Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Gabryśka najlepsza nie masz prawa być lepszym od niej bo cie zniszcz y a lider jej wierzy

Largo

Czy stanowisko SZEFA LINI to tzw bryfadzista w tej firmie? To prawda ze na probnym daja cale 1800 na reke?

byly pracownik
@Largo

dostaje sie 2000zlotych netto

Szok
@byly pracownik

Hahaha 2000 zl ze ludzie tam za takie ochłapy pracują jestem w szoku

Dramat

Ja to sie wam ludzie dziwie. Jak mozna pracowac za 2000zl ? Toż to ochłap jak dla jakiś Ukraińców. Już nie wspomne o okresie próbnym 1600 zl przez 3 miesiące. Wy naprawde nie macie godności ?? Za takie pieniadze nie da sie żyć. Żenada ludzie, podziwiam was. Ps. Nie pracuje w ASK.

kewals

Ten zakład to jedno wielkie dno kłamią już na rozmowie kwalifikacyjnej mówiąc że praca na 1,5 linii to maks oczywiście bzdura praca na 3 linię pot po (usunięte przez administratora) nie idzie się wyrobić z wszytskim czego oczekują i sapią jak się nie da praca ogólnie ciężka pani Sara opowiada jaka to nie jest super firma i że w opiniach na internecie kłamią niestety pani Saro ale to czysta prawda......przez rok czasu jeździłem wózkiem jako ekspedytor nie posiadając uprawnień i nikt nie zainteresował się żeby mi je zrobić bez wozka niedalo się wypełnić swoich obowiązków więc jak mus to mus.....oczywiście zero szkoleń itd w pierwszy dzień dają ci zadania i hu.......radz sobie jak nie to spier.......atmosfera w formie żałosna każdy najchętniej by cię udupil jak tylko by mogl.....Liderzy?? Hahaha tyle w temacie liderów pozdrawiam sluguske pani Ewe (żal mi cię)......świadczenia typu wczasy pod gruszą itd wypłacone po urlopie gratuluję wam nie znam firmy która by komuś tak zepsola wakacje...... oczywiście panie z biur to traktują człowieka jak smiecia.....tylko jedna pani jest tam mila.....przyjmują liderów z ulicy zamiast dac się wykazać stałym pracownikom znających się na robocie ot taka głupia polityka......ekspedytor w tej firmie ma przechlapane nie dość że musi się użerać z liderami to jeszcze z niezbyt ogarniętymi magazynierami którzy najchętniej by nic nie robili.......trzeba się ich prosić by łaskawie załadowali (czyt.przeladowali) wózek z materialem....zero zasad BHP zero jakiego kolwiek systemu każdy robi co chce hulajdusza na magazynach.....i w końcu on król automatów kierownik jak można go tak nazwać pan Artur Z najbardziej nieogarnięty kierownik z jakim miałem możliwość pracowac wymaga rzeczy niemożliwych o co go nie poprosisz to się nie da a o jego fałszywości już nie wspomnę nie chce nikogo obrażać ale aż mam ochotę napisać co o nim myślę ale się powstrzymam mam nadzieję że go życie pokara.....Więc nie polecam firmy ASK POLAND dla mnie zenada...sposoby zwolnień też mają ciekawe "zwalniamy pana proszę podpisać a powód to niech się pan domyśli nam się nie chce go podawać"........powinno się na was wszytskim kontrolę świata wyslac.tfu.

Maciek
@kewals

Nie wspomnę o tekstach kierownika do pan z linii typu "jesteście tępe?? Śmietka nie potraficie podnieść" nie wziol pod uwagę że pracowały aż mdlały.

@kewals

Dzięki za info już mam inną pracę. Tak też myślałem ,że w ASK tak będzie. Szkoda tam jechać nawet dziwi mnie, że to działa jeszcze.

ask

Kim jest pani Ewa-sługuska

Antos
@ask

Ewa już wie że piszę o niej.

ask

eWA TO MATKA PANI KATARZYNY ONA JEST KIEROWNICZKA I JEJ CORA TEZ

@mobing

Błąd

@ASK

Już wiem kim jest"Ewa "- liderka która jak widać pracuje pełną parą, jako jedyna potrafi pomóc ekspedytorom i innym... Mogłem się przekonać jak zapiernicza na lini,na dodatek nie narzeka że nie ma siły czy nie da radę... Są liderzy którzy mają wszystko w d....e,ale napewno nie ONA.

mobing

??????

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MM

Witam. Od niedawna pracuje w ASK. Brud, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Bajzel na kółkach. Skacze że stanowiska na stanowisko. Pytam czy mogę wrócić na poprzednie stanowisko na którym byłam, usłyszałam "nie, bo tam jest już ktoś inny". Liderzy chodzą, patrzą a jak zobaczą, że jesteś zasypany to krzyczą ogień ogien. Atmosfera jest nie za fajna,jedynie, niektóre osoby są (usunięte przez administratora) W tej firmie tylko się marnuje nic innego. Zarobki śmieszne. Na poczatku, na okres próbny dostajesz 2100zl brutto, po odliczeniu wszystkich podatków itd. Zostaje Ci 1500zl na życie. Jedyne co liczy się w tej firmie to zapiety fartuch i to żebyś nie był zasypany. Codziennie wstając i myśląc, że mam iść do pracy to aż mnie cos skręca. Do pracy powinno się przychodzić z chęcią i lubię swoją pracę, a nie ze wstrętem. Jedyne co się liczy w tej firmie to norma. Dziękuję i pozdrawiam.

Hanna

@Produkcja, czy staraliście się rozmawiać z pracodawcą na ten temat? Może szczera rozmowa wyjaśniłaby kwestie potrącania premii? @anonymous, dosyć sporo tych benefitów. Nie w każdej firmie pracownikom oferowane są takie dodatki. Myślę, że to duży plus.

@Hanna

sporo benefitów? to żart jakiś? Wczasy pod gruszą 300zł i dodatek przed Bożym Narodzeniem 100zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a premię za frekwencję zabiorą Ci bo masz płatny urlop, który należy Ci się, jak psu miska z wodą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daruj sobie takie wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!

Mała 123
@anonymous

Skąd wzięłaś 300 zł za wczasy pod grusza? Bo jak się nie mylę to było 950 zł największej puli. Więc nie pisz nieprawdy.

@Mała 123

Dostałaś 950zł to super! Może jesteś samotną matką z trójką dzieci!

Mała 123
@Mała 123

A najmniej wczasów 800 zł więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@anonymous

I ja również dostałam 900zl. Nie jestem samotną matką.. Po prostu piszesz bzdury.

Hanna

@PracownicaASK, a jak oceniasz atmosferę pracy w ASK Poland? Czy można liczyć na premie lub benefity pozapłacowe ze strony pracodawcy? Te informacje będą pomocne, dla osób, które chcą aplikować do tej firmy.

@Hanna

Premię zabiorą Ci za urlop wypoczynkowy, za urlop na żądanie, za L4! Więc zostanie Ci goła podstawa. Benefity? Tak, wczasy pod gruszą, jak masz niski dochód w rodzinie, to łapniesz 300zł, no może jeszcze na Boże Narodzenie 100zł hahahaha! Ludzie wszystkie firmy, gdzie są takie rotacje pracowników, to dno!!!!!!!! Dobra firma to taka, w której Ty starasz się o pracę długi czas, bo nie ma przyjęć i nie ma Ukraińców, jako siły roboczej! Taka firma (ta od śrubek) jest obok ASK, tam spróbujcie się dostać! Tam firma ceni pracownika, a pracownik ceni pracodawcę! Dobra płaca, dobrzy liderzy, firmie zależy na stałych pracownikach!

Hanna

@ASK, jeśli pracujesz w ASK Poland to zachęcam Cię do tego, abyś opisał jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca oraz jaka jest atmosfera pracy w tej firmie. Chętnie dowiem się czy można liczyć na premie - finansowe lub pozapłacowe.

Hanna

@mobing, nie wiem czemu ma służyć Twoja wypowiedź. Nie wnosi ona żadnych pomocnych informacji dla innych pracowników. Opisywanie konkretnych osób jest niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli pracujesz w ASK Poland to może mógłbyś się podzielić z innymi jakie warunki zatrudnienia są oferowane przez pracodawcę? Jak oceniasz atmosferę pracy?

Ala

Czy zaklad ma przewozy pracownikow?

Nw
@Ala

Ma ale placisz z własnej kieszeni

Hanna

@Don Huan, mógłbyś powiedzieć czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe? Interesuje mnie też czy firma ASK Poland daje możliwość rozwoju. Zachęcam do dalszych wypowiedzi w tym wątku.

Hanna

@Bolec miłości, pracujesz w ASK Poland? Jeśli tak to wyraź proszę opinię o pracy w tej firmie. @anonymous, czy nie widzisz żadnych plusów pracy w ASK Poland? Co według Ciebie jest do zmiany, aby poprawiła się sytuacja w firmie? @Turbo Banan, czy w ASK Poland można liczyć na premie lub benefity pozapłacowe ze strony pracodawcy?

Bolec miłości
@Hanna

Jaką opinie? Nie poleciłbym najgorszemu wrogowi , atmosfera to zależy z kim się pracuje , ale trzeba pamiętać że ludzie ją tworzą , a i tak się znajdzie ktoś lewy . Zróbcie porządek z wcześniej wychodzącymi z pracy ludźmi i tymi co podbijają za nich karty . Dźwignijcie zarobki i co najważniejsze pozbądzcie się konfitur , nierobów i pupo włazów.

Don Huan
@Bolec miłości

A kto z tej pracy wychodzi wcześniej?Bo na pewno nikt z pracowników bezpośrednio produkcyjnych,bo pilnowani są jak w przedszkolu.Oczywiście kto nie posiada niebieskiego fartucha,to mu wolno,nikt im nic nie mówi.Nie wszystkich obowiązują pewne zasady w tym zakładzie.

nie
@Don Huan

CHYBA MASZ NA MYŚLI STARE NIEBIESKIE FARTUCHY BO IM WSZYSTKO WOLNO NAWET NA FAJKE CO GODZINE GONIĆ NA TYŁY HALI

Zenek
@nie

Raczej panowie magazynierzy tak się zachowują.I to oni najczęściej z pracy wcześniej wychodzą.Ich kierownictwo w ogóle nie pilnuje,hulaj dusza!!!

Zadowolony

Ten zakład to jedno wielkie dno i wyzsyk czlowieka. Niedawno sie zwolnilem z ASK i zmieniłem pracę i cieszę się z tego nie żałuję ani trochę bo jestem szczęśliwy ze sie uwolnilem z tego kouchozu :)

Turbo Banan

Ta firma to wstyd zarobki słabe , góra nie wie jakie wałki robią pracownicę z godzinami wystarczy zostać na drugiej zmianie by się przekonać , aczkolwiek za tą płace to się nie dziwię, ale jak ktoś nie ma aspiracji i chce żyć od wypłaty do wypłaty to firma dla niego.

Ona

Jak wam się pracuje w Wilkowicach?

PracownicaASK
@Ona

We Wilkowicach? Pracuje od niedawna w tej firmie i wlasnie we Wilkowicach. Jest spoko, czasami nie idzie sie wyrobić. Jak są upały to na hali nie odzień wytrzymać, mimo tego że sa kurtyny wodne nie działają w upalne dni... Ogólniej spoko praca.

Nowa
@PracownicaASK

Na manualu spoko praca? To żart chyba!

Nie polecam pracy na elektronice na manualu! Liderki fajne, ale nie ma szans, aby się uczyć! Linia (usunięte przez administratora) jak dzika! Nikt Ci nic nie wytłumaczy, czasem koleżanka, która dłużej pracuje! IW - instrukcje wizualne, kiedy je czytać, skoro ledwo ktoś Ci coś powie, co i jak, a linia już rusza! Totalna porażka z tą firmą! Jestem sprawna manualnie, bystra, a czuję się tu, jak kretynka! Żałuję, że się zatrudniłam! Po okresie próbnym nie przedłużę umowy!

...

Jak w tej firmie wygląda praca na utrzymaniu ruchu?

Hanna

@Antos, na forum niedozwolone jest opisywanie konkretnych pracowników. Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Ona, rozumiem, że jesteś chcesz aplikować do ASK Poland?

Pracownicy ASK POLAND

Chcielibyśmy uświadomić wszystkich anonimowych, mocno zaangażowanych w negatywne i bezpodstawne obrażanie innych, że NIE SĄ JUŻ ANONIMOWI !!! Podawanie imion oraz nazwisk jest karalne. Zgodnie z Art. 216. § 2. Kodeksu Karnego. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Z osobami, które umieściły negatywne i obraźliwe wpisy będą przeprowadzone rozmowy i wyciągnięte konsekwencje.

Ciasna
@Pracownicy ASK POLAND

Tak na marginesie... W sieci nie ma ludzi anonimowych więc tu nikt nie odkrył ameryki....:) A to że ktoś ma głębokie gardło czy ciasną małą.. to chyba nic złego... raczej dobrze.. W końcu włosi takie kobiety lubią .... panie z administracji to doskonale wiedzą..:)

nadajaca sie do pracy w ask
@Pracownicy ASK POLAND

ja sobie nagralam pare rozmow to zrobie sprawe o mobing .

Antos
@Pracownicy ASK POLAND

Każdy mam prawo się wypowiedzieć a że jesteście taka (usunięte przez administratora) firma to macie co macie.

Aga

Czy dojeżdża, ktoś z Żywca do pracy i ma wolne miejsce w samochodzie. Proszę o pomoc/

@Aga

A skąd dokładnie jesteś ?

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała