Opinie o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

fffffffffffffff

co za sciemy, przestancie wkrecac ludzi,

lizus

Kocham to miejsce. Nigdy nie miałem lepszej pracy i dyrektorki. Polecam z całego serca. Jeżeli pani dyrektor odejdzie to my wszyscy razem z nią. To opinia wszystkich takich jak ja. Jest jak Margaret Tacher - twarda, nieustępliwa, mocna, a przy okazji niezła laska.

mądry

Zgadzam się z przedmówcami tu naprawdę jest fajnie. Zarabia się uczciwe pieniądze. Praca spokojna, jak ktoś robi co do niego należy to nie może narzekać. Od dwóch lat bardzo dużo pozytywnych zmian: wygląd wewnętrzny i zewnętrzny ośrodka i cholernie miła atmosfera oraz dużo pozytywnej energii-wszyscy, którzy pracują wiedzą kto na to wpłynął.

Zebra

Firma prowadzona profesjonalnie. Szacunek dla pracowników. Super imprezy, bardzo dobre, tradycyjne, polskie jedzenie. Jest dyscyplina, którą warto przestrzegać bo wtedy jest się zauważonym i docenionym.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kot

To co czyni to miejsce wyjątkowym to rzeczywiście atmosfera. Przez to że jesteśmy szanowani bardziej przykładamy się do pracy, a także potrafimy się dla niej poświęcić.

Krzys

Fajny zespol milo sie przychodzi do pracy. A co do Pani dyr to fajna .............. Bede pracowal az mnie nie zwolni.

Dani

Tak potwierdzam, mila atmosfera, dobra organizacja. Dyrekcja bardzo wymaga, chyba ma bzika na punkcie czystosci, ale da sie przezyc. Trzeba pracowac i juz. Dobrze, ze chociaz widzi i docenia pracownika i potrafi dac nagrode. Placa tez niezle.

iwona

Centrum Szkoleniowe Falenty to miła atmosfera, dobre pieniądze. Możliwości awansu. Szacunek ze strony przełożonych. Polecam!!!!!

Tak firma zorganizowała nam super imprezę!!! Był bal karnawałowy, myszka miki, policjantka, 3 arabów, żyrafa, czarownica. Muzyka głośno grała, jedzenie wyśmienite i ta atmosfera..........! zgadzam się z powyższą opinią, że Centrum Falenty to najlepsze miejsce do pracy. To co czyni to miejsce wyjątkowym, to panująca tu atmosfera.

Arab

Centrum Szkoleniowe Falenty to najlepsze miejsce do pracy!!!!!!! Jaką mieliśmy imprezę Pracowniczą!!!!! Bal Karnawałowy: muzyka, super jedzenie, nagrody, kąpiel w basenie. Jednym słowem SUPER!!!! Dziękujemy DYREKCJO!!!!!

ja jestem byłym pracownikiem, pracowałem jako kelner. Zostałem zwolniony i nie zgadzam się, że zwolniony pracownik nie pochwali pracodawcy!!! Zwolniony z jakiegoś powodu najczęściej z własnej winy! A ja bardzo żałuje i tęsknie za pracą w Falentach!!!

obecny pracownik

Jestem obecnym Pracownikiem!!!! Jeżeli ktoś tak pisze to został zwolniony za pijaństwo lub kradzież. I teraz ma żal a czy uzasadniony on wie najlepiej! Ja jakoś na płacę nie narzekam!!!!!!!!!!!!!!

lelek

zostałam zwolniona z mojej winy i bardzo tego żałuje bo Falenty to miejsce pracy gdzie szanuje się pracownika. ZWALNIAĆ I ROZSTAWAĆ SIĘ Z LUDZMI TEŻ TRZEBA UMIEĆ.KLASA KLASA I JESZCZE RAZ KLASA. TO MIEJSCE KTORE STANOWI WZÓR DLA PRACODAWCÓW.

flik

została rozwiązana ze mną umowa o pracę. Pożegnali się ze mną super bez smrodu. Poprosiłem o list a Pani dyrektor tak mnie wychwaliła!!!!! Dziękuję!!!!!!

zorrik

falenty super!! Fajna atmosfera, bardzo profesjonalne a zarazem ludzkie podejscie do pracownika. Mozna się wyżalić, popłakać. Pochwalą ale i skarcą jak coś jest nie tak. Jedno z nielicznych miejsc pracy gdzie szanuje się ludzi. Nie ma z pracownika - niewolnika!!!!!!!

Nikol

Fajna atmosfera, dobra kasa. Jest przyjemnie ale czasami bardzo ciezko , duzo pracy a Dyrekcja wymaga. Jak sie staramy to dostajemy pochwaly ale jak cos jest nie tak to potrafia na nas ............. No coz . Polecam ta firme stabilna i szanuja ludzi.

Flick

Falenty pna sie do gory, a myslelismy ze upadna. Widac, ze obecnie Zarzadowi zelezy to dobrze bardzo sie cieszymy bo to przeciez historia. Szkoda byloby to zniszcyc. Troche inwestycji i niech sie konkurencja boi. Mila atmosfera i co najwazniejsze bardzo profesjonalna obsluga! Polecam prace w Falentach mila atmosfera super dyrekcja

leo

słuchajcie poprawiło się jedzenie, wreście wróciło do smaków sprzed lat!!!!!! Atmosfera miła, chce sie przychodzić do pracy. Pracownicy robią co do nich należy. Płacą jak na warunki ogólne to według mnie bardzo dobrze.Dyrekcja...no obecna Pani jest bardzo reprezentacyjna a kultura osobista na najwyższym poziomie, aż miło popatrzec i posłuchać.

lick

z płacą się nie zgadzam, mam kontakt z pracownikami i wiem, że są zadowoleni a i płaca jest na dobrym poziomie. Atmoferę chwalą mają ciągle duże obłożenie, czego chcieć więcej. Standard jest ok. to tak naprawdę klient decyduje czy chce być w tym Ośrodku.

Fick

ale jakoś pracownicy sobie chwalą i pracę i płacę.Trudno jednoznacznie oceniać, jedni zadowoleni drudzy nie tak jak w każdej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Falenty

• Jak się pracuje w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne