Opinie o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Julita

@viva, czy pracujesz w Centrum Szkoleniowe Falenty? Jak oceniasz warunki proponowane przez pracodawcę? @Irek, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tej firmie? :) @J, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak socjal?

Bystra
@Julita

Warunki są nie do zaakceptowania. Zatrudniają na najniższa krajowa. Wyrównanie w formie umowy zlecenia, tu mogą Ci nie zapłacić. Nigby premie, której nigdy nie dostaniesz. Makaron na uszy aby zachęcić do pracy a później smutna rzeczywistość. Atmosfera fatalna, fatalna najgorzej w recepcji. Lalka kierowniczka układa grafik pod siebie a innych mobbinguje. Skarży na wszystkich kolegów z pracy a sama ma duzooooo na sumieniu.

Karla
@Bystra

Tak to prawda atmosfera fatalna. Laska skarży na wszystkich niczym dzieci w szkole. Myśli, ze to droga do awansu. Straciłam przez nią prace a to ona ma duzoooo za uszami. Ja musiałam odejść bo poszła do dyrektorki. Niestety, ze dyrektorka to moja siostra wiec mnie zwolniła. A ta co nadal kręci dostała awans. Mikołaj się cieszy bo noe musi pracować

Lula
@Karla

No wiesz koszty miesięczne ma duże. Cały czas płacze, ze ma za mało o za mało. A Prezes obiecał awans.

Ewelina
@Karla

Ludzie to ze w Falentach od zawsze wszyscy karmią się plotkami to standard. Matki, żony i kochanki. Tu wszyscy są rodziną. Teraz wymyślane historie krążą. Umarłemu do trumny gwoździe się przybija bo pracy mało to czas ma płoty.

Ewelina
@Ewelina

Przecież Dyrektorki ojciec nie żyje od dwóch lat co wy (usunięte przez administratora)

Wiktor

@Bystra Można mieć jakieś zastrzeżenia do firmy bo nie ma ideałów. Myślę, że ta opinia to zwykły hejt!

Irek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Potrzebują pracowników?

viva
@Irek

Myślę, że warto. Zawsze można spróbować, przyjść na dzień próbny

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Centrum Szkoleniowe Falenty uległy zmianie?

J

Tak, znacznie :) Zwłaszcza na recepcji i w HSK

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ela

Firma zmieniła się bardzo i to na korzyść. Płaca w terminie, zero stresu, ze Ci nie zapłacą. Wreszcie pracują ludzie, którzy nie są z układu Pana Warm... niestety, ale on miał kilka osób które nim manipulowały. Szkoda, ze się zorientował zbyt późno i podziękował im za współpracę. Pijaństwo i inne używki były standardem. Teraz nie ma układów liczy się jakość pracy. Dla pracowitych i uczciwych zarobki bardzo dobre.

STMMT
@Ela

nie ma co (usunięte przez administratora) komuś lizać, polecam szczerze mówić, zawsze to będzie lepsze niż podlizywanie się. Pracowałem tam dwa lata, za Pana Warm... i za nowej lepszej zmiany. Pan Warm.. przynajmniej ludzi szanował, teraz jest dużo gorzej, tylko propaganda sądzi inaczej xD

Julita

Na forum opinie powinny dotyczyć przede wszystkim ogólnych informacji nt. Centrum Szkoleniowe Falenty związanych z warunkami pracy, a nie poszczególnych osób. Rozumiem całe Twoje wzburzenie @była pracownica, ale na pewno każdy odbiera swojego szefa inaczej, masz jakieś dowody na zachowania, które opisujesz?

staniek

z tych ofert to mi się tylko podobała ta jako Telemarketer sprzedaż szkoleń BHP bo faktycznie premie były spore, ale teraz widze, że już w ogóle nie m rekrutacji, wiecie może dlaczego tak sie dzieje, czy to jest powód do niepokoju obecnie czy jak to wygląda teraz?

no tak, usunięto wpisy , które są prawdziwe i niewulgarne. Ten portal zaczyna schodzić na psy...

Obeznany

Jestem pracownikiem, tego jakże wyjątkowego miejsca i czytam opinie na tym portalu. Z treści wynika, iż rozsądna, to Ty nie jesteś - nick rozsądna. Po pierwsze, to jest Twoja opinia ale nas pracownikow tu jest kilkadziesiąt i nasza opinia jest pozytywna. Wiec skończ swoje, żale poszukaj roboty gdzie indziej a najlepiej to sama aplikuj na dyrektora. Nie nawidze osób, które piszą i mówią za wszystkich. Czasy komuny sie skończyły jest demokracja

Prawdziwy

Ludzie, zupełnie przypadkowo jestem na tym portalu i z ciekawością czytam Wasze opinie. I brak Waszej wiedzy na temat tej kontrowersyjnej osoby świadczy o braku niewiedzy. Pracowałem w Falentach 15 lat temu, Dyrektorem ds. obsługi klienta była ta sama osoba, a Ośrodek robił wyniki finansowe, wiec zupełnie sie nie zgadzam ze słowami krytyki. Jestem przekonany, ze nie macie wiedzy na temat historii tego miejsca. A co wiecej do umiejętności i znajomosci rynku konferencyjnego, bo ten Obiekt z tego słynął . Z wielka przyjnoscia odwiedzę, to miejsce po latach.

Rozsądny

Przecież widać, ze negatywne opinie pisze ta sama osoba - żenada. Nie szkoda czasu ???? Ale dała Ci popalić ha ha haaaaaaa musiałes zarabiać niezła kasę, ze tak placzesz.

roberto

i działa to w dwie strony - te opinie pozytywne również wyglądają jakby wychodziły z jednej ręki. jednakże rotacja pracowników jest najlepszym dowodem na to jak dobrze jest za rządów pani dyr., krótko i na temat

Roberto

Najciekawsze jest to, że te negatywne opinie wychodzą spod jednej ręki - podobna stylistyka i chwalenie opinii poprzednika - niestety bardzo łatwo to wyłapać, dodatkowo, bardzo pomagają programy pingujące ip...:)

pupil

Krótko i na temat wstrzeliłeś się w samo sedno - można to tak ująć - krótko i na temat :)

No niestety, po zmianie obcieli pensje w wielu działach, razem z innymi pracujemy ale rozglądamy się za inną pracą

Szukająca pracy

Witam, Właśnie zastanawiałam się nad wysłaniem tam aplikacji. Jeśli jest tyle negatywnych wpisów na temat zarządu, to nie będę ryzykować, bo liczy się dla mnie i dobry pieniądz i atmosfera. Nawet dzieląc wszystko na pół, to i tak brzmi to wszystko odpychająco. Ta Pani dyrektor jest chyba osobą bardzo kontrowersyjną, bo ludzie mocno się angażują, żeby pokazać jej oblicze. Cieszę się, że są takie portale jak ten - już drugi raz mnie uratował przed zrobieniem błędu.

pracus

Obecnie jest bardzo słabo, nowy zarząd bardzo poobcinał wynagrodzenia we wszystkich działach, pracuję ale zaczynam się rozglądać za inną pracą, niestety...

Margo

Żale są z różnych powodów.Myślę,że zawsze będą.Nie oszukujmy się, każdy chce zarabiać pieniądze wszystko inne jest mniej istotne. Falenty słynęły z opini, że tam się dobrze zarabialo. Jak jest obecnie?????

pracuś
@Margo

teraz jest nie najlepiej, obcięli wynagrodzenia we wszystkich działach :-(, nie chcę ale rozglądam się za inną pracą..

Lis

Nie jest, tak jak piszecie! Każdy moze mieć rożne żale, ale Falenty, to miejsce zaniedbane przez poprzednich właścicieli, ale opinia wsród klientów niestety jest bardzo pozytywna. Obsługa jest na wysokim poziomie, taka opinia krąży wsród klientów. Czy miejsce jest zle zarządzane??? Studiowałem z Panią Pacholska była najlepsza studentka broniła sie u najlepszego specjalisty z hotelarstawa - a nie było z nim łatwo. Zastanawiam sie, czy opinie sa pisane przez osoby wykształcone?????? Bo, czytając takie opinie - myśle, ze nie:-( ale to portal dla pracownikow.

wierzyciel

proszę o pilny kontakt wierzycieli wobec których firma centrum falenty sp z o.o. nie wywiązała się ze zobowiązania za usługi zrealizowane przed "zmianą" właściciela tj lipcem 2015 - kontakt: info@mediarent.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Falenty

• Jak się pracuje w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne