numerycznych cnc . Więc nie pisz głupot bo ktoś uwierzy w Twoje bajki.

@Twój stary

XD HAHAHAHA... Tyle mam ci do napisania. XD Luzik załącz człowieku. Chyba ci się twoja praca nie podoba, że tą stronę odwiedzasz hahahahaha.

@Pozdrawiam

XD HAHAHAHA... Tyle mam ci do napisania. XD

@Uczciwy

Ja uważam że jestem fajny i pracuje najlepiej jak umiem ask jest moim życiem!!!!! Mam super kolegów w szatniach mało zarabiamy ale się dopełniamy hahaha zazdrośc widzę u was . Pozdro od mojego chłopaka dla was ludki. Złapie się lepiej roboty i nie sztkanujcie nas ciepłych i pozytywnych.

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała