Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Tez bym chcial

Fajnie, ze pracodawca organizuje walki MMA wsrod zatrudnionych, do wygrania uznanie Pani Lider. Przewidziane będzie dofinansowanie do kisielu dla kobiet?

@Tez bym chcial

Jakiej pani lider

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ASK Poland Sp. z o.o.?

maja

Rozdzielane???? Nie. Całe wynagrodzenie idzie na konto 10-go dnia każdego miesiąca, a kwitki, czyli paski z wynagrodzenia przychodzą na mailową pocztę, możesz je też odebrać w biurze.

Laworo

Praca nie jest zła, są dobre i złe chwilę-nigdzie pięknie nie ma. Wszystkim się nie dogodzi bo nawet zarabiając 5tysi znajdzie się osoba co powie mało lub czemu ja to muszę a nie kto inny. No ale każdy jest inny-każdy ma swoje haraktery[nie neguje, bo co to za świat z ludźmi o tych samych poglądach]. Owszem, trochę mało zarabiamy - bynajmniej na niektórych liniach, bo są linie ciężkie jak i lekkie choć monotonne... Ps. Mam nadzieję, że nadejdzie w koncu Solidarność między pracownikami i liniami.... Zobaczymy czy słowa kierownika pomogły-bo to człowiek który nie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Wilkowyje.

Ja wygląda tam praca dla kobiet? Może ktoś w skrócie opisać...

@Anna

Wszystko zależy od tego, na jaką linię trafisz ( i na jakiego lidera ). Ogólnie jest ok, praca nie jest zbyt ciężka, bardziej monotonna i nudna, kiedy trzeba się skupić nad ponad 4-ma tysiącami sztuk przy produkcji, montażu, czy pakowaniu. Na liniach automatycznych liczy się szybkość i rutyna, można przy tym przemyśleć furę spraw! Na liniach manualnych, czyli ręcznych, są luzy, nie ma też zbyt wielkiego hałasu. Do zapachu kleju - można przywyknąć. Przerwy co 2 godziny. To tyle ....w skrócie :-)

@maja

A na jakie linie pod wzgledem liderow lepiej nie trafic a na jakich pracuje sie fajnie. Dzwonili do mnie w piątek zeby sie zglosic na rozmowę

@Anna

Co lider, to inny świat i inna historia. Niektórzy drą się po ludziach jak stare prześcieradło, niektórzy są aniołami!!! Nie ma reguły. Zresztą, jeśli zdecydujesz się na pracę w ASK, spróbujesz pewnie różnych stanowisk, zawsze brakuje tu pracowników, więc na początku dnia zawsze jest niespodzianka - gdzie i z kim spędzę te 8 godzinek. Spoko, można tu poznać masę fajnych ludzi !!!!!!!!!! Na rozmowę zawsze warto iść, a nuż Ci się spodoba???

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Robol

No i po dzisiejszym dniu-morał taki, że aby dorobić, trzeba wynosić! I nikt nie chce docenić uczciwie pracujących ludzi, którzy wykonują uczciwie swe obowiązki! Tylko skłucić! Kierowniku...R... Jeżeli jest dany problem to pilnuj a nie idź na linie obok i mów wprost że linia A mówi o linii B.... Nie pozdrawiam.

Ask pp
@Robol

Chca wprowadzic dyscypline, a i tak jedni maja lepsze uklady i wychodza kiedy chca. Zazdrosc niestety jest zachlanna ale skutki i konsekwencje przez nie ktorych sa niedoprzewidzenia. Co doprowadza do tego ze ludzie zaczna przychodzic do pracy i sie nie beda odzywac bo cos moga za duzo powiedziec a kapusie to wykorzystaja.

Sls
@Ask pp

Dyscypline wprowadza sie przykladem i przede wszyatkim uczciwym postepowaniem. Nie moze byc tak ze wprowadza sie zakaz palenia a liderki gonią same ile wlezie na peto. Niech kazdy pilnuje siebie Swojej pracy Swojego stanowiska a wtedy bedzie dobrze. Albo wszyscy rowni alko kazdy niech robi co chce. Tylko wtedy to nic z tego nie wyjdzie.

Nowa

Hej, jak wygląda atmosfera w pracy i czy jest ciężko?

Nnn
@Nowa

Zalezy na jakim dziale i na jakiego trafisz lidera. A gdzie jestes ba wilkowicach czy bielsku

Nowa
@Nnn

Na razie się zastanawiam, ale jakbym szła to na Wilkowice bo miałabym bliżej

Trelle
@Nowa

Na niektórych działach są tak wredne kobiety , że czasami ciężko jest nazwać je kobietami , wstydźcie się panie tak traktować ludzi pamiętajcie karma wraca , a na innych są spoko , wszystko zależy na jaką linie się trafi na jakiego lidera i oczywiście na jakie pracownice .

@Trelle

Wredne kobiety albo panie liderki donosicielki

Głupi magazynier

Niech mi ktoś mądry z logistyki wytlumaczy jak my mamy wydawać towar według całego Fifo Jak (usunięte przez administratora) magazyn jest dostawami,ktore stoją w alejach między regalami . Jest nas mało i nie jesteśmy w stanie jednocześnie wydawać i lokalizować materiał.

@Głupi magazynier

Ty sie nie martw o fifo tyllo jal bramy nie rozwalac

zainteresowany

Jak wygladaja zarobki na magazynie?

Witam jak wygladaja zarobki na magazynie?

Ona

Zarobek z nockami przy pełnym miesiącu 2300 netto (mając już dodatki za tzw literki). Zarobek w porównaniu z innymi zakładami za niski. Jest wiele innych zakładów w BB gdzie przy tym samym systemie pracy można zarobić 3000 netto spokojnie. W Ask nie ma nadgodzin. Jak już są to robią je tylko Ukraińcy zatrudnieni przez agencje ASR. Polakom nie dają tej możliwości. W sobotę przychodzi tylko lider wyczyścić linie. W Ask nie masz prawa dysponować swoim urlopem. Musisz dostosowywać go pod ASK postój letni, świąteczny, tylko dlatego że nie chcą płacić postojowego. Nie polecam pracy w firmie ASK.

BJ Blaskowicz
@Ona

Atmosfery nie ma Jak chcesz atmosferę to do sejmu albo jakiegoś urzędu. W zakładach trzeba robić ,normy ,poganianie nie ma czasu sie (usunięte przez administratora). Kasa jak wszędzie dramat do tego idziesz na l4 tracisz premie i 1800 na rękę dostajesz. Ale składki zdrowotne,chorobowe to (usunięte przez administratora) 200 zł z wypłaty. Nic sie nie zmieniło w tym (usunięte przez administratora) kraju mimo 5% bezrobocia . Tłumoki z rządu myśleli że ukrainców na ściągają i będą robić żeby rodowici polacy za dobrze nie chcieli.

Abc

Ile na miesiąc wychodzi na rękę po podwyzkach pracuje na 3 zmiany??

Mc
@Abc

2400-2500 Zależy czy wypada 1 tydzień nocek czy 2 :)

Robert

Trudno wszystkich zadowolić a recepta jest właściwie jedna, dobrze robić swoje ,a na efekty nie trzeba czekać bo firma potrafi docenić.

Maja
@Robert

Ha ha

Może ktoś konkretnie napisać jaka jest stawka na produkcji czy i ile można zarobić w sobotę i czy jest dopłata za dojazd

Sprawiedliwy

Pracownik nie może dorobić w sobote-tylko lider..ściema 2h i setka w kieszeni.

Mmm
@Sprawiedliwy

Zalezy na jakim zakladzie bo na wilkowyjach podobno nie maja mozliwosci przychodzic w soboty

ASK
@Sprawiedliwy

W sobotę lider przychodzi aby posprzątać linię, wyczyścić pistolety, pojemniki na klej i całą linie. Praca w rozpuszczalniku i denaturacie tak wygląda sobota na ul. WYZWOLENIA:(

Ppp
@ASK

Zaklad jeden a warunki pracy o traktowanie zalogi na dwa oddzielne sposoby

Nowu

Co to znaczy tak teraz da sie zyc. To u nas sie nie dalo czy jak

@Nowu

Ja jestem nowy i z tego co mowili ze linia zapomniana na wyzwolenia. Balagan przekrety itp. Kazali wszystko odrabia, nadrabiac a ty na wilkowiach wiedza do czego sluzy druk awarii. Czlowiek moze spokojnie pracowac.

Nowu

Witam. Jak tam boxy na wilkowyjach slyszelismy na bielsku ze da sie żyć

Xyz
@Nowu

Taki (usunięte przez administratora) nam daliscie ze szok. Ale tak teraz da sie zyc. Robota fajna. A co wybieracie sie do nas?

Helga

Stanowisko lidera nie zobowiązuje do pomiatania innymi.. Jak masz problemy to radzę do psychologa a nie wyżywac się.. Na innych.

Ppp
@Helga

A jaki lider pomiata pracownikami

Edward
@Ppp

Pracujesz w ASK Poland i też spotkałeś się z takimi zachowaniami? Osobna na stanowisku kierowniczym nie może nadużywać swojej pozycji do złego traktowania podwładnych. Takie sprawy należy zgłaszać. Na stronie https://www.praca.pl/721692,ask_poland_sp_z_o_o,bielsko_biala,firma.html są ogłoszenia rekrutacyjne na stanowisko magazynier i ekspedytor materiałowy zasilający linię produkcyjną. Pracodawca proponuje atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus premia i możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu. Co myślicie o tych rekrutacjach?

Anita HR Manager
@Helga

Szanowni Państwo, zarzuty tego rodzaju wymagają podjęcia stosownych działań. Pracownik, który doświadcza takiego traktowania oraz osoby, ktore takie zachowania obserwują mają obowiązek je zgłosić. Dlatego też proszę podjąć trud zgłoszenia naruszenia. W przeciwnym razie informacje takie mogą być potraktowane jako pomówienie.

potencjalny
@Edward

Wynagrodzenie jakie Państwo oferują za stanowiska w/w jest w 100% nie adekwatne do warunków pracy jakie panują u Państwa w firmie, proponuje następnym przyszłym pracownikom chcącym tam pracować o krótkie oprowadzenie i szczegółowy opis stanowiska i zakresem obowiązków, Pozdrawiam

Iwona
@Helga

Helga, masz stu procentową rację, żaden pracownik na wyższym poziomie nie może pomiatać swoimi podopiecznymi. Jednak czy sytuacja, o której piszesz nie jest jedynie odskocznią od ogólnie panujących relacji między podwładnym a kierownikiem tej firmy?

Kojarzona

Fajne są chłopaki z UR, szczególnie Kubuś i Wojtuś koksik z biura

Chcialam zapytac jakie stawki posiada lider z wilkowic a jakie z wyzwolenia? I czy to prawda ze kazdego lidera inaczej sie traktuje i moze dostac inne wynagrodzenie?

Ola

Chcialam zapytac o prace w ask w wilkowicach. Fajni ludzie tam pracuja, normy wygorowane , i jacy liderzy na kogo najlepiej uwazac? A z kim idzie po ludzku cos zalatwic?

Witam. Jeździ ktoś do ASK z Ket? I ma wolne miejsce w samochodzie?

Mch

Ja jeżdżę i mam wolne miejsce tylko zalezy jaka masz zmianę

Ted Bundy

Może mi ktoś uczciwy powiedzieć ile zarabia ten cały Ekspozytor i czy łatwa to robota ,bo ogłoszenia cały czas i chyba nikogo nie mogą znaleźć

Alibaba
@Ted Bundy

No jako nowy to najniższa krajowa przez 3 miechy później będziesz młodszym ekspedytorem to dadzą coś więcej ale nie dużo ogólnie później dostaniesz jakieś 2500-2600 jak dobrze będzie. Ugonisz się z paleciakiem cała dniówkę gonisz z hali na magazyn po materiał dej pan spokój. Polecam jeśli chcesz się (usunięte przez administratora) codziennie

Ex-employee
@Ted Bundy

Odpuść sobie, największą orke na hali mają ekspedytorzy. Do tego odpowiedzialność za ew przestoje produkcji, trochę papierkologii, kilometry dziennie z towarem i dyszącego na karku jaśnie pana Koordynatora.

Niko
@Ted Bundy

Póki co zwalniają i przyjmują nowych , Taką sobie robią rotacja pracowników żeby nudno na zakładzie nie było . "Ten się nadaje ,a tamten się nie nadaje" ( bo zdrowie słabsze ) Nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz wypowiedzenie . Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała